Choroby Kategoria: Choroby

Choroby - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Moda Na Czasie - najlepsze porady zdrowotne! »

  Mój blog jest dopiero co powstałym położeniem w internecie gdzie znajdziesz najciekawsze dorady lecznicze, opisy kosmetyków oraz opisy najważniejszych stylizacji oraz trendów panujących w modzie w rzeczywistym sezonie!

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Preparat Hedrin »

  Dla Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców przygotowaliśmy rzetelną i pomocną stronę, gdzie zamieściliśmy ważne informacje na temat wszawicy, a ponadto na temat naszego produktu o nazwie Hedrin, który serdecznie polecamy. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Erazaban »

  Ukazujemy Państwu postępowy i polecany przez innych lek na opryszczkę. Erabazan, to łagodny, ekspresowo chłonny się krem, jaki jest nader wygodny w użyciu. Działa wcześniej, aniżeli inne farmaceutyki, dlatego opryszczka dużo szybciej niknie bez znaku. Co więcej lek mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, co stwierdza efektywność i delikatność farmaceutyku. Zapraszamy na stronę www.erazaban.pl, gdzie zamieściliśmy więcej treści na temat opryszczki i farmaceutyku. To tu odnajdziesz najistotniejsze informacje.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Detoksykacji MedJol - Detoks Góra Kalwaria »

  W naszym ośrodku detoksykacji organizmu Medjol oferujemy pacjentom wysokiej jakości detoks poalkoholowy, detoks ponarkotykowy, detoks polekowy oraz zabieg implantacji esperalu. Nasi pacjencji mogą liczyć na dobre warunki bytowe, wyżywienie, pokoje z dostępem do TV oraz całodobową opiekę lekarską. Posiadamy markowy sprzęt do ratowania życia w razie nagłych wypadków.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angiolog Szymon Bukowski »

  Gabinet specjalistyczny obejmuje opieką pacjentów z problemami żył i tętnic. Wykonujemy badania, diagnostykę oraz leczenie.
  Angiolog Szymon Bukowski jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej oraz angiologii.
  Gabinet oferuje diagnostykę i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, żylaków kończyn dolnych, miażdżycy tętnic
  Gabinet oferuje też diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych :
  zmiany skórne i podskórne – metoda tradycyjna oraz z użyciem lasera
  wrastający paznokieć, szczelina odbytu, czy żylaki odbytu.
  Zapraszamy do konsultacji

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat chorób atakujących nasze dzieci »

  Angina ropna to bardzo częsta choroba diagnozowana u dzieci – objawia się ona wysoką gorączką i zaropiałym gardłem. Warto dodać tutaj także iż ból gardła jest wyjątkowo silny – następują także problemy z przełykaniem. Oczywistym sposobem leczenia jak w przypadku każdej infekcji bakteryjnej jest kuracja antybiotykami – leczenia jest koniecznie ponieważ może dojść do groźnych powikłań choroby. Więcej informacji o tej chorobie dziecięcej znajdziesz na naszej stronie – zapraszamy.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • PORADNIA CHORÓB STOPY »

  Poradnia Chorób Stopy to renomowana i doświadczona placówka specjalizująca się w szeroko rozumianej dziedzinie ortopedii. Proponowane przez nas usługi wyróżniają się wysoką jakością, a także skutecznością. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie gwarantując przy tym miła oraz życzliwą atmosferę, a w gronie naszych pracowników znajdują się wyłącznie doświadczeni specjaliści.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dr n. med. Magdalena Bacz-Malinowska »

  W Klinice Dermatologicznej Dermedicus, która znajduje się w Warszawie, zajmujemy się na co dzień wykonywaniem zabiegów w zakresie dermatologii oraz medycyny estetycznej. Między innymi oferujemy depilację laserową, usuwanie przebarwień i brodawek, wypełnianie zmarszczek, zamykanie naczynek, leczenie trądziku, mezoterapię czy chociażby lipolizę. Wszystko odbywa się w nowoczesnych i komfortowych warunkach.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia, nietolerancja glutenu, choroba trzewna - celiakiainfo.pl »

  Choroba trzewna, zwana inaczej celiakią, to groźna choroba autoimmunologiczna. Nietolerancja glutenu objawia się złym samopoczuciem po spożyciu najmniejszej ilości produktów zbożowych. Przejdź do strony, aby dowiedzieć się więcej o tej chorobie oraz o jej zapobieganiu.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rak-prostaty.net.pl »

  Rak prostaty może być w pełni uleczalny, jeśli tylko diagnoza zostanie postawiona szybko. W tym celu należy przeprowadzać regularne kontrole zdrowia u lekarza. Rak prostaty to jeden z najczęstszych nowotworów dotykających mężczyzn w starszym wieku.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hemochromatoza, czyli nadmierne przyswajanie żelaza »

  Hemochromatoza to nadmierne przyswajanie żelaza. Przez większość życia chorego może pozostać niewykryta, jednak im wcześniej zostanie postawiona diagnoza - tym lepiej. W przypadku zaawansowanego stanu może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia narządów. Dowiedz się więcej!

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne, testy DNA - Zdrowegeny.pl »

  W naszym laboratorium prowadzimy badania genetyczne pozwalające określić ryzyko zachorowania na poważne choroby, takie jak nowotwory lub nietolerancje pokarmowe (celiakia, nietolerancja laktozy). Jeśli planujesz potomstwo, warto zrobić dodatkowe badania określające ryzyko przeniesienia groźnych chorób genetycznych. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serce - Zdroweserce.info.pl »

  Dzięki stronie Zdroweserce.info.pl dowiesz się wszystkiego na temat chorób serca. Arytmia, nadciśnienie, choroba wieńcowa - teraz nie będą dla Ciebie tajemnicą. Dowiedz się jak postępować, aby zachować zdrowie układu krwionośnego.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Choroby

(3)

Choroby - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: