Alergie Podkategoria: Alergie

 • Specjalistyczny sklep alergika - alergia.med.pl »

  Specjalistyczny Sklep Alergika to oferta asortymentowa skupiająca w jednym miejscu szeroki wybór produktów skierowanych do ludzi dotkniętych problemem alergii oraz dla rodzin alergików (np. rodziców dzieci alergicznych). Dzięki różnorodności oraz dostępności wielu artykułów, Klientem sklepu może być więc każda osoba (nie koniecznie alergik) poszukująca zdrowych i bezpiecznych produktów dla siebie i swoich bliskich. „Alergia.med.pl” to sklep alergika skupiający wiele branż po trosze z wyselekcjonowanym specjalistycznym towarem dla tej grupy docelowej.
  Infolinia i zamówienia (Polska i zagranica) 22 490 22 22, sklep@alergia.med.pl

  Obejrzyj stronę i zrób bezpieczne zakupy. Asortyment certyfikowany, przebadany i atestowany.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akuna, alveo »

  Strona konsultanta kanadyjskiej firmy AKUNA Health Products Inc. oferującej najwyższej jakości suplementy diety, promującej zdrowy styl życia.
  Zaproszenie do współpracy z firmą o zasięgu globalnym i ugruntowanej pozycji na rynku polskim.
  Wizja firmy Akuna:
  "Wykorzystując najnowsze osiągnięcie nauki i wiedzy, poprzez własne badania, własną produkcję i własną dystrybucję pragniemy wprowadzić na rynki wszystkich kontynentów szeroką gamę najwyższej jakości i skuteczności produktów oraz usług z branży wellness. Poszerzając ponad dotychczasowe najwyższe standardy system wsparcia marketingowego oraz konsumenckiego pragniemy osiągnąć jak największą satysfakcję całej rzeszy klientów oraz wszystkich partnerów systemu dystrybucyjnego. Wielokrotnie podniesiemy poziom świadomego działania społeczeństwa w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej, przedsiębiorczości oraz rozwoju własnej osobowości. Uzyskamy statut jednej z wiodących firm network marketingowych o ogólnoświatowym zakresie działania, której nowatorskie rozwiązania przejdą na zawsze do historii."

  www.walwaw.akunapolska.pl

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dermasova.pl - produkty dla dzieci z AZS »

  Atopowe zapalenie skóry to jedna z najczęściej występujących chorób dermatologicznych. AZS jest chorobą przewlekłą i przyczyny tej choroby nie są w pełni wyjaśnione. Szczególnie trudnym doświadczeniem dla dzieci i rodziców jest azs u dzieci.
  Istnieje szereg sprawdzonych metod postępowania, o których można przeczytać na stronie dermasova.pl
  Ważne jest nawilżenie skóry, opanowywanie świądu i zakażenia. Dziecko powinno być leczone przez lekarza dermatologa- alergologa. .
  Co zrobić, gdy dziecko płacze w nocy z bólu i świądu, a wysypka nie daje się opanować? Bieżące leczenie dermatologiczne, ani sprawdzone metody już nie działają.
  Dermasova proponuje wypróbować bieliznę nocną, która wspomaga leczenie chorej skóry.

  Piżamki uszyte są z materiału Evolon, który ma właściwości antyroztoczowe, a także antybakteryjne i antygrzybiczne ze względu na istnienie włókien srebra w materiale. Właściwości materiału są potwierdzone certyfikatami. Materiał jest bardzo miękki i można go prać nawet w 95 stopniach.
  Piżamkę nosi m.in. Zosia, której nie pomagało wiele metod leczenia.Dla Zosi piżamka stała się jej sprzymierzeńcem w walce z chorobą. Nadkażenia bakteryjne, które były częstym problemem, od czasu noszenia bielizny nocnej Dermasova nie pojawiły się.
  Szczegółowy opis bielizny nocnej Dermasova dostępny jest na stronie www.dermasova.pl. W skład kompletu wchodzi piżamka, rękawiczki i paputki nocne.
  Każdy ma możliwość darmowego przetestowania rękawiczek po zastosowaniu się do wskazówek na stronie dermasova.pl

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Gdańsk dr n. med. Marta Malek »

  Gabinet Dermatologiczny dr n. med. Marty Malek. Dermatolog przyjmujący w mieście Gdańsk zajmujący się kompleksowy leczeniem dermatologicznym oraz wenerologicznym. Lekarz zajmujący się leczeniem takich chorób jak łysienie, trądzik, kłykciny kończyste. Diagnozowanie takich dolegliwości jak choroby weneryczne.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom Bez Alergii - ochrona przed alergenami domowymi »

  Dom Bez Alergii specjalizuje się w antyalergicznym czyszczeniu dywanów, materacy i mebli tapicerowanych.

  Skutecznie usuwamy alergeny kurzu, roztoczy czy sierści zwierząt z bezpośredniego otoczenia osób uczulonych. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem marek takich jak Kirby, Bissell czy Santoemma posiadającym pozytywne lekarskie uznanych instytucji (m.in. Centrum Zdrowia Matki Polki, British Allergy Foundation)

  Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy (w szczególności północnych dzielnic takich jak Tarchomin, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Targówek) oraz okolicznych miejscowości (Legionowo, Jabłonna, Łomianki, Chotomów, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki).

  Współpracujemy z przedszkolami i żłobkami w zakresie profilaktyki przeciw alergenom kurzu i roztoczy. Zobacz więcej na:
  Profilaktyka przeciw alergii w przedszkolach

  Jesteśmy ekspertami w zakresie kompleksowego wsparcia osób cierpiących na alergie na kurz i roztocza. Zobacz nasze opracowanie na temat dostępnych na rynku preparatów przeciw roztoczom kurzu domowego:
  Preparaty na roztocza - przewodnik dla alergików

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alergie

(3)

Alergie - nowa strona:

Adres: