Ciąża i poród Kategoria: Ciąża i poród

Ciąża i poród - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Klinika Bocian Warszawa - Leczenie niepłodności, In vitro »

  Klinika Bocian jest ośrodkiem zajmującym się leczeniem niepłodności w Polsce. W pierwszej kolejności określa przyczynę problemów z poczęciem dziecka, a następnie określa indywidualną terapię leczenia dla każdej pary. Oferuje w tym zakresie badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn oraz nieskomplikowane terapie, takie leczenie farmakologiczne lub inseminacja. W przypadku nieskuteczności podstawowych metod leczenia, proponuje możliwość poczęcia dziecka metodą pozaustrojową, czyli in vitro.

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fertina Centrum Medyczne - Leczenie niepłodności i badania prenatalne »

  Centrum Medyczne Fertina specjalizuje się w leczeniu niepłodności oraz badaniach prenatalnych. Pomagamy parom, korzystającym z usług naszego Centrum, zajść w ciążę, wspieramy ich w czasie trwania ciąży, aż do szczęśliwego rozwiązania. Wśród naszych usług dostępne są m.in. konsultacje niepłodnościowe, monitorowanie cyklu, procedury inseminacji, badania drożności jajowodów.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • MAMED - Gabinety lekarskie we Wrocławiu »

  Gabinety lekarskie MAMED to szeroki zakres usług z zakresu medycyny. W naszych gabinetach znajdą Państwo pomoc od ginekologa, położnika, kardiologa, reumatologa czy radiologa. Kompleksowe usługi lekarskie we Wrocławiu. Prowadzimy ciąże, przeprowadzamy badania USG 3D oraz 4D, przeprowadzamy USG Doppler. To wszystko w jednym miejscu we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 51/53.

  Data dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • DOULA-MA Katarzyna Masojada-Chotkowska »

  Ciąża i macierzyństwo, to wielkie wydarzenie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta jest w stanie zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu kobiet. Potrzebują one wtedy pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie ciąży, porodu i połogu. Jest to wyjątkowa forma pomocy, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula wskaże również, jakie techniki można zastosować, by przejść przez tródne momenty porodu. Zachęcam do odwiedzenia strony doulama.pl.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solpharm Sp. z o.o. »

  Problem zaparć w ciąży to duży kłopot dla wielu kobiet, z którym nie będzie łatwo sobie poradzić. Dlatego wybierając Eva/qu można oczekiwać, że jednak uda się ten problem jakoś poradzić. Przygotowany środek jest przetestowany i rzeczywiście wiele kobiet przyznaje, że działa on rzeczywiście doskonale i będzie spełniał oczekiwania. Warto zdecydować się na ten produkt, jeśli chcecie skutecznie poradzić sobie z zaparciami. Produkt ten bije rekordy popularności i przez wiele kobiet uważany jest rzeczywiście za doskonały.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog-położnik Ewa Puchała | Katowice »

  Gabinet ginekologiczny doktor Ewy Puchały w Katowicach to miejsce, gdzie troszczymy się o zdrowie kobiet oraz ich dzieci. Wykonujemy m.in. badanie USG piersi, cytologię, diagnostykę prenatalną, diagnostykę i leczenie hipotrofii płodu, badanie mikrobiologiczne. Czeka na Ciebie nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim troska i opieka. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Abcprenatalne.pl - USG ciąży i badania prenatalne - opisy badań i terminy »

  Portal USG ciąży i badania prenatalne zawiera opis celu i przebiegu zalecanych badań w 12, 22 i 32 tygodniu ciąży. Prezentuje najczęściej diagnozowane choroby genetyczne. Pozwala także samodzielnie wyznaczyć optymalny termin badań USG 3D i 4D w ciąży.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • SeniorPol - domowe usługi opiekuńcze »

  Agencja opiekunek Seniorpol proponuje pomoc i organizację opieki dla osób starszych chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy obsługę profesjonalnych, zaufanych i sprawdzonych opiekunek dla seniorów i osób niesamodzielnych i kobiet po porodzie. Gwarantujemy solidność i szeroki zakres usług dodatkowych od pomocy i asysty domowej poprzez usługi rehabilitacyjne, fizykoterapeutyczne az do specjalistycznych domowych usług pielęgniarskich i medycznych.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady zdrowotne - ZdrowiePro.pl »

  Jak dbać o swoje zdrowie? Na witrynie odnajdziesz wiele ciekawych artykułów na temat leczenia chorób i diety. Opisujemy różne przypadłości i dolegliwości, podpowiadamy jak sobie z nimi poradzić. Piszemy też o odchudzaniu, okresie ciąży i zdrowym odżywianiu, które jest szczególnie ważne dla utrzymania doskonałego zdrowia. Poruszamy też takie tematy jak choroby tarczycy, czy preparaty na wypadanie włosów.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja.net - Kompendium wiedzy »

  Rodzaje inseminacji, przebieg zabiegu czy przeciwwskazania do niego, to tylko część informacji, jakie znajdziesz na tej witrynie. Nasz poradnik to również baza wiedzy o tym, dla kogo inseminacja jest przeznaczona, jakie warunki trzeba spełniać, by poddać się zabiegowi, czy inseminacja jest bezpieczna oraz jaka jest skuteczność zabiegu. Na witrynie znajdziesz też forum, na którym możesz dzielić się swoimi pytaniami, obawami, historią. Zapraszamy wszystkich, których dotyczy problem długiej niemożliwości zajścia w ciążę. Ze strony mogą skorzystać zarówno pojedyncze osoby, jak i pary.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fertimedica Warszawa »

  FertiMedica przepełniona jest przede wszystkim miłością do drugiej osoby, dlatego, że każdy, z pracujących w niej specjalistów wie, jak trudne jest długotrwałe staranie się o dziecko. W FertiMedica pracuje grono oddanych lekarzy z prawdziwym powołaniem, dzięki czemu każdy przychodzących do kliniki, czuje się w niej bezpiecznie. Wszystkie działania oparte są na profesjonalnie przeprowadzonej analizie i diagnostyce, działaniach opartych na najlepszej wiedzy medycznej oraz z uwzględnieniem wszelkich, dostępnych możliwości leczenia niepłodności. Poza tym z głównymi działaniami ginekologicznymi współpracują specjaliści z zakresu akupunktury, seksuologii czy psychologii. FertiMedica dodatkowo rozszerza swoje działania na dbanie o kobietę w ciąży, jak również jej dziecko.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ladycomp.pl - urządzenie do antykoncepcji »

  Zapoznaj się z nowoczesnymi urządzeniami do skutecznej antykoncepcji. Bardzo wysoka skuteczność - 99, 3%, brak skutków ubocznych, od 20 lat na rynku.Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly są innowacyjnymi urządzeniami medycznymi posiadającymi jako jedyne na polskim rynku certyfikat urządzeń medycznych klasy II B nr 51210-16-00 w oparciu o regułę 14 (ANTYKONCEPCJA) nadany przez jednostkę notyfikującą Dekra Certification GmbH z siedzibą w Stuttgarcie określającymi moment owulacji kobiety.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hebamed - Szkoła rodzenia i położna w Katowicach »

  Małgorzata Łyczek - Indywidualna Praktyka Położnej. Firma świadczy usługi w ramach kontraktu NFZ - bezpłatna szkoła rodzenia i domowe wizyty położnej, opieka nad matką i noworodkiem oraz kobietami w każdym wieku, w tym po zabiegach ginekologicznych. Edukacja w zakresie naturalnych metod planowania rodziny,przedkoncepcyjna, przedporodowa,nauka samobadania piersi, w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwasfoliowy.2ap.pl »

  Czy zastanawiałaś się o tym, że kwas foliowy jest bardzo pomocny w Twojej bitwie z chorobami serca? A czy zdajesz sobie sprawę, że kwas foliowy zmniejsza procentowość chorowania na nowotwór piersi? Wiesz jaki może być związek kwasu foliowego na rakiem jelita chudego? Jeżeli któreś z opisanych zagadnień, interesuje Cię w wyjątkowy sposób i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zagadnieniu, zajrzyj na moją portal. Kwasfoliowy.2ap.pl to ogromna zbiorowość informacji, z której nauczysz się owego, jak priotetowym wskaźnikiem są witaminy w naszym organizmie oraz jakie mogą być uboczne przyczyny niedoboru kwasów. Więc jeśli nazywasz się największą fanką zdrowia zapraszamy do nas, nie zwlekaj dłużej.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Ciąża i poród

(3)

Ciąża i poród - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: