Aleksandra Korotko Psycholog

Aleksandra Korotko Psycholog Jestem wykwalifikowanym psychoterapeutą. Oferuję swoim pacjentom wykonanie sesje terapeutyczne w tym sesje online – przez skype lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. . W ramach świadczonych usług przeprowadzam szczegółowe testy i diagnozy psychologiczne a także oferuję psychoterapię i sesje wedle metody poznawczo-behawioralnej. Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

Szczegóły strony bezproblemowo.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę bezproblemowo.com:

Aleksandra Korotko Psycholog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 5

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Lublin mgr Katarzyna Żołnacz »

  Po poradę psychologa warto udać się z powodów, takich jak trudności relacyjne, lęk, depresja, dysfunkcje psycho-seksualne, problemy wychowawcze czy w pracy. Pomoc, jaką zapewnia psycholog Lublin, jest odmienna od standardowej rozmowy tym, że cała uwaga koncentruje się na osobie potrzebującej pomocy. Pomaga to pacjentowi w nawiązania połączenia z jego odczuciami. Na skuteczność, jaką przynosi psychoterapia Lublin, istotny wpływ mają relacje pomiędzy terapeutą a pacjentem. Podstawą do osiągnięcia sukcesu w terapii jest skorzystanie z pomocy kompetentnego terapeuty. Dobry terapeuta umie zbudować relację pomiędzy swoją osobą a klientem na bazie zaufania a także zrozumienia trudności i oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Legnica - Mediatorrodzinny.com.pl »

  Czy doświadczacie Państwo kryzysu w związku...
  Ważne są dla Was prawidłowe relacje z partnerem/ką...
  Nie wiecie jak powstrzymać eskalację konfliktu w rodzinie...

  Warto skorzystać z konsultacji! po której będziecie wiedzieć czy już czas aby podjąć terapię rodzinną.

  Działając w ramach Prywatnej Poradni Małżeńskiej oferuję:

  - Psychoterapię Par i Małżeństw
  - Psychoterapię Rodzinną
  - Psychoterapię indywidualną

  Wiecej informacji na stronie www.psycholog-mediator.pl lub www.mediatorrodzinny.com.pl

  Serdecznie zapraszam,
  mgr Joanna Kozieł
  psycholog,www.psycholog-mediator.pl
  certyfikowany psychoterapeuta, dyplomowany mediator rodzinny

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Empatika.pl - gabinet psychiatryczny »

  Gabinet psychiatryczno terapeutyczny Otwock - Empatika. Konsultacje lekarskie, poradnictwo, badania i diagnoza. Psychoterapeuci i Psychiatrzy, woj. Mazowieckie - kompleksowa pomoc ambulatoryjna, oferta skierowana do osób dorosłych i młodzieży. Polecany psychoterapeuta i dobry psychiatra oferuje kompleksową pomoc - porady i konsultacje psychologiczne, leczenie farmakologiczne, psychoterapia, terapia uzależnień i terapia par. Psychoterapeuta, psychiatra - Gabinet psychiatryczny Józefów i Otwock.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka »

  Gabinet psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka. Psycholog i psychoterapeutka pracującą metodami Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Zapraszam także na konsultacje rodziców i dzieci.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Strumień »

  Strumień jest niepubliczną poradnią psychologiczną, oferującą pomoc osobom w każdym wieku. Zatrudniamy psychologów, także dziecięcych, logopedów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy w sposób indywidualny dobierają formę psychoterapii dla każdego z naszych podopiecznych. Pomagamy wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami. Zapraszamy Państwa do gabinetu psychologicznego w warszawskiej poradni Strumień.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych »

  Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych z siedzibą w Szczecinie pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. Oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną. Leczymy depresje, nerwice, stany lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Prowadzimy również psychoterapię dla osób walczących z uzależnieniami i wspieramy naszych pacjentów w ciężkich sytuacjach. Zespół ośrodka tworzą psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni oraz lekarze psychiatrii. Kolejną częścią naszej oferty jest szeroki wachlarz szkoleń psychologicznych.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dziecięcy w Poznaniu »

  Nazywam się Domańska Katarzyna, z zawodu jestem psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym i pedagogiem. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu. Zapraszam zarówno dorosłych jaki i młodzież i dzieci. Zapewniam porady psychologiczne, psychoterapię krótkoterminową oraz długoterminową. Do wyboru oferuję zajęcia indywidualne i grupowe, liczące ok. 40-50 min.. Szczegóły na temat proponowanej przeze mnie psychologii dziecięcej i psychoterapii opisane są na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna w Katowicach »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Bytu oferuje profesjonalną pomoc wykwalifikowanych psychoterapeutów. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Panująca w naszym centrum atmosfera otwartości i życzliwości pozwala nam udzielić Ci skutecznej pomocy. Czy chodzi o problemy związane z etapem dorastania, czy pomoc w poradzeniu sobie z wyzwaniami życia małżeńskiego, specjaliści Strefy Bytu zaproponują Ci odpowiednią pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednym z gabinetów w Katowicach oraz Mikołowie.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapeutyczny "EGO" Joanna Wilkowska-Chmielewska »

  Specjalistyczna poradnia psychiatryczno-psychoterapeutyczna, prowadzona przez dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską w Warszawie. Główne cele gabinetu to leczenie depresji oraz bezsenności. Dr. Wilkowska zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego psychiatry w Warszawie to właśnie znalazł doskonałą ofertę.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Pomarańczowe Ja »

  Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej ''Pomarańczowe Ja'' w Poznaniu to miejsce, w jakim możesz liczyć na niezwykle fachową i skuteczną pomoc ze strony psychologów, pedagogów, psychoterapeutów. Taka pomoc prowadzona jest poprzez diagnozę lub prowadzenie psychoterapii z przeznaczeniem między innymi dla dzieci i młodzieży, osób dorosłych, par i małżeństw, czy też rodzin. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »