Aleksandra Korotko Psycholog

Aleksandra Korotko Psycholog Jestem wykwalifikowanym psychoterapeutą. Oferuję swoim pacjentom wykonanie sesje terapeutyczne w tym sesje online – przez skype lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. . W ramach świadczonych usług przeprowadzam szczegółowe testy i diagnozy psychologiczne a także oferuję psychoterapię i sesje wedle metody poznawczo-behawioralnej. Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

Szczegóły strony bezproblemowo.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę bezproblemowo.com:

Aleksandra Korotko Psycholog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 6

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Bydgoszcz - Danuta Byczyńska lekarz med. specjalista psychiatra »

  Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet. Porady, konsultacje oraz leczenie depresji, lęków, fobii, schizofrenii, zaburzeń zachowania i osobowości. Diagnozy lekarskie zaburzeń psychicznych. Gabinet czynny 5 dni ww tygodniu. Rejestracja telefoniczna na konkretną godzinę. Informacje o zaburzeniach psychicznych.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologiczna | Gabinet NEURON | Psycholog Kraków »

  Violetta Marcinkiewicz - Gończowska magister psycholog kliniczny w Krakowie udziela pomocy psychologicznej w zakresie: pomoc psychologiczna, terapie psychologiczne, diagnoza psychologiczna, porady, orzecznictwo i opinie psychologiczne

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog-mediator.pl, Psychoterapia Legnica »

  Gabinet Psychoterapii i Mediacji Rodzinnych w Legnicy-Porady Małżeńskie-Psychoterapia Par, Rodzin, Indywidualna-Mediacje Rodzinne, Okołorozwodowe-Warsztaty Rozwoju Osobistego Szczegóły na stronie www.psycholog-mediator.pl oraz www.mediatorrodzinny.com.pl Serdecznie Zapraszam,Joanna Kozieł

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Robert Tomaszewski »

  Gabinet Psychoterapii Roberta Tomaszewskiego proponuje profesjonalne wsparcie psychologiczne dla osób uzależnionych od alkoholu lub narkotyków i ich rodzin, pacjentów walczących ze stanami lękowymi, nerwicami lub depresją. Oferta obejmuje również profesjonalną pomoc w sytuacjach przewlekłego stresu, trudnościach w relacjach z innymi. Zapraszamy także osoby, które chcą wspólnie z terapeutą popracować nad rozwojem osobistym. Siedziba gabinetu mieści się w centrum Gdyni.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Jakub Bętkowski »

  Psychoterapeuta Jakub Bętkowski oferuje psychoterapię, terapię grupą, psychoterapię krótkoterminową oraz młodzieży. Gabinet mieści się w Poznaniu. Posiadam bogate doświadczenie kliniczne, pracuję w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się terapią depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, osobowości chwiejnych emocjonalnie, problemów w relacjach interpersonalnych. Leczę zaburzenia psychosomatyczne, udzielam wsparcia w momentach kryzysów życiowych (np. żałoba, rozwód).

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Beata Danielska »

  Beata Danielska jest doświadczoną psychoterapeutką, która codziennie stara się pomagać klientom zmagającym się z rozmaitymi problemami natury psychicznej. Swoją wiedzę zdobywała w Instytucie Gestalt w Krakowie, a potem rozwijała poprzez pracę w korporacjach i charytatywnych spotkaniach. Więcej informacji możesz dowiedzieć się na stronie www.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli potrzebny ci psycholog lub psychoterapeuta to serdecznie zapraszam na moją stronę. Jestem doświadczonym psychologiem, który zdobywał doświadczenie kliniczne prowadząc grupową psychoterapię na oddziale dziennym psychiatrycznym. W moim gabinecie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię a także wystawiam potrzebne opinie o stanie zdrowia pacjenta.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Lekarzy Specjalistów Optima »

  Przychodnia Lekarzy Specjalistów OPTIMA prowadzi działalność medyczną od 2001 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów. W naszej Przychodni możecie Państwo zasięgnąć porad lekarskich zarówno podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjalistycznej oraz wykonać badania diagnostyczne w gabinecie zabiegowym takie jak Doppler żył i tętnic, EKG, Echo serca, USG.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medsolver Sp. z o.o. Sp. k »

  Wraz z grupą kilku lekarzy specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym potrafimy słuchać, doradzać i pokazywać lepszą przyszłość wszystkim osobom, które tego potrzebują. Nasze usługi skierowane są ku dzieciom, dorosłym, aktywnym menedżerom, a także profesjonalnym sportowcom. Pracują u nas wyłącznie specjaliści najwyższego formatu. Nasza przychodnia Medsolver stanowi miejsce wyjątkowe, w którym każdy otrzyma fachową pomoc.

  Data dodania: 19 01 2018 · szczegóły wpisu »