Aleksandra Korotko Psycholog

Aleksandra Korotko Psycholog Jestem wykwalifikowanym psychoterapeutą. Oferuję swoim pacjentom wykonanie sesje terapeutyczne w tym sesje online – przez skype lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. . W ramach świadczonych usług przeprowadzam szczegółowe testy i diagnozy psychologiczne a także oferuję psychoterapię i sesje wedle metody poznawczo-behawioralnej. Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

Szczegóły strony bezproblemowo.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę bezproblemowo.com:

Aleksandra Korotko Psycholog

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Gabinet Psychiatryczny Łódź »

  Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Kaźmierski jest miejscem, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu psychiatrii. Gabinet psychiatryczny Łódź kierowany jest przez lekarza o bogatym doświadczeniu. Swoją edukację rozpoczął on na Akademii Medycznej w Łodzi, następnie pracował w Łódzkim Szpitalu Klinicznym oraz w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatria nadano mu w 2009 roku. Lekarz psychiatra prowadzi równocześnie rozległą działalność naukową. Jest on autorem wyróżnionej i docenionej pracy doktorskiej. Oprócz tego ma na koncie liczne cenne publikacje, które były pozytywnie recenzowane w fachowych czasopismach międzynarodowych.
  Główne schorzenia, które diagnozuje psychiatra pracując z pacjentem w gabinecie to depresja, schizofrenia, zaburzenia nerwicowe i choroby wieku podeszłego. Jednocześnie badane i leczone są problemy ze snem. W ramach usługi lekarskiej na wsparcie mogą liczyć pacjenci, którzy borykają się z takimi objawami jak: zmiany w nastroju, apatia, problemy z pamięcią, zaburzenia lęku i niepokoju czy myśli samobójcze. Psychiatrzy potrafią również skutecznie zwalczać tak przewlekłe choroby, jak chociażby schizofrenia paranoidalna. Dzięki pomocy lekarza psychiatry osoba ogarnięta tą chorobą, po zakończeniu ostrej fazy choroby ma sposobność powrócić do normalnego funkcjonowania życiowego.
  Lekarz psychiatrii Jakub Kaźmierski jest niezwykle pomocny także w czasie leczenia chorób wieku podeszłego. Choroby typu Alzheimer i pozostałe związane ze starością pojawiają się dzisiaj coraz częściej, ze względu na dłuższy średni czas życia i jednocześnie są sporym wyzwaniem dla pacjenta, ale także dla jego bliskich. Profesjonalny lekarz psychiatra jest zdolny tak pokierować leczeniem pacjenta, aby życie jego oraz rodziny było możliwie najmniej zaburzone. Postawą pracy w gabinecie jest dokładny i wyczerpujący wywiad lekarski. Aby skorzystać z pomocy specjalistycznej należy z wyprzedzeniem ustalić wizytę.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka »

  Gabinet psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka. Psycholog i psychoterapeutka pracującą metodami Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Zapraszam także na konsultacje rodziców i dzieci.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Strumień »

  Strumień jest niepubliczną poradnią psychologiczną, oferującą pomoc osobom w każdym wieku. Zatrudniamy psychologów, także dziecięcych, logopedów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy w sposób indywidualny dobierają formę psychoterapii dla każdego z naszych podopiecznych. Pomagamy wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami. Zapraszamy Państwa do gabinetu psychologicznego w warszawskiej poradni Strumień.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • In-Altum Psychoterapia »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, lek. med. Beata Szenfelder -gabinet prywatny »

  Psychiatra lek. med. Beata Szenfelder - gabinet prywatny.Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).
         Zapraszam Państwa do swojego gabinetu prywatnego przy ulicy Więckowskiego 13, lok. 13 I piętro w Łodzi.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Robert Tomaszewski »

  Gabinet Psychoterapii Roberta Tomaszewskiego proponuje profesjonalne wsparcie psychologiczne dla osób uzależnionych od alkoholu lub narkotyków i ich rodzin, pacjentów walczących ze stanami lękowymi, nerwicami lub depresją. Oferta obejmuje również profesjonalną pomoc w sytuacjach przewlekłego stresu, trudnościach w relacjach z innymi. Zapraszamy także osoby, które chcą wspólnie z terapeutą popracować nad rozwojem osobistym. Siedziba gabinetu mieści się w centrum Gdyni.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dziecięcy w Poznaniu »

  Nazywam się Domańska Katarzyna, z zawodu jestem psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym i pedagogiem. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu. Zapraszam zarówno dorosłych jaki i młodzież i dzieci. Zapewniam porady psychologiczne, psychoterapię krótkoterminową oraz długoterminową. Do wyboru oferuję zajęcia indywidualne i grupowe, liczące ok. 40-50 min.. Szczegóły na temat proponowanej przeze mnie psychologii dziecięcej i psychoterapii opisane są na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia psychologiczna Persona S.C. »

  Poradnia psychologiczna Persona z Warszawy oferuje Państwu dostęp do profesjonalnych konsultacji i badań psychologicznych i psychiatrycznych. Zakres usług poradni obejmuje między innymi badania dla kierowców, konsultacje dla kandydatów do służb mundurowych, badania operatorów, badania na broń. Persona to ponad 20 lat doświadczenia w branży i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę i zapoznania się z ofertą oraz aktualnymi cenami!

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - psychoterapia rodzinna i małżeńska oraz poradnictwo psychologiczne w Krakowie dla osób dorosłych i dziećmi jak i całych rodzin w tym wielopokoleniowych. Psychoterapia jest forma leczenia zaburzeń psychologicznych u osób dorosłych. Stosowana forma terapii to psychoterapia małżeńska i par, psychoterapia rodzinna, psychoterapia dzieci oraz coaching kariery i osobisty dla planujących karierę zawodowa.
  Psycholog, psychoterapeuta do diagnozy psychologicznej wykorzystuje nowoczesne formy testów psychologicznych przy użyciu komputera.
  Klient otrzymuje od psychologa pełny raport wraz z interpretacja testu psychologicznego

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak »

  Jeżeli czują Państwo, że są uzależnieni od leków, chcielibyśmy zaprosić do naszej podwarszawskiej kliniki. Można dzięki niej wyleczyć się z uzależnienia, które niestety z roku na rok jest coraz powszechniejsze. Bardzo wielu Polaków jest uzależnionych od leków, chociaż niestety bardzo dużo osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Klinika Medox to doskonałe miejsce dla każdego lekomana.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »