Angiolog Szymon Bukowski

Angiolog Szymon Bukowski Gabinet specjalistyczny obejmuje opieką pacjentów z problemami żył i tętnic. Wykonujemy badania, diagnostykę oraz leczenie.
Angiolog Szymon Bukowski jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej oraz angiologii.
Gabinet oferuje diagnostykę i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, żylaków kończyn dolnych, miażdżycy tętnic
Gabinet oferuje też diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych :
zmiany skórne i podskórne – metoda tradycyjna oraz z użyciem lasera
wrastający paznokieć, szczelina odbytu, czy żylaki odbytu.
Zapraszamy do konsultacji

Szczegóły strony angiolog.suwalki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę angiolog.suwalki.pl:

Angiolog Szymon Bukowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 29

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • N Z O Z Pro Femina Będzin »

  Szukasz dobrego ginekologa ?, seksuologa ? ...

  Zobacz ofertę profesjonalnej przychodni NZOZ Pro Femina Będzin.
  Mamy do Twojej dyspozycji poradnie:

  Poradnia Ginekologiczno - Położniczalekarze to trzyosobowy zespół z wieloletnim stażem pracy w Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
  kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną
  pełna diagnostyka i leczenie kobiet w okresie menopauzalnym włącznie z wykonywaniem zabiegów kolposkopii i

  histeroskopii.
  badania cytologiczne oraz diagnostyka i leczenie zmian chorobowych w zakresie szyjki macicy.
  ocena i dobór środków antykoncepcyjnych.
  diagnostyka USG narządu rodnego sondą dopochwową.

  Poradnia Profilaktyki Schorzeń Sutkaprowadzona przez specjalistę z kilkunastoletnim stażem pracy w Śląskim Uniwersytecie Medycznym.
  wykonywanie badań palpacyjnych z diagnostyką USG gruczołu sutkowego.
  w uzasadnionych przypadkach wykonywanie diagnostycznej biopsji zmiany, pobranie materiału i szybka ocena histopatologiczna.
  w uzasadnionych przypadkach skierowanie na badanie mammograficzne.

  Poradnia Chirurgii Ogólnejprowadzona przez specjalistę drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.
  pełna diagnostyka i leczenie operacyjne niektórych schorzeń w zakresie chirurgii w naszym oddziale chirurgii jednodniowej.

  Poradnia Neurologicznaprowadzona przez specjalistę drugiego stopnia w zakresie neurologii.
  pełna diagnostyka i leczenie chorych ze schorzeniami neurologicznymi

  Poradnia Seksuologiczna
  dowane są z NFZ-u.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Vulmed- chirurg, proktolog Szczecin - przepukliny, żylaki - nietrzymanie moczu, rany przewlekłe »

  Podstawową dewizą od momentu powstania Kliniki jest bezpieczeństwo pacjentów, a ich zaufanie to nasza największa duma i troska.Chęć jak najlepszej opieki nad chorym, jest motorem stałego podnoszenia kwalifikacji personelu oraz ciągłego, dostosowanego do najnowszych standardów naukowych, doskonalenia jakości wykonywanych procedur medycznych.Potrzeby pacjentów, którzy znajdują u nas przyjazną i profesjonalną pomoc, decydują o kierunkach rozwoju Kliniki.Uruchomienie Oddziału Chirurgii Jednego Dnia umożliwiło przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, w minimalnym czasie, bez ryzyka zakażenia i stresu. Skrócenie do 1-2 dób okresu pobytu poza domem i wyłączenia z pracy jest dla wielu osób sprawą priorytetową.Nasz spełniający wszystkie standardy, wyposażony w nowoczesną salę zabiegową z pełnym zapleczem oddział, jak również zespół doświadczonych specjalistów, gwarantuje bezpieczne i fachowe przeprowadzenie szeregu zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktologii, urologii czy uroginekologii w ramach chirurgii jednego dnia.Dziedziną, w której specjalizuje się nasza Klinika są trudno gojące się rany .Leczenie tego typu schorzeń z uwagi na jego długotrwałość i uciążliwość jest wyjątkowo trudne. Wymagania pacjentów, którzy w wielu placówkach medycznych nie mogą znaleźć właściwej opieki, spowodowały wprowadzeniem przez naszą Klinikę całego szeregu technik i procedur, dających znakomite wyniki w leczeniu, o czym świadczą setki zadowolonych w pełni zdrowych pacjentów z całej Polski. Oczyszczanie ran czy wielokrotne zmiany opatrunków to proste, ale wymagające wielkiej cierpliwości i pokory w stosunku do pacjenta zabiegi. Wykonywane są zawsze przez doświadczonego lekarza a w połączeniu ze stosowaną przez nas od lat ozonoterapią dają doskonałe rezultaty umożliwiając cierpiącym od lat pacjentom powrót do normalnego życia.www.vulmed.pl/stopa.html

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARTUR KUĆMA - GABINET CHIRURGICZNY »

  Konsultacje z zakresu chirurgi naczyń, diagnostyka naczyniowa, USG triplex color doppler, leczenie zachowawcze i operacyjne chorób żył kończyn dolnych, precyzyjne diagnozowanie zakrzepicy żylnej -cichz przyczyna nagłej śmierci, zabiegi zakresu chirurgii kosmetycznej: usuwanie znamion, brodawek skórnych, kaszaków, tłuszczaków, włókniaków, kurzajek, blizn, tatuażu, wrastających paznokci, itp. Korekcje chirurgiczne - lifting, botoks - z użyciem najnowszego preparatu Azzalure. Zajmuję się odtruciami organizmu - głównie poalkoholowymi oraz wszywaniem esperalu.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angelius Szpital Katowice »

  Centrum Medyczne Angelius Szpital w Katowicach oferuje pomoc ambulatoryjną w poradniach specjalistycznych oraz pomoc szpitalną. Wielospecjalistyczny mieszczący na śląsku szpital oraz przychodnia lekarska lecząca w zakresie leczenia niepłodności ( klinika leczenia niepłodności ), okulistyki, dermatologii i medycyny eststycznej, chirurgii plastycznej, flebologii, laryngologii, genetyki, chirurgii oraz ortopedii. Świadczymy także usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług medycznych.
  Centrum Leczenia Niepłodności Angelius Szpital Provita jest jednym z liderów w Polsce pod względem ilości przeprowadzonych procedur in vitro. Tylko nieliczne ośrodki w Polsce mogą sobie pozwolić na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego i wdrożenie kosztownych procedur medycznych związanych z in vitro. Większość uzyskanych ciąż to ciąże pojedyncze. W większości przypadków przeprowadzone bezpłatne badania prenatalne potwierdzają prawidłowy rozwój zarodka i następnie płodu aż do chwili urodzenia zdrowego dziecka. Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w Katowicach ul. Fabryczna 13d - Ochojec.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Silver Dental Clinic | Stomatolog Piaseczno »

  Specjalistyczna klinika stomatologiczna Silver Dental Clinic w Piasecznie została założona w 2007 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się m.in. cztery gabinety, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny, labolatorium ortodontyczne oraz sala szkoleniowa. Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych. Najnowszej generacji sprzęt medyczny, w który została wyposażona klinika, w połączeniu z dużym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami lekarzy daje nieograniczone możliwości w precyzyjnej diagnozie i leczeniu stomatologicznym naszych Pacjentów. Zakres naszych usług to: stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa, protetyka, chirurgia, stomatologia dziecięca, medycyna estetyczna, a przede wszystkim ortodoncja i implantologia. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pacjentom, wszystkim zabiegom wykonywanym w naszej klinice towarzyszą bezbolesne, komputerowe znieczulenia the Wand. Szczególnie wrażliwi pacjenci, mają dodatkowo możliwość skorzystania z zabiegów wykonywanych w podtlenku azotu (zwanego gazem rozweselającym). W trosce o dobro i indywidualne potrzeby naszych pacjentów zespół lekarzy Silver Dental Clinic, wspólnie przygotowywuje optymalne warianty komleksowych planów leczenia stomatologicznego. Priorytetem wszystkich naszych działań jest to, aby każdy nasz pacjent cieszył się pięknym i zdrowym uśmiechem jak najdłużej.

  Szanując czas naszych pcjentów, przyjęcia w klinice zostały tak zorganizowane, aby pacjenci byli zawsze przyjmowani punktualnie o wyznaczonej godzinie, a wszystkie wizyty są potwierdzane z jednodniowym wyprzedzeniem. Klinika zadbała też o bardzo dużą liczbę miejsc parkingowych bezpośrednio przed lokalem.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Esthe-med.pl - Gabinet Medycyny Estetycznej »

  Niechirurgiczna, bezpieczna i skuteczna metoda redukcji zmarszczek mimicznych, z użyciem preparatu Botox, to jeden z wielu zabiegów oferowanych przez gabinet chirurgii i medycyny estetycznej w Szczecinie, pod kierownictwem dr n. med. Jerzego Lubikowskiego. W ofercie znajduje się również usuwanie blizn i zmian patologicznych skóry, oraz tkanki podskórnej.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa »

  Centra Medyczne Medyceusz zlokalizowane są na terenie Łodzi. Naszym pacjentom proponujemy kompleksową opiekę medyczną. Oferta obejmuje lekarzy pierwszego kontaktu, gabinety szeregu specjalistów, diagnostykę ogólną oraz obrazową (rezonans, mammografia, tomografia, rentgen), badania laboratoryjne i rehabilitację. Częścią naszych prywatnych placówek medycznych jest także szpital zapewniający opiekę najlepszych lekarzy oraz szereg zabiegów (chirurgia klasyczna, operacje laparoskopowe, artroskopie).

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pediatryczne Centrum Zabiegowe »

  Pediatryczne Centrum Zabiegowe mieści się w Bielsku-Białej i świadczy medyczne usługi dla dzieci i dorosłych w wielu dziedzinach medycyny. Lekarze specjaliści mają duże doświadczenie w usuwaniu trzeciego migdałka u dzieci. Zabieg usunięcia migdałka PCZ oferuje także bez oczekiwania. Dziecko nie odczuwa bólu i tego samego dnia opuszcza placówkę Centrum.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szpital Chirurgii Jednego Dnia ETER-MED »

  Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic jest częścią Centrum Medycznego ETER-MED. Świadczy on usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Swym pacjentom daje on dostęp do wysokiej jakości usług medycznych. Nadrzędnym celem kliniki jest wykonanie u pacjenta określonego zabiegu w minimalnym czasie. Gwarantuje on skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka i stresu czy skrócenie samego pobytu.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Plus Med »

  Znajdujące się w mieście Kielce Centrum Medyczne o nazwie Plus Med może zagwarantować swoim Pacjentom fachowość, nowatorskie, bardzo efektywne metody leczenia i indywidualne podejście. Do tego mamy przyjemność zakomunikować, iż dysponujemy wygodnymi salami dla chorych, blokiem operacyjnym i przychodnią - wszystko cechuje się bardzo wysokim poziomem.
  W ofercie chirurgia naczyniowa - na przykład skleroterapia, chirurgia ogólna - choćby wycięcie zmian skórnych z tkanki podskórnej, a także zabiegi medycyny estetycznej - kwas hialuronowy, etc. Na duże zainteresowanie zasługują również badania USG układu tętniczego, węzłów chłonnych, etc. Bardzo serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »