Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia, Tężyczka

Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia, Tężyczka Specjalista NEUROLOG
dr Katarzyna Toruńska
ul. Jadźwingów (parter)
Warszawa
rejestracja tel. 604 964 039

SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
-choroba parkinsona
-choroby napadowe : padaczka
-choroby nerwowo-mięśniowe : miastenia, neuropatie
-choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
-drętwienia i mrowienia
-otępienia
-stany poudarowe
-stwardnienie rozsiane
-TĘŻYCZKA
-zespoły bólowe głowy i twarzy.

BADANIE EMG:
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net(2012 r.)
- ponad 1300 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

KONSULTACJE NEUROLOGICZNE - TĘŻYCZKA:
- objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
- dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu TĘŻYCZKI
- przeprowadzanie badania EMG - PRÓBA TĘŻYCZKOWA.

Szczegóły strony www.emg-neurolog.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.emg-neurolog.pl:

Badanie EMG, Neurolog Warszawa - Polineuropatia, Tężyczka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 3012

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zepter - lampa Bioptron »

  Najnowocześniejsza Medycyna Przyszłości - Bioptron, która jest bezkonkurencyjna w terapiach leczniczych oraz profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji w każdym wieku. Sprzedaż od Zepter.
  Extra Gratisy - zapraszamy. Tel.0601 06 05 97.

  Wykorzystujemy ją przy urazach tkanki miękkiej, mięśni, ścięgien i więzadeł. Naświetlania Bioptronem pomagają przy skurczach mięśni, zwichnięciach, nadwyrężeniach stawów i mięśni, naciągnięciach ścięgien, zerwaniu więzadeł i mięśni, przemieszczeniach, innych kontuzjach a także np. przy tzw. „łokciu tenisisty”.
  Naświetlania lampą Bioptron zmniejsza ból i przyspiesza rekonwalescencję. Oprócz leczenia kontuzji, regularne naświetlanie zmniejsza bóle kręgosłupa i stawów, które, jeśli występują, także mogą odebrać radość z uprawiania sportu.
  Światło spolaryzowane Bioptron nie powoduje efektów ubocznych - jest nieszkodliwe i całkowicie bezpieczne.
  Nie zawiera promieniowania ultrafioletowego ani żadnego innego promieniowania dla zdrowia.
  Światło Bioptron, które emituje lampa Bioptron jest widzialne i spolaryzowane pow. 95%. Zawiera widoczną część spektrum światła słonecznego i bliższą podczerwonego o długości fal od 480 nm do 3400 nm. Fale drgają w płaszczyznach równoległych w kierunku świecenia, w odróżnieniu od fal światła słonecznego, które rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach. Światło to jest polichromatyczne: oznacza to, że jego spektrum nie składa się tylko z jednej długości fali, jak jest w przypadku światła laserowego, ale posiada szeroki zakres włączając zarówno światło widoczne jak i część spektrum podczerwieni.

  Data dodania: 09 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Perfectus - paluch koślawy »

  Perfectus od 2003 roku zajmuje się operacyjnym leczeniem pacjentów z chorobami narządu ruchu i narządu wzroku. Nasza placówka zlokalizowana jest w pięknym parku Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój. Zabiegi operacyjne wykonywane są w kameralnej i przyjaznej atmosferze przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. W trakcie leczenia stosujemy najnowsze metody i narzędzia operacyjne. Posiadamy kontrakt z NFZ.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Gabinet Psychiatryczny Łódź »

  Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Kaźmierski jest miejscem, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu psychiatrii. Gabinet psychiatryczny Łódź kierowany jest przez lekarza o bogatym doświadczeniu. Swoją edukację rozpoczął on na Akademii Medycznej w Łodzi, następnie pracował w Łódzkim Szpitalu Klinicznym oraz w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatria nadano mu w 2009 roku. Lekarz psychiatra prowadzi równocześnie rozległą działalność naukową. Jest on autorem wyróżnionej i docenionej pracy doktorskiej. Oprócz tego ma na koncie liczne cenne publikacje, które były pozytywnie recenzowane w fachowych czasopismach międzynarodowych.
  Główne schorzenia, które diagnozuje psychiatra pracując z pacjentem w gabinecie to depresja, schizofrenia, zaburzenia nerwicowe i choroby wieku podeszłego. Jednocześnie badane i leczone są problemy ze snem. W ramach usługi lekarskiej na wsparcie mogą liczyć pacjenci, którzy borykają się z takimi objawami jak: zmiany w nastroju, apatia, problemy z pamięcią, zaburzenia lęku i niepokoju czy myśli samobójcze. Psychiatrzy potrafią również skutecznie zwalczać tak przewlekłe choroby, jak chociażby schizofrenia paranoidalna. Dzięki pomocy lekarza psychiatry osoba ogarnięta tą chorobą, po zakończeniu ostrej fazy choroby ma sposobność powrócić do normalnego funkcjonowania życiowego.
  Lekarz psychiatrii Jakub Kaźmierski jest niezwykle pomocny także w czasie leczenia chorób wieku podeszłego. Choroby typu Alzheimer i pozostałe związane ze starością pojawiają się dzisiaj coraz częściej, ze względu na dłuższy średni czas życia i jednocześnie są sporym wyzwaniem dla pacjenta, ale także dla jego bliskich. Profesjonalny lekarz psychiatra jest zdolny tak pokierować leczeniem pacjenta, aby życie jego oraz rodziny było możliwie najmniej zaburzone. Postawą pracy w gabinecie jest dokładny i wyczerpujący wywiad lekarski. Aby skorzystać z pomocy specjalistycznej należy z wyprzedzeniem ustalić wizytę.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog - NeurozentrumBellevue »

  Neurolog jako specjalista od takich schorzeń jak padaczka, stwardnienie rozsiane, migreny czy zespoły otępienne w spersonalizowanej praktyce używa badania pomocnicze. Wśród badań, które ma możliwość przeprowadzić neurolog należy wymienić między innymi elektromiografię, badanie genetyczne czy tomografię komputerową. Czasem dopiero na bazie dodatkowych badań układu nerwowego neurolog może postawić pewną diagnozę. Warto zatem poświęcić czas na dokładne przebadanie swojego ciała. Neurolog może też przeprowadzić rozbudowane badania, a oprócz tego kontrolować przebieg choroby.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internista, Psychiatra, Neurolog, Sosnowiec, ul. 3-go Maja 14 »

  Specjalisyczne gabinety lekarskie w Centrum Sosnowca. Neurolog - Porady konsultacyjne z zakresu schorzeń Układu Nerwowego(Aleksandra Jarząbek-Stępniak), psychiatra - Odpowiednia organizacja przyjęć zapewnia dyskrecję i anonimowość (Magdalena Stokowacka-Zakrocka), internista - Badania konsultacyjne, porady i diagnostyka z zakresu chorób wewnętrznych, wizyty domowe(Cezary Ruszkiewicz). Bez kolejek

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • EMG, Neurolog dr Marta Durka - Kęsy »

  Prywatna Pracownia EMG
  dr Marta Durka-Kęsy, specjalista neurolog

  Zatrudniona w Klinice Neurologii WIM, Warszawa ul. Szaserów 128, gdzie między innymi wykonuje badanie EMG (ponad 6700 wykonanych badań EMG).

  Zakres usług:
  - badanie EMG
  - porady z zakresu neurologii
  - możliwość konsultacji neurologicznej wyniku badania EMG
  - badanie nerwów bez igieł (w indywidualnych przypadkach może zajść konieczność użycia jednorazowej igły)

  Krótkie terminy wizyt i atrakcyjne ceny.

  Wynik badanie EMG dostępny po badaniu.

  Pracownia profesjonalny aparat do badań elektromiografii (EMG) renomowanej firmy medycznej NICOLET - "VIKING QUEST".

  Badanie EMG:
  - cieśni nadgarstka
  - nerwu łokciowego
  - Próba tężyczkowa
  - Próba miasteniczna (elektrostymulacyjna próba nużliwości)
  - Polineuropatia
  - splotu barkowego
  - kończyn dolnych i górnych
  - SLA
  - nerwu twarzowego

  Adres Gabinetu:
  Hipolitów (6 km od Warszawy, przy trasie krajowej nr 2)
  ul. Modrzewiowa 19

  tel. 607779160

  www.badanieemg.com
  www.emg.info.pl

  Jak przygotować się do badania?
  W przypadku badania EMG pacjent musi dokładnie umyć badaną kończynę i nie nakładać na nią żadnych kremów i maści. Przed badaniem należy zgłosić lekarzowi nazwy aktualnie przyjmowanych leków (przede wszystkim leki przeciwzakrzepowe), a także poinformować o skłonności do pojawiania się zasinień. W trakcie badania należy informować lekarza o wszelkich niepokojących dolegliwościach.

  Po badaniu pacjent może od razu wrócić do normalnych czynności. Przez kilka godzin pacjent może odczuwać większą tkliwość badanego mięśnia na bodźce.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dr Kusowska - specjalista diabetolog »

  Sprawdzona dieta cukrzycowa, dieta na nadciśnienie, dieta po zawale, a także dieta odchudzająca dla osób z problemami przemiany materii i nadwagi. Leczenie w oparciu o skuteczną i przebadaną przez specjalistów metodę Metabolic Balance. Opieka medyczna nad pacjentami z chorobami serca i układu krążenia: po zawale serca, po udarze mózgu, przy nadciśnieniu tętniczym, a także profilaktyka i leczenie zapobiegawcze chorób serca i układu krążenia.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia neurologiczna Neuromag »

  Zakład Leczniczo - Diagnostyczny Chorób Układu Nerwowego Neuromag zajmuje się konsultacjami i rehabilitacją neurologiczną. Wykonywane są dodatkowo dwa rodzaje badań: elektroencefalografia oraz elektromiografia. W zakładzie przeprowadzane są także mało inwazyjne operacje kręgosłupa. Istnieje możliwość kredytowania leczenia, dzięki MediRatom. Prowadzona jest także poradnia online. Koszt jednej porady to 30 złotych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL »

  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL swoją misję realizuje poprzez rozwój personelu i upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej. Specjalizuje się w niesieniu pomocy medycznej osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Oferuje nie tylko bezpłatne wizyty u lekarzy specjalistów, ale także zabiegi rehabilitacyjne. Koszty leczenia pokrywane są przez ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Oferuje pomoc w zakresie ortopedii, psychologii i rehabilitacji oraz innych specjalności.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • REX MEDICA SPORT »

  Rex Medica Sport to centrum diagnostyki obrazowej usytuowane przy ul. Prostej 69 w Warszawie. Oferta medyczna placówki skierowana jest w stronę sportowców oraz wszystkich pasjonatów sportu. W Centrum wykonywane są badania rezonansem magnetycznym, badania RTG oraz badania USG. Oferta placówki obejmuje również konsultacje lekarzy specjalistów. Pacjenci znajdą tutaj lekarzy neurologów, neurochirurgów oraz ortopedów.

  Data dodania: 01 07 2015 · szczegóły wpisu »