Centrum Okulistyczne BALMED - Okulista, Optyk Lublin

Centrum Okulistyczne BALMED - Okulista, Optyk Lublin Nowocześnie wyposażony gabinet okulistyczny oferuje diagnostykę oraz leczenie chorób oczu dzieci i dorosłych. Wykonujemy:
Komputerowe badanie wad wzroku
Badanie strabologiczne
Badanie ostrości wzroku
Dobieranie szkieł korekcyjnych u dzieci i dorosłych
Dobieranie soczewek kontaktowych
Dobieranie soczewek twardych do stożka rogówki
Leczenie chorób przedniego i tylnego odcinka oka
Badanie w lampie szczelinowej
Badanie dna oka – ocena tarczy nerwu wzrokowego, plamki żółtej, siatkówki
Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego
Badanie siatkówki trójlustrem Goldmanna
Gonioskopia
Badanie widzenia stereoskopowego oraz barwnego
Kwalifikacje do operacyjnego leczenia: zaćmy, jaskry, powikłań ocznych cukrzycy, chorób siatkówki
Tomografia siatkówki (OCT)
Tomografia tarczy nerwu wzrokowego (OCT)
Leczenie zeza
Pachymetria rogówki
Badanie pola widzenia

W naszym salonie optycznym posiadamy duży wybór opraw, mamy w ofercie zarówno tanie okulary, jaki i okulary markowe.
Wykonujemy każdy rodzaj okularów: z antyrefleksem, fotochromem, barwione, przeciwsłoneczne, z polaryzacją, dwuogniskowe, progresywne oraz biurowe. Okulary damskie, męskie oraz dziecięce. Nasze okulary są objęte 2-letnią gwarancją.
Dla naszych pacjentów dobieramy okulary progresywne dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. Oferujemy tylko sprawdzone soczewki, do których z łatwością się Państwo przyzwyczają. Każde okulary progresywne posiadają gwarancję adaptacji. Posiadamy również duży wybór oprawek dla dzieci. Nasi pracownicy fachowo dobiorą i dopasują dziecku odpowiednią oprawę.

Zapraszamy!

Szczegóły strony balmed.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę balmed.com.pl:

Centrum Okulistyczne BALMED - Okulista, Optyk Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 139

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Medycyna estetyczna - MedSpace »

  Gabinet medycyny estetycznej MedSpace jest profesjonalnym gabinetem lekarskim z siedzibą w Gliwicach. Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska prowadzi ten przyjazny gabinet. Jest lekarzem medycyny estetycznej o indywidualnym podejściu do pacjenta. Stara się ocenić naturalne piękno każdej osoby i podkreślić te cechy, z których powinna być zadowolona. Wie, że każdy ma pomysł na idealny wizerunek własnej osoby i dlatego uważnie słucha pacjenta. Polecane zabiegi to m.in.: wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, zabieg sculptra i botoks, fotoodmładzanie, a także cosmelan. Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL, uzyskała doktorat z immunologii.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. »

  Podstawowe i specjalistyczne usługi medyczne dla osób ubezpieczonych w NFZ, dla klientów Medicover, Allianz, DantexMed, Cmp, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego, jak również konsultacje i diagnostyka komercyjna.

  Dostępne: poradnia lekarza POZ, alergologiczna, chirurgiczna, dermatologiczna, gastroenterologiczna, ginekologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, medycyny pracy, medycyny sportowej, neurologiczna, ortopedyczna, proktologiczna, rehabilitacyjna, stomatologiczna, pracownia diagnostyki obrazowej USG(USG, USG Doppler, echo serca, próba dobutaminowa), diagnostyka obrazowa TK, pracownia RTG, pracownia EKG(próba wysiłkowa), badanie spirometryczne, pola widzenia, holter ekg i ciśnieniowy, gabinet zabiegowy i laboratorium.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia Poznań - Gabinety specjalistyczne »

  Ciepło zapraszamy do odwiedzenia strony gabinety-specjalistyczne.pl - Dermatologia estetyczna Poznań. W przedstawianych gabinetach pracują doktorzy z z dziedzin jak okulistyka i optometria. Umożliwiamy dodatkowo zabiegi dermatologii i medycyny estetycznej i mezoterapię. W opisywanych gabinetach działają również lekarze takich obszarów sztuki lekarskiej jak diagnostyka biologiczna i chirurgia. Odwiedź naszą stronę i zaczerpnij informacji o zabiegach, które oferujemy oraz profesjonalnej załodze. Nasze gabinety znajdują się w Poznaniu w dzielnicy Winogrady.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon Warszawa »

  Wyspecjalizowani interniści i kardiolodzy w Warszawie zapraszają na doradztwo kardiologiczne i internistyczne w tygodniu od ósmej do dwudziestej oraz w weekendy. Zapisujemy także wizyty domowe kardiologa i internisty. W warszawskiej przychodni wykonujemy badania krwi, badania echo serca, echo serca dzieci, event holter oraz badanie ekg spoczynkowego.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elastograf.pl | Elastografia - diagnostyka marskości i włóknienia wątroby »

  Elastografia wątroby pozwala na bezinwazyjną i bezbolesną ocenę włóknienia wątroby, stanowi realną i bezpieczną alternatywę dla biopsji. Badanie to jest szczególnie zalecane u osób z przewlekłym zakażeniem HCV i HBV oraz z marskością wątroby. Podobnie jak badanie aparatem Fibroscan wynik wyrażony jest w kPa oraz w skali Metavir. W wielu przypadkach badanie elastograficzne pozwala uniknąć biopsji wątroby.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Zajdel-Rapa "Na językach" Nowoczesna Logopedia Krosno »

  Mobilny logopeda, działający na terenie Krosna i okolic (dojazd do 30 km). Terapia z wykorzystaniem profesjonalnych pomocy logopedycznych i nowoczesnych technologii.Świadczę usługi z zakresu pomocy profilaktyczno-terapeutycznej dzieciom i dorosłym z zaburzeniami komunikacji werbalnej, artykulacyjnymi oraz czytania i pisania, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz polisensorycznych metod terapeutycznych.Zakres świadczonych usług obejmuje następujące kategorie:1. profilaktyka logopedyczna2. konsultacje logopedyczne3. diagnoza logopedyczna: zaburzenia rozwoju mowy, zaburzenia artykulacyjne, opóźnienie rozwoju mowy, trudności w czytaniu i pisaniu, niepłynność mowy, afazja, dysfazja4. indywidualna terapia logopedyczna5. wczesna interwencja logopedyczno-terapeutyczna (w tym również stymulacja rozwoju mowy; dzieci od 0 do 6 r.ż.)6. logorytmika7. opinia logopedycznaDodatkowym profilem mojej działalności są:1. usługi z zakresu logopedii artystycznej: emisja i higiena głosu, dykcja, retoryka, kultura żywego słowa, autoprezentacjaKierowane do osób, dla których głos jest (lub będzie) narzędziem pracy, ale też do tych, którym zależy na samodoskonaleniu oraz kształtowaniu umiejętności właściwego posługiwania się głosem, jak również do dzieci i młodzieży o zainteresowaniach parateatralnych, recytatorskich itp.2. usługi polonistyczne (pomoc w doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem, pisania własnego tekstu, korepetycje)Dysponuję też w pełni profesjonalnym zapleczem pomocy terapeutycznych, specjalistycznym sprzętem logopedycznym oraz wyposażeniem multimedialnym (laptop, tablet, mobilna tablica interaktywna, różnorodne programy komputerowe i aplikacje), które umożliwią mi prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktyczno-terapeutycznych.BLOG: Ortoepik z wyboru"Na językach" Nowoczesna Logopedia na Facebooku

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Promadent - Dentysta w Lubaniu »

  Promadent - Dentysta Lubań oferuje zabiegi dentystyczne stomatologiczne, leczenie zębów, ubytków w zębach. Oferta dentysty w Lubaniu, stomatolog, protetyka. Oferujemy zabiegi dentystyczne z zakresu stomatologii estetycznej: wybielanie zębów, piaskowanie i lakowanie oraz usuwanie przebarwień i plamek nazębnych. Od lutego w naszej klinice będzie przyjmował lekarz specjalista onkolog. Zapisy do onkologa w naszych gabinetach Promadent.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinka Laryngologii Krzysztof Jach »

  W prywatnym gabinecie laryngologicznym Dr Krzysztofa Jacha uzyskasz poradę lekarską z zakresu laryngologii i onkologii dla dzieci i dorosłych. W klinice dr Jacha troska o stan zdrowia pacjenta jest rzeczą najistotniejszą.W swoim gabinecie dr Jach wykonuje również zabiegi, w szczególności usunięcie trzeciego migdałka, endoskopowe operacje zatok, operację przegrody nosa, operacje wycięcia migdałków, korekty przegrody nosa. Podczas wizyty wykonasz także komputerowe badanie słuchu, USG zatok, zabieg usunięcia polipów nosa a nawet usuniesz uciążliwe chrapanie. W gabinecie wykonywane są także zabiegi i operacje medycyny estetycznej, w szczególności filiting, korekta zmarszczek, korekta odstających uszu.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Pulmonolog Beata Asankowicz - Bargiel Ostrów Wielkopolski »

  Oferuje leczenie pacjentów chorych na astmę, POChP, ostre infekcje dróg oddechowych, choroby śródmiąższowe, zapalenia płuc, nowotwory płuc, niewydolność oddechową, diagnostykę alergii, kaszlu, duszności, zaburzeń snu, kwalifikację do domowego leczenia tlenem.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • EDoktor24.pl Sp. z o. o. »

  Konsultacje lekarskie wchodzą teraz na nowy poziom. U nas nie musisz wychodzić z domu by spotkać się z lekarzem, oferujemy konsultacje wideo, praktycznie z każdego miejsca na świecie. Można też skonsultować się telefonicznie, a także skonsultować online wyniki badań, w tym obrazowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »