Dental Gallery

Dental Gallery Dental Gallery to rodzinna praktyka dentystyczna. Specjalizuje się w ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. To gabinet, który jest dobrze znany i często wyszukiwany w sieci pod hasłami dentysta Warszawa, czy ortodonta Warszawa. To oznacza, że pracujący w nim specjaliści znają się na usługach, jakie oferują swoim pacjentom. Wśród pacjentów są dorośli i dzieci.

Szczegóły strony dental-gallery.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę dental-gallery.pl:

Dental Gallery

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 31

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EVA - DENT Stomatolog Białystok »

  Gabinety Stomatologiczne EVA-DENT. Wymagającym pacjentom pomagamy od 1990r. Nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną. Wykonujemy usługi ponadstandardowe, najwyższej jakości materiały. Doskonały efekt kosmetyczny. Doświadczona i stale doskonaląca wiedzę kadra.

  Data dodania: 18 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • STOMAPOL - leczenie stomatologicznei protetyczne. Leczenie bezdechu sennego »

  Stomatologia i protetyka. leczenie ukierunkowane na indywidualne wymogi pacjentów. Oferujemy zarówno standartowe jak też wysokiej klasy metody leczenia. Leczymy schorzenia bezdechu sennego stosując aparaty EMA Myerson, wykonujemy leczenie protetyczne stosując uniklane protezy na bazie akryli Lang i zębów Merson oraz systemów trwałych podścieleń Novus. Wykonujemy uzupełnienia protezami elastycznymi i nylonowymi, nakładki snaponsmile na bazie duracetalu. Stosujemy uniklane kompozyty klasy Renamel i Diamond Crown. Używamy leków Carifree i systemu diagnostycznego Cariscreen do wykrywania próchnicy w stanie infekcyjnym.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Poznań, Implanty, Powiększanie Ust - DentisAFstudio »

  W Dentis AF Studio pacjent, będący z reguły osobą zabieganą ma możliwość wykonania pełnego zakresu usług stomatologicznych w jednym czasie, gdyż placówka jest przychodnią wielostanowiskową, gdzie konsultują i leczą lekarze: protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i dziecięcej oraz rentgenodiagnostyki. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt oraz sterylizację instrumentów wg norm Unii Europejskiej. Zapewniamy również profesjonalną opiekę medyczną.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk - unodent.com.pl »

  Unodent - profesjonalna przychodnia Stomatologiczna. Ortodoncja, protetyka i stomatologia w Gliwicach. Piaskowanie i wybielanie zębów, leczenie kanałowe, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Dentysta Gliwice - lekarz protetyk, ortodonta i stomatolog serdecznie zaprasza. Helena Fligier, Urszula Żurawska-Kapko, Marta Łukaszuk. Pracownia protetyczna i gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i lekarz ortodonta zapraszają.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna przychodnia JMC »

  Przychodnie prywatne są coraz częsciej budowane na terenach można byc rzec 'nowoczesnej Polski', aby się wybić i w pełni zadowolić klienta/pacjenta należy spełnić wiele niełatwych wymagań. Dlaczego właśnie JMC?
  Odpowiedź jest prostsza niż postawione niechybnie pytanie. Lekarze specjaliści Łódź zadbają by Twoje zdrowie wróciło do odpowiedniego stanu, a przyjemny personel i ekskluzywne wnętrza przychodnia łódź pozwolą doczekać homeostazy w stanie godnym człowieka. Posiadamy wiele niezbitych dowodów na zadowolenie pacjentów. JMC działa na Łódzkim rynku medycznym od 2 lat. Ważne, aby przy dokonywaniu wyboru nie bagatelizować oznak wskazujących na słabą renomę niektórych obiektów, co niestety czasami ma miejsce. Warto także zwrócić dość uwagi, by ustrzec się niedoświadczonych lekarzy, którzy żądają za prywatną konsultacje gargantuiczne sumy. W JMC ceny są konkurencyjne, a lekarze to cenieni i odpowiedzialni specjaliści. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia bezstresowa - Joanna Iwińska »

  Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem. Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby.
  W swojej pracy staram się, aby wizyty u stomatologa, wszystkim, a szczególnie dzieciom, kojarzyły się z brakiem bólu i stresu,
  a ich zęby były silne i zdrowe, dlatego kompleksową opieką obejmuję już najmłodszych pacjentów.
  Podchodzę do każdego Pacjenta indywidualnie i z dużym zaangażowaniem.
  Swoją wiedzę z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji (leczenia kanałowego) poszerzam uczestnicząc w licznych kursach, sympozjach i szkoleniach.
  Poza ciągłym zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia, moim celem jest doskonalenie jakości obsługi moich pacjentów,
  stawiając na pierwszym miejscu jego dobre samopoczucie. Każde spotkanie odbywa się zgodnie z wcześniej opracowanym planem leczenia.
  Zapraszam na konsultacje i bezpłatny przegląd.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Den Med Zielona Góra »

  Jeśli szukasz profesjonalnych dentystów w Zielonej Górze, odwiedź koniecznie Centrum Stomatologii Den Med. Nasze nowoczesne gabinety dentystyczne są świetnie wyposażone - dzięki temu oferujemy nowoczesne metody leczenia zębów. Najlepsi stomatolodzy z Zielonej Góry proponują bezbolesne leczenie próchnicy, leczenie kanałowe zębów, leczenie pod mikroskopem, RTG etc. W Den Med Zielona Góra wykonujemy także zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, jak wybielanie zębów, biżuterię nazębną, aparaty ortodontyczne. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentmar Implanty »

  Dent - Mar jest gabinetem stomatologicznym, którego siedziba mieści się w Szczecinie. Gabinet oferuje możliwość założenia implantów zębów. W pracy wykorzystuje wyłącznie implanty wysokiej jakości, a każdy pacjent otrzymuje dziesięć lat gwarancji. Gabinet znany jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Na jego stronie internetowej można się zarejestrować na wizytę i zapoznać z niezbędnymi informacjami na temat implantów.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Jakubiak-Berndt »

  Centrum Implantologii i Leczenia Chorób Przyzębia jest kliniką stomatologiczną zlokalizowaną w Toruniu. Oferta obejmuje zakładanie implantów z wykorzystaniem różnych systemów – gabinet posiada autoryzację firmy DENSPLY FRIADENT. Pacjenci mogą korzystać także z leczenia zachowawczego i kanałowego, protetyki, periodontologii. W gabinecie wykonywane są zabiegi stomatologii estetycznej (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, wygładzanie powierzchni zębowych, wybielanie lampą plazmową). Stomatolodzy z gabinetu zapewniają pomoc dla pacjentów dorosłych oraz dzieci.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wieliczka - Renata Gałka »

  Stomatolog Renata Gałka w swoim gabinecie w Wieliczce świadczy kompleksowe usługi w zakresie stomatologii oraz protetyki stomatologicznej.
  Wśród oferowanych w gabinecie usług znajdują się m.in. wybielanie zębów przy użyciu lampy, zapewniające trwały efekt już po kilku zabiegach, leczenie chorób dziąseł i przyzębia, leczenie próchnicy, badania kontrolne, lakowanie i fluoryzacja zębów, leczenie kanałowe. We współpracy z najlepszymi okolicznymi specjalistami stom. Renata Gałka świadczy również usługi w zakresie protetyki stomatologicznej - uzupełnianie pojedynczych oraz większych braków zębowych przy użyciu różnorodnych metod.
  Oferta gabinetu skierowana jest do dzieci i dorosłych.
  Zadzwoń i umów się na wizytę: 601 768 229.

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »