Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

Szczegóły strony wzdrowymciele.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę wzdrowymciele.pl:

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 30

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Masaż Poznań Fizykoterapia REHA-HELP Fizjoterapia Masaże Kręgosłupa Jeżyce Poznan »

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy magistrów fizjoterapii w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.
  http://www.reha-help.pl/masaz.html
  Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu REHA-HELP w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę w celu polepszenia zdrowia i komfortu psychicznego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo bardzo dobre warunki do przeprowadzenia masażu oraz szeroko rozumianej rehabilitacji ruchowej. Ponadto oferujemy zabiegi z zakresu fizykoterapii takie jak: elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo, ciepłolecznictwo, krioterapia.

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem np. kręgosłupa, stawów, mięśni, rwą kulszową, ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, łokciem tenisisty albo doznaliście kontuzji (np. skręcenia stawu skokowego czy zerwania więzadeł krzyżowych kolana - ACL, PCL) uprawiając zawodowo lub rekreacyjnie sport zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek dokuczliwego bólu została zaburzona.
  Zespół profesjonalnie przygotowanych fizjoterapeutów
  zaprasza Państwa do skorzystania z naszej pomocy.
  http://www.reha-help.pl/rehabilitacja.html

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja, fizykoterapia Warszawa, nadmierna potliwość - BodyMove.pl »

  Jeżeli dopadła Cię rwa kulszowa lub ostroga piętowa, a może skręciłeś lub zwichnąłeś sobie staw, albo, co gorsza, połamałeś się na nartach - ZADZWOŃ DO NAS!!! - a nasi terapeuci dołożą wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek urazu została zachwiana.
  Rehabilitacja Warszawa,Gabinet Rehabilitacj ortopedycznej oferujący zabiegi Fizykoterapia Warszawa Wkładki ortopedyczne,Leczenie - nadmierna potliwość. tel(22)3205404
  U nas znajdziesz fachową opiekę terapeutyczną pod okiem doświadczonego personelu oraz z wykorzystaniem najnowszego technologicznie sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.W naszym gabinecie znajdą pomoc również ci, którzy amatorsko lub zawodowo uprawiają sport i którym, po kontuzji, zależy na szybkim powrocie do treningów. Programy rehabilitacji zawodników układamy indywidualnie w zależności od wielu czynników, tj.: wieku, specyfiki sportu, celu treningu, planu treningowego, przebytych wcześniej kontuzji, itd.- zawsze w porozumieniu z trenerem.
  W ofercie naszego gabinetu mamy także rehabilitację neurorozwojową noworodków, niemowląt i małych dzieci. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym proponujemy indywidualne programy korekcji wad postawy, kształtowania sylwetki i nawyków motorycznych.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Dzieci mgr. Katarzyna Glińska- Kołos »

  Serdecznie zapraszam do Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej Dzieci prowadzonego przez mgr Katarzynę Glińską - Kołos, certyfikowaną i doświadczoną terapeutę metody NDT- Bobath i PNF. Dzięki specjalistycznym i nowoczesnym metodom rehabilitacyjnym jesteśmy w stanie skutecznie pomóc pacjentowi w zależności od jego potrzeb indywidualnych i jednostki chorobowej. Umożliwiam dostęp do rehabilitacji osobom, które nie są w stanie dotrzeć do gabinetu, poprzez wizyty domowe. Terapię wg NDT- Bobath kieruje się do najmłodszych pacjentów: noworodków, wcześniaków, niemowląt i dzieci u których stwierdzono zaburzenia w rozwoju ruchowym. Terapia obejmuje diagnostykę, rehabilitację, poradnictwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji niemowląt (jak prawidłowo nosić, karmić i podnosić nasze dziecko).
  Prowadzę terapię dzieci i niemowląt:
  • z problemami neurologicznymi
  • przedwcześnie urodzonych
  • z zaburzeniami napięcia mięśniowego ( wzmożone, obniżone)
  • z asymetrią ułożeniową
  • z zaburzeniami rozwoju ruchowego
  • z wadami rozwojowymi
  • z wadami genetycznymi
  • z chorobami metabolicznymi
  • z rozszczepem kręgosłupa
  • z dystrofią mięśniową
  • z kręczem szyi
  • z uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego
  • z problemami ortopedycznymi ( deformacje stóp, dysplazje stawów biodrowych, kolana koślawe, kolana szpotawe, wady klatki piersiowej)
  • z wadami postawy i skoliozami

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki »

  O nas…
  Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z Pacjentem w celu poprawienia uszkodzonych funkcji i szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki wieloletniej pracy zostały opracowane terapie pozwalające znaleźć i skutecznie eliminować przyczynę dolegliwości.

  O ofercie…
  Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii: Rehabilitacja ruchowa ... Terapia manualna ... Fonoterapia ... Laseroterapia …Elektroterapia ... Światłoterapia ... Termoterapia ... Krioterapia. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.
  Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi sposobami

  Doświadczenie...
  Mgr Paweł Czarnocki jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii AWF Katowice oraz wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
  Specjalistyczna wiedza oraz stała współpraca z lekarzem umożliwia optymalne dostosowanie terapii do bieżącego stanu chorego. Daje to możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności. A wszystko to zgodnie z dewizą: swoboda ruchu, zdrowie, kondycja.

  Zapraszamy… ul. Końcowa 15/2, Zabrze

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białołęka MEDIFIRE »

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także na terenie całej Warszawy.

  Skontaktuj się z nami: 22 300 28 98.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Skupiamy także się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  A także masaż Warszawa i medycyna pracy Warszawa.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • FIZJOTHERAPY - fizjoterapia domowa »

  Fizjoterapia z dojazdem do klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Zastosowanie terapii manualnej w schorzeniach i urazach kręgosłupa. Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu Terapii Manualnej.
  Fizjoterapeuta z zagranicznym stażem i bogatym doświadczeniem klinicznym w dziedzinie fizjoterapii neurologicznej oraz ortopedycznej terapii manualnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferuje skuteczne zabiegi w warunkach domowych.
  Z mojej praktyki medycznej stwierdzam, że jeszcze wielu cierpiącym ludziom na pozór w beznadziejnym stanie zdrowia, można udzielić skutecznej pomocy.

  Prawidłowa pozycja miednicy jest warunkiem niezakłóconego przebiegu funkcji biologicznych. Ponieważ ukośnie ustawiona miednica powoduje wadliwe ułożenie całego kręgosłupa aż do podstawy czaszki, możemy stwierdzić iż leczenie odcinka szyjnego kręgosłupa niejednokrotnie dopiero wtedy przynosi spodziewane efekty, gdy wpierw przywróci się prawidłową pozycję miednicy. Nabyte przemieszczenie w obrębie miednicy sprawia, iż cały kręgosłup, aż do podstawy czaszki, musi wyrównać skrzywienie. Może to m.in. spowodować bóle głowy. Wskazane jest regularne przeprowadzanie kontroli fizjoterapeutycznej kręgosłupa mniej więcej raz w roku. Kontroli takiej powinny bezwzględnie poddać się osoby, które uległy kiedyś wypadkom.
  Terapia manualna jest specjalizacją w dziedzinie fizjoterapii. To koncepcja badania i leczenia zajmująca się odnawianiem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu(stawy, więzadła, mięśnie, a w szczególności kręgosłupa .
  Wskazaniem do leczenia manualnego są :
  -zaburzenia statyki i dynamiki ruchu,
  -zespoły bólowe kręgosłupa C, Th, L
  - dyskopatie
  -skoliozy
  -neuralgie
  -zaburzenia wzroku,
  - dolegliwości typu migrenowego,
  - zaburzenia oddechowe,
  Zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem oraz badaniem palpacyjnym i funkcjonalnym narządu ruchu.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia - Atut Sp.z o.o. »

  Ośrodek kompleksowej fizjoterapii Atut Med to przede wszystkim takie zabiegi jak: wczasy odchudzające, masaże lecznicze, hydroterapia, elektroterapia, laseroterapia, zabiegi SPA, fizjoterapia, zabiegi medycyny estetycznej. Nasz nowoczesny ośrodek powstał w 2014 r. i od tego czasu dzięki innowacyjnym urządzeniom i zespołowi rehabilitacyjnemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług dietetycznych, fizjoterapeutycznych oraz lekarskich.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Center-Fiz Jarosław Muzykowski »

  Jarosław Muzykowski to fizjoterapeuta z Lublina. Rehabilitacja pod jego kierunkiem to pewność w zaangażowanie leczenia pacjentów z chorobami narządu ruchu. Na jego koncie znajdują się liczne szkolenia i kontakt z wieloma pacjentami co daje możliwości w prawidłowym diagnozowaniu i leczeniu chorób kręgosłupa, stawów biodrowych, stawów kolanowych i innych. Jeśli liczysz na profesjonalną fizjoterapię, to na pewno taką tutaj znajdziesz i poczujesz znaczną ulgę w bólu narządu ruchu.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobra rehabilitacja Gdańsk »

  Jeżeli masz problem z kręgosłupem, bolą Cię stawy, doskwiera Ci ciągły ból głowy, nie sięgaj po lek przeciwbólowy. Przyjdź na rehabilitację! Nie musisz cierpieć z powodu bólu. Nowoczesna rehabilitacja jest w stanie pomoc w wielu przypadkach. Często także dzięki rehabilitacji możemy uniknąć operacji. Doświadczona fizjoterapeutka z kilkuletnim stażem pracy oferuję swoje usługi z zakresu rehabilitacji mobilnej w Gdańsku. Zabiegi jakie wykonuję to m.in..: Masaż klasyczny/leczniczy, kinesiotaping, ćwiczenia indywidualne, fizykoterapię (prądy, ultradźwięki, laser, pole magnetyczne), drenaż limfatyczny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sport-Med »

  Oferta krakowskiego lekarza sportowego. Nasza klinika uwzględnia komórki macierzyste w leczeniu stanów zwyrodnieniowych. Udostępniamy Państwu rozbudowany dział fizjoterapeutyczny i proponujemy wsparcie w zakresie żywienia osób aktywnych fizycznie. W naszym centrum medycznym przejdziecie Państwo ostatecznie dokładne USG ortopedyczne. Stawiamy na współpracę z zawodowymi sportowcami i amatorami.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »