Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

Szczegóły strony wzdrowymciele.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę wzdrowymciele.pl:

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 30

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Vita Max Kraków »

  W gabinecie i w domu pacjenta zapewniamy kompleksową rehabilitację w zakresie: ortopedii, reumatologii, neurologii, zespołach bólowych kręgosłupa, dyskopatia, lumbago, rwa kulszowa, bóle głowy, bóle stawu barkowego, stany po urazach (złamania, skręcenia), stany po operacjach kręgosłupa i narządu ruchu, wady postawy, skolioza (porady, ćwiczenia korekcyjne i instruktaże).

  W rehabilitacji łączymy różne metody lecznicze w celu otrzymania jak najlepszego efektu terapeutycznego.

  Stosujemy nowoczesne formy terapii takie jak: metoda Mulligan, Kaltenborna, Ackermanna, Terapia manualna, Osteopatia, Chiropraktyka, metoda PNF, Kinesiotaping - taping medyczny, Masaż leczniczy, Fizykoterapia - laser, pole magnetyczne, interdyn, jonoforeza, galwanizacja, diadynamik, sollux, lampa bioptron.

  Rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Wykonujemy również wizyty domowe codziennie, Kraków i okolice.
  Mamy duże doświadczenie. Działamy od 1996 roku.

  Więcej informacji na stronie internetowej: www.vitamax.pl oraz pod numerem telefonu: 502-911-232.

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chiro-reh gabinet masazu i rehabilitacji Oświęcim »

  W moim gabinecie specjalizuję się w leczeniu i rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz rehabilitacji po urazach sportowych. Posługując sie nowatorskimi metodami kinezyterapii stawiam diagnoze i dobieram zabiegii indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Staram się znaleźć przyczynę schorzenia z jakim przychodzą do mnie pacjenci, a nie skupiam się tylko i wyłącznie na usuwaniu objawów. Dlatego moje leczenie jest leczeniem przyczynowym, a nie objawowym. Dodatkowo każdy pacjent dostaje ode mnie instrukcje jakie ćwiczenia ma wykonywać we własnym zakresie i jak powinien zachowywać się, aby nie dopuścić do nawrotów choroby.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet rehabilitacji dzieci i niemowląt - Białystok »

  Przedstawiam Państwu prywatny Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt w Białymstoku. Jestem magistrem fizjoterapeutą, odpowiem na pytania rodziców niemowlęcia, które urodziło się jako wcześniak, układa się asymetrycznie na jednym boku, nie raczkuje, zaciska piąstki, a także dzieci i młodzież ze skrzywieniem kręgosłupa, wadą postawy, płaskostopiem, dziecko które porusza się nie zgrabnie. Warto sprawdzić jeśli martwi nas gdy dziecko według nas ma krzywe nogi, człapie chodząc, ma jedną łopatkę wyżej, przechyla głowę w jedna stronę itp. Dzieci prowadzone są metodami neurofizjologicznymi NDT - Bobath lub PNF. Jako wspomaganie terapii stosuje się taping medyczny, kinesiotaping.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehakids - fizjoterapia dziecięca »

  Zapraszam na konsultacje i terapię Waszego dziecka kiedy zaobserwujecie:
  - wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe w obrębie rączek, nóżek lub całego ciała dziecka
  - asymetrię w ułożeniu ciała Waszej pociechy
  - płaczliwość i niepokój spowodowany tzw "kolką" niemowlęcą
  - niechęć niemowlęcia do leżenia na brzuszku
  - słabą kontrolę ułożenia głowy
  - kiedy po prostu chcecie dowiedzieć się jak stymulować prawidłowy rozwój psychoruchowy Waszego dziecka :)

  Zapraszam również na konsultacje i terapię Waszego dziecka w przypadku stwierdzenia przez lekarza prowadzącego:
  - konieczności kontroli rozwoju u dzieci przedwcześnie urodzonych
  - zaburzeń ruchowych wynikających w przebiegu choroby genetycznej, metabolicznej etc.
  - wad rozwojowych
  - zaburzeń będących konsekwencją wypadków komunikacyjnych, domowych

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek rehabilitacji VITAMED »

  Świadczenia rehabilitacyjne, to właśnie proponuje ośrodek rehabilitacji VITAMED Paweł Jęcka - rehabilitacja w Kowalu. Dysponujemy szeroki pakiet usług rehabilitacyjnych. Proponujemy pełną gamę usług rehabilitacji, min. Metodę Dunag 02, rehabilitację dzieci.Jestemy jedyną taką placówką w Kowalu. Fachowa i doświadczona kadra a także kulturalne stosunek do odwiedzającego VITAMED to właśnie to co charakteryzuje markę jaką jest VITAMED. Zapraszamy

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja i masaż Kraków »

  Rehabilitacja i masaż Kraków. Masaże Kraków. Profesjonalna i skuteczna rehabilitacja i masaż. Leczenie kręgosłupa. Masaż kręgosłupa. Leczymy bóle kręgosłupa, bóle pleców, urazy mięśni i stawów, skręcenia stawów, dolegliwości ciąży, korekta wad postawy, ćwiczenia indywidualne, kinesiology taping, masaże leczniczy, relaksacyjny, sportowy i limfatyczny, fizjoterapia. Oferujemy również rehabilitację i masaż w domu klienta.

  Szczgóły na Rehabilitacja Kraków oraz Masaż kraków.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białołęka MEDIFIRE »

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także na terenie całej Warszawy.

  Skontaktuj się z nami: 22 300 28 98.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Skupiamy także się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  A także masaż Warszawa i medycyna pracy Warszawa.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Medyczne »

  Twoje Centrum Medyczne mieszczące się w Bełchatowie oferuje podstawową opiekę medyczna w ramach NFZ oraz szereg prywatnych usług medycznych. W naszej placówce pacjenci mogą skorzystać z konsultacji wielu lekarzy specjalistów. Oferujemy także opiekę medyczną dla firm, diagnostykę USG i laboratorium analitycznego oraz rehabilitację dla dzieci i dorosłych. Wśród zabiegów znajdą Państwo fizykoterapię, rehabilitację neurologiczną, kinezyterapię.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • FEDmed Sp. z o.o. Sp. k. »

  Czy wiesz, jak ważna dla Twojego zdrowia jest kondycja kręgosłupa? Kręgosłup to filar naszego ciała, który trzyma nas pionowo. Jeśli odczuwasz dyskomfort w kręgosłupie, to może to być zalążek poważniejszej dolegliwości. Aby zapobiec dalszym konsekwencjom zapraszamy do naszego centrum leczenia schorzeń kręgosłupa.

  Data dodania: 12 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja - Centrum rehabilitacyjne C7med - Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Gdańsk »

  Rehabilitacja, fizykoterapia, masaże,terapia falą uderzeniową - centrum rehabilitacyjne C7med zapraszamy do naszych gabinetów w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim. Z nami powrócisz do pełnej sprawności! Oferujemy nowoczesną rehabilitację, falę uderzeniową, masaże, kinezyterapię. Najlepsi specjaliści, najnowsze metody leczenia.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »