Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

Szczegóły strony wzdrowymciele.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę wzdrowymciele.pl:

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele”

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 28

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet rehabilitacji dzieci i niemowląt - Białystok »

  Przedstawiam Państwu prywatny Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt w Białymstoku. Jestem magistrem fizjoterapeutą, odpowiem na pytania rodziców niemowlęcia, które urodziło się jako wcześniak, układa się asymetrycznie na jednym boku, nie raczkuje, zaciska piąstki, a także dzieci i młodzież ze skrzywieniem kręgosłupa, wadą postawy, płaskostopiem, dziecko które porusza się nie zgrabnie. Warto sprawdzić jeśli martwi nas gdy dziecko według nas ma krzywe nogi, człapie chodząc, ma jedną łopatkę wyżej, przechyla głowę w jedna stronę itp. Dzieci prowadzone są metodami neurofizjologicznymi NDT - Bobath lub PNF. Jako wspomaganie terapii stosuje się taping medyczny, kinesiotaping.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Edward i Luba Roubo »

  Wraz z małżonką zajmujemy się masażem, rehabilitacją, fizjoterapią i już od ponad 10 lat prowadzimy praktykę w Polsce.
  Gwarantujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę oraz komfortowe warunki przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego.
  Nasz gabinet znajduje się w woj. wielkopolskim, w Lesznie przy ul. Przemysłowej 19 pok. 11
  Tel. kontaktowy 603 912 936
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki »

  O nas…
  Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z Pacjentem w celu poprawienia uszkodzonych funkcji i szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki wieloletniej pracy zostały opracowane terapie pozwalające znaleźć i skutecznie eliminować przyczynę dolegliwości.

  O ofercie…
  Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii: Rehabilitacja ruchowa ... Terapia manualna ... Fonoterapia ... Laseroterapia …Elektroterapia ... Światłoterapia ... Termoterapia ... Krioterapia. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.
  Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi sposobami

  Doświadczenie...
  Mgr Paweł Czarnocki jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii AWF Katowice oraz wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
  Specjalistyczna wiedza oraz stała współpraca z lekarzem umożliwia optymalne dostosowanie terapii do bieżącego stanu chorego. Daje to możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności. A wszystko to zgodnie z dewizą: swoboda ruchu, zdrowie, kondycja.

  Zapraszamy… ul. Końcowa 15/2, Zabrze

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "ComRehaZone" »

  /Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Medyczne „ComRehaZone”- Fundacji AZP mieszczące się w Krakowie, znalazło się jako pierwsze w Polsce w sieci Certyfikowanych Placówek Medycznych realizujących założenia programowe Fundacji AZP i zostało nagrodzone certyfikatem „Centrum Medyczne- zadbaj o zdrowie swoich bliskich”.Zgodnie z przeprowadzonym audytem komisja uznała, że Centrum Medyczne „ComRehaZone” zapewnia pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: wzorowa realizacja programu wad postawy, obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału organizacji usług medycznych.Prowadzona w "Centrach Medycznych zadbaj o zdrowie swoich bliskich" rehabilitacja pacjentów z wadami postawy ciała obejmuje ściśle zindywidualizowane podejście do każdej osoby i obejmuje:- przeprowadzenie wywiadu z rodzicem i dzieckiem w celu uzyskania informacji o rozwoju dziecka, jego nawykach, przebytych jednostkach chorobowych aby określić przyczynę wystąpienia wady postawy,- analizę zdjęcia rtg kręgosłupa,- ocenę funkcjonalną pacjenta,- badanie postawy ciała w płaszczyźnie strzałkowej, czołowej i poprzecznej,- analizę czynności ruchowych,- edukację rodzica i dziecka odnośnie czynników środowiskowych, które mogą przyczyniać się do pogłębiania wady postawy oraz instruktarz jak modyfikować negatywne elementy dnia codziennego aby wady postawy nie pogłębiać (dobór krzesła do wysokości ciała dziecka, nauka poprawnej pozycji siedzącej, pomoc w doborze tornistra i poprawnym usytuowaniu go na plecach dziecka, dobór ćwiczeń ruchowych i form aktywności pomocnych w korygowaniu wady),- zaplanowanie terapii obejmuje dopasowanie odpowiednich ćwiczeń rehabilatacyjnych do każdego pacjenta z osobna pod względem wielu indywidualnych czynników: płci, wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady postawy, poziomu możliwości ruchowych pacjenta oraz wielu innych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia POLIMED »

  Przychodnie POLIMED w Krakowie Nowej Hucie zapewniają kompleksową opiekę medyczną - leczenie, diagnostykę i rehabilitację. Pacjentom udzielane są świadczenia w zakresie porad specjalistycznych (chirurg ogólny, ortopeda, neurolog i logopeda), rehabilitacji ogólnoustrojowej (pourazowej narządu ruchu, po mastektomii, dla osób chorych na stwardnienie rozsiane) oraz diagnostyki obrazowej (badania USG / USG Doppler, badania RTG ogólne i stomatologiczne).

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Medyczne »

  Twoje Centrum Medyczne mieszczące się w Bełchatowie oferuje podstawową opiekę medyczna w ramach NFZ oraz szereg prywatnych usług medycznych. W naszej placówce pacjenci mogą skorzystać z konsultacji wielu lekarzy specjalistów. Oferujemy także opiekę medyczną dla firm, diagnostykę USG i laboratorium analitycznego oraz rehabilitację dla dzieci i dorosłych. Wśród zabiegów znajdą Państwo fizykoterapię, rehabilitację neurologiczną, kinezyterapię.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bełchatów »

  Twoje Centrum Medyczne jest to przychodnia zdrowia (Bełchatów). Nasza specjalność to profilaktyka zdrowotna oraz usługi medyczne. Jako profesjonalna placówka medyczna oferujemy rehabilitację oraz opiekę całodobową. Zapewniamy także opiekę zdrowotną w ramach NFZ. Prowadzimy również ośrodek rehabilitacji poudarowej. Dla firm oferujemy pakiety medyczne oraz działamy w dziedzinie jaką jest medycyna pracy.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Osteoklinika Radosław Dukaczewski »

  Strona dotyczy Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Osteoklinika. Ludzie, którzy tutaj pracują tworzą zespół doświadczonych oraz dyplomowanych fizjoterapeutów i osteopatów. Specjalizacja tego Centrum to osteopatyczne leczenie bólu oraz wszelkich zaburzeń mających związek z pracą organizmu i kompleksową rehabilitacją kręgosłupa.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sport-Med »

  Oferta krakowskiego lekarza sportowego. Nasza klinika uwzględnia komórki macierzyste w leczeniu stanów zwyrodnieniowych. Udostępniamy Państwu rozbudowany dział fizjoterapeutyczny i proponujemy wsparcie w zakresie żywienia osób aktywnych fizycznie. W naszym centrum medycznym przejdziecie Państwo ostatecznie dokładne USG ortopedyczne. Stawiamy na współpracę z zawodowymi sportowcami i amatorami.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja - Centrum rehabilitacyjne C7med - Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Gdańsk »

  Rehabilitacja, fizykoterapia, masaże,terapia falą uderzeniową - centrum rehabilitacyjne C7med zapraszamy do naszych gabinetów w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim. Z nami powrócisz do pełnej sprawności! Oferujemy nowoczesną rehabilitację, falę uderzeniową, masaże, kinezyterapię. Najlepsi specjaliści, najnowsze metody leczenia.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »