Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową psychoterapią. Pomagamy osobom, które mają życiowe kryzysy oraz nerwice. Dodatkowo, pomagamy w zwalczaniu trudności z kontrolowaniem stresu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami. Można znaleźć nas w Google po wpisaniu hasła psycholog Warszawa lub psychoterapia Warszawa.

Szczegóły strony psychoterapiaempiria.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychoterapiaempiria.pl:

Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Bydgoszcz - Danuta Byczyńska lekarz med. specjalista psychiatra »

  Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet. Porady, konsultacje oraz leczenie depresji, lęków, fobii, schizofrenii, zaburzeń zachowania i osobowości. Diagnozy lekarskie zaburzeń psychicznych. Gabinet czynny 5 dni ww tygodniu. Rejestracja telefoniczna na konkretną godzinę. Informacje o zaburzeniach psychicznych.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psyche - Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Bydgoszcz. »

  Świadczymy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną w Bydgoszczy. Dr psychiatra pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej, zawodowej, społecznej.
  Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które:
  - nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy,
  - nie radzą sobie z własną złością, lękiem lub agresją,
  - czują się wypalone zawodowo,
  - nieracjonalnie zaspokajają swoje potrzeby,
  - czują ciągły wstyd, bezradność, zakłopotanie.
  Gabinet psychiatryczno-psychologiczny znajduje się w Bydgoszczy na ul. Jagiellońskiej 109, piętro 6, lok 64.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych - nieodkrytych jeszcze - zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt realizowana w naszych gabinetach gestalt-krakow.pl, jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gestalt-krakow.pl.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Jakub Bętkowski »

  Psychoterapeuta Jakub Bętkowski oferuje psychoterapię, terapię grupą, psychoterapię krótkoterminową oraz młodzieży. Gabinet mieści się w Poznaniu. Posiadam bogate doświadczenie kliniczne, pracuję w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się terapią depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, osobowości chwiejnych emocjonalnie, problemów w relacjach interpersonalnych. Leczę zaburzenia psychosomatyczne, udzielam wsparcia w momentach kryzysów życiowych (np. żałoba, rozwód).

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Magdalena Gruszka z Wrocławia »

  Psycholog Magdalena Gruszka oferuje pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną, jak również coaching i szkolenia dla firm. Stosuje metodę poznawczo-behawioralną, która jest znana z wysokiej skuteczności.
  Psycholog Magdalena Gruszka zajmuje się także coachingiem i psychoterapią. Jej gabinet mieści się we Wrocławiu przy ul. Wita Stwosza.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia psychologiczna Persona S.C. »

  Poradnia psychologiczna Persona z Warszawy oferuje Państwu dostęp do profesjonalnych konsultacji i badań psychologicznych i psychiatrycznych. Zakres usług poradni obejmuje między innymi badania dla kierowców, konsultacje dla kandydatów do służb mundurowych, badania operatorów, badania na broń. Persona to ponad 20 lat doświadczenia w branży i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę i zapoznania się z ofertą oraz aktualnymi cenami!

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - psychoterapia rodzinna i małżeńska oraz poradnictwo psychologiczne w Krakowie dla osób dorosłych i dziećmi jak i całych rodzin w tym wielopokoleniowych. Psychoterapia jest forma leczenia zaburzeń psychologicznych u osób dorosłych. Stosowana forma terapii to psychoterapia małżeńska i par, psychoterapia rodzinna, psychoterapia dzieci oraz coaching kariery i osobisty dla planujących karierę zawodowa.
  Psycholog, psychoterapeuta do diagnozy psychologicznej wykorzystuje nowoczesne formy testów psychologicznych przy użyciu komputera.
  Klient otrzymuje od psychologa pełny raport wraz z interpretacja testu psychologicznego

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapeutyczny "EGO" Joanna Wilkowska-Chmielewska »

  Specjalistyczna poradnia psychiatryczno-psychoterapeutyczna, prowadzona przez dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską w Warszawie. Główne cele gabinetu to leczenie depresji oraz bezsenności. Dr. Wilkowska zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego psychiatry w Warszawie to właśnie znalazł doskonałą ofertę.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • PSYCHOTEST »

  Pracownia PsychoTest zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych badań psychologicznych dla kandydatów na kierowców zawodowych, jak i również w zakresie medycyny pracy. Dysponujemy bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu bez problemów możemy przeprowadzić szereg testów sprawdzających. Zobacz więcej na naszej stronie www.

  Data dodania: 23 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Twój Psycholog Ursynów »

  Twojpsychologursynow.pl prowadzi sieć kameralnych gabinetów psychoterapeutycznych w Ursynowie. Spotkania prowadzą specjaliści psychologii i psychoterapii, którzy efektywnie pomagają swoim pacjentom oraz stale podnoszą swoje kompetencje. Zapewnione jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »