Klinika Medmix

Klinika Medmix Klinika Medmix specjalizuje się w leczeniu i transplantacji włosów. Zlokalizowana jest w Bielsku Białej, jednak z jej usług korzystają osoby z całej Polski. Głównym celem kliniki jest zapewnienie swoim klientom najlepszych przeszczepów włosów w konkurencyjnych cenach. Klinika Medmix oferuje wszystkie najnowsze procedury przeszczepu włosów.. Wyspecjalizowana kadra zajmująca się przeszczepami posiada wysokie kwalifikacje, a wraz z nimi wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transplantacji włosów oraz innych zabiegów leczenia włosów, jak mikropigmentacja.

Szczegóły strony klinikamedmix.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę klinikamedmix.pl:

Klinika Medmix

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 10

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alldent - Hurtownia Medyczna ; Gabinet Logopedyczny »

  Hurtownia Medyczna.

  Specjalizujemy się w zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych, stomatologicznych, oraz przychodni lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny.


  Gabinet Logopedyczny.

  Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy, oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta.
  Prowadzimy lekcje nauki czytania metodą sylabową.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ZDROVET - Weterynarz Warszawa, Mokotów, Gagarina »

  Gabinet Weterynaryjny i sklep dla zwierząt Warszawa Mokotów. Diagnostyka, Profilaktyka, Terapia, Deramatologia, zabiegi chirurgiczne, Stomatologia, Porady dietetyczne.Ul. Tatrzańska 9, róg
  Belwederskiej i Gagarina.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus »

  Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Wrocławskiej 12a to Poradnia Lekarza Rodzinnego, Poradnie Specjalistyczne, Poradnia Medycyny Pracy, Laboratorium przyjmujące pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, indywidualnie oraz w ramach umów z prywatnymi systemami opieki

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABC-MED Laryngologia - Alergologia - Medycyna estetyczna »

  MAŁOINWAZYJNE AMBULATORYJNE ZABIEGI LARYNGOLOGICZNE: chrapanie i bezdech, niedrożność nosa (polipy, przerost śluzówki małżowin nosowych, uzależnienie od kropli, skrzywienie przegrody), operacje migdałków u dorosłych i dzieci (przerost migdałków, nawrotowe anginy). Nowoczesne narzędzia zabiegowe (laser, koblacja, celon, nóż harmoniczny, shaver, kriochirurgia / krioterapia). MEDYCYNA ESTETYCZNA - ZABIEGI. ALERGIA - diagnostyka i leczenie

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • LOGOPEDAWRO.PL - mgr Anita Szczęsna neurologopeda kliniczny we Wrocławiu »

  Logopeda Wrocław - poniższy opis przedstawia stronę domowa gabinetu logopedycznego mgr Anita Szczęsna, dyplomowanego neurologopede klinicznego. Witryna przedstawia usługi prowadzące w gabinecie logopedycznym we Wrocławiu. Należą do nich takie zagadnienia jak: ocena rozwoju mowy dziecka, stymulacja rozwoju mowy, terapia wad wymowy u dzieci i dorosłych, terapia dzieci i niemowląt z wadami czy terapia dzieci i niemowląt z dziecięcym porażeniem mózgowym. Logopeda opisuje tam szereg artykułów, np. Czym jest ORM, rozwój wymowy, wady wymowy itd. Logopeda wyjaśnia zjawisko opóźnionego rozwoju mowy, a także na opisuje etapy rozwoju dziecka według normy rozwojowej. Logopedawro.pl to witryna poświęcona tematyce logopedycznej, a także jej odmianom, tj. neurologopedii. Opisane tam zagadnienia pozwolą zapoznać się internaucie z tematyką logopedii, wadami wymowy, ORM, rozwojem mowy czy autyzmem. W dziale kontakt przedstawiona została aktualna lokalizacja prywatnego gabinetu logopedycznego mieszczącego się we Wrocławiu. Witryna się unikalność (opis doświadczeniu logopedy.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arcana: Autyzm dziecięcy »

  Zespół Kannera to bardzo poważne schorzenie rozwoju, które wpływa na dalsze życie naszego szkraba. Autyzm u dzieci polega na kłopocie z pracą mózgu. Do najważniejszych utrudnień związanych z Zespołem Kannera wliczamy problemy z więzami społecznymi i komunikacją naszych uczyć. Bardzo trudno oszacować częstotliwość występowania tego schorzenia u małych szkrabów. Jest zależne w głównej mierze od położenia geograficznego i wieku dzieci. Trzeba pamiętać, że Autyzm u dzieci jest leczony behawioralnie lub farmakologicznie, ale nie jest w 100% uleczalny. Ponieważ na autyzm wpływają cechy, które są determinowane na bardzo wczesnym etapie rozwoju naszej pociechy. Genezy zespołu Kannera jest bardzo wiele. Oto niektóre z nich: wiek ojca powyżej czterdziestu lat, toksoplazmoza, alergie, czy urazy okołoporodowe. Jednak do objawów autyzmu wliczymy np.: echolalia, brak mowy, rutyna, mechaniczne zapamiętywanie, oraz samotność. Autyzm jest bardzo poważnym zaburzeniem, które, nie leczone i badane bardzo silnie utrudni normalne funkcjonowanie małemu dziecku. Dlatego też powinniśmy szybko zgłosić się z doświadczonym lekarzem. Aby to zrobić trzeba wstukać w przeglądarkę internetową poniższe wyrażenia: dzieci z autyzmem, autyzm diagnoza, leczenie autyzmu, autyzm dieta, co to autyzm czy autyzm objawy.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Szczecin dr Paweł Drabczyk »

  Gabinet okulistyczny, zakład optyczny oraz gabinet medycyny estetycznej prowadzi w Szczecinie specjalista chorób oczu okulista dr Paweł Drabczyk. Nowoczesny gabinet okulistyczny mieści się przy ul. Teofila Firlika 41 (obok sklepu Biedronka). Gabinet oferuje komputerowe badanie wzroku z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

  Data dodania: 15 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Tricholab »

  Skuteczne leczenie łysienia powinno zawsze rozpocząć się od rzeczowej i metodycznej diagnostyki. Badania ogólne, zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu lub specjalistę dermatologa najlepiej uzupełnić specjalistycznymi badaniami skierowanymi właśnie do pacjentów borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Jednym z nich jest trichoskopia, czyli wideodermoskopia skóry głowy. Warto zapytać o nią lekarza dermatologa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laboratorium TrichoLab.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum terapii jąkania - skuteczna terapia jąkania »

  Centrum terapii jąkania - skuteczna terapia jąkania na wyciągnięcie ręki. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 1994 roku!

  Zapewniamy, że jąkanie można wyleczyć na każdym etapie. Każdy proces przebiega inaczej i jest różny w zależności od osoby, którą dotyka problem.

  Nasze doświadczenie pokazuje, że terapie leczenia jąkania są skuteczne. Nasi specjaliści dobierają odpowiednią metodę po wcześniejszych konsultacjach. Jąkanie jest globalnym zaburzeniem komunikacji. Walczymy z tym. I wiemy, jak zrobić to skutecznie. Bazujemy na sprawdzonych metodach.

  Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • EDoktor24.pl Sp. z o. o. »

  Konsultacje lekarskie wchodzą teraz na nowy poziom. U nas nie musisz wychodzić z domu by spotkać się z lekarzem, oferujemy konsultacje wideo, praktycznie z każdego miejsca na świecie. Można też skonsultować się telefonicznie, a także skonsultować online wyniki badań, w tym obrazowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »