Magdafres.pl

Magdafres.pl Zapewniamy wsparcie psychologiczne, a także coaching dedykowany osobom poszukującym najlepszej ścieżki życia. Stawiamy na psychoedukację, a także na indywidualne, mocno praktyczne warsztaty coachingowe. Promujemy life coaching oraz coaching twórczości przeznaczony artystom. Dodatkowo polecamy szkolenia dedykowane coachom, w tym superwizje indywidualne i mentoring.

Szczegóły strony magdafres.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę magdafres.pl:

Magdafres.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji »

  Pracownia Integra w Białymstoku zajmuje się psychoterapią zaburzeń psychicznych i zachowania. Pracujemy z osobami, którym potrzebny jest psycholog lub psychoterapeuta także z powodu różnego rodzaju problemów emocjonalnych. Podstawową formą działalności jest terapia indywidualna, małżeństw i rodzin. Zespół tworzą psycholodzy i psychoterapeutki z wieloletnim stażem, które korzystają w swojej pracy z teorii i doświadczeń wielu szkół współczesnej psychologii.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny, Opole - mgr Małgorzata Subocz »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny świadczy usługi w zakresie terapii indywidualnej dorosłych oraz dzieci i młodzieży, konsultacji psychologicznych, diagnozy psychologicznej.

  Nazywam się Małgorzata Subocz, jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz socjoterapeutą.
  Swoje umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliłam m. in. w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie ukończyłam Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, a następnie czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Szkoła jako jedna z pięciu w Polsce uzyskała akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuję się psychoterapią indywidualną, socjoterapią, organizacją szkoleń i warsztatów, a także diagnozą psychologiczną.

  Zapraszam!

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki »

  Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gestalt Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która dostarcza zwięzłe informacje na temat mojej działalności. Pracuję jako psychoterapeuta Gestalt w Warszawie. Rozmawiam z pacjentami w moim gabinecie, który położony jest w tym mieście. Jaki jest cel tych rozmów? Przede wszystkim pomoc w trudnościach, które mogą być związane z odczuwaniem lęków, fobii, nawiązywaniem relacji z innymi osobami, wyrażaniem emocji. Celem jest również poszerzanie świadomości. Dlaczego to takie ważne? Na pytanie (oraz inne, które dotyczą psychoterapii Gestalt) odpowiedź znajdziesz na mojej stronie. Jako psychoterapeuta zawsze staram się poznawać i zrozumieć świat pacjenta, m.in to jakie ma myśli, co odczuwa, jak tworzy relacje z innymi osobami. Głęboko wierzę, że psychoterapia Gestalt to rodzaj terapii, który przyczynia się do rozwoju każdego, kto pragnie odmienić swoje życie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Alicja Świątek-Juncewicz Wrocław »

  Gabinet Psychoterapeutyczny to miejsce gdzie czeka na Ciebie pomoc w postaci zrozumienia. Jeśli czujesz się źle, nie radzisz sobie ze swoimi problemami, to powinieneś rozważyć wzięcie udziału w psychoterapii. Jestem doświadczonym psychoterapeutom, który pomoże zmierzyć się Tobie z problemami. Nie oceniam, zapewniam pełną anonimowość. Dzięki skutecznie przeprowadzonej psychoterapii zobaczysz światełko w tunelu. Zapraszam do kontaktu - Twoje zdrowie psychiczne jest najważniejsze!

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Izabeli Kielczyk »

  W ramach oferty naszego ośrodka zajmujemy się m.in. doraźną pomocą psychologiczną, psychoterapią indywidualną, terapią par oraz konsultacjami dla nastolatków i ich rodzin. Nasze działania są skuteczne, gdyż nasz zespół składa się z dyplomowanych psychologów z doświadczeniem. W każdym przypadku służymy fachową radą i pomocą. Zależy nam na satysfakcji każdego pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - specjalista w dziedzinie psychoterapii rodzinnej. Świadczy usługi psychologicznej dla całych rodzin i dzieci.
  Stosowane formy psychoterapii systemowej to: psychoterapia rodzina - formula spotkania psycholog, psychoterapeuta i rodzina; psychoterapia małżeńska - psycholog, psychoterapeuta i para małżeńska, psychoterapia dzieci obejmuje również wizyty domowe na terenie miasta Kraków i okolic.
  Dla osób planujących karierę zawodowa ciekawym będzie rozwiązanie coaching kariery.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferta gabinetu psychologicznego »

  Problemy rodzinne i zawodowe, nadmiar obowiązków oraz stres mogą przyczynić się do zachwiania równowagi i poczucia bezradności. Bardzo trudno jest uporać się z tym samemu. W PsychoDiagnosis otrzymają Państwo wsparcie i pomoc w procesie pokonywania trudności. Podczas spotkania z terapeutą będą Państwo mieli możliwość przyjrzenia się sobie, odszukania źródła problemu i rozwiązania go tak, aby trwale poprawić funkcjonowanie swoje i rodziny. Z oferta dla dzieci i młodzieży mogą się państwo zapoznać pod adresem: psychodiagnosis.pl/pomoc-psychologiczna-dla-dzieci/ Oferte dla osób dorosłych: http://psychodiagnosis.pl/wsparcie-psychologiczne/

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gainet psychoterpii wrocław »

  Anna Kowska-Polańska to osoba, do której wypada się zwrócić w przypadku kłopotów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony ekspert, który do tej pory udzielił wsparcia już wielu ludziom tkwiącym w kryzysie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowadzi terapie pojedynczych przypadków, terapie osób w związkach i terapie rodzin. Pomaga ludziom uzależnionym oraz tym, którzy doznali przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Przychodzi z pomocą również tym, którzy borykają się z depresją, nadmiernym stresem, stanami lękowymi czy poczuciem samotności. Organizowane przez nią sesje są przetestowanym sposobem na brak asertywności, wstydliwość, zerową samoocenę i niekontrolowane wybuchy agresji.
  terapeuta Anna Kowska-Polańska prowadzi zajęcia we Wrocławiu, a także Oleśnicy. W szczególnych okolicznościach przeprowadza sesje online. Dzięki prowadzonej przez nią psychoterapii każdy człowiek znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Selfine Gabinet Psychologiczny - Magdalena Zielińska »

  Selfine to gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie, oferujący psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Nazywam się Magdalena Zielińska i jestem psychologiem. W 2002 roku skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak moja edukacja wciąż trwa. Szkolę się i biorę udział w konferencjach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »