Magdafres.pl

Magdafres.pl Zapewniamy wsparcie psychologiczne, a także coaching dedykowany osobom poszukującym najlepszej ścieżki życia. Stawiamy na psychoedukację, a także na indywidualne, mocno praktyczne warsztaty coachingowe. Promujemy life coaching oraz coaching twórczości przeznaczony artystom. Dodatkowo polecamy szkolenia dedykowane coachom, w tym superwizje indywidualne i mentoring.

Szczegóły strony magdafres.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę magdafres.pl:

Magdafres.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji »

  Pracownia Integra w Białymstoku zajmuje się psychoterapią zaburzeń psychicznych i zachowania. Pracujemy z osobami, którym potrzebny jest psycholog lub psychoterapeuta także z powodu różnego rodzaju problemów emocjonalnych. Podstawową formą działalności jest terapia indywidualna, małżeństw i rodzin. Zespół tworzą psycholodzy i psychoterapeutki z wieloletnim stażem, które korzystają w swojej pracy z teorii i doświadczeń wielu szkół współczesnej psychologii.

  Data dodania: 13 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psychoterapia Gdańsk »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu. W ofercie m.in psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna, warsztaty umiejętności i warsztaty rozwojowe. Przykładowe tematy naszych warsztatów: Na krawędzi wszechświata - odkrywanie krainy Śnienia. Moje dziecko nie jest aniołem - więc jak z nim wytrzymać? Sympatie i antypatie - co sposób w jaki postrzegamy innych ludzi może nam powiedzieć o nas samych? Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju - mini warsztat. Ponadto prowadzimy grupy wsparcia. Bierzemy udział w licznych projektach badawczych i społecznych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psyche - Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Bydgoszcz. »

  Świadczymy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną w Bydgoszczy. Dr psychiatra pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej, zawodowej, społecznej.
  Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które:
  - nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy,
  - nie radzą sobie z własną złością, lękiem lub agresją,
  - czują się wypalone zawodowo,
  - nieracjonalnie zaspokajają swoje potrzeby,
  - czują ciągły wstyd, bezradność, zakłopotanie.
  Gabinet psychiatryczno-psychologiczny znajduje się w Bydgoszczy na ul. Jagiellońskiej 109, piętro 6, lok 64.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Helfer - Psychoterapeuta Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Wrocław Pawła Helfera jest to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest sprawdzoną metodą pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem kłopotów i polepszyć jakość swojego życia. Psychoterapeuta jest pomocny najczęściej wówczas, gdy spiętrzają się problemy i życie wymyka się z rąk. W czasie psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać źródła powstałych problemów oraz poszukują najlepszych sposobów na ich rozwiązanie. Psychoterapia pozwala też lepiej zrozumieć motywy własnego postępowania, jak również pokazuje, na jakich zasadach działają relacje z bliskimi osobami. Psychoterapia to metoda leczenia, którą bezsprzecznie warto podjąć. Umożliwia ona odzyskanie równowagi psychicznej. Powoduje, że pacjenci lepiej radzą sobie z życiowymi wyzwaniami oraz uczą się czerpać satysfakcję z kontaktów międzyludzkich.
  Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego zasadniczą specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak również grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Ponadto prowadzi firmę szkoleniową, działającą w zakresie edukacji oraz biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać systematycznych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Oferowane są też konsultacje online, w takich obszarach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest nieodpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, pozwala na poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, zwłaszcza w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki »

  Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nerwic Kraków - Magdalena Pikulska »

  Zaburzenia nerwicowe to dziś bardzo często spotykany problem. Pojawiają się głównie z powodu bardzo stresogennego trybu życia. Niejednokrotnie zdarza się, że nie potrafimy radzić sobie z natężeniem stresu w naszej codzienności. Nietrudno w takiej sytuacji o pierwsze objawy nerwicy. Chroniczny lęk o nieuzasadnionym pochodzeniu, tendencja do zamykania się w kręgu własnych problemów, egocentryzm nerwicowy - to wszystko może wskazywać na to, że cierpimy na tą właśnie chorobę. W takiej sytuacji warto rozważyć poddanie się psychoterapii. Leczenie nerwic tą właśnie metodą jest bardzo skuteczne. Zapewnia pacjentowi nie tylko powrót do zdrowia, ale także własny rozwój. Inne pola badań psychologa z Krakowa Magdaleny Pikulskiej to leczenie depresji, psychoterapia małżeńska, psychoterapia niepłodności.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych - nieodkrytych jeszcze - zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt realizowana w naszych gabinetach gestalt-krakow.pl, jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gestalt-krakow.pl.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych - cpisp.pl »

  Psycholog w poznaniu pomaga każdemu ktor szuka jego pomocy. Nasza placówka psychologiczna prowadzi szkolenia biznesowe oraz psychoterapię: rodzinną, indywidualną oraz grupową. Pomoc społeczna szkolenia. Istnieje możliwość dłuższej współpracy i atrakcyjnych form płatności. Psychoterapia organizowana jest u nas na miejscu lub w miejscu wyznaczonym przez klienta.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - psychoterapia rodzinna i małżeńska oraz poradnictwo psychologiczne w Krakowie dla osób dorosłych i dziećmi jak i całych rodzin w tym wielopokoleniowych. Psychoterapia jest forma leczenia zaburzeń psychologicznych u osób dorosłych. Stosowana forma terapii to psychoterapia małżeńska i par, psychoterapia rodzinna, psychoterapia dzieci oraz coaching kariery i osobisty dla planujących karierę zawodowa.
  Psycholog, psychoterapeuta do diagnozy psychologicznej wykorzystuje nowoczesne formy testów psychologicznych przy użyciu komputera.
  Klient otrzymuje od psychologa pełny raport wraz z interpretacja testu psychologicznego

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju Karolina Szopińska »

  Strona internetowa www.karolinaszopinska.pl jest to opis działalności psychoterapeutki z dziedziny psychologii Gestalt. Ukończone przez nią kursy i szkolenia pozwalają świadczyć takie usługi jak: psychoterapia indywidualna, warsztaty rozwoju osobistego, coaching. Psychoterapia par odbywa się w nurcie Gestalt, jednak stosowany jest dorobek psychologii behawioralnej, poznawczej, analizy transakcyjnej czy terapii uzależnień.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »