Magdafres.pl

Magdafres.pl Zapewniamy wsparcie psychologiczne, a także coaching dedykowany osobom poszukującym najlepszej ścieżki życia. Stawiamy na psychoedukację, a także na indywidualne, mocno praktyczne warsztaty coachingowe. Promujemy life coaching oraz coaching twórczości przeznaczony artystom. Dodatkowo polecamy szkolenia dedykowane coachom, w tym superwizje indywidualne i mentoring.

Szczegóły strony magdafres.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę magdafres.pl:

Magdafres.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poznańska Pracownia Psychoterapii »

  Poznańska Pracownia Psychoterapii - zespół psychologów, psychoterapeutów pracujących w oparciu o profesjonalną wiedzę z zakresu pomocy psychologicznej i leczenia zaburzeń psychicznych.
  Oferujemy psychoterapię indywidualną, terapię par, psychoterapię młodzieży, terapię grupową, trening interpersonalny, szkolenia, konsultacje psychiatryczne i seksuologiczne.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, doświadczona terapeutka. »

  Gabinet Psychoterapii RAZEM, Wrocław-centrum, Mariola Stadler-Białek link text

  Psychoterapeuta i Psycholog - Wrocław, przy Galerii Dominikańskiej.
  Konsultacje, terapia par, terapia rodzin, indywidualna.
  Prowadzenie grup, szkoleń i warsztatów psychologicznych.
  Interwencja kryzysowa, psychoedukacja. Małżeństwa.
  tel. 667-321-205 mariola.bialek@gmail.com
  Stabłowicka 117d2 54-062 Wrocław 071 3543202 www.psychoterapia.powiat.pl
  NIP: 894-237-38-11 REGON: 020920080

  Psychoterapeuci i Psycholodzy - Wrocław, przy Galerii Dominikańskiej.
  Konsultacje, porady i terapia par, rodzin, indywidualna.
  Prowadzenie grup, szkoleń i warsztatów psychologicznych.
  Interwencja kryzysowa, psychoedukacja. Małżeństwa.
  Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Wieloletni konsultant Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
  Psycholog, Wrocław, Psychoterapia, Psycholodzy, Psychoterapeuta, Terapia, Pedagog,
  Poradnictwo psychologiczne, Nerwice, Stres, Konsultacje, Warsztaty, Treningi, Praca z ciałem, ustawienia hellingerowskie, choroby psychiczne, stany lękowe, konflikty, szkolne,
  Pary, Indywidualna, Rodzinna, Małżeńska, Interwencja, Cierpienie, Rozwód, Depresja, Zaburzenia osobowości, Uzależnienia, Schizofrenia, Pamięci, Snu, Anoreksja, bulimia, lęk, adhd, mowy, trudności, uczeniu, wychowawcze, psychoedukacja, dysleksja, komunikacja, szkole, upośledzenie, umysłowe, depresyjne, psychodynamiczna, lekarz, porady, diagnostyka,
  problemów, odżywianiem, adopcja, problemy życiowe, diagnoza, gabinety, antystresowe, doradztwo, dzieci, młodzieży, dorosłych, pomoc, poronienia, aborcja, rodziny zastępcze, adopcyjne, grupowa, relaksacja, kinezjologia, zajęcia, nauka, centrum, koncentracji,
  małżeństw, młodzieży, psychosomatyka, kryzys życiowy, emocjonalne, starcze, stany, nadpobudliwość, praktyka, przemoc, straty najbliższych, psychiatryczne, kliniczna,

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin mgr Katarzyna Żołnacz »

  Po poradę psychologa warto udać się z powodów, takich jak trudności relacyjne, lęk, depresja, dysfunkcje psycho-seksualne, problemy wychowawcze czy w pracy. Pomoc, jaką zapewnia psycholog Lublin, jest odmienna od standardowej rozmowy tym, że cała uwaga koncentruje się na osobie potrzebującej pomocy. Pomaga to pacjentowi w nawiązania połączenia z jego odczuciami. Na skuteczność, jaką przynosi psychoterapia Lublin, istotny wpływ mają relacje pomiędzy terapeutą a pacjentem. Podstawą do osiągnięcia sukcesu w terapii jest skorzystanie z pomocy kompetentnego terapeuty. Dobry terapeuta umie zbudować relację pomiędzy swoją osobą a klientem na bazie zaufania a także zrozumienia trudności i oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Terapia małżeńska Wrocław »

  Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, która obejmuje m.in. leczenie nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania oraz trudności w związkach. Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednocześnie w swojej ofercie posiadamy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię par. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wpieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Gabinet psychoterapii zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców z miasta Warszawa, na skorzystanie z bogatej oferty leczenia. Jeżeli masz problem z depresją, interesuję Cię tylko kompleksowe leczenie depresji to skorzystaj z bogatej oferty jaką proponuje gabinet psychoterapii Iwony Wyczyńskiej. Zapraszamy serdecznie, nie daj się depresji!

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • In-Altum Psychoterapia »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dobra Terapia »

  Centrum Dobra Terapia w składzie:Psycholog, Psychoterapeuta, Logopeda; zaprasza do korzystania z usług: Diagnoza, opiniowanie, terapia psychologiczna i logopedyczna dzieci, młodzieży; psychoterapia dorosłych-nerwica,depresja, lęki, fobie, zaburzenia jedzenia, zaburzenia osobowości.Zapraszamy do kontaktu!www.dobraterapia-bochnia.pl

  Data dodania: 26 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Selfine Gabinet Psychologiczny - Magdalena Zielińska »

  Selfine to gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie, oferujący psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Nazywam się Magdalena Zielińska i jestem psychologiem. W 2002 roku skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak moja edukacja wciąż trwa. Szkolę się i biorę udział w konferencjach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Interpsyche.pl »

  Centrum psychologii i edukacji psychologicznej Interpsyche z Warszawy zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów. Dla podniesienia swoich umiejętności regularnie biorą udział w szkoleniach oraz superwizjach. Pracują zgodnie z kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Centrum oferuje – psychoterapię indywidualną, grupową dla dorosłych i młodzieży, terapię par, a także warsztaty i treningi z zakresu komunikacji, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej »

  Nazywam się Daria Michalczyk i jestem doświadczonym psychologiem. Przyjmuję pacjentów w Tarnowskich Górach (ul. Ratuszowa 9). Pomagam dorosłym i młodzieży. Proponuję psychoterapię na zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Konsultuję pacjentów z fobią społeczną, zestresowanych, wypalonych zawodowo. Promuję w gabinecie psychoterapię psychodynamiczną.

  Data dodania: 29 12 2017 · szczegóły wpisu »