Magic Touch

Magic Touch Jeśli chcesz wejść w bliższy kontakt z samym sobą, to z całą pewnością można powiedzieć, że Magictouch.pl jest dla Ciebie niemalże stworzone. Nasi masażyści mają bardzo wysokie doświadczenie, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakość masażu. Dzięki temu olbrzymiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego Klienta. Jeśli zatem poszukujesz wysokiej jakości salonu masażu dla kobiet, to zapraszamy do Magictouch.pl. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom zadowolenia z naszych usług.

Szczegóły strony magictouch.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę magictouch.pl:

Magic Touch

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 47

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Weterynarz we Wrocławiu - Vetan »

  Musisz iść ze swoim zwierzakiem do weterynarza? Zamieszkujesz Wrocław? Jeśli tak, to przyjdź do Vetan - weterynarz Wrocław. U nas każdy zwierzak odzyska formę! Naszym pacjentom zapewniamy szereg usług, mających na celu poprawę kondycji naszych zwierząt. Vetan to najlepsza przychodnia weterynaryjna Wrocław. Lecznica weterynaryjna Wrocław Vetan realizuje całe multum usług dla zwierząt, takich jak: dermatologia, diagnostyka laboratoryjna, znakowanie zwierząt czy diagnostyka obrazowa. Nasza kadra to najlepsi eksperci weterynarii.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intermedis - Specjalistyczne Centrum Medyczne »

  Intermedis jest Specjalistycznym Centrum Medycznym, którego siedziba mieści się we Wrocławiu, przy ul. Długosza 4. Wykwalifikowana kadra zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem chorób wątroby, a także chorób tropikalnych, odzwierzęcych oraz boreliozy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że wyjazd w tropikalne miejsca może wiązać się z wieloma niebezpieczeństwami, przede wszystkich z tropikalnymi chorobami, które wywoływane są przez bakterie, do których nie jest przyzwyczajony nasz organizm. Nasza kadra udziela szczegółowych instrukcji osobom, które wyjeżdżają w tropikalne miejsca oraz zarekomenduje leki, które działają profilaktycznie. Intermedis rozwiązuje też problemy związane z chorobami wątroby: nieprawidłowe wyniki próby i stłuszczenie wątroby, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, marskość wątroby, uszkodzenia toksyczne, rak wątroby, przeszczep wątroby, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C. Choroby odzwierzęce również stanowią poważny problem, gdyż są przenoszone ze zwierząt na człowieka w sposób pośredni. Ich wynikiem może być toksoplazmoza, bruceloza oraz toksokaroza. W celu uzyskania większej ilości szczegółów zapraszamy na stronę: http://www.intermedis.pl/

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Laboratorium Mikrobiologiczne Elżbieta i Sławomir Słabisz, Częstochowa »

  Profesjonalna analiza i diagnoza, mikologia - badania w kierunku grzybicy, bakteriologia - wymazy i posiewy (antybiogram, mykogram). Wykonujemy testy DNA na ojcostwo, badania kału - krew utajona, pasożyty, Helicobacter pylori, lamblie, stopień strawienia, badanie moczu, badanie na obecność pasożytów, rzeżączki. Laboratorium ESLab działa od 1989r w Częstochowie. Jesteśmy firmą rodzinną, oferowane badania wykonujemy samodzielnie w naszej siedzibie na ul. Czecha 21. Współpracujemy także z Krakowski Centrum Leczenia Bezpłodności PARENS. Laboratorium Częstochowa, nasze badania

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odtrucie alkoholowe »

  Strona domowa lekarza Michała Lepika, posiadającego specjalizację II stopnia. Doktor oferuje domowe wizyty lekarskie związane z chorobami narządów wewnętrznych w tym również odtrucia alkoholowe. Wizyta w domu u pacjenta, dzięki czemu zachowuje dyskrecję. Specjalistyczne wizyty domowe możliwe na terenie województwa małopolskiego, a także innych. Lekarz dysponuje własnym samochodem. Potrzebujesz pomocy zadzwoń - tel. 501 840 032.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amplifon - Aparaty słuchowe - Z nami usłyszysz świat »

  Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny Na Koziej - Maciejszpak.pl »

  Gabinet weterynaryjny Na Koziej znajduje się przy ulicy Koziej 3/1a na wrocławskim osiedlu Maślice. Oferta obejmuje leczenie i profilaktykę chorób zwierząt, znakowanie - czipowanie zwierząt, szczepienia ochronne, paszporty dla zwierząt, badanie USG. Gabinet prowadzi lekarz weterynarii Maciej Szpak, specjalista weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej. Istnieje możliwość zamówienia wizyt domowych. W nagłych przypadkach lekarz weterynarii dostępny jest pod telefonem alarmowym 604 360 694. www.maciejszpak.plGabinet oferuje swoje usługi weterynaryjne hodowcom psów i kotów rasowych: www.kociawiara.pl

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe - Asmed.org.pl »

  Miniaturyzacja aparatów słuchowych z wykorzystaniem najnowszych technologii niewiarygodnie zwiększyła ich możliwości. Wiele z nich jest w pełni cyfrowych a ich działanie kontrolują najnowszej generacji superszybkie procesory, dlatego dostarczają one dźwięk najwyższej jakości nie wprowadzając zakłóceń charakterystycznych dla starszych aparatów słuchowych.
  Audioprotetycy chętnie udzielą Państwu informacji zarówno dotyczących zaawansowanych funkcji aparatów jak i możliwościach uzyskania dodatkowego finansowania z NFZ czy PFRON.
  Lepsze słyszenie poprawia Państwa jakość życia, dlatego też zakup aparatu słuchowego należy traktować jako inwestycję we własne zdrowie. Aby dokonać dobrego wyboru konieczne jest kompleksowe badanie słuchu, które możecie Państwa wykonać w jednym z oddziałów lub punktów konsultacyjnych ASMed. W naszej ofercie aparaty słuchowe nalepszych marek w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Zajdel-Rapa "Na językach" Nowoczesna Logopedia Krosno »

  Mobilny logopeda, działający na terenie Krosna i okolic (dojazd do 30 km). Terapia z wykorzystaniem profesjonalnych pomocy logopedycznych i nowoczesnych technologii.Świadczę usługi z zakresu pomocy profilaktyczno-terapeutycznej dzieciom i dorosłym z zaburzeniami komunikacji werbalnej, artykulacyjnymi oraz czytania i pisania, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz polisensorycznych metod terapeutycznych.Zakres świadczonych usług obejmuje następujące kategorie:1. profilaktyka logopedyczna2. konsultacje logopedyczne3. diagnoza logopedyczna: zaburzenia rozwoju mowy, zaburzenia artykulacyjne, opóźnienie rozwoju mowy, trudności w czytaniu i pisaniu, niepłynność mowy, afazja, dysfazja4. indywidualna terapia logopedyczna5. wczesna interwencja logopedyczno-terapeutyczna (w tym również stymulacja rozwoju mowy; dzieci od 0 do 6 r.ż.)6. logorytmika7. opinia logopedycznaDodatkowym profilem mojej działalności są:1. usługi z zakresu logopedii artystycznej: emisja i higiena głosu, dykcja, retoryka, kultura żywego słowa, autoprezentacjaKierowane do osób, dla których głos jest (lub będzie) narzędziem pracy, ale też do tych, którym zależy na samodoskonaleniu oraz kształtowaniu umiejętności właściwego posługiwania się głosem, jak również do dzieci i młodzieży o zainteresowaniach parateatralnych, recytatorskich itp.2. usługi polonistyczne (pomoc w doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem, pisania własnego tekstu, korepetycje)Dysponuję też w pełni profesjonalnym zapleczem pomocy terapeutycznych, specjalistycznym sprzętem logopedycznym oraz wyposażeniem multimedialnym (laptop, tablet, mobilna tablica interaktywna, różnorodne programy komputerowe i aplikacje), które umożliwią mi prowadzenie zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktyczno-terapeutycznych.BLOG: Ortoepik z wyboru"Na językach" Nowoczesna Logopedia na Facebooku

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Genetico - Badania genetyczne »

  Genetico świadczy nowoczesne usługi z zakresu badań genetycznych w obszarach badań na ojcostwo i pokrewieństwo, kryminalistycznych oraz genetyki medycznej i weterynaryjnej. Wykwalifikowany zespół specjalistów od ponad 10 lat wykonuje szczegółowe i dokładne analizy DNA. W ofercie laboratorium dostępne są pewne i jednoznaczne testy na potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa.

  Data dodania: 11 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Pulmonolog Beata Asankowicz - Bargiel Ostrów Wielkopolski »

  Oferuje leczenie pacjentów chorych na astmę, POChP, ostre infekcje dróg oddechowych, choroby śródmiąższowe, zapalenia płuc, nowotwory płuc, niewydolność oddechową, diagnostykę alergii, kaszlu, duszności, zaburzeń snu, kwalifikację do domowego leczenia tlenem.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »