Magic Touch

Magic Touch Jeśli chcesz wejść w bliższy kontakt z samym sobą, to z całą pewnością można powiedzieć, że Magictouch.pl jest dla Ciebie niemalże stworzone. Nasi masażyści mają bardzo wysokie doświadczenie, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakość masażu. Dzięki temu olbrzymiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego Klienta. Jeśli zatem poszukujesz wysokiej jakości salonu masażu dla kobiet, to zapraszamy do Magictouch.pl. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom zadowolenia z naszych usług.

Szczegóły strony magictouch.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę magictouch.pl:

Magic Touch

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 33

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie zatok - Centrum MML »

  Celem naszej kliniki jest profesjonalne leczenie zatok sprawdzonymi metodami.
  Najczęściej pomagamy pacjentom z dolegliwościami takimi jak zapalenie zatok . Szybko diagnozujemy objawy i dobieramy odpowiedni system leczenia.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alldent - Hurtownia Medyczna ; Gabinet Logopedyczny »

  Hurtownia Medyczna.

  Specjalizujemy się w zaopatrzeniu gabinetów ginekologicznych, stomatologicznych, oraz przychodni lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny.


  Gabinet Logopedyczny.

  Oferujemy fachowe porady, konsultacje i terapie mowy, oraz indywidualne podejście do problemów każdego pacjenta.
  Prowadzimy lekcje nauki czytania metodą sylabową.

  Data dodania: 30 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Smarzewska - logopeda w Krakowie »

  Logopeda w Krakowie - Marta Smarzewska - korygowanie wad wymowy, terapia autyzmu, afazji, dysleksji u dzieci i dorosłych.

  Mowa to zespół czynności, jakie przy udziale języka wykonuje człowiek poznając rzeczywistość i przekazując jej interpretację innym uczestnikom życia społecznego. Są to zachowania językowe obejmujące zarówno mowę zewnętrzną (w postaci dźwiękowej - umożliwiającej porozumiewanie się w społeczeństwie), jak i mowę wewnętrzną (tzw. cerebracja - tekst pomyślany). (S. Grabias)

  Dziecko od chwili narodzin funkcjonuje w rzeczywistości językowej - wykonywanym przez nie czynnościom towarzyszy przeważnie komentarz słowny.

  Mowa jest jedną z najważniejszych umiejętności spośród tych, które posiada człowiek. Pozwala mu uczestniczyć aktywnie w życiu społecznym, poznawać otaczający świat, dzielić się emocjami.

  Prawidłowy rozwój mowy umożliwia dziecku nie tylko lepsze poznanie rzeczywistości, ale przede wszystkim wpływa na kształtowanie jego osobowości.

  Dlatego wszelkie zakłócenia, nieprawidłowości związane z językowym funkcjonowaniem powinny być jak najwcześniej wykryte i usunięte - by zminimalizować ich negatywne oddziaływanie na całościowy rozwój dziecka.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • LEKARZ RODZINNY + BADANIA PRACOWNIKÓW - Przychodnia lekarza rodzinnego »

  Przychodnia: lekarz pierwszego kontaktu, lekarz rodzinny, lekarz medycyny pracy. Badania profilaktyczne do pracy: badania wstępne, okresowe i kontrolne. Badania kierowców. Badania do celów sanitarno epidemiologicznych. Do pobrania: obowiązujący wzór skierowania na badania profilaktyczne oraz na badanie san-epid.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intermedis - Specjalistyczne Centrum Medyczne »

  Intermedis jest Specjalistycznym Centrum Medycznym, którego siedziba mieści się we Wrocławiu, przy ul. Długosza 4. Wykwalifikowana kadra zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem chorób wątroby, a także chorób tropikalnych, odzwierzęcych oraz boreliozy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że wyjazd w tropikalne miejsca może wiązać się z wieloma niebezpieczeństwami, przede wszystkich z tropikalnymi chorobami, które wywoływane są przez bakterie, do których nie jest przyzwyczajony nasz organizm. Nasza kadra udziela szczegółowych instrukcji osobom, które wyjeżdżają w tropikalne miejsca oraz zarekomenduje leki, które działają profilaktycznie. Intermedis rozwiązuje też problemy związane z chorobami wątroby: nieprawidłowe wyniki próby i stłuszczenie wątroby, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, marskość wątroby, uszkodzenia toksyczne, rak wątroby, przeszczep wątroby, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C. Choroby odzwierzęce również stanowią poważny problem, gdyż są przenoszone ze zwierząt na człowieka w sposób pośredni. Ich wynikiem może być toksoplazmoza, bruceloza oraz toksokaroza. W celu uzyskania większej ilości szczegółów zapraszamy na stronę: http://www.intermedis.pl/

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Specjalista Medycyny Pracy - Jacek Walniczek »

  lek. Jacek Walniczek
  specjalista medycyny pracy

  Zapraszam na:
  badania profilaktyczne pracowników
  badania kierowców
  badania uczniów
  badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczki zdrowia)
  badania wysokościowe

  Milicz - Rawicz - Trzebnica - Krotoszyn
  Tel.: 600-22-88-37

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sabina Drytkiewicz - logopeda w Nysie »

  Sabina Drytkiewicz- logopeda w Nysie. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy u dzieci. Porady i pomoc w zakresie autyzmu, afazji, alalii, jąkania, seplenienia, kappacyzmu, gammacyzmu i wielu innych. Ponadto materiały dla rodziców do pracy w domu.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrastające paznokcie Warszawa »

  Standardowym kłopotem, który występuje na stopach jest kłopot z wrastaniem paznokci. Występuje u niemowląt, młodzieży, pełnoletnich, a także seniorów. Pojawia się często szybko i niebawem robi się bolesny. Może wystąpić jednorazowo, czy też sprawiać dolegliwości przez wiele miesięcy. W jakiś sposób zdiagnozować wrastający paznokieć? Czy mój paznokieć jest wrastający? Paznokieć, który wrasta bądź wkręca się głównie sprawia ból. Wywołuje dyskomfort przy dotyku, ucisku, przy każdym kroku, w bucie. Ból może być jednostajny i uporczywy, lub mocny i raptowny. Gdy dochodzi do tych odczuć zaczerwienienie, obrzęk, a z palca leci krew - należy zastanowić się czy paznokieć ma prawidłowy kształt. Dlaczego wrastają paznokcie? Dobrze ukształtowany paznokieć jest wygięty łukowato, jednak cały czas rozpatrujemy go w poziomie. Jego brzegi powinny swobodnie kończyć się w wałach paznokciowych. Jednakże przez zakładanie zbyt małych butów, wąskich, a również na wysokich obcasach, spowodujemy, że dociskane krawędzie paznokci zaczynają się podwijać. Takie samo znaczenie ma niewłaściwe skracanie płytek paznokciowych - nazbyt krótko i na okrągło, usuwanie brzegów, ingerencja w wały paznokciowe, co daje znaczną ulgę, jednakże w ostatecznym efekcie pogłębia problemy oraz pogłębia odczucia bólowe. Są również osoby, które miewają od urodzenia głęboko osadzone płytki paznokciowe i począwszy od dzieciństwa możnaby określać czy są one zagrożone wrastaniem. Istnieją też schorzenia, które wzmagają wrastanie się paznokcia: zmiany w tarczycy, cukrzycowe, choroby grzybicze paznokci. Zdrowienie wkręconych paznokci jest nie lekkie i natychmiastowe. Przycinanie jest rozwiązaniem niezwykle chwilowym i nie rozwiąże kłopotu na zawsze. Podologia natomiast przynosi w tej kwestii całkiem nowe spojrzenie i pozwala na zupełne wyleczenie kłopotu. Aktualnie możliwe jest prostowanie paznokci przy pomocy drutowych klamer, zupełnie jak ma to miejsce pośród metod ortodontycznych.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lek. med. Baran Wojciech »

  Specjaliści pracujący w naszym gabinecie zajmują się leczeniem i profilaktyką chorób krwi. Dzięki posiadaniu ponad 30 letniego doświadczenia zapewniamy w pełni profesjonalne leczenie wszystkich popularnych i nie popularnych chorób krwi. U nas zbadasz i wyleczysz takie choroby jak niedokrwistość, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby nowotworowe układu krwionośnego. Jesteśmy pewni, że pomożemy każdemu kto będzie tego wymagał.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Tricholab »

  Skuteczne leczenie łysienia powinno zawsze rozpocząć się od rzeczowej i metodycznej diagnostyki. Badania ogólne, zlecone przez lekarza pierwszego kontaktu lub specjalistę dermatologa najlepiej uzupełnić specjalistycznymi badaniami skierowanymi właśnie do pacjentów borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Jednym z nich jest trichoskopia, czyli wideodermoskopia skóry głowy. Warto zapytać o nią lekarza dermatologa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laboratorium TrichoLab.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »