Medsolver Sp. z o.o. Sp. k

Medsolver Sp. z o.o. Sp. k Wraz z grupą kilku lekarzy specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym potrafimy słuchać, doradzać i pokazywać lepszą przyszłość wszystkim osobom, które tego potrzebują. Nasze usługi skierowane są ku dzieciom, dorosłym, aktywnym menedżerom, a także profesjonalnym sportowcom. Pracują u nas wyłącznie specjaliści najwyższego formatu. Nasza przychodnia Medsolver stanowi miejsce wyjątkowe, w którym każdy otrzyma fachową pomoc.

Szczegóły strony www.medsolver.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.medsolver.pl:

Medsolver Sp. z o.o. Sp. k

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 23

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pomoc Psychologiczna | Gabinet NEURON | Psycholog Kraków »

  Violetta Marcinkiewicz - Gończowska magister psycholog kliniczny w Krakowie udziela pomocy psychologicznej w zakresie: pomoc psychologiczna, terapie psychologiczne, diagnoza psychologiczna, porady, orzecznictwo i opinie psychologiczne

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internista, Psychiatra, Neurolog, Sosnowiec, ul. 3-go Maja 14 »

  Specjalisyczne gabinety lekarskie w Centrum Sosnowca. Neurolog - Porady konsultacyjne z zakresu schorzeń Układu Nerwowego(Aleksandra Jarząbek-Stępniak), psychiatra - Odpowiednia organizacja przyjęć zapewnia dyskrecję i anonimowość (Magdalena Stokowacka-Zakrocka), internista - Badania konsultacyjne, porady i diagnostyka z zakresu chorób wewnętrznych, wizyty domowe(Cezary Ruszkiewicz). Bez kolejek

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych - nieodkrytych jeszcze - zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt realizowana w naszych gabinetach gestalt-krakow.pl, jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gestalt-krakow.pl.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Pomoc psychologiczna oferowana w gabinecie oferującym psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par.
  Psychoterapia indywidualna jest metodą, która umożliwia zmianę dotychczasowych sposobów radzenia sobie z różnego rodzaju kryzysami pojawiającymi się w życiu. Jest to również często adekwatna metoda w leczeniu takich chorób jak zaburzenia osobowości, stany depresyjne, zaburzenia o charakterze nerwicowym.
  Psychoterapia par jest skierowana do związków które napotkały na swojej drodze kryzys, w przejściu którego potrzebują profesjonalnej pomocy.
  Psychoterapia jest prowadzona w nurcie teorii psychoanalitycznej.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w trybie ambulatoryjnym, w ramach prowadzonej od 1999 roku prywatnej praktyki w Warszawie.
  Specjalizuje się w rozpoznawaniu i terapii: schizofrenii, depresji i uzależnień. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując jako lekarz psychiatra w Warszawskich szpitalach, od 2008 roku kieruję własną Kliniką.
  Proponuję zapoznać się z moja ofertą zawierająca również wizyty domowe, oraz cennikiem usług.
  Gabinet jest dyskretnie położony na terenie Pragi Południe. Proszę zapoznać się również z oferta usług medycznych Kliniki Medox położonej około 40 kilometrów od Centrum Warszawy.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • In-Altum Psychoterapia »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Józef Rojek - Psychiatra Łódź »

  Nazywam się Józef Rojek, jestem łódzkim psychiatrą. Witam na mojej stronie internetowej, na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat aspektów nowoczesnej psychiatrii, najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych, metod ich diagnozowania oraz leczenia. Dodałem również przydatne informacje dla pacjentów oraz linki do ośrodków zajmujących się terapią zaburzeń psychicznych. Znajdą Państwo dodatkowo informacje o okresach moich urlopów oraz przerwach w pracy gabinetu. psychiatra łódź

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia psychologiczna Persona S.C. »

  Poradnia psychologiczna Persona z Warszawy oferuje Państwu dostęp do profesjonalnych konsultacji i badań psychologicznych i psychiatrycznych. Zakres usług poradni obejmuje między innymi badania dla kierowców, konsultacje dla kandydatów do służb mundurowych, badania operatorów, badania na broń. Persona to ponad 20 lat doświadczenia w branży i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę i zapoznania się z ofertą oraz aktualnymi cenami!

  Data dodania: 17 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Medox s.c. W.Rudnicki T.Woźniak »

  Jeżeli czują Państwo, że są uzależnieni od leków, chcielibyśmy zaprosić do naszej podwarszawskiej kliniki. Można dzięki niej wyleczyć się z uzależnienia, które niestety z roku na rok jest coraz powszechniejsze. Bardzo wielu Polaków jest uzależnionych od leków, chociaż niestety bardzo dużo osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Klinika Medox to doskonałe miejsce dla każdego lekomana.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »