Medsolver Sp. z o.o. Sp. k

Medsolver Sp. z o.o. Sp. k Wraz z grupą kilku lekarzy specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym potrafimy słuchać, doradzać i pokazywać lepszą przyszłość wszystkim osobom, które tego potrzebują. Nasze usługi skierowane są ku dzieciom, dorosłym, aktywnym menedżerom, a także profesjonalnym sportowcom. Pracują u nas wyłącznie specjaliści najwyższego formatu. Nasza przychodnia Medsolver stanowi miejsce wyjątkowe, w którym każdy otrzyma fachową pomoc.

Szczegóły strony www.medsolver.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.medsolver.pl:

Medsolver Sp. z o.o. Sp. k

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psyche - Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Bydgoszcz. »

  Świadczymy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną w Bydgoszczy. Dr psychiatra pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej, zawodowej, społecznej.
  Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które:
  - nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy,
  - nie radzą sobie z własną złością, lękiem lub agresją,
  - czują się wypalone zawodowo,
  - nieracjonalnie zaspokajają swoje potrzeby,
  - czują ciągły wstyd, bezradność, zakłopotanie.
  Gabinet psychiatryczno-psychologiczny znajduje się w Bydgoszczy na ul. Jagiellońskiej 109, piętro 6, lok 64.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Grabarczyk psychoterapialegnica psycholog »

  Wtam, chciałabym Państwa zaprosić do poradni psychoterapii i rozwoju, którą niedawno otworzyłam w centrum Legnicy, gdzie w spokoju i zaufaniu doradzę Państwo jak Państwa problemy. Nie wiem czy zastanawiali się Państwo co mogą zrobić aby pozbyć się swoich ograniczeń i pokonać przeszkody tkwiące w Pańswa psychice - jednym z rozwiązań jest przebycie psychoterapii . Wiele z problemów, z którymi się Państwo borykacie na codzień zakorzenionych jest u Państwa przez lata - i co gorsza są one nieuświodomone. Pomogę Państu zidentyfikować źródła tych ograniczeń, poznać je lepiej i oswoić. Od tego miejsca dzieli Państwa już tylko jeden krok do pokonania swoich przeciwności. To jest właśnie moja rola jako psychologa. Zachęcam zatem do pokonania strachu i kontakt za mną.Jestem psychologiem z kilkunastoletnim starzem zawodowym, prowadzę terapie w podejściu psychodynamicznym, odbywam regularne superwizje, prowadzone u najbardziej doświadczonych psychologów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Tak też cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Jako psycholog i psychoterapeuta cenię sobie przede wszystkim otware podejście i metody dopasowane do konkretnych potrzeb - tylko wtedy rozmowa odnosi zamierzone skutki. Zapraszam Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną lub bezpośrednio w moim gabinecie w Legnicy . Proponuję regularne sesje psychoterapii indywidualnej, terapię par, terapie grupowe ale również pomoc w kryzysie lub sesje rozwoju osobistego. Te ostatnie przebiegają w sposób mniej formalny, nieograniczony stanadardami jakie niesie psychoterapia psychodynamiczna.Zapraszam do zapoznania się z moim profilem i odwiedzenie gabinetu psychoterapeuty w Legnicy po wcześniejszym umówniu się telefonicznym. Postaram się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości w trakcie rozmowy.Pozdrawiam Agnieszka Grabarczyk - psycholog, psychoterapeuta

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Oferuję diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w trybie ambulatoryjnym, w ramach prowadzonej od 1999 roku prywatnej praktyki w Warszawie.
  Specjalizuje się w rozpoznawaniu i terapii: schizofrenii, depresji i uzależnień. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując jako lekarz psychiatra w Warszawskich szpitalach, od 2008 roku kieruję własną Kliniką.
  Proponuję zapoznać się z moja ofertą zawierająca również wizyty domowe, oraz cennikiem usług.
  Gabinet jest dyskretnie położony na terenie Pragi Południe. Proszę zapoznać się również z oferta usług medycznych Kliniki Medox położonej około 40 kilometrów od Centrum Warszawy.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - psychoterapia Warszawa, studium psychoterapii »

  Czy wiesz, że wszystko to, co złego spotyka Cię w życiu: nagłe problemy, nieoczekiwany kryzys, nagły wypadek, możesz przekształcić w coś pozytywnego? Wystarczy w tym celu zamiana negatywnego myślenia i postrzegania świata oraz wydarzeń w energię motywującą do działania. A czy wiesz, że stres czy uzależnienie jakim jest pracoholizm, możesz pokonać w dokładnie taki sam sposób? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tego dokonać, odwiedź stronę pozacentrum.pl. Jest to witryna, dzięki której dowiesz się czym jest psychologia procesu oraz jaki ma ona związek z Twoimi napotkanymi problemami. Umożliwia ona również umówienie się na spotkanie z psychoterapeutą, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Delta Lab - Badania psychologiczne »

  Pracownia Badań Psychologicznych DELTA LAB świadczy kompleksowe usługi z zakresu opiniowania psychologicznego i badań wymaganych przez aktualne przepisy prawa oraz w ramach medycyny pracy.

  Specjalizujemy się w badaniach psychologicznych dla:

  KIEROWCÓW
  - zawodowych (sam. ciężarowe, autobusy, etc.)
  - przed egzaminem na kat. C, D, E,
  - pojazdów uprzywilejowanych (Policja, Straż Miejska, OSP)
  - kierowców TAXI
  - kierowców samochodów służbowych
  - instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów.

  OPERATORÓW
  - wózków widłowych
  - suwnic
  - sprzętu budowlanego i maszyn drogowych

  SKIEROWANYCH PRZEZ POLICJĘ
  - prowadzenie pojazdów po spożyciu alkoholu
  - zatrzymanie prawa jazdy w za przekroczenie limitu punktów
  - spowodowanie wypadku drogowego z ofiarami.

  A także badania z USTAWY O POSIADANIU BRONI dla:
  - osób ubiegających się o pozwolenie na broń
  - kandydatów na stanowiska kuratora, sędziego, komornika
  - kandydatów na detektywów
  - strażników miejskich oraz kandydatów na strażnika miejskiego,
  - pracowników ochrony.

  Al. M. Kromera 57b
  51-163 Wrocław
  tel: 792-260-983
  biuro@testykierowcow.pl

  Czynne: pn-pt 8:30 - 13:00
  (możliwe indywidualne terminy)

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proterapia.pl - pomoc psychoterapeutyczna »

  Zapraszamy serdecznie do korzystania z okazji i wybrania Proterapia jako miejsca gdzie uzyskacie odpowiedniej jakości pomoc psychoterapeutyczną. Doświadczony zespół specjalistów, działanie w dwóch miastach: Krakowie oraz Warszawie i oczywiście najnowocześniejsze metody leczenia. Sprawdź więc dokładnie już dzisiaj wszystko, a na pewno będziesz zadowolony

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marta Molenda. Gabinet pomocy Psychologicznej i Psychoterapii »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję: konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną osób dorosłych, pomoc w kryzysie i problemach osobistych ( np. trudności w radzeniu sobie z emocjami, konflikty, samotność, problemy w relacjach z innymi ludźmi, lęki, nerwica, depresja, ciężka choroba, rozstanie, zdrada, żałoba).
  W swojej pracy szczególny nacisk kładę na relację z drugim człowiekiem, zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia i stworzenie przestrzeni do rozmowy o każdym problemie. Z pełnym zaangażowaniem koncentruję się na każdym kliencie. Terapia jest dla mnie procesem poznawania drugiego człowieka, udzielania mu wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach oraz towarzyszenia pacjentowi w odkrywaniu jego potrzeb, zasobów, przezwyciężaniu problemów, własnych ograniczeń i poszukiwaniu rozwiązań służących zmianie na lepsze. Nadrzędną wartością jest dla mnie dobro klienta oraz poprawa jakości jego życia.
  Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Data dodania: 12 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Csip.pl »

  Wydawać by się mogło, że psycholog Bytom może pomagać tylko w depresji, jednakże jest to oczywiście nieprawda, ponieważ również w sprawach sercowych możesz się do niego zgłosić. Nie ma się co wstydzić, ponieważ jest to człowiek, który chce Ci pomóc i w żadnym wypadku nikomu nie ujawni Twoich problemów. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o oferowanych przez niego usługach, to najlepiej wejdź na podaną stronę, gdzie będziesz mógł znaleźć wszystkie potrzebne dane kontaktowe do umówienia się na wizytę.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne gabinety lekarskie »

  Poznaj specjalistyczne gabinety lekarskie w Katowicach! Zapewnij sobie fachową opiekę i skuteczną pomoc w nagłych sprawach. Tutaj dokłada się wszelkich starań, aby pacjent czuł się w pełni komfortowo. Możesz skorzystać z: ginekologii, położnictwa, seksuologii, endokrynologii, dermatologii i psychologii. Traf do miejsca, gdzie każdy czuje się dobrze! Postaw na swoje zdrowie i raz na zawsze pozbądź się swoich problemów. Nie czekaj i zrób to już teraz! Zapraszamy! Na pewno nie pożałujesz tej decyzji!

  Data dodania: 27 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli potrzebny ci psycholog lub psychoterapeuta to serdecznie zapraszam na moją stronę. Jestem doświadczonym psychologiem, który zdobywał doświadczenie kliniczne prowadząc grupową psychoterapię na oddziale dziennym psychiatrycznym. W moim gabinecie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię a także wystawiam potrzebne opinie o stanie zdrowia pacjenta.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »