Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Nazywam się Daria Michalczyk i jestem doświadczonym psychologiem. Przyjmuję pacjentów w Tarnowskich Górach (ul. Ratuszowa 9). Pomagam dorosłym i młodzieży. Proponuję psychoterapię na zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Konsultuję pacjentów z fobią społeczną, zestresowanych, wypalonych zawodowo. Promuję w gabinecie psychoterapię psychodynamiczną.

Szczegóły strony psychologtarnowskiegory.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologtarnowskiegory.pl:

Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 12

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Rozwoju Psychologicznego Wrocław »

  CRP jest niepublicznym ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, pomocy psychologicznej i rekrutacji pracowników. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta - Sylwia Mania i Klaudia Rygiel. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych (sesje terapeutyczne o stałej częstotliwości dla młodzieży i dorosłych) oraz grup. Nasz gabinet psychologicznych zasięgiem swojego działania obejmuje Wrocław i klientów z jego okolic.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki »

  Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny - Psychoterapia Gdynia »

  PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPIA w Gdyni: Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią i szkoleniami na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Psycholog, psychoterapeuta w Gdyni. Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią, psychologią i socjoterapią na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • CBT »

  Gabinet psychologiczny i terapeutyczny - pomoc przy zaburzeniach i problemach. Sesja terapeutyczna, psychoterapia Wielkopolskie. Psycholog Poznań - profesjonalna pomoc psychologiczna, sesje terapeutyczne, terapia par i indywidualna, typowa diagnoza intelektu oraz osobowości (poznaj swoje Iq). Psycholog i psychoterapeuta zaprasza - konsultacja i porady psychologiczne - terapia CBT, psychoterapia w Poznaniu, Wielkopolska. Anna Antkowiak - członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, bogate doświadczenie zawodowe i staże kliniczne. Trudne emocje przeżywa każdy - gdy jednak jest ich za dużo to ciężko samemu sobie z nimi poradzić. Pomoc w zaburzeniach - spotkania na ulicy Marcelińskiej w Ponznaiu.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i psychoterapeuta Gestalt »

  Prowadzimy własną praktykę terapeutyczną w gabinecie, który znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie osoby poszukujące rozwiązania dla swojego problemu osobistego czy zdrowotnego. Udzielamy wsparcia w trudnych chwilach i towarzyszymy w odnajdywaniu nowych możliwości. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób nadać sens swojemu życiu, potrzebujesz wsparcia z zewnątrz, to spróbuj skorzystać z wiedzy jaką posiada kompetentny psychoterapeuta czy psycholog.

  Nasza oferta składa się z dwóch elementów. Są to konsultacje psychologiczne (z reguły od jednego do trzech spotkań) oraz psychoterapia indywidualna. Regularna relacja z psychoterapeutą to znakomity sposób na poszerzenie swojej świadomości i odkrycie realnych przyczyn, które są podstawą problemu jaki skłaniał do rozpoczęcia terapii. Jeżeli wpisujesz do wyszukiwarki słowa psycholog Warszawa czy psychoterapia Warszawa, to z pewnością poszukujesz usług, które znajdziesz w naszym gabinecie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Strumień »

  Strumień jest niepubliczną poradnią psychologiczną, oferującą pomoc osobom w każdym wieku. Zatrudniamy psychologów, także dziecięcych, logopedów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy w sposób indywidualny dobierają formę psychoterapii dla każdego z naszych podopiecznych. Pomagamy wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami. Zapraszamy Państwa do gabinetu psychologicznego w warszawskiej poradni Strumień.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - www.gestaltterapia.eu »

  Strona jednego z gabinetów pomocy psychologicznej znajdującego się w centrum Rzeszowa. Zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych form pomocy, lokalizacji, doświadczenia terapeuty. Oferta jest kierowana do osób dorosłych oraz młodzieży. Spotkania z terapeutą mogą odbywać się w trybie indywidualnym lub w grupach. Do najpowszechniejszych problemów skłaniających do szukania pomocy psychologa lub psychoterapeuty należą lęki, długo utrzymujący się stres, napięcia, samotność, objawy psychosomatyczne. Dokładniejszą listę dolegliwości w których przydatne jest wsparcie psychologa znajdziesz na niniejszej stronie.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań, Psychoterapia - Gabinet psychologiczny Altea »

  Gabinet psychologiczny Altea w Poznaniu założony został z myślą o udzielaniu profesjonalnej pomocy psychologicznej. Nasza oferta to psychoterapia indywidualna, psychoterapia par i małżeństw, terapia grupowa, szkolenia i treningi interpersonalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bolesławiec - Szkolenia - Doradctwo »

  PSYCHOPEDAGOG.EUPsychoterapie, pomoc psychologiczna, prywatny gabinet. Szkolenia z zakresu profilaktyki zdrowia. Treningi i poradnictwo.Jest to witryna firmowa jak i personalna. Możesz zapoznać się z moją ofertą - psychoterapia oraz kursy i szkolenia. Przyjmuję w prywatnym gabinecie (dział kontakt) oraz prowadzę wizyty domowe.Na witrynie są również publikowane artykuły, eseje i felietony wspierające, pomagające w codziennym życiu.Przemyślenia Psychopedagoga - Blog

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Interpsyche.pl »

  Centrum psychologii i edukacji psychologicznej Interpsyche z Warszawy zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów. Dla podniesienia swoich umiejętności regularnie biorą udział w szkoleniach oraz superwizjach. Pracują zgodnie z kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Centrum oferuje – psychoterapię indywidualną, grupową dla dorosłych i młodzieży, terapię par, a także warsztaty i treningi z zakresu komunikacji, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »