Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Nazywam się Daria Michalczyk i jestem doświadczonym psychologiem. Przyjmuję pacjentów w Tarnowskich Górach (ul. Ratuszowa 9). Pomagam dorosłym i młodzieży. Proponuję psychoterapię na zaburzenia lękowe i zaburzenia osobowości. Konsultuję pacjentów z fobią społeczną, zestresowanych, wypalonych zawodowo. Promuję w gabinecie psychoterapię psychodynamiczną.

Szczegóły strony psychologtarnowskiegory.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychologtarnowskiegory.pl:

Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 11

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EEG Biofeedback Łódź »

  ABM Med stosuje nieinwazyjną terapię prowadzącą do rozwoju umysłowego mózgu. Technologia jaką używamy uczy umiejętności panowania nad organizmem i świadomego nim sterowania. Metoda EEG Biofeedback, jaką wykorzystujemy, wpływa na plastyczność umysłu i jego naturalną zdolność do zmian. Niektóre z korzyści terapii EEG Biofeedback: wspomaga koncentracje i podtrzymuje uwagę,przyspiesza i zwiększa szybkość przetwarzania danych przez mózg,uczy panowania nad stresem,zwiększa twórcze myślenie,uczy szybkiego podejmowania decyzji.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psychoterapia Gdańsk »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu. W ofercie m.in psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna, warsztaty umiejętności i warsztaty rozwojowe. Przykładowe tematy naszych warsztatów: Na krawędzi wszechświata - odkrywanie krainy Śnienia. Moje dziecko nie jest aniołem - więc jak z nim wytrzymać? Sympatie i antypatie - co sposób w jaki postrzegamy innych ludzi może nam powiedzieć o nas samych? Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju - mini warsztat. Ponadto prowadzimy grupy wsparcia. Bierzemy udział w licznych projektach badawczych i społecznych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psyche - Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Bydgoszcz. »

  Świadczymy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną w Bydgoszczy. Dr psychiatra pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej, zawodowej, społecznej.
  Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które:
  - nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy,
  - nie radzą sobie z własną złością, lękiem lub agresją,
  - czują się wypalone zawodowo,
  - nieracjonalnie zaspokajają swoje potrzeby,
  - czują ciągły wstyd, bezradność, zakłopotanie.
  Gabinet psychiatryczno-psychologiczny znajduje się w Bydgoszczy na ul. Jagiellońskiej 109, piętro 6, lok 64.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Psychologicznego Wrocław »

  CRP jest niepublicznym ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, pomocy psychologicznej i rekrutacji pracowników. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta - Sylwia Mania i Klaudia Rygiel. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych (sesje terapeutyczne o stałej częstotliwości dla młodzieży i dorosłych) oraz grup. Nasz gabinet psychologicznych zasięgiem swojego działania obejmuje Wrocław i klientów z jego okolic.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Ewa Jasina »

  Ewa Jasina - pedagog, socjoterapeuta, psychoterapeuta systemowy - prowadzi gabinet psychoterapii w Szczecinie.
  Proponuje między innymi następujące formy pomocy:
  - terapia indywidualna dorosłych i młodzieży,
  - terapia małżeństw lub par,
  - terapia rodzin (ze szczególnym uwzględnieniem rodzin z dziećmi w okresie dojrzewania),
  - konsultacje problemów wychowawczych,
  - terapia grupowa,
  - treningi i warsztaty.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gestalt Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która dostarcza zwięzłe informacje na temat mojej działalności. Pracuję jako psychoterapeuta Gestalt w Warszawie. Rozmawiam z pacjentami w moim gabinecie, który położony jest w tym mieście. Jaki jest cel tych rozmów? Przede wszystkim pomoc w trudnościach, które mogą być związane z odczuwaniem lęków, fobii, nawiązywaniem relacji z innymi osobami, wyrażaniem emocji. Celem jest również poszerzanie świadomości. Dlaczego to takie ważne? Na pytanie (oraz inne, które dotyczą psychoterapii Gestalt) odpowiedź znajdziesz na mojej stronie. Jako psychoterapeuta zawsze staram się poznawać i zrozumieć świat pacjenta, m.in to jakie ma myśli, co odczuwa, jak tworzy relacje z innymi osobami. Głęboko wierzę, że psychoterapia Gestalt to rodzaj terapii, który przyczynia się do rozwoju każdego, kto pragnie odmienić swoje życie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań »

  Marta Melka- Roszczyk w ramach prowadzenia gabinetu psychologicznego na terenie Poznania, udziela poradnictwa psychologicznego w zakresie nieśmiałości, agresji, chorób odżywiania (bulimia, anoreksja), fobii, lęków przed samotnością, depresji, nerwicy i wielu innych.
  Na jej pomoc mogą liczyć osoby doświadczające frustracji, a także osoby popadające częstym konfliktom.
  Zgodnie ze swoim doktoratem, specjalizuje się w sferze emocjonalnej kobiet, rodzin i macierzyństwa. Wciąż poszerzając swoją wiedzę - prowadzi również szkolenia i warsztaty, mające na celu rozwój kreatywny myślenia, asertywność. Uczy sztuki perswazji i wywierania wpływu na innych, a także radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  Najmłodszym pacjentom pomaga w przezwyciężeniu trudności emocjonalnych lub radzeniu sobie z nieśmiałością.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Rozwoju Karolina Szopińska »

  Strona internetowa www.karolinaszopinska.pl jest to opis działalności psychoterapeutki z dziedziny psychologii Gestalt. Ukończone przez nią kursy i szkolenia pozwalają świadczyć takie usługi jak: psychoterapia indywidualna, warsztaty rozwoju osobistego, coaching. Psychoterapia par odbywa się w nurcie Gestalt, jednak stosowany jest dorobek psychologii behawioralnej, poznawczej, analizy transakcyjnej czy terapii uzależnień.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Selfine Gabinet Psychologiczny - Magdalena Zielińska »

  Selfine to gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie, oferujący psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Nazywam się Magdalena Zielińska i jestem psychologiem. W 2002 roku skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak moja edukacja wciąż trwa. Szkolę się i biorę udział w konferencjach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »