Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 215 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3594

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Bydgoszcz - Danuta Byczyńska lekarz med. specjalista psychiatra »

  Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet. Porady, konsultacje oraz leczenie depresji, lęków, fobii, schizofrenii, zaburzeń zachowania i osobowości. Diagnozy lekarskie zaburzeń psychicznych. Gabinet czynny 5 dni ww tygodniu. Rejestracja telefoniczna na konkretną godzinę. Informacje o zaburzeniach psychicznych.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Integratywnej Gdańsk »

  Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych,lękowych,jedzenia, depresji,bezsenności,pomoc w kryzysach życiowych,diagnoza psychologiczna,terapia w hipnozie,po angielsku,Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna, terapia w hipnozie,poprawienie jakości życia, terapia po angielsku tel. 0509 837 831 e-mail. opi@terapia.gda.pl

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny KATARZYNA BORKOWSKA »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny
  Zadzwoń (+48 666 2 39 39 3)i umów się na pierwsze spotkanie jeśli:
  * budzisz się rano i doświadczasz uczucia smutku i beznadziei;
  * przeżywasz niepokój i lęki utrudniające codzienne życie;
  * zdradzasz, lub zostałeś zdradzony;
  * cierpisz z powodu różnych objawów nerwicowych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić;
  * nisko cenisz siebie i swoją wartość;
  * masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi
  * chcesz się rozwijać, lepiej poznać siebie i żyć pełnią życia.

  Nie musisz z tym wszystkim być sam...

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii ARCHE - pomoc psychologa w Gdańsku »

  ARCHE to gabinet psychologiczny, którego założycielem i prowadzącym jest psycholog i psychoterapeuta Adam Chojnacki.

  Miejsce funkcjonuje w Gdańsku - Wrzeszczu (Trójmiasto, województwo pomorskie) - wygodny dojazd do gabinetu z każdej części aglomeracji trójmiejskiej - Gdańsk, Sopot, Gdynia - szczegóły jak dojechać na stronie internetowej.

  W ofercie przede wszystkim: psychoterapia, pomoc psychologiczna - sesje terapeutyczne i konsultacje - dla dorosłych, młodzieży, par i małżeństw. Na co dzień udzielana jest pomoc przy takich problemach i zagadnieniach jak m.in:

  * depresja, nerwice, stany lękowe, zmiany nastroju, kompulsje
  * zaburzenia snu, bezsenność, koszmary
  * apatia czy utrata sensu i chęci do życia
  * praca z uzależnieniami i współuzależnieniem
  * terapia po nadużyciach i traumach, leczenie PTSD
  * problemy małżeńskie
  * problemy z przemocą, agresją, kontrola emocji
  * trudności w pracy, wypalenie zawodowe
  * radzenie sobie ze stresem
  * i wiele innych.

  Ponadto ośrodek psychoterapii ARCHE oferuje zajęcia rozwojowe (z ukierunkowaniem na samorozwój i coaching), oraz warsztaty psychologiczne.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - psychoterapia Warszawa, studium psychoterapii »

  Czy wiesz, że wszystko to, co złego spotyka Cię w życiu: nagłe problemy, nieoczekiwany kryzys, nagły wypadek, możesz przekształcić w coś pozytywnego? Wystarczy w tym celu zamiana negatywnego myślenia i postrzegania świata oraz wydarzeń w energię motywującą do działania. A czy wiesz, że stres czy uzależnienie jakim jest pracoholizm, możesz pokonać w dokładnie taki sam sposób? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tego dokonać, odwiedź stronę pozacentrum.pl. Jest to witryna, dzięki której dowiesz się czym jest psychologia procesu oraz jaki ma ona związek z Twoimi napotkanymi problemami. Umożliwia ona również umówienie się na spotkanie z psychoterapeutą, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny PAIDAGOGOS - Gliwice »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Gliwicach prowadzony w nurcie Gestalt przez psychologa Teresę Radzikowską. Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz grupę terapeutyczno-rozwojową do naszego gabinetu w Gliwicach.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Strumień »

  Strumień jest niepubliczną poradnią psychologiczną, oferującą pomoc osobom w każdym wieku. Zatrudniamy psychologów, także dziecięcych, logopedów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy w sposób indywidualny dobierają formę psychoterapii dla każdego z naszych podopiecznych. Pomagamy wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami. Zapraszamy Państwa do gabinetu psychologicznego w warszawskiej poradni Strumień.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych »

  Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych z siedzibą w Szczecinie pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. Oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną. Leczymy depresje, nerwice, stany lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Prowadzimy również psychoterapię dla osób walczących z uzależnieniami i wspieramy naszych pacjentów w ciężkich sytuacjach. Zespół ośrodka tworzą psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni oraz lekarze psychiatrii. Kolejną częścią naszej oferty jest szeroki wachlarz szkoleń psychologicznych.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Family-med.pl Wizyty domowe »

  Coraz częściej wiele osób ma problemy z różnymi chorobami dotyczącymi zdrowia psychicznego. Jeśli sam więc nie czujesz się ostatnio najlepiej, nasza psychoterapia pozwoli Ci odmienić całe życie i to w tym dobrym sensie. Nasz psychiatra wizyty domowe ma spore doświadczenie w leczeniu depresji, nerwic, a także zaburzeń lękowych. Jeśli któryś z tych problemów dotyczy właśnie Ciebie, odwiedź nasz gabinet. Szybko przekonasz się, że psychiatra do domu zaczyna naprawiać Twoje życie oraz całe zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »