Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 215 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3639

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog-mediator.pl, Psychoterapia Legnica »

  Gabinet Psychoterapii i Mediacji Rodzinnych w Legnicy-Porady Małżeńskie-Psychoterapia Par, Rodzin, Indywidualna-Mediacje Rodzinne, Okołorozwodowe-Warsztaty Rozwoju Osobistego Szczegóły na stronie www.psycholog-mediator.pl oraz www.mediatorrodzinny.com.pl Serdecznie Zapraszam,Joanna Kozieł

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • 'Dobre Rozmowy' - Psycholog Trójmiasto »

  Dobre Rozmowy: Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk. Pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza - wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź - Psycholog zaprasza.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny PAIDAGOGOS - Gliwice »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Gliwicach prowadzony w nurcie Gestalt przez psychologa Teresę Radzikowską. Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz grupę terapeutyczno-rozwojową do naszego gabinetu w Gliwicach.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka »

  Gabinet psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka. Psycholog i psychoterapeutka pracującą metodami Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Zapraszam także na konsultacje rodziców i dzieci.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna Strumień »

  Strumień jest niepubliczną poradnią psychologiczną, oferującą pomoc osobom w każdym wieku. Zatrudniamy psychologów, także dziecięcych, logopedów, seksuologów i psychoterapeutów, którzy w sposób indywidualny dobierają formę psychoterapii dla każdego z naszych podopiecznych. Pomagamy wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz uzależnieniami. Zapraszamy Państwa do gabinetu psychologicznego w warszawskiej poradni Strumień.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • In-Altum Psychoterapia »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Specjalista psychiatra Mikołaj Trizna pomaga określić skuteczne rozwiązania, które zmniejszą cierpienie psychiczne a równocześnie będą pobudzałyby pacjenta do przezwyciężenia ciężkiego kryzysu życiowego, w jakim się znajduje. Gabinet psychologiczny specjalizuje się w leczeniu choroby alkoholowej techniką hipnozy oraz w terapii wielu zaburzeń tj. zaburzenia umysłowe o rozmaitym podłożu, różnego rodzaju psychozy oraz zaburzenia osobowości. Wskazane jest przyjąć taką pomoc. W wielu przypadkach nie mamy odwagi skorzystać ze wsparcia takich ekspertów, ale to właśnie oni wywierają duży wpływ na poprawę naszej predyspozycji psychicznej. Dzięki temu specjalistycznemu wsparciu mamy szansę na nowo zauważyć te jasne strony naszego życia. Psychiatra to pomoc, dzięki której nie będziemy sam na sam z naszym problemem: alkoholizmem, stresem itp. Należy przyjąć tę pomocną dłoń!

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna PEBE Monika Romanowska »

  Pracownia Psychologiczna Monika Romanowska zaprasza młodzież i dorosłych. Jako psycholog i psychoterapeuta pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym, oferuje terapię depresji, zaburzeń lękowych, pomoc z problemami osobistymi. Pomoc psychologiczna polega na opracowaniu celów terapii, śledzeniu postępów. Terapia zakłada samodzielność pacjenta oraz jego zdolność samopoznania, dzięki czemu może on kontrolować przebieg terapii.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twój Psycholog Ursynów »

  Twojpsychologursynow.pl prowadzi sieć kameralnych gabinetów psychoterapeutycznych w Ursynowie. Spotkania prowadzą specjaliści psychologii i psychoterapii, którzy efektywnie pomagają swoim pacjentom oraz stale podnoszą swoje kompetencje. Zapewnione jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Kornatowska Gabinet Psychoterapii »

  Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową psychoterapią. Pomagamy osobom, które mają życiowe kryzysy oraz nerwice. Dodatkowo, pomagamy w zwalczaniu trudności z kontrolowaniem stresu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami. Można znaleźć nas w Google po wpisaniu hasła psycholog Warszawa lub psychoterapia Warszawa.

  Data dodania: 11 04 2018 · szczegóły wpisu »