Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 213 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3239

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Rozwoju Psychologicznego Wrocław »

  CRP jest niepublicznym ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, pomocy psychologicznej i rekrutacji pracowników. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta - Sylwia Mania i Klaudia Rygiel. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych (sesje terapeutyczne o stałej częstotliwości dla młodzieży i dorosłych) oraz grup. Nasz gabinet psychologicznych zasięgiem swojego działania obejmuje Wrocław i klientów z jego okolic.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Psychodiagnostyka »

  Prowadzimy usługi psychologiczne na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Nasza oferta obejmuje badania z zakresu psychologii pracy, usługi terapeutyczne i doraźną pomoc psychologiczną oraz trening i szkolenia psychologiczne, a także coaching.

  Naszą działalność prowadzimy na terenie Podhala (pracownia psychologii pracy znajduje się w Nowym Targu) oraz w Krakowie (tylko psychoterapia, pomoc psychologiczna i coaching).

  W pracowni psychologicznej prowadzimy badania z zakresu psychologii transportu oraz pracy. Badamy: kierowców zawodowych i skierowanych przez policję po zatrzymaniu prawa jazdy, instruktorów i egzaminatorów oraz osoby wykonujące inne zawody wymagające pełnej sprawności psychoruchowej. Psychotesty odbywają się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

  Ponadto w Nowym Targu i Krakowie prowadzimy gabinety terapii poznawczo-behawioralnej, w których oferujemy leczenie szerokiej gamy problemów psychicznych. Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczna i sprawdzoną naukowo metodą pomocy osobom z zaburzeniami. psychicznymi.
  Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do osób cierpiących na: zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk uogólniony, napady paniki, zaburzenia afektywne (depresje, zaburzenie dwubiegunowe), zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia osobowości, uzależnienia.

  Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i treningów psychologicznych, zwłaszcza z tematyki radzenia sobie ze stresem oraz coachingiem.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka »

  Gabinet psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka. Psycholog i psychoterapeutka pracującą metodami Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Zapraszam także na konsultacje rodziców i dzieci.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Marta Orańska »

  Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, par oraz małżeństw.
  Psycholog Gdańsk, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna Wrzeszcz, leczenie depresji, nerwic, terapia par, terapia indywidualna.
  Gabinet: Gdańsk - Wrzeszcz, www.gdanskpsycholog.com.

  Konsultacje psychologiczne - pozwalają rozpoznać na czym polega trudność zgłaszającej się osoby, jakie są jej oczekiwania i wybrać najlepszą formę pomocy. Najczęściej są to 2 - 3 spotkania z terapeutą.

  Psychoterapia indywidualna - to długotrwały proces poznawania samego siebie. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości. Sesje odbywają się regularnie, raz lub więcej razy w tygodniu, o stałej porze. Czas trwania nie jest z góry określony.

  Psychoterapia par i małżeństw - przeznaczona jest dla par, które przechodzą kryzys lub trudności w związku i poszukują rozumienia tych trudności.
  psycholog Gdańsk
  Gdańsk Psycholog

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agata Lipińska - psycholog Łódź »

  Psycholog - gabinet prywatny - diagnoza psychologiczna, poradnictwo i pomoc psychologiczna oraz opieka psychologiczna. Psychoterapia indywidualna. Jestem psychologiem klinicznym, pracuję w zawodzie od 1991 roku. Kwalifikacje w zakresie psychoterapii doskonaliłam na szkoleniach uprawniających do prowadzenia tej formy leczenia. Jakość mojej pracy podlega stałej ocenie certyfikowanych superwizorów.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proterapia.pl - pomoc psychoterapeutyczna »

  Zapraszamy serdecznie do korzystania z okazji i wybrania Proterapia jako miejsca gdzie uzyskacie odpowiedniej jakości pomoc psychoterapeutyczną. Doświadczony zespół specjalistów, działanie w dwóch miastach: Krakowie oraz Warszawie i oczywiście najnowocześniejsze metody leczenia. Sprawdź więc dokładnie już dzisiaj wszystko, a na pewno będziesz zadowolony

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, lek. med. Beata Szenfelder -gabinet prywatny »

  Psychiatra lek. med. Beata Szenfelder - gabinet prywatny.Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).
         Zapraszam Państwa do swojego gabinetu prywatnego przy ulicy Więckowskiego 13, lok. 13 I piętro w Łodzi.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urszula Sadłowska - Gabinet psychiatryczny »

  Urszula Sadłowska, doświadczony lekarz psychiatra, zaprasza do swojego gabinetu w Warszawie. Pierwsza wizyta w gabinecie psychiatry nie należy nigdy do łatwych decyzji, natomiast istnieje kilka przesłanek, które powinny skłonić do rozważenia takiej możliwości. Najważniejszą jest długo utrzymujący się zły nastrój, prowadzący do autodestrukcyjnych myśli - jest to najwyższa pora, aby skonsultować się ze specjalistą.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zbyszko Nowak »

  Szukasz doświadczonego psychologa, który pomoże Ci się uporać z Twoimi problemami, które narastały w Twoim życiu od dawna? Wobec tego już teraz zachęcam Cię do zapoznania się z moją propozycją, ponieważ jestem przekonany, iż moje długoletnie doświadczenie ułatwi nam znalezienie rozwiązania Twoich problemów i obrać właściwy kierunek działania.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Lekarzy Specjalistów Optima »

  Przychodnia Lekarzy Specjalistów OPTIMA prowadzi działalność medyczną od 2001 roku, ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów. W naszej Przychodni możecie Państwo zasięgnąć porad lekarskich zarówno podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjalistycznej oraz wykonać badania diagnostyczne w gabinecie zabiegowym takie jak Doppler żył i tętnic, EKG, Echo serca, USG.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »