Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 215 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3468

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Podstawą naszej pracy jako terapeutów jest wiara w to, że każdy człowiek może żyć w sposób satysfakcjonujący, w zgodzie ze swoimi potrzebami. Kluczem do tego jest świadomość własnych - nieodkrytych jeszcze - zasobów i ograniczeń oraz dokonywane w oparciu o tę wiedzę wybory. Psychoterapia Gestalt realizowana w naszych gabinetach gestalt-krakow.pl, jest dla nas szczególnym rodzajem spotkania. Zbudowanym na zrozumieniu, akceptacji i szacunku dla drugiej osoby, pozwalającym na uświadomienie sobie tego kim jestem i w jaki sposób chcę być w świecie, co jest niezbędnym warunkiem zmiany. Swoją pomoc oferujemy osobom poszukującym wsparcia w kryzysach życiowych, dotkniętym trudnościami w relacjach rodzinnych, partnerskich i zawodowych, chcącym lepiej zrozumieć siebie, swoje zachowania, pragnącym zmienić swój sposób funkcjonowania w świecie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty gestalt-krakow.pl.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - psychoterapia Warszawa, studium psychoterapii »

  Czy wiesz, że wszystko to, co złego spotyka Cię w życiu: nagłe problemy, nieoczekiwany kryzys, nagły wypadek, możesz przekształcić w coś pozytywnego? Wystarczy w tym celu zamiana negatywnego myślenia i postrzegania świata oraz wydarzeń w energię motywującą do działania. A czy wiesz, że stres czy uzależnienie jakim jest pracoholizm, możesz pokonać w dokładnie taki sam sposób? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tego dokonać, odwiedź stronę pozacentrum.pl. Jest to witryna, dzięki której dowiesz się czym jest psychologia procesu oraz jaki ma ona związek z Twoimi napotkanymi problemami. Umożliwia ona również umówienie się na spotkanie z psychoterapeutą, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neuro-med - Centrum Diagnozy i Terapii »

  W naszym rzeszowskim gabinecie, pomocy udziela psycholog, logopeda oraz masażysta. Oferujemy najlepsze ceny w regionie oraz najbardziej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Domowa i ciepła atmosfera sprawia, że klienci/pacjenci powracają do nas z uśmiechem na twarzy.
  Zapraszamy do zapisów telefonicznych i mailowych na stronie link text

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • In-Altum Psychoterapia »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuci Agata Królikowska-Trocińska, Magdalena Dynowska »

  Psychoterapeuci Agata Królikowska-Trocińska, Magdalena Dynowska to zespół psychologów i psychiatrów, która w Płocku oferuje swą pomoc dla osób z wieloma problemami życiowymi, zawodowymi. Pomoc mogą otrzymać osoby, które doświadczają trudności w relacjach z bliskimi, cierpią z powodu różnych dolegliwości psychosomatycznych, czują pustkę i bezsilność zmagają się z niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości, czy też cierpią z powodu depresji.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Csip.pl »

  Wydawać by się mogło, że psycholog Bytom może pomagać tylko w depresji, jednakże jest to oczywiście nieprawda, ponieważ również w sprawach sercowych możesz się do niego zgłosić. Nie ma się co wstydzić, ponieważ jest to człowiek, który chce Ci pomóc i w żadnym wypadku nikomu nie ujawni Twoich problemów. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o oferowanych przez niego usługach, to najlepiej wejdź na podaną stronę, gdzie będziesz mógł znaleźć wszystkie potrzebne dane kontaktowe do umówienia się na wizytę.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek RÓWNOWAGA »

  RÓWNOWAGA to Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, który mieści się w samym centrum Wrocławia. Zajęcia z psychoterapii prowadzone są w konwencji Gestalt, która jest zgodna ze standardami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Konwencja ta zakłada przede wszystkim integrację siebie czyli współdziałanie psychiki, umysłu i ciała. Zajęcia prowadzone są przez Aleksandrę Watras oraz Annę Perekietkę.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli potrzebny ci psycholog lub psychoterapeuta to serdecznie zapraszam na moją stronę. Jestem doświadczonym psychologiem, który zdobywał doświadczenie kliniczne prowadząc grupową psychoterapię na oddziale dziennym psychiatrycznym. W moim gabinecie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię a także wystawiam potrzebne opinie o stanie zdrowia pacjenta.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczne Transmedica »

  Transmedica to centrum psychologiczne, które funkcjonuje w miejscowości Limanowa. Zapewniamy badania psychologiczne dedykowane osobom ubiegającym się o pozwolenie na broń. Prowadzimy psychotesty dla kierowców zawodowych. Przyjmujemy pracowników na podstawowe badania medycy pracy. Gwarantujemy też dział z poradami psychologicznymi. Przy naszym centrum psychologicznym znajduje się bezpłatny parking.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Medsolver Sp. z o.o. Sp. k »

  Wraz z grupą kilku lekarzy specjalistów stworzyliśmy miejsce, w którym potrafimy słuchać, doradzać i pokazywać lepszą przyszłość wszystkim osobom, które tego potrzebują. Nasze usługi skierowane są ku dzieciom, dorosłym, aktywnym menedżerom, a także profesjonalnym sportowcom. Pracują u nas wyłącznie specjaliści najwyższego formatu. Nasza przychodnia Medsolver stanowi miejsce wyjątkowe, w którym każdy otrzyma fachową pomoc.

  Data dodania: 19 01 2018 · szczegóły wpisu »