Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 214 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3293

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Paweł Helfer - Psychoterapeuta Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Wrocław Pawła Helfera jest to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest sprawdzoną metodą pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem kłopotów i polepszyć jakość swojego życia. Psychoterapeuta jest pomocny najczęściej wówczas, gdy spiętrzają się problemy i życie wymyka się z rąk. W czasie psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać źródła powstałych problemów oraz poszukują najlepszych sposobów na ich rozwiązanie. Psychoterapia pozwala też lepiej zrozumieć motywy własnego postępowania, jak również pokazuje, na jakich zasadach działają relacje z bliskimi osobami. Psychoterapia to metoda leczenia, którą bezsprzecznie warto podjąć. Umożliwia ona odzyskanie równowagi psychicznej. Powoduje, że pacjenci lepiej radzą sobie z życiowymi wyzwaniami oraz uczą się czerpać satysfakcję z kontaktów międzyludzkich.
  Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego zasadniczą specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak również grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Ponadto prowadzi firmę szkoleniową, działającą w zakresie edukacji oraz biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać systematycznych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Oferowane są też konsultacje online, w takich obszarach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest nieodpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, pozwala na poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, zwłaszcza w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Psychodiagnostyka »

  Prowadzimy usługi psychologiczne na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Nasza oferta obejmuje badania z zakresu psychologii pracy, usługi terapeutyczne i doraźną pomoc psychologiczną oraz trening i szkolenia psychologiczne, a także coaching.

  Naszą działalność prowadzimy na terenie Podhala (pracownia psychologii pracy znajduje się w Nowym Targu) oraz w Krakowie (tylko psychoterapia, pomoc psychologiczna i coaching).

  W pracowni psychologicznej prowadzimy badania z zakresu psychologii transportu oraz pracy. Badamy: kierowców zawodowych i skierowanych przez policję po zatrzymaniu prawa jazdy, instruktorów i egzaminatorów oraz osoby wykonujące inne zawody wymagające pełnej sprawności psychoruchowej. Psychotesty odbywają się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

  Ponadto w Nowym Targu i Krakowie prowadzimy gabinety terapii poznawczo-behawioralnej, w których oferujemy leczenie szerokiej gamy problemów psychicznych. Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczna i sprawdzoną naukowo metodą pomocy osobom z zaburzeniami. psychicznymi.
  Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do osób cierpiących na: zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk uogólniony, napady paniki, zaburzenia afektywne (depresje, zaburzenie dwubiegunowe), zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia osobowości, uzależnienia.

  Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i treningów psychologicznych, zwłaszcza z tematyki radzenia sobie ze stresem oraz coachingiem.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.psychotechnika-gaya.pl »
  1. PSYCHOTECHNIKA - badania kierowców, operatorów wózków widłowych, sprzętu ciężkiego, za przekroczenie limitu punktów karnych, jazdę pod wpływem alkoholu, instruktorów, egzaminatorów, pracy na wysokości.
  2. PORADNIA MEDYCYNY PRACY - badania lekarskie, poradnictwo pracy, bezpieczeństwo pracy
  3. PSYCHIATRA
  4. PSYCHOLOG - diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna
  5. PSYCHOTERAPEUTA - zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia odżywiania, bezsenność u dzieci, młodzieży i osób dorosłych
  6. PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ - uzależnienia od alkoholu, narkotyków, środków psychoaktywnych, Internetu itp. dzieci, młodzieży i osób dorosłych
  7. LOGOPEDA - opinie logopedyczne, terapia zaburzeń mowy
  8. TERAPIA PEDAGOGICZNA - dysleksja, dysgrafia, jąkanie, opóźniony rozwój mowy, afazja u osób dorosłych.
  9. MEDIATOR RODZINNY - rozwiązywanie konfliktów okołorozwodowych, wspieranie porozumienia
  10. DIETETYK - otyłość, niedowaga, dietetoterapia w schorzeniach dzieci i dorosłych
  11. DORADCA ZAWODOWY - planowanie kariery, udzielanie wsparcia w wyborze zawodu i kierunku kształcenia (CV, rozmowy kwalifikacyjne)
  12. WIZAŻYSTA, STYLISTA - analiza kolorystyczna, stylizacja, modelowanie sylwetki przez ubiór
  13. RADCA PRAWNY
  14. WARSZTATY, SZKOLENIA, TRENINGI - dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • 'Dobre Rozmowy' - Psycholog Trójmiasto »

  Dobre Rozmowy: Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk. Pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza - wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Serdecznie zapraszamy dalej - Kliknij i sprawdź - Psycholog zaprasza.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka »

  Gabinet psychoterapii Czas Zmian w Gdyni - Marta Derecka. Psycholog i psychoterapeutka pracującą metodami Psychologii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella. Oferuję konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Zapraszam także na konsultacje rodziców i dzieci.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Marta Orańska »

  Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, par oraz małżeństw.
  Psycholog Gdańsk, psychoterapeuta, psychoterapia psychodynamiczna Wrzeszcz, leczenie depresji, nerwic, terapia par, terapia indywidualna.
  Gabinet: Gdańsk - Wrzeszcz, www.gdanskpsycholog.com.

  Konsultacje psychologiczne - pozwalają rozpoznać na czym polega trudność zgłaszającej się osoby, jakie są jej oczekiwania i wybrać najlepszą formę pomocy. Najczęściej są to 2 - 3 spotkania z terapeutą.

  Psychoterapia indywidualna - to długotrwały proces poznawania samego siebie. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości. Sesje odbywają się regularnie, raz lub więcej razy w tygodniu, o stałej porze. Czas trwania nie jest z góry określony.

  Psychoterapia par i małżeństw - przeznaczona jest dla par, które przechodzą kryzys lub trudności w związku i poszukują rozumienia tych trudności.
  psycholog Gdańsk
  Gdańsk Psycholog

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Trizna Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny »

  Specjalista psychiatra Mikołaj Trizna pomaga określić skuteczne rozwiązania, które zmniejszą cierpienie psychiczne a równocześnie będą pobudzałyby pacjenta do przezwyciężenia ciężkiego kryzysu życiowego, w jakim się znajduje. Gabinet psychologiczny specjalizuje się w leczeniu choroby alkoholowej techniką hipnozy oraz w terapii wielu zaburzeń tj. zaburzenia umysłowe o rozmaitym podłożu, różnego rodzaju psychozy oraz zaburzenia osobowości. Wskazane jest przyjąć taką pomoc. W wielu przypadkach nie mamy odwagi skorzystać ze wsparcia takich ekspertów, ale to właśnie oni wywierają duży wpływ na poprawę naszej predyspozycji psychicznej. Dzięki temu specjalistycznemu wsparciu mamy szansę na nowo zauważyć te jasne strony naszego życia. Psychiatra to pomoc, dzięki której nie będziemy sam na sam z naszym problemem: alkoholizmem, stresem itp. Należy przyjąć tę pomocną dłoń!

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Dziecięcy w Poznaniu »

  Nazywam się Domańska Katarzyna, z zawodu jestem psychoterapeutą, psychologiem dziecięcym i pedagogiem. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu. Zapraszam zarówno dorosłych jaki i młodzież i dzieci. Zapewniam porady psychologiczne, psychoterapię krótkoterminową oraz długoterminową. Do wyboru oferuję zajęcia indywidualne i grupowe, liczące ok. 40-50 min.. Szczegóły na temat proponowanej przeze mnie psychologii dziecięcej i psychoterapii opisane są na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna w Katowicach »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Bytu oferuje profesjonalną pomoc wykwalifikowanych psychoterapeutów. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Panująca w naszym centrum atmosfera otwartości i życzliwości pozwala nam udzielić Ci skutecznej pomocy. Czy chodzi o problemy związane z etapem dorastania, czy pomoc w poradzeniu sobie z wyzwaniami życia małżeńskiego, specjaliści Strefy Bytu zaproponują Ci odpowiednią pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednym z gabinetów w Katowicach oraz Mikołowie.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Family-med.pl Wizyty domowe »

  Coraz częściej wiele osób ma problemy z różnymi chorobami dotyczącymi zdrowia psychicznego. Jeśli sam więc nie czujesz się ostatnio najlepiej, nasza psychoterapia pozwoli Ci odmienić całe życie i to w tym dobrym sensie. Nasz psychiatra wizyty domowe ma spore doświadczenie w leczeniu depresji, nerwic, a także zaburzeń lękowych. Jeśli któryś z tych problemów dotyczy właśnie Ciebie, odwiedź nasz gabinet. Szybko przekonasz się, że psychiatra do domu zaczyna naprawiać Twoje życie oraz całe zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 10 06 2016 · szczegóły wpisu »