Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 212 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3141

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dr N. Med. Jakub Kaźmierski - Gabinet Psychiatryczny Łódź »

  Specjalistyczna praktyka lekarska Jakub Kaźmierski jest miejscem, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu psychiatrii. Gabinet psychiatryczny Łódź kierowany jest przez lekarza o bogatym doświadczeniu. Swoją edukację rozpoczął on na Akademii Medycznej w Łodzi, następnie pracował w Łódzkim Szpitalu Klinicznym oraz w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatria nadano mu w 2009 roku. Lekarz psychiatra prowadzi równocześnie rozległą działalność naukową. Jest on autorem wyróżnionej i docenionej pracy doktorskiej. Oprócz tego ma na koncie liczne cenne publikacje, które były pozytywnie recenzowane w fachowych czasopismach międzynarodowych.
  Główne schorzenia, które diagnozuje psychiatra pracując z pacjentem w gabinecie to depresja, schizofrenia, zaburzenia nerwicowe i choroby wieku podeszłego. Jednocześnie badane i leczone są problemy ze snem. W ramach usługi lekarskiej na wsparcie mogą liczyć pacjenci, którzy borykają się z takimi objawami jak: zmiany w nastroju, apatia, problemy z pamięcią, zaburzenia lęku i niepokoju czy myśli samobójcze. Psychiatrzy potrafią również skutecznie zwalczać tak przewlekłe choroby, jak chociażby schizofrenia paranoidalna. Dzięki pomocy lekarza psychiatry osoba ogarnięta tą chorobą, po zakończeniu ostrej fazy choroby ma sposobność powrócić do normalnego funkcjonowania życiowego.
  Lekarz psychiatrii Jakub Kaźmierski jest niezwykle pomocny także w czasie leczenia chorób wieku podeszłego. Choroby typu Alzheimer i pozostałe związane ze starością pojawiają się dzisiaj coraz częściej, ze względu na dłuższy średni czas życia i jednocześnie są sporym wyzwaniem dla pacjenta, ale także dla jego bliskich. Profesjonalny lekarz psychiatra jest zdolny tak pokierować leczeniem pacjenta, aby życie jego oraz rodziny było możliwie najmniej zaburzone. Postawą pracy w gabinecie jest dokładny i wyczerpujący wywiad lekarski. Aby skorzystać z pomocy specjalistycznej należy z wyprzedzeniem ustalić wizytę.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny PAIDAGOGOS - Gliwice »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Gliwicach prowadzony w nurcie Gestalt przez psychologa Teresę Radzikowską. Serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz grupę terapeutyczno-rozwojową do naszego gabinetu w Gliwicach.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agata Lipińska - psycholog Łódź »

  Psycholog - gabinet prywatny - diagnoza psychologiczna, poradnictwo i pomoc psychologiczna oraz opieka psychologiczna. Psychoterapia indywidualna. Jestem psychologiem klinicznym, pracuję w zawodzie od 1991 roku. Kwalifikacje w zakresie psychoterapii doskonaliłam na szkoleniach uprawniających do prowadzenia tej formy leczenia. Jakość mojej pracy podlega stałej ocenie certyfikowanych superwizorów.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proterapia.pl - pomoc psychoterapeutyczna »

  Zapraszamy serdecznie do korzystania z okazji i wybrania Proterapia jako miejsca gdzie uzyskacie odpowiedniej jakości pomoc psychoterapeutyczną. Doświadczony zespół specjalistów, działanie w dwóch miastach: Krakowie oraz Warszawie i oczywiście najnowocześniejsze metody leczenia. Sprawdź więc dokładnie już dzisiaj wszystko, a na pewno będziesz zadowolony

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych »

  Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych z siedzibą w Szczecinie pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. Oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną. Leczymy depresje, nerwice, stany lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Prowadzimy również psychoterapię dla osób walczących z uzależnieniami i wspieramy naszych pacjentów w ciężkich sytuacjach. Zespół ośrodka tworzą psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni oraz lekarze psychiatrii. Kolejną częścią naszej oferty jest szeroki wachlarz szkoleń psychologicznych.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Józef Rojek - Psychiatra Łódź »

  Nazywam się Józef Rojek, jestem łódzkim psychiatrą. Witam na mojej stronie internetowej, na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat aspektów nowoczesnej psychiatrii, najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych, metod ich diagnozowania oraz leczenia. Dodałem również przydatne informacje dla pacjentów oraz linki do ośrodków zajmujących się terapią zaburzeń psychicznych. Znajdą Państwo dodatkowo informacje o okresach moich urlopów oraz przerwach w pracy gabinetu. psychiatra łódź

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra, lek. med. Beata Szenfelder -gabinet prywatny »

  Psychiatra lek. med. Beata Szenfelder - gabinet prywatny.Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (powyżej 18 roku życia).
         Zapraszam Państwa do swojego gabinetu prywatnego przy ulicy Więckowskiego 13, lok. 13 I piętro w Łodzi.

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna w Katowicach »

  Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Bytu oferuje profesjonalną pomoc wykwalifikowanych psychoterapeutów. Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Panująca w naszym centrum atmosfera otwartości i życzliwości pozwala nam udzielić Ci skutecznej pomocy. Czy chodzi o problemy związane z etapem dorastania, czy pomoc w poradzeniu sobie z wyzwaniami życia małżeńskiego, specjaliści Strefy Bytu zaproponują Ci odpowiednią pomoc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednym z gabinetów w Katowicach oraz Mikołowie.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Csip.pl »

  Wydawać by się mogło, że psycholog Bytom może pomagać tylko w depresji, jednakże jest to oczywiście nieprawda, ponieważ również w sprawach sercowych możesz się do niego zgłosić. Nie ma się co wstydzić, ponieważ jest to człowiek, który chce Ci pomóc i w żadnym wypadku nikomu nie ujawni Twoich problemów. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o oferowanych przez niego usługach, to najlepiej wejdź na podaną stronę, gdzie będziesz mógł znaleźć wszystkie potrzebne dane kontaktowe do umówienia się na wizytę.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Anna Krzysztofowicz-Wesołowska »

  Jeżeli potrzebny ci psycholog lub psychoterapeuta to serdecznie zapraszam na moją stronę. Jestem doświadczonym psychologiem, który zdobywał doświadczenie kliniczne prowadząc grupową psychoterapię na oddziale dziennym psychiatrycznym. W moim gabinecie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię a także wystawiam potrzebne opinie o stanie zdrowia pacjenta.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »