Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki Specjalista psychiatra zaprasza Państwa do prywatnego gabinetu psychiatrycznego. Oferujemy Państwu konsultacje z psychiatrą, psychologiem a także leczenie dobrane do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie trafnie zdiagnozować Państwa schorzenie oraz zastosować skuteczne leczenie dopasowane do indywidualnego przypadku. Zajmujemy się depresją i innymi problemami psychiatrycznymi.

Szczegóły strony piotrgalecki.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę piotrgalecki.pl:

Psychiatra Łódź - dr Piotr Gałecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 213 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 78 Odwiedziny googlebot 3181

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychiatra Bydgoszcz - Danuta Byczyńska lekarz med. specjalista psychiatra »

  Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet. Porady, konsultacje oraz leczenie depresji, lęków, fobii, schizofrenii, zaburzeń zachowania i osobowości. Diagnozy lekarskie zaburzeń psychicznych. Gabinet czynny 5 dni ww tygodniu. Rejestracja telefoniczna na konkretną godzinę. Informacje o zaburzeniach psychicznych.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psyche - Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychoterapii Bydgoszcz. »

  Świadczymy profesjonalną pomoc psychiatryczną, psychoterapeutyczną i psychologiczną w Bydgoszczy. Dr psychiatra pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej: osobistej, rodzinnej, zawodowej, społecznej.
  Psychoterapeuci zapraszają na konsultacje osoby, które:
  - nie radzą sobie z konfliktami w domu lub pracy,
  - nie radzą sobie z własną złością, lękiem lub agresją,
  - czują się wypalone zawodowo,
  - nieracjonalnie zaspokajają swoje potrzeby,
  - czują ciągły wstyd, bezradność, zakłopotanie.
  Gabinet psychiatryczno-psychologiczny znajduje się w Bydgoszczy na ul. Jagiellońskiej 109, piętro 6, lok 64.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin mgr Katarzyna Żołnacz »

  Po poradę psychologa warto udać się z powodów, takich jak trudności relacyjne, lęk, depresja, dysfunkcje psycho-seksualne, problemy wychowawcze czy w pracy. Pomoc, jaką zapewnia psycholog Lublin, jest odmienna od standardowej rozmowy tym, że cała uwaga koncentruje się na osobie potrzebującej pomocy. Pomaga to pacjentowi w nawiązania połączenia z jego odczuciami. Na skuteczność, jaką przynosi psychoterapia Lublin, istotny wpływ mają relacje pomiędzy terapeutą a pacjentem. Podstawą do osiągnięcia sukcesu w terapii jest skorzystanie z pomocy kompetentnego terapeuty. Dobry terapeuta umie zbudować relację pomiędzy swoją osobą a klientem na bazie zaufania a także zrozumienia trudności i oczekiwań pacjenta.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny gabinet psychologiczny mgr Ewy Błażej | mgr Ewa Błażej »

  Prywatny gabinet psychologiczny Ewy Błażej.

  Zakres oferowanej pomocy:
  -nerwice
  -dolegliwości psychosomatyczne (nawracające, uciążliwe dolegliwości nie mające przyczyny medycznej)
  -depresja, smutek, wycofanie z aktywności, trudności z funkcjonowaniem w codziennym życiu (w przypadku depresji często proszę o konsultację medyczną)
  -trudności w relacjach społecznych, kłopoty z nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów, nieśmiałość, samotność, poczucie niezrozumienia
  -konflikty, agresja, problemy z komunikowaniem się z ludźmi
  problemy z określaniem, realizowaniem celów życiowych i z motywacją do działań
  -próby samobójcze
  -zaburzenia tożsamości
  -problemy w relacjach rodzinnych, kłopoty w kontaktach z rodzicami, dziećmi, współmałżonkiem, szefem i współpracownikami oraz innymi ważnymi osobami
  -doświadczenia traumatyczne
  -pomoc również osobom mającym zaburzenia jedzenia, praca głównie z bulimiczkami

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agata Lipińska - psycholog Łódź »

  Psycholog - gabinet prywatny - diagnoza psychologiczna, poradnictwo i pomoc psychologiczna oraz opieka psychologiczna. Psychoterapia indywidualna. Jestem psychologiem klinicznym, pracuję w zawodzie od 1991 roku. Kwalifikacje w zakresie psychoterapii doskonaliłam na szkoleniach uprawniających do prowadzenia tej formy leczenia. Jakość mojej pracy podlega stałej ocenie certyfikowanych superwizorów.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Proterapia.pl - pomoc psychoterapeutyczna »

  Zapraszamy serdecznie do korzystania z okazji i wybrania Proterapia jako miejsca gdzie uzyskacie odpowiedniej jakości pomoc psychoterapeutyczną. Doświadczony zespół specjalistów, działanie w dwóch miastach: Krakowie oraz Warszawie i oczywiście najnowocześniejsze metody leczenia. Sprawdź więc dokładnie już dzisiaj wszystko, a na pewno będziesz zadowolony

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych »

  Ośrodek Terapii i Szkoleń Psychologicznych z siedzibą w Szczecinie pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. Oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną. Leczymy depresje, nerwice, stany lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Prowadzimy również psychoterapię dla osób walczących z uzależnieniami i wspieramy naszych pacjentów w ciężkich sytuacjach. Zespół ośrodka tworzą psychoterapeuci, psycholodzy kliniczni oraz lekarze psychiatrii. Kolejną częścią naszej oferty jest szeroki wachlarz szkoleń psychologicznych.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek RÓWNOWAGA »

  RÓWNOWAGA to Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, który mieści się w samym centrum Wrocławia. Zajęcia z psychoterapii prowadzone są w konwencji Gestalt, która jest zgodna ze standardami Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii. Konwencja ta zakłada przede wszystkim integrację siebie czyli współdziałanie psychiki, umysłu i ciała. Zajęcia prowadzone są przez Aleksandrę Watras oraz Annę Perekietkę.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii Adam Rudzki »

  Oferta psychoterapeutów działających w Warszawie. Prowadzimy psychoterapię dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także terapie grupowe, również dedykowane małżeństwom. W naszym ośrodku wspieramy ideę rozwoju osobistego szkoleniami i usługami coachingu chętnie wybieranego przez firmy. Wspólnie przeciwstawiamy się depresji i zaburzeniom lękowym.

  Data dodania: 11 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Bydgoszcz »

  Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do naszego gabinetu, gdzie pomożemy określić doświadczane problemy w relacjach z innymi lub złe samopoczucie. Jako psycholog w Bydgoszczy mam wieloletnie doświadczenie w praktyce w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta i jako główny cel stawiam sobie poprawę Twoich relacji z samym sobą oraz otaczającym światem.

  Data dodania: 03 03 2016 · szczegóły wpisu »