STOMAPOL - leczenie stomatologicznei protetyczne. Leczenie bezdechu sennego

STOMAPOL - leczenie stomatologicznei protetyczne. Leczenie bezdechu sennego Stomatologia i protetyka. leczenie ukierunkowane na indywidualne wymogi pacjentów. Oferujemy zarówno standartowe jak też wysokiej klasy metody leczenia. Leczymy schorzenia bezdechu sennego stosując aparaty EMA Myerson, wykonujemy leczenie protetyczne stosując uniklane protezy na bazie akryli Lang i zębów Merson oraz systemów trwałych podścieleń Novus. Wykonujemy uzupełnienia protezami elastycznymi i nylonowymi, nakładki snaponsmile na bazie duracetalu. Stosujemy uniklane kompozyty klasy Renamel i Diamond Crown. Używamy leków Carifree i systemu diagnostycznego Cariscreen do wykrywania próchnicy w stanie infekcyjnym.

Szczegóły strony www.stomapol.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.stomapol.pl:

STOMAPOL - leczenie stomatologicznei protetyczne. Leczenie bezdechu sennego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 238 Odwiedziny netsprint 11 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 1533

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klinika stomatologiczna Warszawa - Artodonto »

  Usługi dentystyczne realizowane w gabinecie znajdującym się w centrum Stolicy. Kompetentna kadra oraz nowoczesne wyposażenie gabinetu jest czynnikiem, na który powinno się zwrócić uwagę decydując się na skorzystanie z usług stomatologicznych. Piękne zęby to bowiem nie tylko dobre samopoczucie, ale też w pewnej mierze gwarancja odniesienia sukcesu w biznesie, gdzie wygląd pełni ważną rolę podczas nawiązywania znajomości.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta Kraków - Gabinet ortodoncji - Anna Szafraniec »

  Zapraszam do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego, wyposażonego w unit stomatologiczny Smile Sympatic, skaler, piaskarkę, autoklaw klasy B. Oferuję pełny zakres usług ortodontycznych oraz diagnostykę z użyciem komputerowej analizy zdjęć cefalometrycznych. Lek. stom. Anna Szafraniec. Specjalizacja pierwszego stopnia stomatologii ogólnej 1996 r.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Primadental »

  Primadental Rzeszów doktora Michała Iwanka to przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny. Gwarantujemy profesjonalną i wszechstronną opiekę stomatologiczną, zarówno dzieciom, jak i dorosłym pacjentom. Główne dziedziny naszej specjalizacji to: nowoczesna protetyka, implantologia oraz fachowa stomatologia estetyczna. Jesteśmy licencjonowanym gabinetem, który przynależy do Dental Clinic Licence. Dentysta Michał Iwanek posiada ogromną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jest autorem wielu ważnych prac naukowych, a także przeprowadza szkolenia dla lekarzy poruszające zagadnienia protetyki stomatologicznej. W naszym centrum pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz wykorzystujemy sprawdzone techniki stomatologiczne. Do dyspozycji pacjentów są między innymi: leczenie bezwiertłowe, laser biostymulacyjny a także nowoczesne mikroskopy i lupy.
  Stomatolog w obrębie swojej bogatej oferty prowadzi badania profilaktyczne, endodoncję i specjalistyczną chirurgię stomatologiczną. W ramach protetyki stosujemy implanty, które posiadają mnóstwo zalet. Tego typu odbudowa zębów jest długotrwała i nie wymaga ingerowania w sąsiednie zęby. Ogromną popularnością cieszy się również stomatologia estetyczna, w zakresie której przeprowadza się zabiegi wybielające, zakładamy korony na zęby i licówki. Zabieg wybielania zębów stomatolog wykonuje metodą nakładkową lub przy użyciu specjalnej lampy. Do naszego centrum zapraszamy także małe dzieci, u których wykonuje się lakierowanie, impregnację oraz leczenie zębów ogarniętych próchnicą używając bezbolesnej metody. Na nasze usługi udzielamy gwarancji trwającej od 12 do 60 miesięcy. Praca centrum Primadental była wielokrotnie wyróżniana, co można sprawdzić w dziale dyplomy.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adentis - Strona główna »

  Adentis - Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej - zajmujemy się stomatologią dorosłych i dzieci, wykonujemy zabiegi m.in. leczenia zębów i dziąseł, protetyki, endodoncji, chirurgii i stomatologii estetycznej. W przypadku medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi m.in. botoks, jonoforeza, peelingi, kosmetyki leczniczej, czy leczenia trądziku.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • KORDENT Klinika Stomatologiczna - Warszawa »

  Kliniki stomatologiczne Kordent, są wyspecjalizowanymi gabinetami zajmującymi się trudnymi dyscyplinami jakimi są implantoprotetyka, chirurgia odtwórcza, nowoczesna endodoncja i protetyka. Zapewniamy specjalistów wysokiej klasy, jednych z najlepszych w kraju.Wiedzę personelu potwierdza prestiżowa przynależność do międzynarodowych towarzystw naukowych.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kaletadentystyka.pl - Stomatolog Kraków »

  Klinika dentystyczna “Kaleta Dentystyka” świadczy zabiegi najlepszej jakości, co ręczą dziesiątki wyleczonych klientów. W gabinecie realizowane są wszystkie standardowe usługi, na przykład wybielanie zębów czy również leczenie kanałowe. Kraków to obszerna miejscowość, lecz powroty naszych pacjentów do kliniki potwierdzają, iż podejście w jaki postrzegamy fach dentysty jest przez nich ceniony. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej po większą dawkę wiadomości.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ortodontyczno-Stomatologiczny DENTUS »

  Gabinet Ortodontyczno-Stomatologiczny DENTUS ma swoją siedzibę tak Jastrzębiu-Zdroju, jak i w Rybniku. Do placówek mogą zgłaszać się pacjenci na następujące zabiegi: prostowanie zębów i leczenie wad zgryzu. Stomatolog przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przed zarezerwowaniem wizyty w placówce, należy się zarejestrować. Leczenie ortodontyczne wykonuje się poprzez zakładanie różnych aparatów: metalowych, ceramicznych, szafirowych, samoligaturujących i ruchomych. Aparaty dobiera się zarówno ze względu na: rodzaj przeprowadzanego leczenia, wieku pacjenta, jak również poprzez wzgląd na efekt, z jakiego pacjent byłby najbardziej zadowolony. Podczas pierwszej wizyty stomatolog dokładnie zapoznaje się z uzębieniem pacjenta, biorąc pod uwagę zarówno wady jego usytuowania, jak również i jego stan. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, na przykład w postaci ubytków, jakie najpierw trzeba uzupełnić, bądź infekcji, jakie trzeba podleczyć, można przystąpić do leczenia ortodontycznego. Doświadczeni stomatolodzy potrafią zadbać o zęby pacjentów, czyniąc je równymi i zadbanymi.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Centrum Zdrowego Uśmiechu Sp. z o.o. »

  Centrum Zdrowego Uśmiechu to mieszcząca się w Krakowie klinika stomatologiczna, która proponuje najwyższej jakości usługi. Proponowana jest między innymi implantologia, chirurgia stomatologiczna oraz usługi stomatologii estetycznej, w tym wybielanie zębów, zakładanie licówek oraz aparatów ortodontycznych. Ponadto, pacjenci mogą zdecydować się także na higienizację oraz leczenie ewentualnych ubytków. Klinika jest przyjazna dzieciom i proponuje wizytę adaptacyjną.

  Data dodania: 28 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia RTG Zębów »

  Potrzebujesz wykonać RTG zębów? W takim razie koniecznie zgłoś się do naszej pracowni, która zajmuje się tym od wielu lat. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie różnego rodzaju zdjęć RTG o doskonałej jakości. Więcej szczegółów możesz poznać odwiedzając naszą stronę firmową.

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dla dzieciaków »

  Usługi stomatologiczne dla dzieci muszą być realizowane przy odpowiednim podejściu do tych małych pacjentów. Dzięki moim umiejętnością oraz odpowiedniemu podejściu do małych pacjentów gwarantuje, że zadbamy o zęby każdego pacjenta. Zakres naszych usług obejmuje: stomatologię, ortodoncję, szerzenie profilaktyki oraz wiele innych usług. Zapraszamy do naszego gabinetu znajdującego się w Krakowie każdego małego pacjenta. Zajmiemy się nim z przyjemnością.

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »