Stomatologia Świątkowska

Stomatologia Świątkowska Gabinet Stomatologiczny Beaty Świątkowskiej zatrudnia lekarzy stomatologów z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, certyfikatami i dyplomami. Jest wyposażony w najnowszej generacji urządzenia. Lekarze posługują się wysokogatunkowymi materiałami medycznymi. Gabinet oferuje usługi z zakresu – implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, periodontologii oraz wybielania zębów.

Szczegóły strony stomatologiaswiatkowska.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę stomatologiaswiatkowska.pl:

Stomatologia Świątkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ANIDENT Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT to nowoczesny i przyjazny gabinet stomatologiczny w Warszawie na Natolinie. Oferujemy pełny zakres zabiegów stomatologicznych, w tym zaawansowane leczenie specjalistyczne, takie jak implanty, ortodoncja, protetyka i chirurgia stomatologiczna. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami dentystycznymi, zatrudniamy piętnastu doświadczonych i profesjonalnych lekarzy dentystów, absolwentów licznych fachowych kursów. Posiadamy własną cyfrową pracownię rentgenowską, zdjęcie pantomograficzne można wykonać u nas na miejscu. Na naszej stronie internetowej publikujemy obszerny zasób wiedzy o poszczególnych specjalnościach leczenia stomatologicznego, szczegółowo opisując takie zabiegi jak implanty i wybielanie zębów.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prostowanie zębów, aparaty językowe - Ortodoncja Becker Bielsko-Biała »

  Profesjonalne prostowanie zębów korzystając przy tym z różnych rodzajów aparatów np. językowe lub stosujemy mikro implanty. Aparaty językowe są dostępne w wersji metalowej lub bardziej estetycznej - porcelanowej. Ortodoncja jest to dział stomatologii. Nasze metody leczenia są zgodne ze światowymi standardami, wykorzystujemy najnowsze technologie.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medix s.c. Ewa Duraj i Marcin Musiatowicz »

  Gabinet stomatologiczny w Białymstoku. Profesjonalne usługi dentystyczna każdego rodzaju: implanty, wybielanie zębów, chirurgia stomatologiczna, tomografia komputerowa szczęki i żuchwy, rtg stomatologiczna, stomatologia estetyczna, licówki, leczenie paradontozy. Najlepsi lekarze, m.in. Pani Ewa Duraj, Beata Musiatowicz i najnowocześniejszy sprzęt sprawa, że ten gabinet jest tak wyjątkowy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Hus Gocał - specjalista ortodonta, Sokołów Podlaski, Siemiatycze »

  Leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych, aparaty stałe i ruchome w Sokołowie Podlaskim, Siemiatyczach.Strona internetowa Małgorzaty Hus Gocał - specjalisty ortodonty, chirurga stomatologa.
  Gabinet Ortodontyczny, Małgorzata Hus Gocał, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, specjalistyczny gabinet, ortodonta, stomatolog, leczenie, aparat stały, aparat ruchomy, aparat na zęby, piękny uśmiech, proste zęby, krzywe zęby, prostowanie zębów

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Tomaszów - Kliniki implantologiczne Artdentis »

  Artdentis wykonuje zabiegi stomatologiczne w pełnym zakresie dla dorosłych i dzieci. Wiodącą działalnością jest implantologia stomatologiczna i protetyka na implantach. Pacjenci leczeni są przez zespół lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, protetyki, periodontologii, ortodoncji, stomatologii zachowawczej i dziecięcej oraz zespół pielęgniarek, techników i asystentek stomatologicznych z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze specjaliści to pracownicy klinik uniwersyteckich i członkowie polskich i międzynarodowych stowarzyszeń dentystycznych. Personel stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kongresach, targach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Lekarze kliniki Artdentis prowadzą centrum szkoleniowe kształcące lekarzy z zakresu implantologii stomatologicznej i technik regeneracyjnych kości. Ekskluzywna klinika stomatologiczna znajduje się w historycznym obszarze Księżego Młyna, gdzie w murach starej fabryki, w wysokich pomieszczeniach przędzalni, powstały wyjątkowe, nowoczesne wnętrza przystosowane na potrzeby kliniki implantologicznej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lardent.pl - Centrum Stomatologii »

  Paradontoza jest przewlekłą chorobą jamy ustnej, wywoływaną przez bakterie.
  Cierpi na nią około 70% populacji.
  Główną przyczyną paradontozy jest zapalenie wywołane patogennymi bakteriami. Może ono dotyczyć dziąseł, zębów i kości wyrostka zębodołowego szczęk.
  Inne czynniki sprzyjające to palenie papierosów, niewłaściwa dieta, oraz niektóre choroby ogólnoustrojowe np. cukrzyca.
  Pierwsze objawy choroby to zaczerwienienie, obrzęk i krwawienie z dziąseł, często bagatelizowane przez pacjentów. Nieleczony stan zapalny dziąseł po pewnym czasie obejmuje wszystkie tkanki przyzębia i choroba przechodzi w stan przewlekły, prowadząc w konsekwencji do utraty zębów.
  Jeśli cierpią Państwo z powodu przewlekłego zapalenia przyzębia, możliwe jest zdiagnozowanie bakterii wywołujących paradontozę.
  Test PET identyfikujący bakterie pozwala na wybór optymalnej metody leczenia.
  Bardzo ważne jest rozpoznanie wczesnej fazy paradontozy przez doświadczonego dentystę, gdyż pozwala to na zminimalizowanie negatywnych skutków choroby prowadzących do utraty zębów.
  Prawidłowe i wcześnie podjęte leczenie jest przede wszystkim troską o zdrowie całego organizmu, gdyż bakterie wywołujące chorobę mogą przyczyniać się do zawałów mięśnia sercowego, udarów mózgu, choroby reumatycznej stawów, stanów zapalnych narządów miąższowych, przedwczesnych porodów, mogą również wpływać negatywnie na przebieg ciąży, oraz leczenie cukrzycy.
  Dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Olsztyn | Centrum Stomatologii Avidental »

  Nowoczesna klinika stomatologiczna w Olsztynie. Nasz zespół wykwalifikowanych lekarzy oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Posiadamy także najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, tomografię komputerową. Oferujemy usługi z zakresu:
  - pantomogram szczęki
  - tomograf Olsztyn
  - implanty zębów
  - ortodoncja
  - dentysta Olsztyn

  Data dodania: 26 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implant-Art. - implant zęba Mokotów »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu Implant-Art z Warszawy, znajdującego się na Mokotowie. Jest to nowoczesny gabinet dentystyczny z najnowocześniejszym sprzętem medycznym i diagnostycznym (RTG). Zatrudnia grono specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, dzięki czemu osoby korzystające z jego usług mogą liczyć na kompleksową obsługę. Implant-Art specjalizuje się w zabiegach implantologii i chirurgii stomatologicznej. Ponadto w swojej ofercie posiada usługi z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, periodontologii, endodoncji czy ortodoncji. W gabinecie na Mokotowie można skorzystać także z usług stomatologa dziecięcego. Implant-Art przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych - każdy klient usuwający ósemki czy zakładający implanty zębowe, spotka się z miłym personelem i obsługą na wysokim poziomie.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika dentystyczna Mdentica »

  Zdrowe zęby i biały uśmiech z gabinetem dentystycznym M-DENTICA z Białegostoku. Dzięki nam i naszej bogatej ofercie leczenia stan twojego uzębienia poprawi się w mgnieniu oka. Jesteśmy nowoczesną kliniką wyposażoną w najlepszy sprzęt, który obsługuje doskonała kadra dentystów. Nasi klienci chwalą sobie nie tylko wzorową opiekę dentystyczną ale i domową, przyjazną atmosferę panującą w naszym ośrodku, która znacznie ułatwia zachęcenie tych najmłodszych do regularnych wizyt u dentysty. Leczenie zębów, protetyka, chirurgia stomatologiczna czy stomatologia estetyczna to dla nas codzienność. Przejrzyj naszą witrynę internetową i zapisz się na wizytę.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • VITADENT »

  Vitadent to gabinet dentystyczny z Krakowa. Obsługujemy pacjentów od 2002 roku. Posiadamy technologie bezpiecznego wybielania zębów, stosujemy absolutnie bezbolesne znieczulenia, oddajemy do dyspozycji cyfrową pracownię RTG. Leczymy próchnicę, przywracamy właściwy wygląd uzębienia poprzez zastosowanie rozwiązań protetycznych, gwarantujemy zabiegi profilaktyczne.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »