TerapiaImpuls.pl

TerapiaImpuls.pl Rehabilitacja niemowląt musi odbywać się pod specjalnym nadzorem. Zajmujemy się pomocą dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego, zagrożonym nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym oraz dzieciom z grupy podwyższonego ryzyka okołoporodowego. Zajmujemy się również diagnozą noworodków i niemowląt, dlatego jeśli tylko Cię coś zaniepokoi, to zapisz się do nas na konsultacje. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie http://www.terapiaimpuls.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegóły strony www.terapiaimpuls.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapiaimpuls.pl:

TerapiaImpuls.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 20

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Kraków - Euro-Clinic »

  Euro-Clinic zaprasza wszystkich pacjentów chcących odzyskać pełną sprawność fizyczną na specjalistyczną rehabilitację. Pomagamy osobom po ciężkich chorobach, czy wypadkach. Oferujemy wiele rodzajów rehabilitacji, które dobieramy indywidualnie w zależności od dolegliwości i problemów pacjenta. Dzięki specjalistyczny badaniom diagnostycznym (USG, badanie rezonansem magnetycznym) mamy możliwość precyzyjnego określenia stanu zdrowia pacjenta, a co za tym idzie nasza rehabilitacja jest jeszcze skuteczniejsza.
  Nasza placówka zatrudnia najlepszych rehabilitantów w kraju, dysponujemy nowoczesnym sprzętem. To wszystko pozwala nam zagwarantować leczenie na europejskim poziomie. Zapisz się już dziś na skuteczną rehabilitację w Euro-Cinic. Poradnia reumatologiczna Kraków zaprasza!

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Kaczmarek »

  Świadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajduje się, między innymi leczenie bólów kręgosłupa, stanów pourazowych mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł, rehabilitacja po urazach i operacjach oraz masaż - klasyczny, sportowy i relaksacyjny.

  Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualny tok leczenia.

  W naszej pracy uwzględniamy najnowsze i najskuteczniejsze metody fizjoterapii, takie jak: osteopatia, trening stabilizacyjny, McKenzie, terapia manualna wg B. Mulligana, terapia manualna wg Kaltenborna & Evientha, klawipresura, taping oraz fizykoterapia (laseroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, elektroterapia, krioterapia).

  Przyjmujemy w godz. od 8 do 21 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Oferujemy możliwość dojazdu do pacjenta.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehakids - fizjoterapia dziecięca »

  Zapraszam na konsultacje i terapię Waszego dziecka kiedy zaobserwujecie:
  - wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe w obrębie rączek, nóżek lub całego ciała dziecka
  - asymetrię w ułożeniu ciała Waszej pociechy
  - płaczliwość i niepokój spowodowany tzw "kolką" niemowlęcą
  - niechęć niemowlęcia do leżenia na brzuszku
  - słabą kontrolę ułożenia głowy
  - kiedy po prostu chcecie dowiedzieć się jak stymulować prawidłowy rozwój psychoruchowy Waszego dziecka :)

  Zapraszam również na konsultacje i terapię Waszego dziecka w przypadku stwierdzenia przez lekarza prowadzącego:
  - konieczności kontroli rozwoju u dzieci przedwcześnie urodzonych
  - zaburzeń ruchowych wynikających w przebiegu choroby genetycznej, metabolicznej etc.
  - wad rozwojowych
  - zaburzeń będących konsekwencją wypadków komunikacyjnych, domowych

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - USG Koszalin »

  usg koszalin, usg narządu ruchu koszalin, usg ortpedyczne koszalin, usg stawy, usg mięśnie, usg ścięgna, usg kaletki, usg kolano, usg biodro, usg ręce, usg ścięgno Achillesa, usg bark, rehabilitacja medyczna koszalin, porady rehabilitacyjne koszalin, porady z rehabilitacji koszalin, konsultacje rehabilitacyjne koszalin, lekarz rehabilitacji medycznej koszalin, konsultacja lekarza rehabilitacji koszalin, usg ręki koszalin, usg stawów koszalin, usg w reumatologii koszalin, usg reumatologiczne koszalin, usg w ortopedii koszalin, Edyta Szura-Zawadzka, Edyta Szura koszalin, Edyta Zawadzka Koszalin, lekarz Zawadzka koszalin, rehabilitacja zawadzka koszalin, rehabilitacja szura koszalin, praxis koszalin, praxis zawadzka koszalin, beta medica koszalin, beta medica szura koszalin, praxis szura koszalin, beta medica zawadzka koszalin, szura-zawadzka koszalin, szura-zawadzka, ścięgno achillesa koszalin, kolano, ręka, bark, ból, niedowład, ograniczenie ruchu, naciągnięcie mięśni

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białołęka MEDIFIRE »

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także na terenie całej Warszawy.

  Skontaktuj się z nami: 22 300 28 98.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Skupiamy także się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  A także masaż Warszawa i medycyna pracy Warszawa.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bogumiladampc.pl - Terapeuta manualny »

  Jestem fizjoterapeutą i terapeutą manualnym. System jaki wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentem to Terapia Manualna Holistyczna (według koncepcji dr A.Rakowskiego). TMH wykorzystuję w leczeniu dolegliwości narządu ruchu.

  Leczone dolegliwości:
  - bóle kręgosłupa,
  - bóle kości krzyżowej i ból kości ogonowej,
  - bóle kończyn dolnych,
  - bóle kończyn górnych,
  - bóle brzucha,
  - bóle klatki piersiowej,
  - bóle głowy,
  - inne dolegliwości.

  Warunkiem rozpoczęcia terapii jest wykluczenie przyczyn organicznych wyżej wymienionych dolegliwości.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "ComRehaZone" »

  /Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Medyczne „ComRehaZone”- Fundacji AZP mieszczące się w Krakowie, znalazło się jako pierwsze w Polsce w sieci Certyfikowanych Placówek Medycznych realizujących założenia programowe Fundacji AZP i zostało nagrodzone certyfikatem „Centrum Medyczne- zadbaj o zdrowie swoich bliskich”.Zgodnie z przeprowadzonym audytem komisja uznała, że Centrum Medyczne „ComRehaZone” zapewnia pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: wzorowa realizacja programu wad postawy, obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału organizacji usług medycznych.Prowadzona w "Centrach Medycznych zadbaj o zdrowie swoich bliskich" rehabilitacja pacjentów z wadami postawy ciała obejmuje ściśle zindywidualizowane podejście do każdej osoby i obejmuje:- przeprowadzenie wywiadu z rodzicem i dzieckiem w celu uzyskania informacji o rozwoju dziecka, jego nawykach, przebytych jednostkach chorobowych aby określić przyczynę wystąpienia wady postawy,- analizę zdjęcia rtg kręgosłupa,- ocenę funkcjonalną pacjenta,- badanie postawy ciała w płaszczyźnie strzałkowej, czołowej i poprzecznej,- analizę czynności ruchowych,- edukację rodzica i dziecka odnośnie czynników środowiskowych, które mogą przyczyniać się do pogłębiania wady postawy oraz instruktarz jak modyfikować negatywne elementy dnia codziennego aby wady postawy nie pogłębiać (dobór krzesła do wysokości ciała dziecka, nauka poprawnej pozycji siedzącej, pomoc w doborze tornistra i poprawnym usytuowaniu go na plecach dziecka, dobór ćwiczeń ruchowych i form aktywności pomocnych w korygowaniu wady),- zaplanowanie terapii obejmuje dopasowanie odpowiednich ćwiczeń rehabilatacyjnych do każdego pacjenta z osobna pod względem wielu indywidualnych czynników: płci, wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady postawy, poziomu możliwości ruchowych pacjenta oraz wielu innych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Damian Maciejewski »

  Nasz sklep wspiera rehabilitację w warunkach domowych. Udostępniamy wygodne i w prosty sposób konfigurowane łóżka rehabilitacyjne, nakładki sedesowe dla osób niedomagających fizycznie, selekcjonowane materace odleżynowe i wiele innych produktów gwarantujących szybszy powrót do zdrowia. Mamy też wiele akcesoriów umożliwiających szybkie wyjście ze sportowych kontuzji, np. ortezy na udo, poduszki ortopedyczne.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twoje Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bełchatów »

  Twoje Centrum Medyczne jest to przychodnia zdrowia (Bełchatów). Nasza specjalność to profilaktyka zdrowotna oraz usługi medyczne. Jako profesjonalna placówka medyczna oferujemy rehabilitację oraz opiekę całodobową. Zapewniamy także opiekę zdrowotną w ramach NFZ. Prowadzimy również ośrodek rehabilitacji poudarowej. Dla firm oferujemy pakiety medyczne oraz działamy w dziedzinie jaką jest medycyna pracy.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja - Centrum rehabilitacyjne C7med - Pruszcz Gdański, Sopot, Gdynia, Gdańsk »

  Rehabilitacja, fizykoterapia, masaże,terapia falą uderzeniową - centrum rehabilitacyjne C7med zapraszamy do naszych gabinetów w Gdyni, Sopocie, Pruszczu Gdańskim. Z nami powrócisz do pełnej sprawności! Oferujemy nowoczesną rehabilitację, falę uderzeniową, masaże, kinezyterapię. Najlepsi specjaliści, najnowsze metody leczenia.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »