TerapiaImpuls.pl

TerapiaImpuls.pl Rehabilitacja niemowląt musi odbywać się pod specjalnym nadzorem. Zajmujemy się pomocą dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego, zagrożonym nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym oraz dzieciom z grupy podwyższonego ryzyka okołoporodowego. Zajmujemy się również diagnozą noworodków i niemowląt, dlatego jeśli tylko Cię coś zaniepokoi, to zapisz się do nas na konsultacje. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie http://www.terapiaimpuls.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegóły strony www.terapiaimpuls.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapiaimpuls.pl:

TerapiaImpuls.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 19

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Masaż Poznań Fizykoterapia REHA-HELP Fizjoterapia Masaże Kręgosłupa Jeżyce Poznan »

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze specjalistycznej pomocy magistrów fizjoterapii w bogato wyposażonym w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii gabinecie rehabilitacji, umożliwiającym przeprowadzenie leczenia rehabilitacyjnego we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.
  http://www.reha-help.pl/masaz.html
  Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu REHA-HELP w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę w celu polepszenia zdrowia i komfortu psychicznego. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo bardzo dobre warunki do przeprowadzenia masażu oraz szeroko rozumianej rehabilitacji ruchowej. Ponadto oferujemy zabiegi z zakresu fizykoterapii takie jak: elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, światłolecznictwo, ciepłolecznictwo, krioterapia.

  Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z bólem np. kręgosłupa, stawów, mięśni, rwą kulszową, ostrogą piętową, zapaleniem ścięgna Achillesa, łokciem tenisisty albo doznaliście kontuzji (np. skręcenia stawu skokowego czy zerwania więzadeł krzyżowych kolana - ACL, PCL) uprawiając zawodowo lub rekreacyjnie sport zadzwoń do nas. Dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek dokuczliwego bólu została zaburzona.
  Zespół profesjonalnie przygotowanych fizjoterapeutów
  zaprasza Państwa do skorzystania z naszej pomocy.
  http://www.reha-help.pl/rehabilitacja.html

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Warszawa - Przemsyław Wojtasik (www.rehabilitacja-mw.pl) »

  Zapraszamy państwa bardzo serdecznie do skorzystania usług firmy Rehabilitacja Medyczna Wojtasik, która znajduje się w Warszawie, przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok.98 . Fizjoterapia i masaż warszawa odgrywa obecnie ogromną rolę w kompleksowym procesie leczenia, jest jego niezastąpioną składową, jedyną która pozwala na pełny powrót do zdrowia.
  Zachęcam państwa i wszystkich bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług, jednocześnie gwarantując ich najwyższą i najlepszą jakość oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszych fizjoterapeutów i lekarzy w powrocie do zdrowia. Rehabilitacja Warszawa Wojtasik daje pacjentowi, gwarancje bezpiecznego wyboru pożądanej i najlepszej placówki, w zależności od jego preferencji co do lokalizacji, profilu usług oraz kadry.
  Z pośród wielu miejscowości w naszym kraju, rehabilitacja z pewnością najprężniej rozwija się w Warszawie. Może o tym świadczyć choćby indeks hasła rehabilitacja warszawa, które w częstej spotykanej przeglądarce daje wynik 891.000 zapytań. W ostatnich dziesięciu latach powstało w stolicy wiele specjalistycznych placówek rehabilitacyjnych, świadczących usługi na najwyższym poziomie, a tendencje wciąż są zwyżkujące. Zapraszamy państwa serdecznie i gorąco do skorzystania z usług firmy rehabilitacja warszawa Wojtasik, mieszczącej się na Ursynowie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok.98. Firma powstała na początku 2009 roku. Profil oferowanych usług skupia się aktualnie wokół rehabilitacji osób, ludzi, mężczyzn i kobiet dorosłych oraz niemowląt i dzieci. Firma Rehabilitacja Medyczna Wojtasik wyróżnia się z wśród innych placówek prowadzących rehabilitacje na terenie Ursynowa, między innymi jakością świadczonych i proponowanych usług, zatrudniając tylko wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, których umiejętności poświadczone są dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami ukończonych kursów specjalistycznych.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Kaczmarek »

  Świadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajduje się, między innymi leczenie bólów kręgosłupa, stanów pourazowych mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł, rehabilitacja po urazach i operacjach oraz masaż - klasyczny, sportowy i relaksacyjny.

  Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualny tok leczenia.

  W naszej pracy uwzględniamy najnowsze i najskuteczniejsze metody fizjoterapii, takie jak: osteopatia, trening stabilizacyjny, McKenzie, terapia manualna wg B. Mulligana, terapia manualna wg Kaltenborna & Evientha, klawipresura, taping oraz fizykoterapia (laseroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, elektroterapia, krioterapia).

  Przyjmujemy w godz. od 8 do 21 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Oferujemy możliwość dojazdu do pacjenta.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehakids - fizjoterapia dziecięca »

  Zapraszam na konsultacje i terapię Waszego dziecka kiedy zaobserwujecie:
  - wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe w obrębie rączek, nóżek lub całego ciała dziecka
  - asymetrię w ułożeniu ciała Waszej pociechy
  - płaczliwość i niepokój spowodowany tzw "kolką" niemowlęcą
  - niechęć niemowlęcia do leżenia na brzuszku
  - słabą kontrolę ułożenia głowy
  - kiedy po prostu chcecie dowiedzieć się jak stymulować prawidłowy rozwój psychoruchowy Waszego dziecka :)

  Zapraszam również na konsultacje i terapię Waszego dziecka w przypadku stwierdzenia przez lekarza prowadzącego:
  - konieczności kontroli rozwoju u dzieci przedwcześnie urodzonych
  - zaburzeń ruchowych wynikających w przebiegu choroby genetycznej, metabolicznej etc.
  - wad rozwojowych
  - zaburzeń będących konsekwencją wypadków komunikacyjnych, domowych

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki »

  O nas…
  Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z Pacjentem w celu poprawienia uszkodzonych funkcji i szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki wieloletniej pracy zostały opracowane terapie pozwalające znaleźć i skutecznie eliminować przyczynę dolegliwości.

  O ofercie…
  Stosowane przez nas metody terapii bazują na zasadzie komplementarności różnych działów fizjoterapii: Rehabilitacja ruchowa ... Terapia manualna ... Fonoterapia ... Laseroterapia …Elektroterapia ... Światłoterapia ... Termoterapia ... Krioterapia. Dzięki temu z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe.
  Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz leczeniu bólu bezpiecznymi sposobami

  Doświadczenie...
  Mgr Paweł Czarnocki jest absolwentem Wydziału Fizjoterapii AWF Katowice oraz wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.
  Specjalistyczna wiedza oraz stała współpraca z lekarzem umożliwia optymalne dostosowanie terapii do bieżącego stanu chorego. Daje to możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności. A wszystko to zgodnie z dewizą: swoboda ruchu, zdrowie, kondycja.

  Zapraszamy… ul. Końcowa 15/2, Zabrze

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bogumiladampc.pl - Terapeuta manualny »

  Jestem fizjoterapeutą i terapeutą manualnym. System jaki wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentem to Terapia Manualna Holistyczna (według koncepcji dr A.Rakowskiego). TMH wykorzystuję w leczeniu dolegliwości narządu ruchu.

  Leczone dolegliwości:
  - bóle kręgosłupa,
  - bóle kości krzyżowej i ból kości ogonowej,
  - bóle kończyn dolnych,
  - bóle kończyn górnych,
  - bóle brzucha,
  - bóle klatki piersiowej,
  - bóle głowy,
  - inne dolegliwości.

  Warunkiem rozpoczęcia terapii jest wykluczenie przyczyn organicznych wyżej wymienionych dolegliwości.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • FIZJOTHERAPY - fizjoterapia domowa »

  Fizjoterapia z dojazdem do klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Zastosowanie terapii manualnej w schorzeniach i urazach kręgosłupa. Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu Terapii Manualnej.
  Fizjoterapeuta z zagranicznym stażem i bogatym doświadczeniem klinicznym w dziedzinie fizjoterapii neurologicznej oraz ortopedycznej terapii manualnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferuje skuteczne zabiegi w warunkach domowych.
  Z mojej praktyki medycznej stwierdzam, że jeszcze wielu cierpiącym ludziom na pozór w beznadziejnym stanie zdrowia, można udzielić skutecznej pomocy.

  Prawidłowa pozycja miednicy jest warunkiem niezakłóconego przebiegu funkcji biologicznych. Ponieważ ukośnie ustawiona miednica powoduje wadliwe ułożenie całego kręgosłupa aż do podstawy czaszki, możemy stwierdzić iż leczenie odcinka szyjnego kręgosłupa niejednokrotnie dopiero wtedy przynosi spodziewane efekty, gdy wpierw przywróci się prawidłową pozycję miednicy. Nabyte przemieszczenie w obrębie miednicy sprawia, iż cały kręgosłup, aż do podstawy czaszki, musi wyrównać skrzywienie. Może to m.in. spowodować bóle głowy. Wskazane jest regularne przeprowadzanie kontroli fizjoterapeutycznej kręgosłupa mniej więcej raz w roku. Kontroli takiej powinny bezwzględnie poddać się osoby, które uległy kiedyś wypadkom.
  Terapia manualna jest specjalizacją w dziedzinie fizjoterapii. To koncepcja badania i leczenia zajmująca się odnawianiem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu(stawy, więzadła, mięśnie, a w szczególności kręgosłupa .
  Wskazaniem do leczenia manualnego są :
  -zaburzenia statyki i dynamiki ruchu,
  -zespoły bólowe kręgosłupa C, Th, L
  - dyskopatie
  -skoliozy
  -neuralgie
  -zaburzenia wzroku,
  - dolegliwości typu migrenowego,
  - zaburzenia oddechowe,
  Zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem oraz badaniem palpacyjnym i funkcjonalnym narządu ruchu.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "ComRehaZone" »

  /Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Medyczne „ComRehaZone”- Fundacji AZP mieszczące się w Krakowie, znalazło się jako pierwsze w Polsce w sieci Certyfikowanych Placówek Medycznych realizujących założenia programowe Fundacji AZP i zostało nagrodzone certyfikatem „Centrum Medyczne- zadbaj o zdrowie swoich bliskich”.Zgodnie z przeprowadzonym audytem komisja uznała, że Centrum Medyczne „ComRehaZone” zapewnia pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: wzorowa realizacja programu wad postawy, obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału organizacji usług medycznych.Prowadzona w "Centrach Medycznych zadbaj o zdrowie swoich bliskich" rehabilitacja pacjentów z wadami postawy ciała obejmuje ściśle zindywidualizowane podejście do każdej osoby i obejmuje:- przeprowadzenie wywiadu z rodzicem i dzieckiem w celu uzyskania informacji o rozwoju dziecka, jego nawykach, przebytych jednostkach chorobowych aby określić przyczynę wystąpienia wady postawy,- analizę zdjęcia rtg kręgosłupa,- ocenę funkcjonalną pacjenta,- badanie postawy ciała w płaszczyźnie strzałkowej, czołowej i poprzecznej,- analizę czynności ruchowych,- edukację rodzica i dziecka odnośnie czynników środowiskowych, które mogą przyczyniać się do pogłębiania wady postawy oraz instruktarz jak modyfikować negatywne elementy dnia codziennego aby wady postawy nie pogłębiać (dobór krzesła do wysokości ciała dziecka, nauka poprawnej pozycji siedzącej, pomoc w doborze tornistra i poprawnym usytuowaniu go na plecach dziecka, dobór ćwiczeń ruchowych i form aktywności pomocnych w korygowaniu wady),- zaplanowanie terapii obejmuje dopasowanie odpowiednich ćwiczeń rehabilatacyjnych do każdego pacjenta z osobna pod względem wielu indywidualnych czynników: płci, wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady postawy, poziomu możliwości ruchowych pacjenta oraz wielu innych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sport-Med »

  Oferta krakowskiego lekarza sportowego. Nasza klinika uwzględnia komórki macierzyste w leczeniu stanów zwyrodnieniowych. Udostępniamy Państwu rozbudowany dział fizjoterapeutyczny i proponujemy wsparcie w zakresie żywienia osób aktywnych fizycznie. W naszym centrum medycznym przejdziecie Państwo ostatecznie dokładne USG ortopedyczne. Stawiamy na współpracę z zawodowymi sportowcami i amatorami.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” »

  W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »