TerapiaImpuls.pl

TerapiaImpuls.pl Rehabilitacja niemowląt musi odbywać się pod specjalnym nadzorem. Zajmujemy się pomocą dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego, zagrożonym nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym oraz dzieciom z grupy podwyższonego ryzyka okołoporodowego. Zajmujemy się również diagnozą noworodków i niemowląt, dlatego jeśli tylko Cię coś zaniepokoi, to zapisz się do nas na konsultacje. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie http://www.terapiaimpuls.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegóły strony www.terapiaimpuls.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapiaimpuls.pl:

TerapiaImpuls.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 19

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Vita Max Kraków »

  W gabinecie i w domu pacjenta zapewniamy kompleksową rehabilitację w zakresie: ortopedii, reumatologii, neurologii, zespołach bólowych kręgosłupa, dyskopatia, lumbago, rwa kulszowa, bóle głowy, bóle stawu barkowego, stany po urazach (złamania, skręcenia), stany po operacjach kręgosłupa i narządu ruchu, wady postawy, skolioza (porady, ćwiczenia korekcyjne i instruktaże).

  W rehabilitacji łączymy różne metody lecznicze w celu otrzymania jak najlepszego efektu terapeutycznego.

  Stosujemy nowoczesne formy terapii takie jak: metoda Mulligan, Kaltenborna, Ackermanna, Terapia manualna, Osteopatia, Chiropraktyka, metoda PNF, Kinesiotaping - taping medyczny, Masaż leczniczy, Fizykoterapia - laser, pole magnetyczne, interdyn, jonoforeza, galwanizacja, diadynamik, sollux, lampa bioptron.

  Rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Wykonujemy również wizyty domowe codziennie, Kraków i okolice.
  Mamy duże doświadczenie. Działamy od 1996 roku.

  Więcej informacji na stronie internetowej: www.vitamax.pl oraz pod numerem telefonu: 502-911-232.

  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Edward i Luba Roubo »

  Wraz z małżonką zajmujemy się masażem, rehabilitacją, fizjoterapią i już od ponad 10 lat prowadzimy praktykę w Polsce.
  Gwarantujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę oraz komfortowe warunki przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego.
  Nasz gabinet znajduje się w woj. wielkopolskim, w Lesznie przy ul. Przemysłowej 19 pok. 11
  Tel. kontaktowy 603 912 936
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Dzieci mgr. Katarzyna Glińska- Kołos »

  Serdecznie zapraszam do Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej Dzieci prowadzonego przez mgr Katarzynę Glińską - Kołos, certyfikowaną i doświadczoną terapeutę metody NDT- Bobath i PNF. Dzięki specjalistycznym i nowoczesnym metodom rehabilitacyjnym jesteśmy w stanie skutecznie pomóc pacjentowi w zależności od jego potrzeb indywidualnych i jednostki chorobowej. Umożliwiam dostęp do rehabilitacji osobom, które nie są w stanie dotrzeć do gabinetu, poprzez wizyty domowe. Terapię wg NDT- Bobath kieruje się do najmłodszych pacjentów: noworodków, wcześniaków, niemowląt i dzieci u których stwierdzono zaburzenia w rozwoju ruchowym. Terapia obejmuje diagnostykę, rehabilitację, poradnictwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji niemowląt (jak prawidłowo nosić, karmić i podnosić nasze dziecko).
  Prowadzę terapię dzieci i niemowląt:
  • z problemami neurologicznymi
  • przedwcześnie urodzonych
  • z zaburzeniami napięcia mięśniowego ( wzmożone, obniżone)
  • z asymetrią ułożeniową
  • z zaburzeniami rozwoju ruchowego
  • z wadami rozwojowymi
  • z wadami genetycznymi
  • z chorobami metabolicznymi
  • z rozszczepem kręgosłupa
  • z dystrofią mięśniową
  • z kręczem szyi
  • z uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego
  • z problemami ortopedycznymi ( deformacje stóp, dysplazje stawów biodrowych, kolana koślawe, kolana szpotawe, wady klatki piersiowej)
  • z wadami postawy i skoliozami

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehakids - fizjoterapia dziecięca »

  Zapraszam na konsultacje i terapię Waszego dziecka kiedy zaobserwujecie:
  - wzmożone lub obniżone napięcie mięśniowe w obrębie rączek, nóżek lub całego ciała dziecka
  - asymetrię w ułożeniu ciała Waszej pociechy
  - płaczliwość i niepokój spowodowany tzw "kolką" niemowlęcą
  - niechęć niemowlęcia do leżenia na brzuszku
  - słabą kontrolę ułożenia głowy
  - kiedy po prostu chcecie dowiedzieć się jak stymulować prawidłowy rozwój psychoruchowy Waszego dziecka :)

  Zapraszam również na konsultacje i terapię Waszego dziecka w przypadku stwierdzenia przez lekarza prowadzącego:
  - konieczności kontroli rozwoju u dzieci przedwcześnie urodzonych
  - zaburzeń ruchowych wynikających w przebiegu choroby genetycznej, metabolicznej etc.
  - wad rozwojowych
  - zaburzeń będących konsekwencją wypadków komunikacyjnych, domowych

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białołęka MEDIFIRE »

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także na terenie całej Warszawy.

  Skontaktuj się z nami: 22 300 28 98.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Skupiamy także się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  A także masaż Warszawa i medycyna pracy Warszawa.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Naturalnych - kręgarstwo, leczenie pijawkami »

  CENTRUM TERAPII NATURALNYCH BIODAR oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami.
  Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski.
  Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIZJOTHERAPY - fizjoterapia domowa »

  Fizjoterapia z dojazdem do klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Zastosowanie terapii manualnej w schorzeniach i urazach kręgosłupa. Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu Terapii Manualnej.
  Fizjoterapeuta z zagranicznym stażem i bogatym doświadczeniem klinicznym w dziedzinie fizjoterapii neurologicznej oraz ortopedycznej terapii manualnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferuje skuteczne zabiegi w warunkach domowych.
  Z mojej praktyki medycznej stwierdzam, że jeszcze wielu cierpiącym ludziom na pozór w beznadziejnym stanie zdrowia, można udzielić skutecznej pomocy.

  Prawidłowa pozycja miednicy jest warunkiem niezakłóconego przebiegu funkcji biologicznych. Ponieważ ukośnie ustawiona miednica powoduje wadliwe ułożenie całego kręgosłupa aż do podstawy czaszki, możemy stwierdzić iż leczenie odcinka szyjnego kręgosłupa niejednokrotnie dopiero wtedy przynosi spodziewane efekty, gdy wpierw przywróci się prawidłową pozycję miednicy. Nabyte przemieszczenie w obrębie miednicy sprawia, iż cały kręgosłup, aż do podstawy czaszki, musi wyrównać skrzywienie. Może to m.in. spowodować bóle głowy. Wskazane jest regularne przeprowadzanie kontroli fizjoterapeutycznej kręgosłupa mniej więcej raz w roku. Kontroli takiej powinny bezwzględnie poddać się osoby, które uległy kiedyś wypadkom.
  Terapia manualna jest specjalizacją w dziedzinie fizjoterapii. To koncepcja badania i leczenia zajmująca się odnawianiem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu(stawy, więzadła, mięśnie, a w szczególności kręgosłupa .
  Wskazaniem do leczenia manualnego są :
  -zaburzenia statyki i dynamiki ruchu,
  -zespoły bólowe kręgosłupa C, Th, L
  - dyskopatie
  -skoliozy
  -neuralgie
  -zaburzenia wzroku,
  - dolegliwości typu migrenowego,
  - zaburzenia oddechowe,
  Zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem oraz badaniem palpacyjnym i funkcjonalnym narządu ruchu.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia POLIMED »

  Przychodnie POLIMED w Krakowie Nowej Hucie zapewniają kompleksową opiekę medyczną - leczenie, diagnostykę i rehabilitację. Pacjentom udzielane są świadczenia w zakresie porad specjalistycznych (chirurg ogólny, ortopeda, neurolog i logopeda), rehabilitacji ogólnoustrojowej (pourazowej narządu ruchu, po mastektomii, dla osób chorych na stwardnienie rozsiane) oraz diagnostyki obrazowej (badania USG / USG Doppler, badania RTG ogólne i stomatologiczne).

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Damian Maciejewski »

  Nasz sklep wspiera rehabilitację w warunkach domowych. Udostępniamy wygodne i w prosty sposób konfigurowane łóżka rehabilitacyjne, nakładki sedesowe dla osób niedomagających fizycznie, selekcjonowane materace odleżynowe i wiele innych produktów gwarantujących szybszy powrót do zdrowia. Mamy też wiele akcesoriów umożliwiających szybkie wyjście ze sportowych kontuzji, np. ortezy na udo, poduszki ortopedyczne.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” »

  W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »