TerapiaImpuls.pl

TerapiaImpuls.pl Rehabilitacja niemowląt musi odbywać się pod specjalnym nadzorem. Zajmujemy się pomocą dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego, zagrożonym nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym oraz dzieciom z grupy podwyższonego ryzyka okołoporodowego. Zajmujemy się również diagnozą noworodków i niemowląt, dlatego jeśli tylko Cię coś zaniepokoi, to zapisz się do nas na konsultacje. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie http://www.terapiaimpuls.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegóły strony www.terapiaimpuls.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapiaimpuls.pl:

TerapiaImpuls.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 15

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Masaż Warszawa - Przemsyław Wojtasik (www.rehabilitacja-mw.pl) »

  Zapraszamy państwa bardzo serdecznie do skorzystania usług firmy Rehabilitacja Medyczna Wojtasik, która znajduje się w Warszawie, przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok.98 . Fizjoterapia i masaż warszawa odgrywa obecnie ogromną rolę w kompleksowym procesie leczenia, jest jego niezastąpioną składową, jedyną która pozwala na pełny powrót do zdrowia.
  Zachęcam państwa i wszystkich bardzo serdecznie do korzystania z naszych usług, jednocześnie gwarantując ich najwyższą i najlepszą jakość oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszych fizjoterapeutów i lekarzy w powrocie do zdrowia. Rehabilitacja Warszawa Wojtasik daje pacjentowi, gwarancje bezpiecznego wyboru pożądanej i najlepszej placówki, w zależności od jego preferencji co do lokalizacji, profilu usług oraz kadry.
  Z pośród wielu miejscowości w naszym kraju, rehabilitacja z pewnością najprężniej rozwija się w Warszawie. Może o tym świadczyć choćby indeks hasła rehabilitacja warszawa, które w częstej spotykanej przeglądarce daje wynik 891.000 zapytań. W ostatnich dziesięciu latach powstało w stolicy wiele specjalistycznych placówek rehabilitacyjnych, świadczących usługi na najwyższym poziomie, a tendencje wciąż są zwyżkujące. Zapraszamy państwa serdecznie i gorąco do skorzystania z usług firmy rehabilitacja warszawa Wojtasik, mieszczącej się na Ursynowie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok.98. Firma powstała na początku 2009 roku. Profil oferowanych usług skupia się aktualnie wokół rehabilitacji osób, ludzi, mężczyzn i kobiet dorosłych oraz niemowląt i dzieci. Firma Rehabilitacja Medyczna Wojtasik wyróżnia się z wśród innych placówek prowadzących rehabilitacje na terenie Ursynowa, między innymi jakością świadczonych i proponowanych usług, zatrudniając tylko wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, których umiejętności poświadczone są dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami ukończonych kursów specjalistycznych.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja, fizykoterapia Warszawa, nadmierna potliwość - BodyMove.pl »

  Jeżeli dopadła Cię rwa kulszowa lub ostroga piętowa, a może skręciłeś lub zwichnąłeś sobie staw, albo, co gorsza, połamałeś się na nartach - ZADZWOŃ DO NAS!!! - a nasi terapeuci dołożą wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek urazu została zachwiana.
  Rehabilitacja Warszawa,Gabinet Rehabilitacj ortopedycznej oferujący zabiegi Fizykoterapia Warszawa Wkładki ortopedyczne,Leczenie - nadmierna potliwość. tel(22)3205404
  U nas znajdziesz fachową opiekę terapeutyczną pod okiem doświadczonego personelu oraz z wykorzystaniem najnowszego technologicznie sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.W naszym gabinecie znajdą pomoc również ci, którzy amatorsko lub zawodowo uprawiają sport i którym, po kontuzji, zależy na szybkim powrocie do treningów. Programy rehabilitacji zawodników układamy indywidualnie w zależności od wielu czynników, tj.: wieku, specyfiki sportu, celu treningu, planu treningowego, przebytych wcześniej kontuzji, itd.- zawsze w porozumieniu z trenerem.
  W ofercie naszego gabinetu mamy także rehabilitację neurorozwojową noworodków, niemowląt i małych dzieci. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym proponujemy indywidualne programy korekcji wad postawy, kształtowania sylwetki i nawyków motorycznych.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków - Euro-Clinic »

  Euro-Clinic zaprasza wszystkich pacjentów chcących odzyskać pełną sprawność fizyczną na specjalistyczną rehabilitację. Pomagamy osobom po ciężkich chorobach, czy wypadkach. Oferujemy wiele rodzajów rehabilitacji, które dobieramy indywidualnie w zależności od dolegliwości i problemów pacjenta. Dzięki specjalistyczny badaniom diagnostycznym (USG, badanie rezonansem magnetycznym) mamy możliwość precyzyjnego określenia stanu zdrowia pacjenta, a co za tym idzie nasza rehabilitacja jest jeszcze skuteczniejsza.
  Nasza placówka zatrudnia najlepszych rehabilitantów w kraju, dysponujemy nowoczesnym sprzętem. To wszystko pozwala nam zagwarantować leczenie na europejskim poziomie. Zapisz się już dziś na skuteczną rehabilitację w Euro-Cinic. Poradnia reumatologiczna Kraków zaprasza!

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - USG Koszalin »

  usg koszalin, usg narządu ruchu koszalin, usg ortpedyczne koszalin, usg stawy, usg mięśnie, usg ścięgna, usg kaletki, usg kolano, usg biodro, usg ręce, usg ścięgno Achillesa, usg bark, rehabilitacja medyczna koszalin, porady rehabilitacyjne koszalin, porady z rehabilitacji koszalin, konsultacje rehabilitacyjne koszalin, lekarz rehabilitacji medycznej koszalin, konsultacja lekarza rehabilitacji koszalin, usg ręki koszalin, usg stawów koszalin, usg w reumatologii koszalin, usg reumatologiczne koszalin, usg w ortopedii koszalin, Edyta Szura-Zawadzka, Edyta Szura koszalin, Edyta Zawadzka Koszalin, lekarz Zawadzka koszalin, rehabilitacja zawadzka koszalin, rehabilitacja szura koszalin, praxis koszalin, praxis zawadzka koszalin, beta medica koszalin, beta medica szura koszalin, praxis szura koszalin, beta medica zawadzka koszalin, szura-zawadzka koszalin, szura-zawadzka, ścięgno achillesa koszalin, kolano, ręka, bark, ból, niedowład, ograniczenie ruchu, naciągnięcie mięśni

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Naturalnych - kręgarstwo, leczenie pijawkami »

  CENTRUM TERAPII NATURALNYCH BIODAR oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami.
  Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski.
  Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIZJOTHERAPY - fizjoterapia domowa »

  Fizjoterapia z dojazdem do klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Zastosowanie terapii manualnej w schorzeniach i urazach kręgosłupa. Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu Terapii Manualnej.
  Fizjoterapeuta z zagranicznym stażem i bogatym doświadczeniem klinicznym w dziedzinie fizjoterapii neurologicznej oraz ortopedycznej terapii manualnej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów oferuje skuteczne zabiegi w warunkach domowych.
  Z mojej praktyki medycznej stwierdzam, że jeszcze wielu cierpiącym ludziom na pozór w beznadziejnym stanie zdrowia, można udzielić skutecznej pomocy.

  Prawidłowa pozycja miednicy jest warunkiem niezakłóconego przebiegu funkcji biologicznych. Ponieważ ukośnie ustawiona miednica powoduje wadliwe ułożenie całego kręgosłupa aż do podstawy czaszki, możemy stwierdzić iż leczenie odcinka szyjnego kręgosłupa niejednokrotnie dopiero wtedy przynosi spodziewane efekty, gdy wpierw przywróci się prawidłową pozycję miednicy. Nabyte przemieszczenie w obrębie miednicy sprawia, iż cały kręgosłup, aż do podstawy czaszki, musi wyrównać skrzywienie. Może to m.in. spowodować bóle głowy. Wskazane jest regularne przeprowadzanie kontroli fizjoterapeutycznej kręgosłupa mniej więcej raz w roku. Kontroli takiej powinny bezwzględnie poddać się osoby, które uległy kiedyś wypadkom.
  Terapia manualna jest specjalizacją w dziedzinie fizjoterapii. To koncepcja badania i leczenia zajmująca się odnawianiem i leczeniem zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu(stawy, więzadła, mięśnie, a w szczególności kręgosłupa .
  Wskazaniem do leczenia manualnego są :
  -zaburzenia statyki i dynamiki ruchu,
  -zespoły bólowe kręgosłupa C, Th, L
  - dyskopatie
  -skoliozy
  -neuralgie
  -zaburzenia wzroku,
  - dolegliwości typu migrenowego,
  - zaburzenia oddechowe,
  Zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem oraz badaniem palpacyjnym i funkcjonalnym narządu ruchu.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia POLIMED »

  Przychodnie POLIMED w Krakowie Nowej Hucie zapewniają kompleksową opiekę medyczną - leczenie, diagnostykę i rehabilitację. Pacjentom udzielane są świadczenia w zakresie porad specjalistycznych (chirurg ogólny, ortopeda, neurolog i logopeda), rehabilitacji ogólnoustrojowej (pourazowej narządu ruchu, po mastektomii, dla osób chorych na stwardnienie rozsiane) oraz diagnostyki obrazowej (badania USG / USG Doppler, badania RTG ogólne i stomatologiczne).

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Damian Maciejewski »

  Nasz sklep wspiera rehabilitację w warunkach domowych. Udostępniamy wygodne i w prosty sposób konfigurowane łóżka rehabilitacyjne, nakładki sedesowe dla osób niedomagających fizycznie, selekcjonowane materace odleżynowe i wiele innych produktów gwarantujących szybszy powrót do zdrowia. Mamy też wiele akcesoriów umożliwiających szybkie wyjście ze sportowych kontuzji, np. ortezy na udo, poduszki ortopedyczne.

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa prywatnie rehabilitacja kolana »

  Rehabilitacja kolana Warszawa doświadczeni fizjoterapeuci i atmosfera niespotykana nigdzie indziej. Warszawa Bielany Warszawa Bemowo Warszawa Żoliborz ulica Twardowska 3. Specjalizujemy się w rehabilitacji kolana po artroskopii, rehabilitacja kolana to cos w czym jesteśmy najlepsi. Oprócz fizjoterapi oferujemy równiez takie zabiegi jak Fala uderzeniowa Warszawa oraz wkładki ortopedyczne można u nas również wykonac usg kolana oraz usg narządu ruchu. Zatem jesli interesuje Cie Prywatna rehabilitacja w Warszawie

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Osteoklinika Radosław Dukaczewski »

  Strona dotyczy Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Osteoklinika. Ludzie, którzy tutaj pracują tworzą zespół doświadczonych oraz dyplomowanych fizjoterapeutów i osteopatów. Specjalizacja tego Centrum to osteopatyczne leczenie bólu oraz wszelkich zaburzeń mających związek z pracą organizmu i kompleksową rehabilitacją kręgosłupa.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »