TerapiaImpuls.pl

TerapiaImpuls.pl Rehabilitacja niemowląt musi odbywać się pod specjalnym nadzorem. Zajmujemy się pomocą dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego, zagrożonym nieprawidłowym rozwojem psychomotorycznym oraz dzieciom z grupy podwyższonego ryzyka okołoporodowego. Zajmujemy się również diagnozą noworodków i niemowląt, dlatego jeśli tylko Cię coś zaniepokoi, to zapisz się do nas na konsultacje. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie http://www.terapiaimpuls.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szczegóły strony www.terapiaimpuls.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.terapiaimpuls.pl:

TerapiaImpuls.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 18

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet rehabilitacji dzieci i niemowląt - Białystok »

  Przedstawiam Państwu prywatny Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt w Białymstoku. Jestem magistrem fizjoterapeutą, odpowiem na pytania rodziców niemowlęcia, które urodziło się jako wcześniak, układa się asymetrycznie na jednym boku, nie raczkuje, zaciska piąstki, a także dzieci i młodzież ze skrzywieniem kręgosłupa, wadą postawy, płaskostopiem, dziecko które porusza się nie zgrabnie. Warto sprawdzić jeśli martwi nas gdy dziecko według nas ma krzywe nogi, człapie chodząc, ma jedną łopatkę wyżej, przechyla głowę w jedna stronę itp. Dzieci prowadzone są metodami neurofizjologicznymi NDT - Bobath lub PNF. Jako wspomaganie terapii stosuje się taping medyczny, kinesiotaping.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Rehabilitacji i Masażu - Edward i Luba Roubo »

  Wraz z małżonką zajmujemy się masażem, rehabilitacją, fizjoterapią i już od ponad 10 lat prowadzimy praktykę w Polsce.
  Gwarantujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę oraz komfortowe warunki przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego.
  Nasz gabinet znajduje się w woj. wielkopolskim, w Lesznie przy ul. Przemysłowej 19 pok. 11
  Tel. kontaktowy 603 912 936
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Dzieci mgr. Katarzyna Glińska- Kołos »

  Serdecznie zapraszam do Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej Dzieci prowadzonego przez mgr Katarzynę Glińską - Kołos, certyfikowaną i doświadczoną terapeutę metody NDT- Bobath i PNF. Dzięki specjalistycznym i nowoczesnym metodom rehabilitacyjnym jesteśmy w stanie skutecznie pomóc pacjentowi w zależności od jego potrzeb indywidualnych i jednostki chorobowej. Umożliwiam dostęp do rehabilitacji osobom, które nie są w stanie dotrzeć do gabinetu, poprzez wizyty domowe. Terapię wg NDT- Bobath kieruje się do najmłodszych pacjentów: noworodków, wcześniaków, niemowląt i dzieci u których stwierdzono zaburzenia w rozwoju ruchowym. Terapia obejmuje diagnostykę, rehabilitację, poradnictwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji niemowląt (jak prawidłowo nosić, karmić i podnosić nasze dziecko).
  Prowadzę terapię dzieci i niemowląt:
  • z problemami neurologicznymi
  • przedwcześnie urodzonych
  • z zaburzeniami napięcia mięśniowego ( wzmożone, obniżone)
  • z asymetrią ułożeniową
  • z zaburzeniami rozwoju ruchowego
  • z wadami rozwojowymi
  • z wadami genetycznymi
  • z chorobami metabolicznymi
  • z rozszczepem kręgosłupa
  • z dystrofią mięśniową
  • z kręczem szyi
  • z uszkodzeniem splotu ramiennego, porażeniem nerwu twarzowego
  • z problemami ortopedycznymi ( deformacje stóp, dysplazje stawów biodrowych, kolana koślawe, kolana szpotawe, wady klatki piersiowej)
  • z wadami postawy i skoliozami

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Kaczmarek »

  Świadczymy pełen zakres usług rehabilitacyjnych. W naszej ofercie znajduje się, między innymi leczenie bólów kręgosłupa, stanów pourazowych mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł, rehabilitacja po urazach i operacjach oraz masaż - klasyczny, sportowy i relaksacyjny.

  Posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt terapeutyczny. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualny tok leczenia.

  W naszej pracy uwzględniamy najnowsze i najskuteczniejsze metody fizjoterapii, takie jak: osteopatia, trening stabilizacyjny, McKenzie, terapia manualna wg B. Mulligana, terapia manualna wg Kaltenborna & Evientha, klawipresura, taping oraz fizykoterapia (laseroterapia, pole magnetyczne, ultradźwięki, elektroterapia, krioterapia).

  Przyjmujemy w godz. od 8 do 21 po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Oferujemy możliwość dojazdu do pacjenta.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - USG Koszalin »

  usg koszalin, usg narządu ruchu koszalin, usg ortpedyczne koszalin, usg stawy, usg mięśnie, usg ścięgna, usg kaletki, usg kolano, usg biodro, usg ręce, usg ścięgno Achillesa, usg bark, rehabilitacja medyczna koszalin, porady rehabilitacyjne koszalin, porady z rehabilitacji koszalin, konsultacje rehabilitacyjne koszalin, lekarz rehabilitacji medycznej koszalin, konsultacja lekarza rehabilitacji koszalin, usg ręki koszalin, usg stawów koszalin, usg w reumatologii koszalin, usg reumatologiczne koszalin, usg w ortopedii koszalin, Edyta Szura-Zawadzka, Edyta Szura koszalin, Edyta Zawadzka Koszalin, lekarz Zawadzka koszalin, rehabilitacja zawadzka koszalin, rehabilitacja szura koszalin, praxis koszalin, praxis zawadzka koszalin, beta medica koszalin, beta medica szura koszalin, praxis szura koszalin, beta medica zawadzka koszalin, szura-zawadzka koszalin, szura-zawadzka, ścięgno achillesa koszalin, kolano, ręka, bark, ból, niedowład, ograniczenie ruchu, naciągnięcie mięśni

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Białołęka MEDIFIRE »

  MEDIFIRE - Rehabilitacja Białołęka

  Polecana rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka, Tarchomin, a także na terenie całej Warszawy.

  Skontaktuj się z nami: 22 300 28 98.

  Od kilku lat pomagamy naszym pacjentom w zakresie rehabilitacji, terapii manualnej i treningu medycznego.

  Skupiamy także się wokół ortopedii i traumatologii oraz terapii zespołów bólowych.

  Gruntowne wykształcenie medyczne oraz liczne kursy i studia doszkalające dały nam zarówno niebywałą przyjemność jak i satysfakcję aktywnego uczestniczenia w procesie powrotu do zdrowia i efektywnego życia zawodowego oraz socjalnego naszych pacjentów.

  Fizjoterapia i terapia manualna stały się istotnym i wysoko cenionym przez lekarzy w Polsce i na świecie elementem systemu opieki zdrowotnej. Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

  Zajmujemy się terapią dysfunkcji i zaburzeń w obrębie narządu ruchu człowieka objawiającymi się dolegliwości bólowymi, zaburzeniami czucia i odczuwania a także ogólnym przemęczeniem i złą kondycją organizmu.

  Naszą specjalnością jest rehabilitacja zespołów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a także terapia przed i pooperacyjna oraz pourazowa.

  A także masaż Warszawa i medycyna pracy Warszawa.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne "ComRehaZone" »

  /Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Centrum Medyczne „ComRehaZone”- Fundacji AZP mieszczące się w Krakowie, znalazło się jako pierwsze w Polsce w sieci Certyfikowanych Placówek Medycznych realizujących założenia programowe Fundacji AZP i zostało nagrodzone certyfikatem „Centrum Medyczne- zadbaj o zdrowie swoich bliskich”.Zgodnie z przeprowadzonym audytem komisja uznała, że Centrum Medyczne „ComRehaZone” zapewnia pacjentom najwyższe standardy w następujących obszarach: wzorowa realizacja programu wad postawy, obsługa pacjenta, dostępność, przestrzeganie praw pacjenta, stosowane metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług oraz budowanie potencjału organizacji usług medycznych.Prowadzona w "Centrach Medycznych zadbaj o zdrowie swoich bliskich" rehabilitacja pacjentów z wadami postawy ciała obejmuje ściśle zindywidualizowane podejście do każdej osoby i obejmuje:- przeprowadzenie wywiadu z rodzicem i dzieckiem w celu uzyskania informacji o rozwoju dziecka, jego nawykach, przebytych jednostkach chorobowych aby określić przyczynę wystąpienia wady postawy,- analizę zdjęcia rtg kręgosłupa,- ocenę funkcjonalną pacjenta,- badanie postawy ciała w płaszczyźnie strzałkowej, czołowej i poprzecznej,- analizę czynności ruchowych,- edukację rodzica i dziecka odnośnie czynników środowiskowych, które mogą przyczyniać się do pogłębiania wady postawy oraz instruktarz jak modyfikować negatywne elementy dnia codziennego aby wady postawy nie pogłębiać (dobór krzesła do wysokości ciała dziecka, nauka poprawnej pozycji siedzącej, pomoc w doborze tornistra i poprawnym usytuowaniu go na plecach dziecka, dobór ćwiczeń ruchowych i form aktywności pomocnych w korygowaniu wady),- zaplanowanie terapii obejmuje dopasowanie odpowiednich ćwiczeń rehabilatacyjnych do każdego pacjenta z osobna pod względem wielu indywidualnych czynników: płci, wieku, rodzaju i stopnia zaawansowania wady postawy, poziomu możliwości ruchowych pacjenta oraz wielu innych.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • System Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej »

  System Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej to kompleksowy system łączący w sobie elementy tradycyjnej kinezyterapii z wykorzystaniem ekspandorów oraz miękkiej terapii manualnej stosowanej w zakresie tkanek miękkich. Głównym założeniem systemu spiralnej stabilizacji jest praca określonych grup mięśni wykonywana w czasie ruchu. Współpraca ta może być obserwowana i badana pod kątem regularności, która powtarza się w określonych okolicznościach. Dzięki naszym kursom możesz dowiedzieć sie i zgłębić informację dotyczące między innymi: - wpływu łańcuchów mięśniowych na kręgosłup i stawy międzykręgowe.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Chorzów - Winiarski »

  Oferta naszej firmy zawiera pełna gamę usług i zabiegów z zakresu przede wszystkim rehabilitacji, masażu jak również fizjoterapii. Przy każdej wykonywanej usłudze dojeżdżamy do pacjenta przez co każdy zabieg jest w 100% komfortowy. Wszystkie nasze certyfikaty i dyplomy są dostępne na stronie internetowej w dziale dyplomy.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  - Fizjoterapia
  - Rehabilitacja
  - Masaż
  - Drenaż
  - Fizykoterapia

  Główne miejsca wykonywanych przez nas zabiegów mają miejsce na terenie całego województwa śląskiego.
  Naszymi głównymi zabiegami i miejscami ich wykonywania są:

  - Rehabilitacja Ruda Śląska
  - Rehabilitacja Chorzów

  Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia - Atut Sp.z o.o. »

  Ośrodek kompleksowej fizjoterapii Atut Med to przede wszystkim takie zabiegi jak: wczasy odchudzające, masaże lecznicze, hydroterapia, elektroterapia, laseroterapia, zabiegi SPA, fizjoterapia, zabiegi medycyny estetycznej. Nasz nowoczesny ośrodek powstał w 2014 r. i od tego czasu dzięki innowacyjnym urządzeniom i zespołowi rehabilitacyjnemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług dietetycznych, fizjoterapeutycznych oraz lekarskich.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »