Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Mumomega.pl »

  Nasz środek na pewno sprawi, że Twój czas w ciąży będzie znacznie pozytywniejszy, a dziecko znacznie zdrowsze. Również Ty sama będziesz w stanie cieszyć się znacznie lepszym poziomem zdrowia niż w wypadku stosowania standardowych suplementów diety. Na pewno www.mumomega.pl będzie więc dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, które pozwoli Ci na osiągniecie znacznie lepszych efektów zdrowotnych. Wybierz mądrze i przekonaj się czy na pewno ten środek będzie dla Ciebie odpowiedni. My Ci to gwarantujemy. Postaw na nas.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • DOULA-MA Katarzyna Masojada-Chotkowska »

  Ciąża i macierzyństwo, to wielkie wydarzenie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta jest w stanie zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu kobiet. Potrzebują one wtedy pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie ciąży, porodu i połogu. Jest to wyjątkowa forma pomocy, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula wskaże również, jakie techniki można zastosować, by przejść przez tródne momenty porodu. Zachęcam do odwiedzenia strony doulama.pl.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.dietcoach4u.pl - zasady zdrowego żywienia »

  Strona Dietcoach4u jest stworzona właśnie dla ciebie, jeżeli zależy ci na zdrowym, pięknym wyglądzie i schudnięciu bez efektu jo-jo i negatywnych skutków ze strony twojego organizmu. Dzięki poradom umieszczonym w tym serwisie, uda ci się wreszcie skutecznie osiągnąć upragnione efekty. Dodatkową motywacją może być fakt, że strona jest prowadzona przez prawdziwego fachowca, więc jest dobrym źródłem wiedzy.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windy schodowe Lift Plus »

  Firma Lift Plus jest dostawcą specjalistycznych urządzeń wspierających osoby z niepełnosprawnością ruchową w pokonywaniu barier architektonicznych obecnych w obiektach budowlanych. Oferowane produkty dostosowujemy do potrzeb klientów instytucjonalnych oraz prywatnych biorąc pod uwagę warunki techniczne panujące w obiekcie gdzie będzie montowana widna, platforma czy podnośnik. Ogromne doświadczenie oraz szeroka oferta stawiają firmę Lift Plus wśród najlepszych krajowych monterów udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Sprawdź naszą ofertę na stronie: http://www.platformy-przyschodowe.pl/winda-dla-niepelnosprawnych

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SUMO SP ZOO »

  Boccia to pierwszy sklep internetowy, który proponuje szeroki asortyment sprzętów sportowych przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. To idealna okazja, dzięki której osoby te mogą nadal pozostać aktywne i wykonać sport, który zawsze wydawał się być tylko marzeniem. To różnego rodzaju piłki dźwiękowe, wózki inwalidzkie, akcesoria narciarskie a nawet sprzęt do popularnego sportu boccia.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • DNA i badania genetyczne - mojedna.com.pl »

  Badania genetyczne zrewolucjonizowały medycynę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odkryć na polu genetyki? Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę, aby poznań historię badań genetycznych, jak powstają mutacje, oraz kto jest najbardziej narażony na odziedziczenie chorób o podłożu genetycznym.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobra rehabilitacja Gdańsk »

  Jeżeli masz problem z kręgosłupem, bolą Cię stawy, doskwiera Ci ciągły ból głowy, nie sięgaj po lek przeciwbólowy. Przyjdź na rehabilitację! Nie musisz cierpieć z powodu bólu. Nowoczesna rehabilitacja jest w stanie pomoc w wielu przypadkach. Często także dzięki rehabilitacji możemy uniknąć operacji. Doświadczona fizjoterapeutka z kilkuletnim stażem pracy oferuję swoje usługi z zakresu rehabilitacji mobilnej w Gdańsku. Zabiegi jakie wykonuję to m.in..: Masaż klasyczny/leczniczy, kinesiotaping, ćwiczenia indywidualne, fizykoterapię (prądy, ultradźwięki, laser, pole magnetyczne), drenaż limfatyczny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Norman »

  Nasz ośrodek rehabilitacyjny Norman skutecznie pomaga osobom dorosłym i dzieciom. Leczymy osoby po udarze, wypadkach i dzieci z problemami neurologicznymi. Centrum Norman to wspaniała lokalizacja nad polskim morzem, doskonale wyposażone sale rehabilitacyjne, zespół lekarzy i specjalistów. Terapia pod okiem najlepszych rehabilitantów, świetna atmosfera, pełne wyżywienie i zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog o medycynie »

  Wiele osób chciałoby zdrowo żyć, jednak nie do końca wie, na co zwracać uwagę, czy czego unikać. Takie i wiele innych zagadnień (medycyna, genetyka, nauka, niepłodność) dostępnych jest na blogu platom.eu. Powstał o z myślą o wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny i nauki.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • FizjoArena »

  Masaż to jedna z najskuteczniejszych terapii, zapewniających regenerację mięśni. Specjalizują się w niej dyplomowani fizjoterapeuci z FizjoArena. Wykonują indywidualne zabiegi, przywracając do zdrowia poprzez rehabilitację ruchową. Stosując odpowiednie techniki, łagodzą ból oraz sztywność mięśni pleców, stawów.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sopockie Szkoły Medyczne »

  Proponujemy nauczanie w zawodach medycznych na etapie policealnym. Proponujemy wysoką jakość edukowania i doświadczenie zdobyte na podstawie potrzebnych umiejętności praktycznych. Współdziałamy z innowacyjnymi gabinetami stomatologicznymi, dysponujemy również kompletną bazą dydaktyczną. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością testów zawodowych. Nasi wychowankowie po ukończeniu egzaminu zawodowego są dobrze przygotowani do wykonywania zawodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 22 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • CosmetoSAFE Consulting Iwona Białas »

  CosmetoSAFE to firma przygotowująca receptury kosmetyków oraz wykonująca badania i testy produktów kosmetycznych. Dla naszych klientów proponujemy holistyczne wsparcie naukowo - techniczne, doradzamy w zakresie składu kosmetyku oraz przeprowadzamy kompleksową ocenę jego bezpieczeństwa. W trakcie procesu wprowadzania produktu na rynek, przygotowujemy raport bezpieczeństwa produktu kosmetycznego.
  Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

(3)

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: