Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Mumomega.pl »

  Nasz środek na pewno sprawi, że Twój czas w ciąży będzie znacznie pozytywniejszy, a dziecko znacznie zdrowsze. Również Ty sama będziesz w stanie cieszyć się znacznie lepszym poziomem zdrowia niż w wypadku stosowania standardowych suplementów diety. Na pewno www.mumomega.pl będzie więc dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, które pozwoli Ci na osiągniecie znacznie lepszych efektów zdrowotnych. Wybierz mądrze i przekonaj się czy na pewno ten środek będzie dla Ciebie odpowiedni. My Ci to gwarantujemy. Postaw na nas.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • DOULA-MA Katarzyna Masojada-Chotkowska »

  Ciąża i macierzyństwo, to wielkie wydarzenie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta jest w stanie zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu kobiet. Potrzebują one wtedy pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie ciąży, porodu i połogu. Jest to wyjątkowa forma pomocy, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula wskaże również, jakie techniki można zastosować, by przejść przez tródne momenty porodu. Zachęcam do odwiedzenia strony doulama.pl.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia artromot »

  Tremedic oferuje usługi w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii. Zajmujemy się rehabilitacją medyczną, masażami oraz kinesiotapingiem. Prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu ułatwiającego powrót do sprawności po urazach czy udarach. Nasz personel posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami. Pamiętajmy, że skuteczna rehabilitacja to krok do szybszego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Forum medyczne »

  Forum medyczne poruszające problemy zdrowia, w kontekście metod leczenia i stosowania lekarstw. Porad udzielają dyplomowani lekarze, studenci medycyny, farmaceuci oraz sami użytkownicy forum, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z przebytych chorób, powikłań, profilaktyki.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.dietcoach4u.pl - zasady zdrowego żywienia »

  Strona Dietcoach4u jest stworzona właśnie dla ciebie, jeżeli zależy ci na zdrowym, pięknym wyglądzie i schudnięciu bez efektu jo-jo i negatywnych skutków ze strony twojego organizmu. Dzięki poradom umieszczonym w tym serwisie, uda ci się wreszcie skutecznie osiągnąć upragnione efekty. Dodatkową motywacją może być fakt, że strona jest prowadzona przez prawdziwego fachowca, więc jest dobrym źródłem wiedzy.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windy schodowe Lift Plus »

  Firma Lift Plus jest dostawcą specjalistycznych urządzeń wspierających osoby z niepełnosprawnością ruchową w pokonywaniu barier architektonicznych obecnych w obiektach budowlanych. Oferowane produkty dostosowujemy do potrzeb klientów instytucjonalnych oraz prywatnych biorąc pod uwagę warunki techniczne panujące w obiekcie gdzie będzie montowana widna, platforma czy podnośnik. Ogromne doświadczenie oraz szeroka oferta stawiają firmę Lift Plus wśród najlepszych krajowych monterów udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Sprawdź naszą ofertę na stronie: http://www.platformy-przyschodowe.pl/winda-dla-niepelnosprawnych

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SUMO SP ZOO »

  Boccia to pierwszy sklep internetowy, który proponuje szeroki asortyment sprzętów sportowych przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. To idealna okazja, dzięki której osoby te mogą nadal pozostać aktywne i wykonać sport, który zawsze wydawał się być tylko marzeniem. To różnego rodzaju piłki dźwiękowe, wózki inwalidzkie, akcesoria narciarskie a nawet sprzęt do popularnego sportu boccia.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • DNA i badania genetyczne - mojedna.com.pl »

  Badania genetyczne zrewolucjonizowały medycynę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odkryć na polu genetyki? Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę, aby poznań historię badań genetycznych, jak powstają mutacje, oraz kto jest najbardziej narażony na odziedziczenie chorób o podłożu genetycznym.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobra rehabilitacja Gdańsk »

  Jeżeli masz problem z kręgosłupem, bolą Cię stawy, doskwiera Ci ciągły ból głowy, nie sięgaj po lek przeciwbólowy. Przyjdź na rehabilitację! Nie musisz cierpieć z powodu bólu. Nowoczesna rehabilitacja jest w stanie pomoc w wielu przypadkach. Często także dzięki rehabilitacji możemy uniknąć operacji. Doświadczona fizjoterapeutka z kilkuletnim stażem pracy oferuję swoje usługi z zakresu rehabilitacji mobilnej w Gdańsku. Zabiegi jakie wykonuję to m.in..: Masaż klasyczny/leczniczy, kinesiotaping, ćwiczenia indywidualne, fizykoterapię (prądy, ultradźwięki, laser, pole magnetyczne), drenaż limfatyczny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ Norman »

  Nasz ośrodek rehabilitacyjny Norman skutecznie pomaga osobom dorosłym i dzieciom. Leczymy osoby po udarze, wypadkach i dzieci z problemami neurologicznymi. Centrum Norman to wspaniała lokalizacja nad polskim morzem, doskonale wyposażone sale rehabilitacyjne, zespół lekarzy i specjalistów. Terapia pod okiem najlepszych rehabilitantów, świetna atmosfera, pełne wyżywienie i zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog o medycynie »

  Wiele osób chciałoby zdrowo żyć, jednak nie do końca wie, na co zwracać uwagę, czy czego unikać. Takie i wiele innych zagadnień (medycyna, genetyka, nauka, niepłodność) dostępnych jest na blogu platom.eu. Powstał o z myślą o wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny i nauki.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • FizjoArena »

  Masaż to jedna z najskuteczniejszych terapii, zapewniających regenerację mięśni. Specjalizują się w niej dyplomowani fizjoterapeuci z FizjoArena. Wykonują indywidualne zabiegi, przywracając do zdrowia poprzez rehabilitację ruchową. Stosując odpowiednie techniki, łagodzą ból oraz sztywność mięśni pleców, stawów.

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

(3)

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: