Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Mumomega.pl »

  Nasz środek na pewno sprawi, że Twój czas w ciąży będzie znacznie pozytywniejszy, a dziecko znacznie zdrowsze. Również Ty sama będziesz w stanie cieszyć się znacznie lepszym poziomem zdrowia niż w wypadku stosowania standardowych suplementów diety. Na pewno www.mumomega.pl będzie więc dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, które pozwoli Ci na osiągniecie znacznie lepszych efektów zdrowotnych. Wybierz mądrze i przekonaj się czy na pewno ten środek będzie dla Ciebie odpowiedni. My Ci to gwarantujemy. Postaw na nas.

  Data dodania: 22 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • DOULA-MA Katarzyna Masojada-Chotkowska »

  Ciąża i macierzyństwo, to wielkie wydarzenie dla każdej kobiety, ponieważ związane są z tym przeróżne rozterki, niepewność i strach. Tylko kobieta jest w stanie zrozumieć drugą kobietę. Ciąża i poród to wyjątkowe chwile w życiu kobiet. Potrzebują one wtedy pomocy i zozumienia. Doula wspiera emocjonalnie i fizycznie kobietę w czasie ciąży, porodu i połogu. Jest to wyjątkowa forma pomocy, która pozwoli ukoić ból porodowy i uniknąć stresu z tym związanego. Doula wskaże również, jakie techniki można zastosować, by przejść przez tródne momenty porodu. Zachęcam do odwiedzenia strony doulama.pl.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing medyczny dla Lekarzy i gabinetów »

  Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu cyfrowego marketingu dla medycyny. Zajmujemy się tą dziedziną od roku 2014 stale zdobywając nowe doświadczenia. Usługi jakie proponujemy tworzone są wokół mocnej strategii, jaką budujemy wspólnie z Klientem i dzięki której wiemy w jaki sposób Twój gabinet osiągnie ważne dla Ciebie cele biznesowe. Dostarczamy rozwiązania dla pozycjonowania SEO, budujemy content marketing, tworzymy treści, piszemy ciekawe artykuły na blogi - Twoje lub innych partnerów. Zmieniamy taktyki w oparciu o analitykę ale trzymając się z góry ustalonych przez Ciebie celów biznesowych jak ilość pacjentów czy miesięczny przychód w Twoim medycznym biznesie.

  Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • EDDD Robak Dezynsekcja Siedlce »

  Insekty te najczęściej spotykane jak :karaluchy,prusaki czy pluskwa domowa są szczególnie groźne.Zanieczyszczają swoimi odchodami miejsca w których chodzą.Każda obecność insekta to zagrożenie epidemiologiczne .Insekty zostawiają w odchodach jajeczka pasożytów,które w styczności z jedzeniem przedostają się do organizmu człowieka.szczególnie groźne są dla dzieci i osób chorych.Walkę z nimi należy rozpocząć w jak najszybszym czasie od ich wykrycia.Dla bezpieczeństwa walka z insektami powinna być wykonywana przez profesjonalistę.edddrobak.pl

  Data dodania: 03 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Modele anatomiczne |Erler-Zimmer Polska| »

  Modele anatomiczne Erler-Zimmer to wysokiej jakości materiały dydaktyczne. Dzięki specjalnej technice produkcji, opracowanej przez grono specjalistów, przedstawiają w szczegółowy sposób większość anatomicznych struktur i detali. Niektóre z nich to naturalne odlewy ludzkich kości i organów. Modele anatomiczne Erler-Zimmer stanowią doskonałe wyposażenie pracowni anatomicznych i przyrodniczych. Idealnie nadają się jako pomoc naukowa dla studentów kierunków medycznych, lekarzy oraz terapeutów manualnych i osteopatów. Elastyczny model kręgosłupa, którego poszczególne kręgi i krążki międzykręgowe zamocowane zostały na sprężystym pręcie spiralnym jest wysoce mobilny. W znaczący sposób ułatwia naukę anatomii, biomechaniki oraz badania i mobilizacji stawów kręgosłupa w dwu i trójwymiarowym zaryglowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej klasy czaszka osteopatyczna, składająca się z 22 osobnych elementów, połączonych za pomoca dyskretnie ukrytych magnesów. Jest to model występujący w dwóch wersjach - dydaktycznej (kolorowa) i anatomicznej (białą).Szeroki asortyment szkeletów anatomicznych Erler-Zimmer pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od potrzeb edukacyjnych danej grupy odbiorców. Szkielet Oscar to podstawowa wersja modelu dydaktycznego, przeznaczonego do nauki anatomii układu szkieletowego człowieka. Szkielety anatomiczne Erler-Zimmer posiadają także dodatkowe akcesoria np. elastyczny kręgosłup (szkielet Hugo), więzadła stawowe (szkielet Otto), oznaczenia przyczepów mięśniowych (Szkielet Arnold). Istnieje także wersja łącząca w sobie wszystkie wymienione elementy w jednym - Szkielet MAX.
  Szeroka oferta modeli anatomicznych Erler-Zimmer zawiera także modele organów i narządów np. model serca, model płuc, model mózgu, model nerki, model oka, model ucha itp. http://erler-zimmer.pl/pokaz-produkt/czaszka-osteopatyczna-22-czesci-wersja-dydaktyczna/33[url=http://]http://erler-zimmer.pl/pokaz-produkt/model-kregoslupa-czlowieka-elastyczny-kr4006/1329[/url]

  Data dodania: 23 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • PHYSIO Althletic Maria Czok »

  Jesteśmy wyjątkową placówką, która zajmuje się leczeniem narządów ruchu oraz rehabilitacją. Jesteśmy w stanie wykonać masaże specjalistyczne, zajęcia grupowe oraz wykonać rehabilitację i fizjoterapię ortopedyczną. Wykonujemy między terapie manualne, tkanek miejskich, suche igłowanie czy też taping sportowy. Jesteśmy przekonani, że każdy kto będzie korzystał z naszych usług będzie w pełni zadowolony. Poprawiamy zdrowie każdej osoby korzystającej z naszych usług.

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Zdrowie Spółka Cywilna »

  Pragniesz cieszyć się wyjątkowym zdrowiem? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszym centrum, w którym zajmujemy się świadczeniem usług rehabilitacyjnych. Oferujemy trening medyczny, stabilizacyjny, pilates, ćwiczenia na kręgosłup oraz stretching. Nasza kadra specjalistów posiada bardzo duże doświadczenie, a każdemu pacjentowi oferuje indywidualne podejście, kompleksową opiekę oraz zaangażowanie podczas wykonywania naszych zabiegów.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia artromot »

  Tremedic oferuje usługi w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii. Zajmujemy się rehabilitacją medyczną, masażami oraz kinesiotapingiem. Prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu ułatwiającego powrót do sprawności po urazach czy udarach. Nasz personel posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami. Pamiętajmy, że skuteczna rehabilitacja to krok do szybszego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Forum medyczne »

  Forum medyczne poruszające problemy zdrowia, w kontekście metod leczenia i stosowania lekarstw. Porad udzielają dyplomowani lekarze, studenci medycyny, farmaceuci oraz sami użytkownicy forum, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z przebytych chorób, powikłań, profilaktyki.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.dietcoach4u.pl - zasady zdrowego żywienia »

  Strona Dietcoach4u jest stworzona właśnie dla ciebie, jeżeli zależy ci na zdrowym, pięknym wyglądzie i schudnięciu bez efektu jo-jo i negatywnych skutków ze strony twojego organizmu. Dzięki poradom umieszczonym w tym serwisie, uda ci się wreszcie skutecznie osiągnąć upragnione efekty. Dodatkową motywacją może być fakt, że strona jest prowadzona przez prawdziwego fachowca, więc jest dobrym źródłem wiedzy.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Windy schodowe Lift Plus »

  Firma Lift Plus jest dostawcą specjalistycznych urządzeń wspierających osoby z niepełnosprawnością ruchową w pokonywaniu barier architektonicznych obecnych w obiektach budowlanych. Oferowane produkty dostosowujemy do potrzeb klientów instytucjonalnych oraz prywatnych biorąc pod uwagę warunki techniczne panujące w obiekcie gdzie będzie montowana widna, platforma czy podnośnik. Ogromne doświadczenie oraz szeroka oferta stawiają firmę Lift Plus wśród najlepszych krajowych monterów udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Sprawdź naszą ofertę na stronie: http://www.platformy-przyschodowe.pl/winda-dla-niepelnosprawnych

  Data dodania: 15 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SUMO SP ZOO »

  Boccia to pierwszy sklep internetowy, który proponuje szeroki asortyment sprzętów sportowych przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. To idealna okazja, dzięki której osoby te mogą nadal pozostać aktywne i wykonać sport, który zawsze wydawał się być tylko marzeniem. To różnego rodzaju piłki dźwiękowe, wózki inwalidzkie, akcesoria narciarskie a nawet sprzęt do popularnego sportu boccia.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

(3)

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: