Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Centrum terapii jąkania - skuteczna terapia jąkania »

  Centrum terapii jąkania - skuteczna terapia jąkania na wyciągnięcie ręki. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 1994 roku!

  Zapewniamy, że jąkanie można wyleczyć na każdym etapie. Każdy proces przebiega inaczej i jest różny w zależności od osoby, którą dotyka problem.

  Nasze doświadczenie pokazuje, że terapie leczenia jąkania są skuteczne. Nasi specjaliści dobierają odpowiednią metodę po wcześniejszych konsultacjach. Jąkanie jest globalnym zaburzeniem komunikacji. Walczymy z tym. I wiemy, jak zrobić to skutecznie. Bazujemy na sprawdzonych metodach.

  Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Infoscan S.A. »

  Infoscan.pl to strona, która prezentuje Infoscan – urządzenie do zdalnej diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu. Jest z jednej strony wygodną dla pacjentów i z drugiej zaś oszczędzającą czas lekarzy propozycją outsourcingu badań. Urządzenie to umożliwia badanie zaburzeń podczas snu, a także ciągłe badania pulsoksymetryczne.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii - Hialuron Białystok »

  Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron z Białegostoku zaprasza wszystkich chętnych na dwa rodzaje spotkań. Pierwsze to typowa medycyna estetyczna czyli redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, likwidacja zmarszczek, mezoterapia na rozstępy itd. Drugi rodzaj to relaks, odpoczynek i czysta przyjemność, czyli zabiegi SPA: kąpiel w piwie, kozim mleku, masaż relaksacyjny ciała, rozgrzane kamienne łóżko itd. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty. Szczególnie zapraszamy do korzystania z przygotowanych pakietów, maksimum relaksu za niższą cenę. Szczegóły na stronie instytutu.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Leczenia Uzależnień "WANT" »

  W Ośrodku Terapii Uzależnień na Kaszubach jest miejscem dla osób uzależnionych od alkoholu. Każdy dzień w tym miejscu zawiera swoje stałe elementy, jak planowanie dnia, wykłady terapeutyczne, grupy zadaniowe, konsultacje indywidualne, medyczne, treningi asertywności, filmoterapię, arterapię, czy zajęcia rekreacyjne. Taki plan pozwala skutecznie radzić sobie z problemem uzależnienia na stałe. Pracownicy Ośrodka po ukończonej terapii nadal oferują swoją pomoc w przypadku nawrotu choroby.

  Data dodania: 05 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoanaliza-poznan.pl »

  Zapraszam do gabinetu psychoanalizy Tomasz Strugała w samym centrum Poznania. Jako wykwalifikowany psychoanalityk, oferuję swoją pomoc, w przypadku, gdy chcesz poprawić swoją jakość życia. Spotkania psychoanalityczne mogą odbywać się raz lub kilka razy w tygodniu. Psychoanaliza polega na tym, że Pacjent swobodnie opowiada o tym co myśli, czuje, przeżywa, co pomaga psychoanalitykowi zgłębić temat i odszukać przyczynę danego stanu psychicznego lub sposobu postępowania. Psychoanaliza kierowana jest do młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aleksandra Korotko Psycholog »

  Jestem wykwalifikowanym psychoterapeutą. Oferuję swoim pacjentom wykonanie sesje terapeutyczne w tym sesje online – przez skype lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. . W ramach świadczonych usług przeprowadzam szczegółowe testy i diagnozy psychologiczne a także oferuję psychoterapię i sesje wedle metody poznawczo-behawioralnej. Zapraszam na moją stronę internetową oraz do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Beauty Factory »

  Nasze centrum odnowy biologicznej oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie pielęgnacji zdrowia i urody. Nasi klienci znajdą u nas relaks i usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy miedzy innymi zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz piercing. Naszą pełną ofertę oraz galerię zdjęć można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Specjaliści z Łodzi | Poradnia MelissaMed »

  MelissaMed to poradnia medyczna, która doskonale rozumie potrzeby swoich pacjentów. Aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom, miejsce to oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług medycznych – od podstawowych badań i konsultacji lekarskich, przez diagnostykę i profilaktykę chorób, aż po bardziej złożone zabiegi. W poradni przejmują lekarze specjaliści z zakresu laryngologii, ortopedii, chirurgii, hepatologii, psychiatrii, endokrynologii oraz wielu innych. MelissaMed otwarta jest przez sześć dni w tygodniu.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” »

  W naszym gabinecie fizjoterapii oferujemy szereg profesjonalnych zabiegów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji i masażu. Proponujemy naszym pacjentom między innymi terapię manualną, laseroterapię, światłoterapię, zabiegi masaży klasycznych i relaksujących ora szereg innych zabiegów. Rejestracja możliwa jest w godzinach pracy gabinetu rehabilitacji. Zapraszamy również do rezerwacji terminów przez Internet.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zioło-Piast Hurtownia Farmaceutyczna »

  Firma Salus specjalizuje się w produkcji toników marki Floradix oraz świeżych soków roślinnych. Wszystkie produkty są oparte wyłącznie na surowcach pochodzących z ekologicznych upraw. Toniki Floradix to preparaty na bazie naturalnych roślin i ekstraktów soków owocowych, mające korzystny wpływ na zdrowie. Dzięki naturalnym składnikom i specjalnej recepturze dostarczają witaminy i minerały.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Guarana tabletki na odchudzanie »

  Na mojej stronce zobaczą Państwo eksluzywne tabletki wspomagające zrzucanie kilogramów. Stawiamy na wysoką skuteczność i optymalną cenę. W mojej ofercie m.in produkty z medykamentem z kawy zielonej, jagód Acai czy African Mango. Polecamy również preparaty na utratę zbędnych kilogramów, jak Untoxin, który znaczaco wspiera pracę nerek i wątroby. Preparat Dietbooster zalecany dla mężczyzn poprawia i wspomaga aktywność seksualną, co jest najwyższej próby działaniem w gronie produktów na spalanie tłuszczu. Twoja upragniona sylwetka jest o krok, serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Świątkowska »

  Gabinet Stomatologiczny Beaty Świątkowskiej zatrudnia lekarzy stomatologów z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami, certyfikatami i dyplomami. Jest wyposażony w najnowszej generacji urządzenia. Lekarze posługują się wysokogatunkowymi materiałami medycznymi. Gabinet oferuje usługi z zakresu – implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, periodontologii oraz wybielania zębów.

  Data dodania: 21 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Leczenia Uzależnień MEDICA »  Powołana przez Centrum Medyczne MediLife jednostka, realizuje zadania leczenia w oparciu o Oddział Detoksykacji, Ośrodek Leczenia Uzależnień, Oddział Dzienny Terapii Uzależnień od Alkoholu oraz Poradnie Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia.

  Leczenie odbywa się zarówno w ramach spotkań indywidualnych jak i grupowych poświęconych problemom osób uzależnionych będących na różnych poziomach leczenia (Grupa wstępna, Grupa Pogłębiona, Grupa Zapobiegania Nawrotom), jak również poświęconych osobom współuzależnionym oraz grupie osób określonych mianem DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).

  Modułowość przyjętego programu zapewnia nam możliwość modelowania oferty względem zdiagnozowanych problemów, tworząc swojego rodzaju kompletny proces leczenia Pacjenta. Dzięki modułowemu programowi leczenia w połączeniu z doświadczoną kadrą naszego Centrum, zapewniamy opiekę nad Pacjentem w trakcie całego procesu leczenia.

  Jesteśmy jedną z nielicznych placówek medycznych w Polsce, która kompleksowo, a co najważniejsze zgodnie z obowiązującymi przepisami podejmuje się leczenia uzależnień w ramach posiadanych kompetencji. Oferowany Państwu przez nasz ośrodek program leczenia - jest zgodny z wytycznymi Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  To co nas wyróżnia, to fakt, iż jesteśmy legalnie działającym ośrodkiem medycznym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalności Leczniczą. Numer wpisu: 000000166508.

  Zapraszamy
  strona ośrodka detoksykacji: www.detoks-24.pl
  strona dedykowana ośrodkowi terapii uzależnień: www.osrodek-medica.pl

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Detoksykacji - Detoks Medica »

  SZANOWNI PAŃSTWO,

  Jesteśmy Prywatną Kliniką Detoksykacji wchodzącą w skład Polskiej Grupy Medycznej MEDILIFE funkcjonującą zgodnie z wytycznymi utworzonymi dla jednostek medycznych.

  Pracujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

  Posiadamy ponad 14 letnie doświadczenie w leczeniu.

  Koszt leczenia za jedną dobę wynosi 500 złotych

  W trosce o Państwa komfort, wszystkie podejmowane przez nas świadczenia odbywają się pod opieką lekarzy psychiatrów, którzy na co dzień pracują w naszym Centrum Medycznym MEDICA, a opieka pielęgniarska sprawowana jest przez całą dobę.

  Leczenia oraz ordynowanie leków odbywa się wyłącznie pod kontrolą lekarza.

  W naszym Ośrodku Detoksykacji przyjmujemy Pacjentów będących pod wpływem substancji psychoaktywnych oraz osoby, u których występują przykre dolegliwości związane z odstawieniem tych substancji.

  Gwarantujemy pełną anonimowość, komfortowe warunki, pełną bazę socjalno-bytową oraz zachowanie stosownej intymności w trakcie udzielanej pomocy.

  Jeśli zajdzie taka potrzeba za okres pobytu w naszej Klinice Detoksykacji wystawiamy zwolnienie lekarskie ZUS ZLA.


  Dla osób ubezpieczonych udzielamy wsparcia na poziomie świadczeń gwarantowanych (leczenie uzależnienia w ramach NFZ), a dla osób wymagających pełnej anonimowości udzielamy również świadczeń pełnopłatnych u naszych lekarzy psychiatrów, psychologów oraz terapeutów.


  W ramach posiadanych kompetencji udzielamy świadczeń w zakresie:

  – detoks alkoholowy (detoks poalkoholowy)
  – detoks narkotykowy (detoks ponarkotykowy)
  – detoks lekowy (detoks polekowy)
  – detoks z benzodiazepin

  Zapraszamy
  strona ośrodka detoksu: detoks-24.pl
  strona ośrodka terapii: osrodek-medica.pl

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatrakonin.pl »

  Wszelkie zaburzenia lękowe, stany depresyjne, problemy z uzależnieniami i inne problemy natury psychicznej to nie powód do wstydu. Jak każda choroba wymagają profesjonalnej pomocy specjalisty. W Prywatnym Gabinecie Psychiatrycznym spec. psychiatry Danuty Champlewskiej - Jędrzejewskiej można taką pomoc otrzymać. Na wizytę można udać się do gabinetu w Koninie, Kole bądź Ślesinie.

  Data dodania: 14 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Interpsyche.pl »

  Centrum psychologii i edukacji psychologicznej Interpsyche z Warszawy zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów. Dla podniesienia swoich umiejętności regularnie biorą udział w szkoleniach oraz superwizjach. Pracują zgodnie z kodeksem etyki Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Centrum oferuje – psychoterapię indywidualną, grupową dla dorosłych i młodzieży, terapię par, a także warsztaty i treningi z zakresu komunikacji, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem.

  Data dodania: 08 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • DOM SENIORA "CZYŻYK" »

  Dom Seniora „Czyżyk” to nowoczesny, przyjazny dom całodobowej opieki, który zapewnia kompleksową opiekę osobom starszym. Przykładamy szczególną wagę do ciepłej, domowej atmosfery. Ośrodek zapewnia opiekę wykwalifikowanego personelu opiekunek i pielęgniarek a także pełną opiekę medyczną. Budynek, w którym mieści się nasza placówka, jest całkowicie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do wszelkiej dyspozycji.

  Data dodania: 05 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • "DANLAB" Danuta Katryńska »

  Na stronie danlab.pl możesz znaleźć dokładny opis naszego asortymentu. Naszą specjalizacją jest sprzęt przeznaczony do laboratoriów. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją różnego rodzaju przedmiotów, których zadaniem jest ułatwianie pracy laboratoryjnej. U nas możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju meble, akcesoria i profesjonalne wyposażenie laboratoriów różnego rodzaju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu przez naszą stronę firmową.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Beauty Conect »

  Beautyconect.pl to strona internetowa, na której możesz znaleźć dokładny opis naszej oferty. Jesteśmy kameralnym gabinetem kosmetologii estetycznej. Zapraszamy na zabiegi mikropigmentacji, a także zabiegów beauty. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie podpowiedzą ci, jak o siebie dbać i jak pielęgnować własne piękno.

  Data dodania: 30 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wichlińscy »

  Klinika stomatologii J.J. Wichlińscy posiada dwie placówki - w Krakowie oraz Gorlicach. Jednak posiada także klientów z innych okolicznych miast, jak Nowy Sącz, Krosno czy Jasło. Klinika J.J. Wichlińscy specjalizuje się m.in. w implantologii oraz chirurgii szczękowej. Posiada najnowocześniejszy sprzęt dentystyczny oraz starannie dobrany personel składający się ze specjalistów wysokiej klasy. Dla kliniki J.J. Wichlińscy najważniejsze jest zadowolenie i zdrowie pacjenta. Wejdź na stronę internetową kliniki i przeczytaj więcej o przeprowadzanych zabiegach.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »