Centra pomocy Podkategoria: Centra pomocy

 • Centrum Otolaryngologii w Poznaniu i Koninie. www.orl-centrum.pl »

  orl-centrum.pl Nowoczesna Otorynolaryngologia to grupa niezależnych specjalistów z zakresu chorób ucha, nosa, gardła i krtani działających pod szyldem kompetencji, nowoczesności, profesjonalizmu, otwartości oraz poszanowania potrzeby pacjentów.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pakiet Całodobowej Opieki Kardiologicznej Cordium »

  Zapraszamy do zapoznania się z usługą Cordium. Program ten zrealizowany został w ramach programu Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka. Niniejszy projekt umożliwia Państwu korzystanie z urządzenia Tele EKG do całodobowego monitoringu serca za pomocą telefonu. Aparat ten daje możliwość zdalnego i szybkiego poinformowania o stanie chorego i udzielenia mu natychmiastowej pomocy z dowolnego miejsca. Jest to rozwiązanie skierowane do osób w każdym wieku z chorobami kardiologicznymi potrzebującymi stałego nadzoru jaki i dla osób chcących dla własnego bezpieczeństwa kontrolować swój stan zdrowia.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DobryLogopeda.eu »

  Oficjalna witryna internetowa profesjonalnego, renomowanego gabinetu logopedycznego w Łodzi. Pragniesz, aby Twoje dziecko mówiło poprawną polszczyzną? Na prezentowanej stronie www znajdziesz niezbędne informacje na temat placówki, dane kontaktowe oraz szczegóły dotyczące oferty.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Danea Bielsko »

  Centrum Medyczne Danea Bielsko to profesjonalna przychodnia oferująca wizyty u takich specjalistów jak kardiolog, ginekolog, endokrynolog, neurolog, dietetyk czy urolog. Od niedawna świadczymy usługi stomatologiczne w ramach umowy z NFZ. Zapraszamy

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neuro-med - Centrum Diagnozy i Terapii »

  W naszym rzeszowskim gabinecie, pomocy udziela psycholog, logopeda oraz masażysta. Oferujemy najlepsze ceny w regionie oraz najbardziej wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Domowa i ciepła atmosfera sprawia, że klienci/pacjenci powracają do nas z uśmiechem na twarzy.
  Zapraszamy do zapisów telefonicznych i mailowych na stronie link text

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Willa Arkadia Centrum Psychoterapii »

  Jesteśmy placówką leczniczą wpisaną do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod Nr. Księgi 000000180780
  Do naszego Centrum przyjmujemy bez skierowań. W związku z posiadaniem Oddziału detoksykacyjnego przyjmujemy Pacjentów pod wpływem alkoholu lub narkotyków.
  http://osrodekarkadia.pl/detoks-poznan/xt
  Prowadzimy kompleksową opiekę detoksykacyjną I terapeutyczną, a także post rehabilitacyjną dla dorosłych i młodzieży.
  Detoksykacja trwa 7 dni. Proces terapii trwa 8 tygodni, obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę terapeutyczną i medyczną, niezbędne badania, oraz inne konieczne do zmiany oddziaływania. http://osrodekarkadia.pl/zjazdy-nawrotowe/
  W naszej ofercie mamy także dogodne warunki kredytowania usług medycznych MediRaty.
  Wystawiamy zwolnienia lekarskie. Wystawiamy faktury VAT, posiadamy możliwość opłaty kartą kredytową.
  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na www.osrodekarkadia.pl Ustalenie terminu przyjęcia i kwestie finansowe ustalamy telefonicznie, bądź osobiście.
  Numer telefonu 24/7 +48 601 188 501

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • SKJ CENTRUM MEDYCZNE »

  Centrum medyczne SKJ to wynik wieloletniej pracy połączonej z doświadczeniem. Założycielem tego miejsca jest Krzysztof Szali. Ponad 30 lat praktyki klinicznej jest doskonałym obrazem ewolucji zainteresowań Pana Krzysztofa. Wybierając CM SKJ stawiasz na komfortowy pobyt, doświadczony zespół i nowoczesny sprzęt.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Centra pomocy

(3)

Centra pomocy - nowa strona:

Adres: