Centrum Medyczno - Diagnostyczne

Centrum Medyczno - Diagnostyczne Prima – Med to krakowskie centrum medyczne z zapleczem diagnostycznym (USG, RTG). Zapewniamy konsultacje neurologiczne. Wspieramy leczenie chorób serca, schorzeń ginekologicznych, dermatologicznych, czy związanych z układem pokarmowym. Dysponujemy również zapleczem do rehabilitacji narządu ruchu i działem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Szczegóły strony prima-med.info:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę prima-med.info:

Centrum Medyczno - Diagnostyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA »

  NZOZ REVITA prowadzi szeroką działalność na rynku usług medycznych. W naszych przychodniach czekają na Państwa doświadczeni specjaliści, dla których Państwa zdrowie i samopoczucie jest zawsze na pierwszym miejscu.

  Nasza przychodnia świadczy usługi z szerokiego zakresu. Oferujemy następujące usługi:
  Konsultacje:
  alergologiczne, diabetologiczne, endokrynologiczne, kardiologiczne, neurologiczne, pulmonologiczne, psychiatryczne
  Badania:
  ultrasonograficzne (pełny zakres), biopsje cienkoigłowe, echokardiograficzne, elektrokardiograficzne

  NZOZ Revita prowadzi działalność w trzech punktach na terenie województwa małopolskiego.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akamedik »

  Program Akamedik to propozycja grupy medycznej Scanmed a także Centrum Medycznego CMP. W ramach programu zaprezentowano przychodnie akademickie, których priorytetem jest pomoc medyczna studentom. Scanmed od lat aktywnie bierze udział w obrębie profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. W Grodzie Kraka w sąsiedztwie każdej uczelni jest uruchomiona przychodnia akademicka, dzięki czemu akademicy mają swobodny dostęp do opieki medycznej w okolicy, gdzie chodzą na zajęcia. Aktualnie również żacy ze stolicy mogą liczyć na podobne udogodnienia. Centrum Medyczne CMP przeprowadza usługi medyczne tworząc przychodnie akademickie Warszawa. Akademicy mogą tym samym korzystać z pomocy zdrowotnej w naszych jednostkach. Znajdują się one przy ul. Grójeckiej 132, Berensona 11, Chmielnej 14, a w sąsiadującym Piasecznie, przy ul. Puławskiej 33. Podczas wyszukiwania przychodni w której, pragnie się leczyć dany żak, uwagę powinna zwrócić przychodnia akademicka Warszawa z siedzibą, przy wyżej wymienionych ulicach. Gdyż są to placówki biorące udział w programie Akamedik, a ten wyjąwszy opiekę medyczną umożliwia dodatkowo okazję używania wielu ulg i promocji - nie tylko odnoszących się problematyki zdrowotnej, ale również przeróżnego rodzaju zabawy.Co zrobić żeby, stać się beneficjentem programu Akamedik? Nic prostszego! Aby korzystać z opieki medycznej w zakresie POZ w NZOZ Akamedik należy spełnić 3 banalne kroki. Na początek uzupełnić deklarację wyboru lekarza i/lub pielęgniarki i/lub która znajduje się na stronie http://www.akamedik.com/form/deklaracja.php. Następnie wydrukować uzupełnioną deklarację. W końcu zadzwonić pod numer 697 142 020 i umówić się z konsultantem na odbiór deklaracji. I to wszystko! Prawda, że proste?

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum USG »

  Profesjonalna diagnostyka USG. Pełen zakres badań.
  Ogólna diagnostyka USG: jama brzuszna, ocena zalegania moczu po mikcji, narządy powierzchowne: tarczyca, sutki, szyja, węzły chłonne, ślinianki, worek mosznowy, zmiany skórne, badanie przez odbytnicze
  Specjalistyczna diagnostyka naczyniowa - USG - Doppler: tętnice szyjne i kręgowe, żyłykończyn górnych i dolnych, tętnice kończyn górnych i dolnych naczyniaki, tętnice nerkowe, przetoki dializacyjne
  Specjalistyczna diagnostyka ortopedyczna - USG stawów: biodrowych /dorośli/, kolanowych, skokowych, barkowych, łokciowych, nadgarstkowych, stawy palców, nadgarstek - diagnostyka cieśni nadgarstka, ścięgno Achillesa, mięśnie, ścięgna
  Specjalistyczna diagnostyka urologiczna - USG - TRUS: prostaty (przez odbytnicze), badanie układu moczowego

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Tuszyn, okolice Łodzi »

  Przychodnia Medan to kompleksowa oferta usług medycznych w mieście Tuszynie pod Łodzią. Zapraszamy do naszych gabinetów lekarskich: stomatolog, ortodonta, laryngolog, okulista, ginekolog, dermatolog, kręgarz, rentgen

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne CMP »

  CMP Centrum Medyczne Piaseczno, Chmielna Białołęka, Ochota, Grójecka, Ursynów, Wola.Świadczymy usługi medyczne: medycyna pracy, usg, echo, stomatolog, alergolog, chirurg, okulista, pediatra, dermatolog, kardiolog, szkoła rodzenia, abonamenty medyczne, kompleksowa opieka medyczna

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • REHMEDIS Rehabilitacja Warszawa »

  Rehmedis - Centrum Kompleksowej Rehabilitacji
  Warszawa Al.Jerozolimskie 91
  tel. 609 844 444
  www.rehmedis.pl

  Rehabilitacja Kręgosłupa, Stawów. Rehabilitacja Sportowa, Pooperacyjna, Funkcjonalna, Dietetyka, Profilaktyka, Korektywa

  Data dodania: 26 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipertermia ogólnoustrojowa - Hipertermia-warszawa.pl »

  Terapia hipertermii ogólnoustrojowej to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego kojarzona z leczeniem farmakologicznym, chemioterapią i radioterapią.
  Sztucznie indukowany wzrost temperatury ciała stymuluje zahamowane siły gojenia, uruchamiając odpowiedź systemu immunologicznego, szczególnie w przypadkach przewlekłych lub złośliwych procesów.

  Terminem hipertermia onkologiczna ogólnoustrojowa określa się różne techniki kontrolowanego i zaplanowanego zwiększania ciepłoty całego ciała Pacjenta lub jego części, zwykle jako uzupełnienie wcześniej zaplanowanej terapii przeciwnowotworowej chemio lub radioterapii, immunoterapii czy terapii genowej.
  Hipertermia ma na celu poprawę wyników konwencjonalnych metod leczenia w ramach koncepcji multimodalnej terapii. W ocenie skuteczności metod klasycznych takich jak chemio i radioterapia w połączeniu z hipertermią stosuje się współczynnik wzmocnienia cieplnego (TER). Wskazuje on ile razy dołączenie hipertermii do chemio lub radioterapii zwiększa efekt biologicznego działania. W przypadku radioterapii z hipertermią wynosi on od 1,2 do 9,0 a w przypadku chemioterapii w połączeniu z hipertermią od 1,2 do 10,0.
  Jednym z głównych argumentów za wykorzystaniem hipertermii w onkologii są wyniki badań klinicznych III fazy u Pacjentów z zaawansowanym procesem nowotworowym. Wskazują one w wielu przypadkach na poprawę wyników leczenia przeciwnowotworowego. Dostępne dane dotyczące hipertermii całego ciała (WBH) w połączeniu z chemioterapią pokazują korzyści z jej stosowania w terapii układowej szczególnie u Pacjentów z chorobą przerzutową.
  Więcej informacji na stronie:
  Hipertermia ogólnoustrojowa

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oftaldent Tadeusz Łabno Sp. J »

  Decydując się na propozycje przygotowane przez naszą klinikę macie okazję skorzystać z pomocy medycznej w zakresie leczenia zębów oraz oczu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego z pacjentów i nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu te prowadzone przez nas działania będą w stanie przynieść zadowalające efekty. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że z nami będziecie mogli zadbać o zęby oraz oczy. Działa u nas również nowoczesny salon optyczny, dzięki któremu będziecie mogli od razu zdecydować się na zakup dobrych okularów.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczna Skopia »

  Nasze profesjonalne centrum medyczne proponuje cały szereg zabiegów i działań od lekarzy specjalistów. Między innymi: chirurgia dermatologiczna:L usuwanie pieprzyków, usuwanie znamion. Dodatkowo, leczenie hemoroidów i profesjonalne leczenie otyłości czy cystoskopia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Terapia falą uderzeniową Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Sopot »

  Oferujemy Państwu zabiegi falą uderzeniową na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Pruszcza Gd. z możliwością dojazdu do pacjenta! Terapia falą uderzeniowa jest nowoczesną i niezwykle skuteczną metodą leczenia dolegliwości bólowych w obrebie układu mięsniowo - szkieletowego. Doskonale sprawdza się w leczeniu ostrogi piętowej, łokcia tenisisty, golfisty, kolana skoczka, bóli ścięgna Achillesa itp. Często bywa jedyną skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Zapraszamy na zabiegi do naszych gabinetów stacjonarnych znajdujących się w Gdyni, Sopocie oraz Pruszczu Gdańskim. Dysponujemy ultranowoczesnym, kompaktowym sprzętem do terapii, dzięki któremu możemy wykonać zabieg w dowolnej lokalizacji podanej przez Państwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »