CENTRUM ZDROWIA SKYMED

CENTRUM ZDROWIA SKYMED Centrum Zdrowia SKY-MED zajmuje się leczeniem i diagnostyką szerokiego spektrum chorób i schorzeń u dorosłych, a także wyróżnia się wyspecjalizowanym personelem medycznym, w tym zespołem najlepszych lekarzy pediatrów. SKY-MED gwarantuje kompleksowe świadczenia stomatologiczne, porady dietetyka, a także diagnostykę nowoczesnym sprzętem medycznym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego centrum.

Szczegóły strony sky-med.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę sky-med.com.pl:

CENTRUM ZDROWIA SKYMED

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 11

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przychodniakozlowek.pl »

  NZOZ Kozłówek prowadzi działalność medyczną od roku 2000. W roku 2007 uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001. Naszym celem jest pełne zadowolenie pacjenta z jakości naszych usług. osiadamy dwie filie: przy ul. Nowosądeckiej 31, w której mieszczą się gabinety rehabilitacyjne, obecnie powiększone o pomieszczenia dawnej poradni okulistycznej oraz przy ul. Spółdzielców 17 A, dokąd przenieśliśmy do większego i bardziej komfortowego lokalu poradnię okulistyczną.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akamedik »

  Program Akamedik to propozycja grupy medycznej Scanmed a także Centrum Medycznego CMP. W ramach programu zaprezentowano przychodnie akademickie, których priorytetem jest pomoc medyczna studentom. Scanmed od lat aktywnie bierze udział w obrębie profilaktyki i edukacji prozdrowotnej. W Grodzie Kraka w sąsiedztwie każdej uczelni jest uruchomiona przychodnia akademicka, dzięki czemu akademicy mają swobodny dostęp do opieki medycznej w okolicy, gdzie chodzą na zajęcia. Aktualnie również żacy ze stolicy mogą liczyć na podobne udogodnienia. Centrum Medyczne CMP przeprowadza usługi medyczne tworząc przychodnie akademickie Warszawa. Akademicy mogą tym samym korzystać z pomocy zdrowotnej w naszych jednostkach. Znajdują się one przy ul. Grójeckiej 132, Berensona 11, Chmielnej 14, a w sąsiadującym Piasecznie, przy ul. Puławskiej 33. Podczas wyszukiwania przychodni w której, pragnie się leczyć dany żak, uwagę powinna zwrócić przychodnia akademicka Warszawa z siedzibą, przy wyżej wymienionych ulicach. Gdyż są to placówki biorące udział w programie Akamedik, a ten wyjąwszy opiekę medyczną umożliwia dodatkowo okazję używania wielu ulg i promocji - nie tylko odnoszących się problematyki zdrowotnej, ale również przeróżnego rodzaju zabawy.Co zrobić żeby, stać się beneficjentem programu Akamedik? Nic prostszego! Aby korzystać z opieki medycznej w zakresie POZ w NZOZ Akamedik należy spełnić 3 banalne kroki. Na początek uzupełnić deklarację wyboru lekarza i/lub pielęgniarki i/lub która znajduje się na stronie http://www.akamedik.com/form/deklaracja.php. Następnie wydrukować uzupełnioną deklarację. W końcu zadzwonić pod numer 697 142 020 i umówić się z konsultantem na odbiór deklaracji. I to wszystko! Prawda, że proste?

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum USG »

  Profesjonalna diagnostyka USG. Pełen zakres badań.
  Ogólna diagnostyka USG: jama brzuszna, ocena zalegania moczu po mikcji, narządy powierzchowne: tarczyca, sutki, szyja, węzły chłonne, ślinianki, worek mosznowy, zmiany skórne, badanie przez odbytnicze
  Specjalistyczna diagnostyka naczyniowa - USG - Doppler: tętnice szyjne i kręgowe, żyłykończyn górnych i dolnych, tętnice kończyn górnych i dolnych naczyniaki, tętnice nerkowe, przetoki dializacyjne
  Specjalistyczna diagnostyka ortopedyczna - USG stawów: biodrowych /dorośli/, kolanowych, skokowych, barkowych, łokciowych, nadgarstkowych, stawy palców, nadgarstek - diagnostyka cieśni nadgarstka, ścięgno Achillesa, mięśnie, ścięgna
  Specjalistyczna diagnostyka urologiczna - USG - TRUS: prostaty (przez odbytnicze), badanie układu moczowego

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa, psycholog Warszawa - Strefa Zmiany »

  Stworzyłyśmy Strefę Zmiany, aby móc towarzyszyć Ci w poszukiwaniu pozytywnych emocji w Twoim życiu. Psychoterapia pozwala znaleźć rozwiązanie wielu problemów codzienności. Pomagamy każdemu. Nasza psychoterapia Warszawa kierowana jest do osób dorosłych, a także młodzieży, z różnego rodzaju kłopotami w relacjach międzyludzkich. Oferowana przez nas psychoterapia Warszawa pomaga rozpocząć spokojne życie. To czas konfrontacji oraz wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. Psycholog Warszawa prowadzi spotkania indywidualne oraz terapię grupową. Nasze doświadczenie jest gwarancją profesjonalnej pomocy. Specjalistyczna psychoterapia to taki sposób bycia z drugą osobą, który pomaga osiągnąć szczęście. Jeśli nieobce są Ci fobie, nadmierny stres czy trudne relacje z rodziną, nasz psycholog Warszawa pomoże Ci uporać się z troskami. Stosowane przez nas metody są zgodne ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nasz psycholog Warszawa tworzy relacje z pacjentem poprzez życzliwe zrozumienie problemów pacjenta.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna Przychodnia Lekarska »

  Wirtualna Przychodnia Lekarska to miejsce gdzie zasięgniesz porad swoich lekarzy, z Twojej rodzimej przychodni. Po rejestracji otrzymujesz możliwość rozmowy z wybranym lekarzem na interesujący Cię temat. Masz możliwość rozmowy w trybie zadawania pytań i oczekiwania na odpowiedź oraz rozmowy z użyciem komunikatora podczas wirtualnej wizyty.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pediatra luboń, przychodnia luboń »

  Rodzinne Centrum Medyczne w Luboniu zainicjował swoją aktywność w 2009 roku. Już od samego początku działania realizuje kwestie połączone z kluczową ochroną zdrowotną dla pacjentów zdeklarowanych w niniejszej przychodni na podstawie oświadczeń podpisanych w owym czasie z kasami chorych a aktualnie z Narodowym Funduszem Zdrowia.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • StomedGolina.pl »

  /Przychodnia Specjalistyczna STOMED oferuje usługi stomatologiczne w szerokim zakresie w tym implanty zębowe, rentgen panoramiczny, leczenie ortodontyczne aparatami ruchomymi i stałymi samoligaturujacymi.
  Prywatne gabinety specjalistyczne- ortopedyczny (usg stawów) i dermatologiczny.

  Fizjoterapia

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska w Warszawie J.J.Capricorn »

  Przychodnia lekarska w Warszawie J.J. Capricorn. Oferujemy szeroką gamę usług medycznych dla pacjentów indywidualnych takich jak usługi lekarskie, usługi pielęgniarskie oraz diagnostykę. Obsługujemy również pacjentów w ramach NFZ na bezpłatne wizyty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą przychodnią oraz naszą ofertą.

  Data dodania: 30 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. ITcom Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych »

  Sklep z oprogramowaniem do komputerów. Robimy to z miłości i pasji do produktów i oprogramowania IT.
  Sprzedajemy oraz doradzamy coraz więcej, więc najwyraźniej musimy być dobrzy w tym co robimy.
  Owocami naszej pracy jest grono zadowolonych klientów.
  Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz profesjonalne doradztwo poprzez dostawę odpowiednich rozwiązań IT.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oftaldent Tadeusz Łabno Sp. J »

  Decydując się na propozycje przygotowane przez naszą klinikę macie okazję skorzystać z pomocy medycznej w zakresie leczenia zębów oraz oczu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego z pacjentów i nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu te prowadzone przez nas działania będą w stanie przynieść zadowalające efekty. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że z nami będziecie mogli zadbać o zęby oraz oczy. Działa u nas również nowoczesny salon optyczny, dzięki któremu będziecie mogli od razu zdecydować się na zakup dobrych okularów.

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »