Domy opieki Podkategoria: Domy opieki

 • Dom Seniora "Dąbrówka" »

  Dom Seniora w Baninie „Dąbrówka” jest nowo wybudowanym obiektem, przeznaczonym dla 45 mieszkańców oraz dostosowanym do potrzeb osób starszych, chorych, jak i niepełnosprawnych. Budynek wyposażony jest w system przywoławczy i windę. Dom opieki usytuowany jest w spokojnej, willowej dzielnicy w Baninie. W pobliżu domu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przy czym dojazd do Gdańska zajmie Państwu nie więcej niż 20 minut.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - pogodnajesien.pl, dom opieki, dom seniora »

  Dom seniora a zarazem pensjonat „Pogodna Jesień” jest domem opieki dla osób starszych. Stworzyliśmy go przede wszystkim z myślą o wygodzie i komforcie Twoich bliskich. Chcemy zagwarantować Ci, że w domu seniora poczują się jak nasi domownicy. Nasz dom opieki skierowany jest do osób, dla których bardzo ważny jest najwyższy standard usług oraz życzliwość obsługi. Chcemy, żeby osoba bliska Twemu sercu cieszyła się życiem z dala od trosk, wśród przyjaznych dla siebie ludzi. Dom seniora położony jest w urokliwej miejscowości Kazuń Polski, nad malowniczym jeziorem, w otulinie Puszczy Kampinoskiej. W domu opieki „Pogodna Jesień” przygotowaliśmy warunki do jak najprzyjemniejszego i najpełniejszego spędzenia jesieni życia. Stanowi to naszą misję i cele, które z pasją realizujemy.Nad bezpieczeństwem naszych Pensjonariuszy czuwa profesjonalny zespół lekarzy, troskliwych pielęgniarek, doświadczonych rehabilitantów i opiekunów będących do ich dyspozycji oraz gotowych do pomocy. Dom seniora „Pogodna Jesień” przyjmuje zarówno osoby zdrowe fizycznie jak i chore. Zapewniamy opiekę osobom przewlekle chorym, po udarach, z demencją starczą czy z chorobą Alzheimera. Minister Zdrowia wydał nam zezwolenie na prowadzenie domu opieki. Pensjonat „Pogodna Jesień” spełnia także wymogi stawiane przez Unię Europejską. . Posiadamy pozytywną rekomendację Stowarzyszenia Alzheimera. Chcemy, aby czas spędzony u Nas był dla każdego z Twoich bliskich satysfakcjonujący. Zadbaliśmy, aby dom seniora był komfortowy i wygodny, gdzie całodobowa opieka jest na jak najwyższym poziomie, a pyszne posiłki dostosowane są do oczekiwań i diety pensjonariuszy. W domu opieki zadbaliśmy, aby nasi Pensjonariusze czuli się bezpiecznie i swobodnie a rodzinna atmosfera sprzyjała miłemu spędzaniu czasu.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Servitum kompleksowa opieka domowa nad osobami starszymi w Krakowie »

  SERVITUM służymy pomocą.

  Jesteśmy zespołem kompetentnych, pełnych empatii ekspertów świadczących profesjonalną i kompleksową opiekę nad starszymi, samotnymi, chorymi lub potrzebującymi pomocy osobami, które Klienci powierzają naszej pieczy. Dbałość o wygodę Seniora obejmuje również dostawę ciepłych posiłków, pranie i prasowanie, zakupy potrzebnych artykułów spożywczych, przemysłowych i farmaceutycznych z dostawą do mieszkania Podopiecznego.


  Kompleksowe usługi opiekuńcze w domu Seniora składają się z elementów typowych, wykonywanych zawsze według przyjętych przez nas standardów oraz innych uzgodnionych aktywności, zgodnie z indywidualnymi życzeniami i upodobaniami Klienta. Każda propozycja Klienta i każda prośba Podopiecznego może być zlecona i zostanie wykonana.

  Dzięki precyzyjnemu systemowi raportowania Klient ma bieżącą informację dotyczącą stanu wykonania usług oraz bieżącego stanu Podopiecznego.


  Zachęcam do zaproszenia naszej pielęgniarki na BEZPŁATNĄ konsultację w celu przygotowania optymalnej oferty.


  Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.servitum.pl lub u konsultanta telefonicznego pod numerem +48/533-336-789


  Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • S.c D.M Warowni - Dom spokojnej starości »

  Osoby w podeszłym wieku wymagają często specjalistycznej opieki. Takie usługi medyczne na wysokim poziomie mogą zapewnić jedynie zawodowcy w swoim fachu. Seniorzy w domu spokojnej starości mają zapewnioną opiekę i rehabilitację 24h/dobę. Warto zastanowić się nad umieszczeniem naszej bliskiej osoby w takim ośrodku. Wbrew pozorom, takie miejsca są bardzo przyjazne a atmosfera w nich panująca jest fantastyczna.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Manamedica Centrum Medyczne »

  Ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny Dębowy Park został utworzony przez firmę Manamedica w 2013 roku. Od samego początku dbając o dobre samopoczucie swoich pensjonariuszy, oferuje im kompleksową opiekę zarówno medyczną, jak i rehabilitacyjną. Oferta danego ośrodka jest skierowana do osób starszych. Ośrodek znajduje się w miejscowości Wołów.

  Data dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • DOM SENIORA "CZYŻYK" »

  Dom Seniora „Czyżyk” to nowoczesny, przyjazny dom całodobowej opieki, który zapewnia kompleksową opiekę osobom starszym. Przykładamy szczególną wagę do ciepłej, domowej atmosfery. Ośrodek zapewnia opiekę wykwalifikowanego personelu opiekunek i pielęgniarek a także pełną opiekę medyczną. Budynek, w którym mieści się nasza placówka, jest całkowicie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do wszelkiej dyspozycji.

  Data dodania: 05 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy Złota Jesień »

  Dom opieki „Złota Jesień” to miejsce przyjazne osobom starszym z województwa mazowieckiego. Znajduje się w Jabłonnie niedaleko Legionowa i Warszawy. Oferuje kompleksową opiekę, możliwość korzystania z różnych form terapii zajęciowej. Dom opieki zatrudnia rehabilitantów, pielęgniarki oraz lekarkę internistkę z doświadczeniem w geriatrii.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Domy opieki

(3)

Domy opieki - nowa strona:

Adres: