Klinika Bocian Warszawa - Leczenie niepłodności, In vitro

Klinika Bocian Warszawa - Leczenie niepłodności, In vitro Klinika Bocian jest ośrodkiem zajmującym się leczeniem niepłodności w Polsce. W pierwszej kolejności określa przyczynę problemów z poczęciem dziecka, a następnie określa indywidualną terapię leczenia dla każdej pary. Oferuje w tym zakresie badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn oraz nieskomplikowane terapie, takie leczenie farmakologiczne lub inseminacja. W przypadku nieskuteczności podstawowych metod leczenia, proponuje możliwość poczęcia dziecka metodą pozaustrojową, czyli in vitro.

Szczegóły strony www.warszawa.klinikabocian.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.warszawa.klinikabocian.pl:

Klinika Bocian Warszawa - Leczenie niepłodności, In vitro

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 21

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dysleksja, dysgrafia, leczenie depresji - Medico Brain »

  Centrum Rozwoju Mózgu MEDICO - BRAIN jest ośrodkiem medyczno-terapeutycznym wyspecjalizowanym w świadczeniu profesjonalnych usług w obszarze: badań, leczenia chorób i zaburzeń neurologicznych, psychologicznych i logopedycznych jak również rozwoju potencjału mózgu. Medico Brain to centrum medyczne z wykwalifikowaną kadrą lekarzy specjalistów z takich obszarów jak psychologowie, psychiatrzy, logopedzi i wielu innych renomowanych specjalistów. Specjalnością Medico Brain jest leczenie nerwic, leczenie depresji czy zapobieganie bezsenności wśród ludzi. Wysokiej klasy specjalista psychiatra Warszawa pomoże w doborze odpowiedniej kuracji. Zadowolenie naszych Pacjentów z wyników leczenia i terapii, jest najlepszą rekomendacją naszego Centrum, które z każdym dniem funkcjonuje coraz lepiej a ilość Pacjentów wzrasta.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Clinmed - Polish Clinical Research Organization - Company Profile »

  ClinMed Pharma is a Polish Clinical Research Organization cooperating with pharmaceutical, CRO and biotech companies in all phases of clinical trials, as well as non-interventional studies.

  Our mission is to provide high quality services with much personal attention and to customise the services to the needs of our clients.

  ClinMed Pharma personnel show great commitment to all projects not only ensuring the proper study conduct required by the local law, GCP standards and Sponsor's SOPs but also good and long-term relationships with investigators due to the professional and reliable approach.

  To keep our competitive advantage, we emphasize personalized and tailored services and faster response time, which result in shortening the process necessary to get a new drug approved by the Regulatory Authorities.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Perfect Medica »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA jest, istniejącą od 11 lat,kliniką zdrowia położoną w Gdańsku Oliwie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, naczyniowej, ogólnej oraz okulistyki. Oferujemy również diagnostykę usg tętnic i żył metodą Dopplera oraz depilację laserową. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego zdrowia i wyglądu, wybieracie Państwo opiekę medyczną najwyższej jakości oraz komfort prywatnej kliniki. perfect-medica.pl

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stulejka leczenie zabiegowe Poznań »

  Stulejka- leczenie zabiegowe w Poznaniu. Leczenie operacyjne stulejki, krótkiego wędzidełka w znieczuleniu miejscowym.Szybka i fachowa pomoc. konkurencyjne ceny. Nowoczesne gabinety i sala zabiegowa w Klinice Profmedica w Poznaniu przy ulicy Kutrzeby 16/116. Klinika w centrum miasta.Zabiegi jednego dnia- operacje stulejki, krótkiego wędzidełka. Profesjonalna opieka.Zabiegi wykonywane przez doświadczonego lekarza. Wizyty w domu pacjenta Poznań i okolice. USG w domu pacjenta. Ocena układu moczowego- nerek i pęcherza moczowego. Zakładanie cewnika Foley'a w domu pacjenta. Wymiana cewnika z nefrostomii, z pęcherza moczowego.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kaletadentystyka.pl - Stomatolog Kraków »

  Klinika dentystyczna “Kaleta Dentystyka” świadczy zabiegi najlepszej jakości, co ręczą dziesiątki wyleczonych klientów. W gabinecie realizowane są wszystkie standardowe usługi, na przykład wybielanie zębów czy również leczenie kanałowe. Kraków to obszerna miejscowość, lecz powroty naszych pacjentów do kliniki potwierdzają, iż podejście w jaki postrzegamy fach dentysty jest przez nich ceniony. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej po większą dawkę wiadomości.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  ZiębaClinic to niepubliczna klinika mieszcząca się w Katowicach. Zajmuje się ona przede wszystkim leczeniem niepłodności, ginekologią i położnictwem ogólnie oraz endokrynologią, czyli leczeniem nieprawidłowo funkcjonujących gruczołów wewnętrznych.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Gdańsk dr n. med. Marta Malek »

  Gabinet Dermatologiczny dr n. med. Marty Malek. Dermatolog przyjmujący w mieście Gdańsk zajmujący się kompleksowy leczeniem dermatologicznym oraz wenerologicznym. Lekarz zajmujący się leczeniem takich chorób jak łysienie, trądzik, kłykciny kończyste. Diagnozowanie takich dolegliwości jak choroby weneryczne.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Leczenia Nietrzymania Moczu All-Med »

  Co to jest nietrzymanie moczu Jaką metodę wybrać przy leczeniu nietrzymania moczu Rozwiąż problem raz na zawsze dzięki odpowiednio dobranym metodom leczenia.

  W Polsce niemal co trzecia kobieta cierpi na nietrzymanie moczu.
  All-Med Centrum Medyczne to specjalistyczny ośrodek w Łodzi, pomagający kobietom borykającym się z tym problemem.

  ALL-MED jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju. Prowadzi leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej, terapeutycznej i zabiegowej, spełniające najwyższe unijne standardy. Opiekę nad pacjentami sprawuje kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji. Ich profesjonalizm, potwierdzony tytułami naukowymi oraz praktyką medyczną uzyskaną w prestiżowych klinikach krajowych i zagranicznych, gwarantują optymalne efekty terapeutyczne na każdym etapie leczenia.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Łódź All-Med »

  ALL-MED jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju. Prowadzi leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej, terapeutycznej i zabiegowej, spełniające najwyższe unijne standardy. Opiekę nad pacjentami sprawuje kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji. Ich profesjonalizm, potwierdzony tytułami naukowymi oraz praktyką medyczną uzyskaną w prestiżowych klinikach krajowych i zagranicznych, gwarantują optymalne efekty terapeutyczne na każdym etapie leczenia. ALL-MED realizuje świadczenia refundowane przez NFZ oraz komercyjne. W trosce o zdrowie każdego pacjenta dbamy o najwyższy poziom usług, spełniając tym samym Państwa potrzeby i oczekiwania w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Flebologii »

  Nasza placówka medyczna to nowoczesna klinika, która powstała by wdrażać nowoczesne technologie diagnostyki i leczenia w zakresie chorób układu żylnego, zapraszamy serdecznie, naszą misją jest edukowani pacjentów oraz kształcenie lekarzy specjalistów w dziedzinie profesjonalnej flebologii na najwyższym poziomie. Kluczowe informacje czekają na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »