Lekarze Specjaliści z Łodzi | Poradnia MelissaMed

Lekarze Specjaliści z Łodzi | Poradnia MelissaMed MelissaMed to poradnia medyczna, która doskonale rozumie potrzeby swoich pacjentów. Aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom, miejsce to oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług medycznych – od podstawowych badań i konsultacji lekarskich, przez diagnostykę i profilaktykę chorób, aż po bardziej złożone zabiegi. W poradni przejmują lekarze specjaliści z zakresu laryngologii, ortopedii, chirurgii, hepatologii, psychiatrii, endokrynologii oraz wielu innych. MelissaMed otwarta jest przez sześć dni w tygodniu.

Szczegóły strony melissamed.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę melissamed.pl:

Lekarze Specjaliści z Łodzi | Poradnia MelissaMed

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 21

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sypień klinika stomatologiczna »

  Klinika Stomatologiczna Sypień to zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny stomatologii. Misją kliniki jest skuteczne leczenie bez bólu. Klinika specjalizuje się w takich dziedzinach jak: periodontologia, stawy skroniowo-żuchwowe, implantologia, ortodoncja, protetyka, profilaktyka, endodoncja, chirurgia, radiologia, stomatologia estetyczna, periodontologia. Stawiamy na wysoką jakość. Szukasz dobrego dentysty z Bielska-Białej lub okolic? Sprawdź naszą klinikę już dziś. Klinika Sypień z Bielska-Białej (woj. śląskie) to klinika otwarta na nowoczesne rozwiązania w Internecie: prowadzimy stomatologiczny blog (http://blog.sypien.pl) oraz profil na FaceBooku. Priorytetem naszej kliniki jest zadowolenie pacjentów. Indywidualne podejście w połączeniu z szczerą rozmową rozwiewającą wszelkie niejasności jest zaczątkiem sukcesu terapeutycznego. Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną wiedzę staramy się przedstawiać i wykonywać plan leczenia ściśle dostosowany do każdego pacjenta.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopedia i urologia - Klinika Mazan »

  Powstanie Kliniki Chirurgii Mazan to spełnienie naszych marzeń o doskonałej i wygodnej dla pacjentów placówce medycznej. Zgromadziliśmy pod jednym dachem wielu wyśmienitych specjalistów z długoletnim doświadczeniem w pracy klinicznej, dzięki czemu mamy pewność że nasi pacjenci trafiają w dobre i odpowiedzialne ręce. Wykonujemy między innymi zabiegi chirurgiczne w ortopedii, ginekologii oraz urologii. Należy podkreślić iż w sytuacji gdy istnieje taka możliwość staramy się przeprowadzać zabiegi chirurgii małoinwazyjnej metodą laparoskopową. Posiadamy dwie supernowoczesne sale operacyjne, jak również komfortowe sale dla pacjentów. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju operacje z zakresu chirurgii plastycznej od najprostszych po te bardzo skomplikowane. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi chirurgii plastycznej jak operacje plastyczne nosa, operacje korekcyjne uszu, facelifting, liposukcja, plastyka brzucha, operacje plastyczne piersi oraz inne.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • EuroMediCare - klinika Warszawa »

  EuroMediCare, spółka współpracująca z Narodowym Funduszem Zdrowia, od dziesięciu lat oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług leczniczych dla pacjentów w każdym wieku i z każdym problemem. W Piasecznie pod Warszawą szpital św. Anny oferuje kompleksowe operacje chirurgiczne, które pomogą Ci z powrotem dostrzec własne piękno, zaś pozostałe siedem szpitali i szesnaście przychodni w całej Polsce ocali Twoje zdrowie i życie dzięki wysokiej klasy specjalistom.
  Dla najmłodszych
  EMC zajmuje się również jedną z najtrudniejszych gałęzi medycyny, czyli szczegółową opieką nad dziećmi. Prowadzimy karty najmłodszych pacjentów przez wiele lat i w imię lekarskich wartości staramy się, aby polskie dzieci miały dostęp do jak najlepszej opieki. W zakres kompetencji EMC wchodzi zarówno ginekolog dziecięcy, jak i zabiegi medyczne od samego początku, a nawet poczęcia dziecka - takie jak komfortowy poród.
  Dla najstarszych
  Zajmujemy się również leczeniem onkologicznym, jak też i opieką nad seniorami. Jesteśmy w stanie rozwiązać problemy z pamięcią, prowadzimy leczenie schorzeń ortopedycznych oraz posiadamy specjalistów związanych ściśle z zagadnieniami geriatrii.
  EMC dzięki koordynacji działań z Narodowym Funduszem Zdrowia może zapewnić refundację na dużą część zabiegów, w efekcie czego będą one bezpłatne.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blikpol - Centrum Laserowej Korekcji Wzroku »

  Blikpol to klinika specjalizująca się w zaawansowanych zabiegach i wysokospecjalistycznej diagnostyce okulistycznej. Laserowa korekcja wzroku, operacje zaćmy, terapia stożka rogówki metodą cross-linking, cyfrowa topografia czy badania OCT lub kamerą Pentacam - to tylko niektóre z dostępnych w Centrum zabiegów i badań. Ideą Blikpolu jest udostępnianie metod, technologii i urządzeń pozwalających na przeprowadzenie najbardziej precyzyjnych i skutecznych zabiegów spośród dostępnych dziś na polskim rynku. Klinika wykorzystuje technologie globalnego lidera i współwynalazcy laserowej korekcji wzroku - Abbott Medical Optics - stawiając na jakość, bezpieczeństwo i redukcję okresu gojenia po zabiegu do minimum.
  Skorzystaj z doświadczenia okulistów Blikpolu i obecności aktualnie jedynego w Polsce systemu umożliwiającego wykonywanie zabiegu iLASIK - wyłącznej metody akceptowanej przez NASA i wojsko amerykańskie do korekcji wzroku specjalistycznego personelu i sprawdź podczas wizyty kwalifikacyjnej czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  ZiębaClinic to niepubliczna klinika mieszcząca się w Katowicach. Zajmuje się ona przede wszystkim leczeniem niepłodności, ginekologią i położnictwem ogólnie oraz endokrynologią, czyli leczeniem nieprawidłowo funkcjonujących gruczołów wewnętrznych.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Gdańsk dr n. med. Marta Malek »

  Gabinet Dermatologiczny dr n. med. Marty Malek. Dermatolog przyjmujący w mieście Gdańsk zajmujący się kompleksowy leczeniem dermatologicznym oraz wenerologicznym. Lekarz zajmujący się leczeniem takich chorób jak łysienie, trądzik, kłykciny kończyste. Diagnozowanie takich dolegliwości jak choroby weneryczne.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dental Avenue - Ortodonta, Dentysta, Implanty - Warszawa »

  Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Warszawy. Kompleksowa opieka stomatologiczna: stomatologia, protetyka, ortodoncja, chirurgia, endodoncja. Specjalizujemy się w nowoczesnej ortodoncji wykorzystującej zachodnie metody leczenia bezekstrakcyjnego. Leczymy aparatami stałymi metalowymi, estetycznymi, kryształowymi oraz aparatem Damon Q.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Leczenia Nietrzymania Moczu All-Med »

  Co to jest nietrzymanie moczu Jaką metodę wybrać przy leczeniu nietrzymania moczu Rozwiąż problem raz na zawsze dzięki odpowiednio dobranym metodom leczenia.

  W Polsce niemal co trzecia kobieta cierpi na nietrzymanie moczu.
  All-Med Centrum Medyczne to specjalistyczny ośrodek w Łodzi, pomagający kobietom borykającym się z tym problemem.

  ALL-MED jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju. Prowadzi leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej, terapeutycznej i zabiegowej, spełniające najwyższe unijne standardy. Opiekę nad pacjentami sprawuje kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji. Ich profesjonalizm, potwierdzony tytułami naukowymi oraz praktyką medyczną uzyskaną w prestiżowych klinikach krajowych i zagranicznych, gwarantują optymalne efekty terapeutyczne na każdym etapie leczenia.

  Data dodania: 20 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fertina Centrum Medyczne - Leczenie niepłodności i badania prenatalne »

  Centrum Medyczne Fertina specjalizuje się w leczeniu niepłodności oraz badaniach prenatalnych. Pomagamy parom, korzystającym z usług naszego Centrum, zajść w ciążę, wspieramy ich w czasie trwania ciąży, aż do szczęśliwego rozwiązania. Wśród naszych usług dostępne są m.in. konsultacje niepłodnościowe, monitorowanie cyklu, procedury inseminacji, badania drożności jajowodów.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Detoksykacji MedJol - Detoks Góra Kalwaria »

  W naszym ośrodku detoksykacji organizmu Medjol oferujemy pacjentom wysokiej jakości detoks poalkoholowy, detoks ponarkotykowy, detoks polekowy oraz zabieg implantacji esperalu. Nasi pacjencji mogą liczyć na dobre warunki bytowe, wyżywienie, pokoje z dostępem do TV oraz całodobową opiekę lekarską. Posiadamy markowy sprzęt do ratowania życia w razie nagłych wypadków.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »