Ortopedia i urologia - Klinika Mazan

Ortopedia i urologia - Klinika Mazan Powstanie Kliniki Chirurgii Mazan to spełnienie naszych marzeń o doskonałej i wygodnej dla pacjentów placówce medycznej. Zgromadziliśmy pod jednym dachem wielu wyśmienitych specjalistów z długoletnim doświadczeniem w pracy klinicznej, dzięki czemu mamy pewność że nasi pacjenci trafiają w dobre i odpowiedzialne ręce. Wykonujemy między innymi zabiegi chirurgiczne w ortopedii, ginekologii oraz urologii. Należy podkreślić iż w sytuacji gdy istnieje taka możliwość staramy się przeprowadzać zabiegi chirurgii małoinwazyjnej metodą laparoskopową. Posiadamy dwie supernowoczesne sale operacyjne, jak również komfortowe sale dla pacjentów. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju operacje z zakresu chirurgii plastycznej od najprostszych po te bardzo skomplikowane. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi chirurgii plastycznej jak operacje plastyczne nosa, operacje korekcyjne uszu, facelifting, liposukcja, plastyka brzucha, operacje plastyczne piersi oraz inne.

Szczegóły strony klinika-mazan.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę klinika-mazan.pl:

Ortopedia i urologia - Klinika Mazan

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 388

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Clinmed - Polish Clinical Research Organization - Company Profile »

  ClinMed Pharma is a Polish Clinical Research Organization cooperating with pharmaceutical, CRO and biotech companies in all phases of clinical trials, as well as non-interventional studies.

  Our mission is to provide high quality services with much personal attention and to customise the services to the needs of our clients.

  ClinMed Pharma personnel show great commitment to all projects not only ensuring the proper study conduct required by the local law, GCP standards and Sponsor's SOPs but also good and long-term relationships with investigators due to the professional and reliable approach.

  To keep our competitive advantage, we emphasize personalized and tailored services and faster response time, which result in shortening the process necessary to get a new drug approved by the Regulatory Authorities.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sypień klinika stomatologiczna »

  Klinika Stomatologiczna Sypień to zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny stomatologii. Misją kliniki jest skuteczne leczenie bez bólu. Klinika specjalizuje się w takich dziedzinach jak: periodontologia, stawy skroniowo-żuchwowe, implantologia, ortodoncja, protetyka, profilaktyka, endodoncja, chirurgia, radiologia, stomatologia estetyczna, periodontologia. Stawiamy na wysoką jakość. Szukasz dobrego dentysty z Bielska-Białej lub okolic? Sprawdź naszą klinikę już dziś. Klinika Sypień z Bielska-Białej (woj. śląskie) to klinika otwarta na nowoczesne rozwiązania w Internecie: prowadzimy stomatologiczny blog (http://blog.sypien.pl) oraz profil na FaceBooku. Priorytetem naszej kliniki jest zadowolenie pacjentów. Indywidualne podejście w połączeniu z szczerą rozmową rozwiewającą wszelkie niejasności jest zaczątkiem sukcesu terapeutycznego. Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną wiedzę staramy się przedstawiać i wykonywać plan leczenia ściśle dostosowany do każdego pacjenta.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.klinikawiatroszak.pl »

  Wygląd jest ważny dla każdego z nas, dlatego też tak bardzo staramy się, aby wyglądać w każdej sytuacji w miarę idealnie. Niestety, jest to niekiedy bardzo trudne, szczególnie, gdy zwykłe ćwiczenia, oraz tradycyjnie stosowane kosmetyki przynoszą małe efekty. Wówczas, zaczyna się szukać innych rozwiązań, które dają już bardziej widoczne efekty. Klinika Wiatroszak, daje właśnie takie możliwości dla swych klientek. Wśród naszej oferty, można znaleźć również zabiegi dotyczące liposukcji, która jest znana od wielu lat. Dodatkowo nasz gabinet oferuje powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu innymi metodami niż liposukcja, ginekologię estetyczną a nawet zmianę płci. Wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Voigt Medica - Centrum Mikrochirurgii Oka »

  Voigt Medica - Centrum Mikrochirurgii Oka - to klinika, której specjalizacją jest leczenie chorób oczu. W naszej ofercie znajduje się miedzy innymi laserowa korekcja wzroku i laserowe usuwanie zaćmy. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który gwarantuje pełny komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Nasz sprzęt diagnostyczny pozwala zminimalizować możliwość wystąpienia powikłań po zabiegu. Współpracujemy z najlepszymi okulistami, a zbiegi odbywają się w jednej z najnowocześniejszych sal operacyjnych w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blikpol - Centrum Laserowej Korekcji Wzroku »

  Blikpol to klinika specjalizująca się w zaawansowanych zabiegach i wysokospecjalistycznej diagnostyce okulistycznej. Laserowa korekcja wzroku, operacje zaćmy, terapia stożka rogówki metodą cross-linking, cyfrowa topografia czy badania OCT lub kamerą Pentacam - to tylko niektóre z dostępnych w Centrum zabiegów i badań. Ideą Blikpolu jest udostępnianie metod, technologii i urządzeń pozwalających na przeprowadzenie najbardziej precyzyjnych i skutecznych zabiegów spośród dostępnych dziś na polskim rynku. Klinika wykorzystuje technologie globalnego lidera i współwynalazcy laserowej korekcji wzroku - Abbott Medical Optics - stawiając na jakość, bezpieczeństwo i redukcję okresu gojenia po zabiegu do minimum.
  Skorzystaj z doświadczenia okulistów Blikpolu i obecności aktualnie jedynego w Polsce systemu umożliwiającego wykonywanie zabiegu iLASIK - wyłącznej metody akceptowanej przez NASA i wojsko amerykańskie do korekcji wzroku specjalistycznego personelu i sprawdź podczas wizyty kwalifikacyjnej czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZiębaClinic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej »

  ZiębaClinic to niepubliczna klinika mieszcząca się w Katowicach. Zajmuje się ona przede wszystkim leczeniem niepłodności, ginekologią i położnictwem ogólnie oraz endokrynologią, czyli leczeniem nieprawidłowo funkcjonujących gruczołów wewnętrznych.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Gdańsk dr n. med. Marta Malek »

  Gabinet Dermatologiczny dr n. med. Marty Malek. Dermatolog przyjmujący w mieście Gdańsk zajmujący się kompleksowy leczeniem dermatologicznym oraz wenerologicznym. Lekarz zajmujący się leczeniem takich chorób jak łysienie, trądzik, kłykciny kończyste. Diagnozowanie takich dolegliwości jak choroby weneryczne.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.unimed.szczecin.pl/ »

  Placówka zajmująca się świadczeniem usług medycznych w Szczecinie, działająca pod nazwą Uni-Med. zaprasza pacjentów do rejestrowania wizyt. Wykwalifikowani lekarze udzielają pomocy przy wielu przypadłościach. Pracują w nim stomatolodzy, urolog i specjalistka od medycyny estetycznej. Gabinet jest nowocześnie wyposażony, dzięki czemu cała diagnostyka i badania odbywają się z wielką precyzją, bezpieczeństwem i komfortem pacjentów. Gabinet zaprasza do rejestracji terminów telefonicznie, osobiście lub przez Internet.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Łódź All-Med »

  ALL-MED jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycznych w kraju. Prowadzi leczenie z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej, terapeutycznej i zabiegowej, spełniające najwyższe unijne standardy. Opiekę nad pacjentami sprawuje kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalizacji. Ich profesjonalizm, potwierdzony tytułami naukowymi oraz praktyką medyczną uzyskaną w prestiżowych klinikach krajowych i zagranicznych, gwarantują optymalne efekty terapeutyczne na każdym etapie leczenia. ALL-MED realizuje świadczenia refundowane przez NFZ oraz komercyjne. W trosce o zdrowie każdego pacjenta dbamy o najwyższy poziom usług, spełniając tym samym Państwa potrzeby i oczekiwania w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Detoksykacji MedJol - Detoks Góra Kalwaria »

  W naszym ośrodku detoksykacji organizmu Medjol oferujemy pacjentom wysokiej jakości detoks poalkoholowy, detoks ponarkotykowy, detoks polekowy oraz zabieg implantacji esperalu. Nasi pacjencji mogą liczyć na dobre warunki bytowe, wyżywienie, pokoje z dostępem do TV oraz całodobową opiekę lekarską. Posiadamy markowy sprzęt do ratowania życia w razie nagłych wypadków.

  Data dodania: 27 07 2017 · szczegóły wpisu »