Portale medyczne Kategoria: Portale medyczne

Portale medyczne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Chirurgia Plastyczna - Operacje plastyczne w Medical Esthetic »

  Zatrudniamy najlepszych chirurgów plastycznych w Warszawie. Oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wykwalifikowany personel z kilkuletnim doświadczeniem z starannością wykonuje operacje plastyczne w naszje klinice Medical Esthetic.

  Oddziałem kieruje dr Grażyna Nasińska-Jurek, która jako jedna z nielicznych chirurgów plastycznych w Polsce należy do elitarnej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS).

  Medical Esthetic znajduje się blisko centrum Warszawy. Dzięki temu dojazd do kliniki jest bezproblemowy i szybki. Dla Pacjentów spoza stolicy Polski zapewniany jest transport oraz pobyt w klinice.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fertina Centrum Medyczne - Leczenie niepłodności i badania prenatalne »

  Centrum Medyczne Fertina specjalizuje się w leczeniu niepłodności oraz badaniach prenatalnych. Pomagamy parom, korzystającym z usług naszego Centrum, zajść w ciążę, wspieramy ich w czasie trwania ciąży, aż do szczęśliwego rozwiązania. Wśród naszych usług dostępne są m.in. konsultacje niepłodnościowe, monitorowanie cyklu, procedury inseminacji, badania drożności jajowodów.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U. ITcom Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych »

  Sklep z oprogramowaniem do komputerów. Robimy to z miłości i pasji do produktów i oprogramowania IT.
  Sprzedajemy oraz doradzamy coraz więcej, więc najwyraźniej musimy być dobrzy w tym co robimy.
  Owocami naszej pracy jest grono zadowolonych klientów.
  Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz profesjonalne doradztwo poprzez dostawę odpowiednich rozwiązań IT.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Preparat Hedrin »

  Dla Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców przygotowaliśmy rzetelną i pomocną stronę, gdzie zamieściliśmy ważne informacje na temat wszawicy, a ponadto na temat naszego produktu o nazwie Hedrin, który serdecznie polecamy. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddychanie.pl - leczenie sportowców »

  Jeżeli masz trudności z oddychaniem i chcesz uzyskać wiarygodną poradę, powinieneś natychmiast wejść na opisywaną witrynę internetową. Mieszczą się na niej precyzyjne wskazówki lekarskie, które dotyczą różnorodnych kwestii dotyczących problemów z oddychaniem. Przydatne porady odszukają tutaj zarówno osoby, które nie mogą poradzić sobie z uciążliwym chrapaniem w nocy, jak też i sportowcy, którzy doznali różnego urazu zatok. Ponadto na niniejszej witrynie internetowej zostały umieszczone rozbudowane informacje dotyczące komputerowej tomografii 3D świadczonej przez Centrum Diagnostyki Obrazowej. W przypadku jakichkolwiek zapytań internauci mogą skorzystać z podanego numeru kontaktowego.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marketing medyczny dla Lekarzy i gabinetów »

  Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu cyfrowego marketingu dla medycyny. Zajmujemy się tą dziedziną od roku 2014 stale zdobywając nowe doświadczenia. Usługi jakie proponujemy tworzone są wokół mocnej strategii, jaką budujemy wspólnie z Klientem i dzięki której wiemy w jaki sposób Twój gabinet osiągnie ważne dla Ciebie cele biznesowe. Dostarczamy rozwiązania dla pozycjonowania SEO, budujemy content marketing, tworzymy treści, piszemy ciekawe artykuły na blogi - Twoje lub innych partnerów. Zmieniamy taktyki w oparciu o analitykę ale trzymając się z góry ustalonych przez Ciebie celów biznesowych jak ilość pacjentów czy miesięczny przychód w Twoim medycznym biznesie.

  Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • StomatolodzyWarszawa.pl »

  Specjalistyczna baza gabinetów dentystycznych i klinik stomatologicznych na terenie Warszawy i obszaru aglomeracji warszawskiej. Znajdź dobrego dentystę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Posiadamy bazy klinik dentystycznych min. z Ursynowa, Żoliborza, Mokotowa, Białołęki.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fit7 »

  Wszystko dla zdrowia i pięknego wyglądu.
  Blog pełen medycznych porad, dzięki którym będziesz się cieszył doskonałym zdrowiem. Znajdziesz u nas porady stomatologiczne, dentystyczne, a także związane z reumatologią, medycyną estetyczną, alergią oraz pięknym wyglądem. Zapraszamy

  Data dodania: 19 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Forum medyczne »

  Forum medyczne poruszające problemy zdrowia, w kontekście metod leczenia i stosowania lekarstw. Porad udzielają dyplomowani lekarze, studenci medycyny, farmaceuci oraz sami użytkownicy forum, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z przebytych chorób, powikłań, profilaktyki.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko na temat chorób atakujących nasze dzieci »

  Angina ropna to bardzo częsta choroba diagnozowana u dzieci – objawia się ona wysoką gorączką i zaropiałym gardłem. Warto dodać tutaj także iż ból gardła jest wyjątkowo silny – następują także problemy z przełykaniem. Oczywistym sposobem leczenia jak w przypadku każdej infekcji bakteryjnej jest kuracja antybiotykami – leczenia jest koniecznie ponieważ może dojść do groźnych powikłań choroby. Więcej informacji o tej chorobie dziecięcej znajdziesz na naszej stronie – zapraszamy.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Implanty-Zebow.pl »

  Internetowy przewodnik, który prowadzi pacjenta krok po kroku po zabiegu wszczepienia implantu. Demaskujemy ceny, prezentujemy opinie, podpowiadamy na co zwracać uwagę i co robić, aby nie przepłacić. Jak znaleźć dobrego specjalistę, który sprawi, że zabieg będzie możliwie bezbolesny i tani? Czego spodziewać się po implancie i dlaczego ta metoda jest obecnie tak popularna nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie? Te i inne odpowiedzi znajdziesz na Implanty-Zebow.pl.

  Data dodania: 05 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Esperal.net - kliniki leczenia alkoholizmu »

  Skorzystaj z możliwości szybkiego znalezienia interesującej cię kliniki leczeni alkoholizmu w dużych miastach Polski. Na naszym portalu publikujemy dane dotyczące klinik z całej Polski. Jeżeli szukasz miejsca, w którym w sprawny i szybki sposób profesjonaliści pomogą ci w zwalczeniu uzależnienia wówczas dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lubelskie.medmiasto.pl - portal medyczny dla pacjentow »

  Portal medyczny dla pacjentow w wojewodztwie lubelskim; bezpłatne badania, akcje prozdrowotne, dyżury aptek w woj. lubelskim, informacje o zdrowiu i więcej...

  Całość podzielona jest na działy tematyczne, ktore umożliwiają szybkie odnalezienie najważniejszych informacji, takich jak nocna pomoc medyczna, bezpłatne badania profilaktyczne, akcje prozdrowotne, itp.

  Artykuły są pisane przez lekarzy, specjalistów lub we współpracy ze środowiskiem medycznym.

  Wszystko to sprawia, że portal medyczny dla pacjentow, jakim jest lubelskie.medmiasto.pl, wyróżnia się spośród podobnych źródeł informacji.

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • DNA i badania genetyczne - mojedna.com.pl »

  Badania genetyczne zrewolucjonizowały medycynę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odkryć na polu genetyki? Nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę, aby poznań historię badań genetycznych, jak powstają mutacje, oraz kto jest najbardziej narażony na odziedziczenie chorób o podłożu genetycznym.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odżywianie, zdrowe jedzenie, diety - JakJesc.com.pl »

  Strona oferuje porady i wskazówki odnośnie tego, jak jeść, by być zdrowym i zadowolonym z życia człowiekiem. Dodatkowo znajdziesz tutaj informacje na temat najważniejszych nietolerancji i alergii pokarmowych, takich jak nietolerancja glutenu.

  Data dodania: 20 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Portale medyczne

(3)

Portale medyczne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: