Fora dyskusyjne Podkategoria: Fora dyskusyjne

 • P.H.U. ITcom Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych »

  Sklep z oprogramowaniem do komputerów. Robimy to z miłości i pasji do produktów i oprogramowania IT.
  Sprzedajemy oraz doradzamy coraz więcej, więc najwyraźniej musimy być dobrzy w tym co robimy.
  Owocami naszej pracy jest grono zadowolonych klientów.
  Zapewnienie wysokiej jakości usług oraz profesjonalne doradztwo poprzez dostawę odpowiednich rozwiązań IT.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Forum progenia.org - dyskusja o leczeniu progenii, retrogenii i innych wad ortognatycznych »

  Forum dyskusyjne dla osób z wadami ortognatycznymi. Znajdziesz tutaj relacje leczenia pacjentów z progenią, retrogenią, laterogenią oraz innymi wadami gnatycznymi zgryzu.

  Na forum dowiesz się między innymi:
  - gdzie się udać w celu rozpoznania wady,
  - jak i gdzie rozpocząć leczenie,
  - jak wygląda przygotowanie ortodontyczne do operacji chirurgicznej szczęki i żuchwy,
  - jak postępować w czasie rekonwalescencji po operacji.

  Zapraszamy do dyskusji.
  www.progenia.org

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jąkanie się. Zrzeszenie Ludzi Jąkających się - strona i forum »

  Ludzie którzy znają osoby jąkające się, znajdą tutaj porady, jak żyć z ludźmi jąkającymi się, jak im pomóc.

  Osoby jąkające się znajdą tutaj podoobnych do siebie ludzi.
  Na stronie forum dla jąkających, czat dla jąkających, ciekawe artykuły związane z wadą wymowy (np. "Co sądzą dziewczyny o jąkających się facetach", poradnik dla jąkających się, baza logopedów z całej Polski, grupa ćwicząca wymowę poprzez skype.

  Data dodania: 16 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • TwojDoktor.info »

  Darmowe Porady Lekarskie. Masz problem ze zdrowiem szukasz ludzi z podobnym problemem do twojego?. Dobrze trafiłeś! Napisz grupa ekspertów odpowie na wszelkie twoje pytania ZA DARMO! Porady Medyczne Online, Forum Medyczne, Artykuły

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik »

  Serwis tradzik.info.pl to forum dla ludzi, mających problemy skórne. Jest to ukierunkowane ściśle na trądzik forum o tematyce zdrowotnej. U nas wymienisz się doświadczeniami i poglądami z zakresu leczenia tej jakże uciążliwej choroby. Dyskusje toczą się na tematy związane ze skutecznością zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyków i różnorakich leków na trądzik. Forum jest systematycznie sprawdzane pod kątem merytorycznym a rejestracja jest bezpłatna i trwa krótką chwilę.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia Psychiatria Forum »

  Forum dyskusyjne o tematyce psychologicznej. Nerwica, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania, całościowe zaburzenia rozwoju, nałogi i uzależnienia, zaburzenia preferencji seksualnych, inne zaburzenia psychiczne. Masz problemy? Na naszym forum znajdziesz ludzi, którym możesz zaufać. Dołącz do nas już dziś! Zapraszamy.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Implant Expert »

  Stomatologia zachowawcza, estetyczna, protetyka, implanty, smile makeovers. Poprawiamy samopoczucie, urodę, a przede wszystkim zdrowie. Stosujemy najnowocześniejszą diagnostykę, ponieważ posiadamy tomograf komputerowy 3D Gendex i-Cat. Dzięki temu urządzeniu oraz precyzyjnemu planowaniu, jesteśmy w stanie wykonać zabieg np. implantacji z blisko 100% powodzeniem w każdym przypadku. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają wyjątkowego, kameralnego miejsca, gdzie pacjenta traktuje się po ludzku i z szacunkiem.
  Zapraszamy

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyroda i Ekologia »

  Serwis Linum.pl to kolosalne miejsce w internecie na którym posiądziesz informacje z medycyny naturalnej. Upubliczniamy najświeższe nagonki ze świata natury, oraz zapraszamy do oceny wszystkich uczniów, nie tylko doktorów co myślą o medycynie niekonwencjonalnej na obszarze UE. Niewielu się zgodzi z tezą że ludzkość ma ogromny wpływ na jakość życia człowieka. Nasza strona WWW przedstawia niezbite dowody, że winni są nie tylko ludzie! Lekarze nie są w stanie obronić naszegi zdrowia.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Choruje Na - Wiedza jest kluczem do zdrowia - Wszystko co najważniejsze w jednym miejscu »

  Znajdziesz tutaj artykuły, porady dietetyczne i zdrowotne, a także codzienne nowości ze świata. Ponadto mamy katalog weryfikowanych lekarzy z placówkami gdzie przyjmują czytelnie pokazanymi na mapie google, katalog schorzeń, katalog leków oraz forum dyskusyjne podzielone względem specjalności. Jest to jedyny tak ambitny polski portal medyczny stworzony z pasji, dla ludzi. Wejdź od razu.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum medyczne »

  Forum medyczne poruszające problemy zdrowia, w kontekście metod leczenia i stosowania lekarstw. Porad udzielają dyplomowani lekarze, studenci medycyny, farmaceuci oraz sami użytkownicy forum, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z przebytych chorób, powikłań, profilaktyki.

  Data dodania: 09 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fora dyskusyjne

(3)

Fora dyskusyjne - nowa strona:

Adres: