Poradniki Podkategoria: Poradniki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Preparat Hedrin »

  Dla Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców przygotowaliśmy rzetelną i pomocną stronę, gdzie zamieściliśmy ważne informacje na temat wszawicy, a ponadto na temat naszego produktu o nazwie Hedrin, który serdecznie polecamy. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddychanie.pl - leczenie sportowców »

  Jeżeli masz trudności z oddychaniem i chcesz uzyskać wiarygodną poradę, powinieneś natychmiast wejść na opisywaną witrynę internetową. Mieszczą się na niej precyzyjne wskazówki lekarskie, które dotyczą różnorodnych kwestii dotyczących problemów z oddychaniem. Przydatne porady odszukają tutaj zarówno osoby, które nie mogą poradzić sobie z uciążliwym chrapaniem w nocy, jak też i sportowcy, którzy doznali różnego urazu zatok. Ponadto na niniejszej witrynie internetowej zostały umieszczone rozbudowane informacje dotyczące komputerowej tomografii 3D świadczonej przez Centrum Diagnostyki Obrazowej. W przypadku jakichkolwiek zapytań internauci mogą skorzystać z podanego numeru kontaktowego.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko.be »

  Gorąco zapraszamy na nowo powstały serwis poświęcony zdrowiu dzieci. Portal ten gromadzi porady ekspertów problemów dzieci w różnym wieku. Każdy z artykułów, które można tutaj znaleźć został odpowiednio oznaczony i może zostać odnaleziony na różne sposoby. Jeżeli nurtuje cię jakieś pytanie i chcesz znaleźć na nie odpowiedź, a nie możesz go znaleźć w serwisie to masz możliwość zadania takiego pytania do specjalisty i otrzymanie odpowiedzi na łamach witryny.Zapraszamy od odwiedzin.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Astmatyk.edu.pl - wszystko o astmie »

  Dychawica czyli astma, to chroniczna, poważna przypadłość chorobowa dotykająca płuc. Zacieśnia ona drogi oddechowe osoby chorej i wyzwala powracające ataki braku tchu, świstu podczas nabierania i wypuszczania powietrza, ucisku w klatce piersiowej oraz suchego kaszlu.

  Astma oskrzelowa ma swój początek zazwyczaj w dzieciństwie, ale generalnie dotyka ludzi w każdym wieku. W Polsce na astmę oskrzelową choruje więcej niż 8% populacji.

  Pomimo że w tej chwili schorzenia tego nie da się wyleczyć, to możliwe jest skuteczne zarządzenie i kontrola przebiegu choroby przez stosowanie leków i unikanie elementów środowiskowych mogących spowodować pogorszenie występujących objawów u astmatyków. W leczeniu astmy wykorzystuje się przede wszystkim leki w postaci inhalatorów.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak rzucić palenie? »

  Pierwszy papieros, to najczęściej wcale nie ten jedyny. Palenie tytoniu prowadzi do nałogu i to w wyjątkowo krótkim okresie. Zwykle ufamy, że potrafimy nad uzależnieniem zapanować, ale to są złudne przekonania. Ostatecznie okazuje się, że nie jesteśmy w stanie żyć bez papierosa a rzucenie nałogu jest w zasadzie nieosiągalne. Jak rzucić palenie? Informacje od ludzi, którzy byli uzależnieni od nikotyny można znaleźć na naszym portalu. Rzucenie papierosów w ogóle nie jest uciążliwe. Kilka dobrych porad i samozaparcie poprowadzi Cię do celu! Zapraszamy na nasz portal. Skoro rzuciłeś już tytoń podziel się przeżyciami z innymi, którzy nadal walczą z paleniem tytoniu.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Druga Młodość »

  Serwis poradnikowo-społecznościowy dla osób po 50 roku życia w którym znajdziesz porady dotyczące zdrowia, technologii, mody i urody, a także forum dyskusyjne. Na naszym forum dyskusyjnym każda osoba po 50 roku życia może porozmawiać i poznać inne osoby w jej wieku. Strona posiada bardzo rozbudowany dział społecznościowy w którym można dodawać zdjęcia, wymieniać się wiadomościami prywatnymi, tworzyć grypy i fora.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Domowe Sposoby Leczenia »

  Serwis szczegółowo opisujący alternatywne metody postępowania podczas popularnych schorzeń i dolegliwości - ziołolecznictwo, pierwsza pomoc, domowe leczenie, medycyna naturalna, recenzje najlepszych produktów i usług zdrowotnych.
  Każdy post to opis sposobu leczenia konkretnej choroby w warunkach domowych. Unikalne treści o wysokiej wartości merytoryczno-informacyjnej powstają na podstawie bestsellerowych wydań książkowych, osobistych doświadczeń oraz sprawdzonych informacji znalezionych w Internecie.
  Autentyczne kompendium wiedzy o domowym leczeniu, o inteligentnych zmianach w życiu i usuwaniu bezsensownych niszczących nawyków.
  Choroby opisane do tej pory: alergia, astma, bezsenność, biegunka w podróży, ból gardła, ból karku, ból kolana, ból krzyża, ból zęba, cholesterol, choroba lokomocyjna, czkawka, dna, endometrioza, grypa, grypa świńska, grzybica stóp, hemoroidy, kac, kamica, łupież, łuszczyca, miesiączka, oparzenia, oparzenia meduz, oparzenia słoneczne, przeziębienie, stres, trądzik, ugryzienia, ukąszenia, użądlenia, włosy przetłuszczone, włosy suche, zaparcia, zatoki, zgaga, jet lag i wiele więcej wkrótce.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog medyczny. Poradnik zdrowie i medycyna »

  Poradnik medyczny poświęcony zdrowiu i medycynie. Najważniejsze informacje, artykuły medyczne, porady i ciekawostki dla każdego. Dowiesz się jak dbać o swoje zdrowie.
  Zdrowie to nasz najcenniejszy skarb. Kiedy spotyka nas choroba, jesteśmy w stanie w pełni docenić prawdziwą wartość naszego zdrowia.
  Zapraszamy do lektury naszego serwisu.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum medycyna »

  Jesteśmy po to aby pomóc i doradzić. Zespół nasz składa sie z lekarza i farmaceuty, zawsze gotowych pomoc. Mamy rowniez do dyspozycji porady specjalistow z zakresu: urologii, pediatrii, laryngologii, chorób wewnętrznych i ginekologii. Można zadać pytanie lekarzowi specjaliście na forum medycyna i uzyskać za darmo fachową odpowiedź na wszelkie tematy dotyczące zdrowia.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Helicobacter »

  Miody manuka to dobrodziejstwo natury z Nowej Zelandii. Poprawia odporność i działa zbawiennie na układ pokarmowy. Jest pomocny w przypadku ran, poparzeń, rany cukrzycowej czy innych problemów skórnych. Ze zbieranego przez pszczoły nektaru powstaje ciemny, lejący się miód o charakterystycznym smaku i zapachu. Zawiera on aktywny składnik antybakteryjny, który nazywa się methylogloxal.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża i poród - Fajna Mama »

  Fajna Mama to serwis dla wszystkich fajnych mam które szukają praktycznych informacji na temat przygotowań do ciąży, porodu a także do wychowywania dzieci. Strona jest bardzo rozbudowana i posiada sekcje takie jak:
  Część poradnikowa - znajdują się tu bardzo praktyczne informacje na temat porodu, ciąży, przygotowań do ciąży a także wychowywania dzieci oraz informacje o zdrowiu dzieci.
  Forum dyskusyjne (ciąża forum)- forum to główna sekcja strony gdzie mamy wymieniają się praktycznymi informacjami na temat ciąży, porodu, wychowywania dzieci.
  Galerie zdjęć - oferują możliwość zamieszczania zdjęć swoich dzieci a także możliwość dodawania zdjęć rodziców tych dzieci.
  Fajna Mama to unikalna strona na polskim rynku stron dla mam ponieważ posiada bardzo rozbudowany system społecznościowy i informacyjny.

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna i zdrowie - Med-news.pl »

  Medycyna i zdrowie - Strona o medycynie i zdrowiu, lekarzach i studentach medycyny. Zawiera ogólnopolski katalog lekarzy i stomatologów, leki, informacje o antykoncepcji, porady medyczne i wywiady. Zapraszamy !!!

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Turnera - baza informacji »

  Witryna zespolturnera.pl dedykowana jest głównie kobietom, które w jakiś sposób dotyczy to schorzenie. Strona stanowi swego rodzaju kompendium wiedzy o Zespole Turnera. Tłumaczy czym jest i jak powstaje ta wada. Poza tym na stronie zespolturnera.pl znajdują się również takie zagadnienia jak: objawy Zespołu Turnera, sposoby diagnozowania Zespołu Turnera oraz życie z Zespołem Turnera. Zapraszamy do lektury każdego, kto chciałby również zasięgnąć porady w jaki sposób leczy się tą przypadłość jak i każdego, kto chce lepiej zrozumieć istotę tego schorzenia. Nasza witryna to cenna baza najbardziej aktualnej wiedzy na temat Zespołu Turnera jak i dowód tego, jak wiele osiągnęła medycyna w kierunku jego eliminowania.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo farmaceutyczne i rejestracja leków »

  Produkty lecznicze nie są zwykłymi towarami. System regulacji prawnych dotyczący kontroli wytwórców leków, procesów rejestracji leków i obrotu produktami leczeniczymi w Europie rozwijał się i zmieniał w ostatnich dekadach. Obecnie leki podlegają bardzo ścisłej regulacji, ich rejestracja i dokumentacja wyników badań mają na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu ochrony konsumentów, a jednocześnie umożliwienie dostępu do nowych terapii. Na stronie omawiane są zagadnienia związane z prawem farmaceutycznym i tematyką rejestracji leków w Polsce i w Europie.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zdrowotny »

  Nasz serwis zawiera mnóstwo ciekawych i interesujących wpisów na temat ciała człowieka. Odszukasz na tej stronie blisko kilkaset wiadomości na temat ciała człowieka. Nasz organizm to bardzo obszerny i interesujący temat. Dzięki podziałowi portalu na kategorie oraz tagi, można przyjemnie przeglądać zasoby witryny. Zapraszamy do zapoznania się z treścią witryny !

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eapteki.info - blog o aptekach internetowych, marketingu, promocji i reklamie leków. »

  Blog eapteki.info to baza wiedzy o aptekach internetowych, ich promocji, strategiach marketingowych i generowanych zyskach. Strona poświęcona aptekom internetowym zawiera również wiadomości z działu: apteki internetowe a prawo. Blog prowadzony jest przez osoby zarządzające w przeszłości największą polską apteką internetową Domzdrowia.pl. Na blogu znajdziesz liczne porady, case study oraz wskazówki, np. jak założyć aptekę internetową, jak prowadzić skuteczną, popularną i dochodową aptekę online. Zaglądaj do serwisu eapteki.info również wtedy jeśli zastanawiasz się jak uruchomić własną aptekę internetową i czy warto otworzyć aptekę online - znajdziesz tutaj szereg porad i informacji.
  Blog www.eapteki.info zawiera również informacje przydatne dla producentów i dystrybutorów leków, suplementów diety i kosmetyków. Znajdą oni informację m.in na tematy: promocja leków w aptece internetowej oraz jak zwiększyć sprzedaż w internecie.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perfect-Smile, STOMATOLOGIA GDAŃSK STOMATOLOG TRÓJMIASTO GABINET STOMATOLOGICZNY »

  Gabinet stomatologiczny Gdańsk zajmujący się leczeniem

  ludzi. Do jego specjalizacji należą: stomatologia

  estetyczna, protetyka stomatologiczna, implanty gdańsk,

  wybielanie zębów gdańsk, chirurgia stomatologiczna,

  endodoncja. Wybielanie zębów po promocyjnych cenach.

  Polecamy zapoznać się z cennikiem usług stomatologicznych

  na naszej stronie.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gastroskopia.tk wszystko o gastroskopii »

  gastroskopia.tk - strona o gastroskopii. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji i opisów. Zapraszam do odwiedzenia tej strony i wyrażenia swojej opinii. Znajdziecie tu Państwo informacje, które mogą okazać się przydatne dla Państwa. Zachęcam do zwiedzenia tego serwisu. Moderator portalu gastroskopia.tk

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mam hemoroidy - poradnik dla pacjentów »

  Internetowy poradnik dla osób cierpiących z powodu hemoroidów. Ze względu na wstydliwy charakter tej dolegliwości, wielu chorych krępuje się podjąć leczenie. Niesłusznie! Hemoroidy w większości przypadków można wyleczyć bezproblemowo. Dowiedz się więcej z naszego serwisu.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - odpowiedzi na pytania »

  Depresja. Przystępnie o problemie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w gabinecie psychiatrycznym. Definicja depresji, rozpoznanie i rodzaje, przyczyny zaburzeń. Możliwości pomocy sobie, leczenie. Kontakt z lekarzem psychiatrą na terenie Bydgoszczy. Także artykuły na temat zaburzeń psychicznych

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebrzuszek.pl »

  Jeden z popularniejszych serwisów parentingowych. Tematem głównym jest ciąża - informacje i porady, Kalendarz, przebieg ciąży oraz kalkulator ciąży. Ciąża tydzień po tygodniu, rozwój płodu opatrzony zdjęciami. Zdrowie kobiety w ciąży, poród, połóg. Karmienie niemowląt, poradnik laktacyjny. Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michaels Medicine | Porady medyczne ONLINE »

  Nazywam się Michał, od kilku lat moją pasją jest szeroko pojęta medycyna. Stale poszerzam swoją wiedzę z tego zakresu opierając ją na artykułach osób wybitynch w tych dziedzinach medycyny, które najbardziej mnie interesują. Przedstawiam tu swoje własne spojrzenie na medycyne, a w szczególności takie jej działy jak neurochirurgia choć nie tylko.

  Dziennik ten mam zamiar poświęcić w całości temu co mnie interesuje, czyli jak nie trudno zgadnąć - medycynie. Będę tu traktował o różnych nowych metodach terapii, własnych schematach leczenia, tzn doborze leków pod konkretne schorzenia, diagnozowania tych schorzeń, profilaktyki. Wszystko z mojego punktu widzenia, podyktowane moim osobistym podejściem do medycyny w zgodzie oczywiście z obecnym stanem wiedzy w dziedzinie, która od niespełna 4 lat jest moją pasją.

  Poza własnymi publikacjami, oferuję także każdemu nieodpłatnie darmowe drobne porady medyczne. Są one oczywiście w zgodzie z najlepszą wciąż poszerzaną wiedzą autora, jednak nie zastąpią specjalistycznej porady lekarskiej. Niemniej jednak mogą nakierować zaniepokojonego, zagubionego pacjenta co z danym objawem, wynikami badan, rozpoznaniem, diagnozami dalej robić. Gdzie się udać, jakie badania wykonać, o co pytać lekarza gdy już się do niego wybierzemy, o jakie leki poprosić/wspomnieć. W przypadku drobnych, nie poważnych schorzeń mogę będąc pewnym, postawić konkretną diagnozę i ustalić leczenie nawet przez internet, a jesli to byłoby niemożliwe zawsze tymczasowo ustalić leki przeciwbólowe do czasu wizyty u lekarza. Pomogę każdemu na ile będę w stanie.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poradniki

(3)

Poradniki - nowa strona:

Adres: