Sprzęt medyczny Kategoria: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rest Lords - Fotele »

  Firma Rest Lords powstała z pasji do relaksu. Nasza firma jest sprzedawcą urządzeń masujących. W naszej ofercie posiadamy produkty globalnych marek takich jak Massaggio i Tokuyo. Dzięki doświadczeniu w pracy z fotelami masującymi naszym kontrahentom oferujemy urządzenia najwyższej klasy. Fotele w naszej ofercie są urządzeniami o najlepszych parametrach jakościowych dotyczących materiałów z których zostały wykonane. Doświadczenie naszych serwisantów sprawia, iż prowadzimy serwis gwarancyjny naszych foteli na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • X-REH.PL | Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych »

  Sklep rehabilitacyjny X-REH.PL | Zapewniamy niezwykle bogatą ofertę. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego (przede wszystkim sprzętu do rehabilitacji) jak również usługami okołobiznesowymi takimi jak doradztwo medyczne (consulting), przeprowadzamy audyty placówek medycznych, pomagamy uzyskać kontrakt z NFZ, dotacje unijne, rejestrujemy placówki medyczne oraz zapewniamy możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez usługi odszkodowawcze. Zapraszamy do zakupów !

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • MEDchart – program do obsługi gabinetu lekarskiego »

  MEDchart to funkcjonalna aplikacja medyczna dostępna w przeglądarce z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze, dzięki czemu, aby z niej korzystać, nie potrzeba czasochłonnych szkoleń lub opasłych instrukcji obsługi. Dzięki temu, że jest prosta jak korzystanie z poczty elektronicznej, poradzą sobie z nią nawet te osoby, które rzadko pracują na komputerze.

  Oprogramowanie dla przychodni lekarskich i gabinetów prywatnych to krok w stronę nowoczesności oraz poprawa komfortu pracy lekarza i personelu medycznego. Funkcjonalności takie jak: kalendarz wizyt z rejestracją online, powiadomienia SMS, kartoteki pacjentów, e-recepty, szablony dokumentów, baza leków, generowanie dokumentów niezbędnych przy rozliczeniach i możliwość prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej przyspieszają wykonywanie codziennych obowiązków i pozwalają na większą oszczędność czasu.

  W aplikacji MEDchart zadbano również o bezpieczeństwo. Najwyższej jakości zabezpieczenia zgodne z wymogami GIODO oraz dopasowywane do bieżących zmian prawnych to gwarancja skutecznej ochrony zgromadzonych danych.

  Data dodania: 28 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • MediPlus.pl - internetowy sklep medyczny »

  Internetowy sklep medyczny MediPlus.pl to miejsce, gdzie można zaopatrzyć si w różnorodny sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt ortopedyczny i pomocniczy. W szerokim asortymencie naszego sklepu medycznego znajdą Państwo między innymi wózki inwalidzkie, materac przeciwodleżynowy, łóżka rehabilitacyjne, kule inwalidzkie, jak i wiele innych produktów, dzięki którym możliwy jest powrót do zdrowia i sprawności.

  Data dodania: 22 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Białystok Akustyk »

  Aparaty słuchowe najlepszych firm Phonak, Widex, Signia, Siemns, Starkey, Audibel. Aparaty słuchowe na każdą kieszeń, najlepszy stosunek ceny do jakości. Bezpłatne badanie słuchu, baterie do aparatów słuchowych, systemy fm oraz środki czystości to główne produkty w ofercie firmy Akustyk Aparat Słuchowe z Białegostoku.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skórska BHP - Beata Skórska »

  Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, którego potrzebują jednostki Państwowej Straży Pożarnej, Ochotnicze Straże Pożarne, firmy szkoleniowe, Stacje Pogotowia Ratunkowego, policja, oraz wojsko. W naszym sklepie znajdziesz m.in. Materac próżniowy, Szyny próżniowe, Zestaw ratownictwa medycznego R1 oraz Elektrody do defibrylatorów AED. Sprzęt oferowany w tym sklepie jest profesjonalny, działa sprawnie i odznacza się wysoką jakością. Ułatwia ratowanie ludzi i niesienie pomocy w trudnych sytuacjach związanych z zagrożeniem życia lub zdrowia.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Infoscan S.A. »

  Infoscan.pl to strona, która prezentuje Infoscan – urządzenie do zdalnej diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu. Jest z jednej strony wygodną dla pacjentów i z drugiej zaś oszczędzającą czas lekarzy propozycją outsourcingu badań. Urządzenie to umożliwia badanie zaburzeń podczas snu, a także ciągłe badania pulsoksymetryczne.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • "DANLAB" Danuta Katryńska »

  Na stronie danlab.pl możesz znaleźć dokładny opis naszego asortymentu. Naszą specjalizacją jest sprzęt przeznaczony do laboratoriów. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją różnego rodzaju przedmiotów, których zadaniem jest ułatwianie pracy laboratoryjnej. U nas możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju meble, akcesoria i profesjonalne wyposażenie laboratoriów różnego rodzaju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu przez naszą stronę firmową.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Teleopieka.com.pl - Bochacz.com sp. z o.o. »

  Nasza firma zajmuje się zapewnianiem opieki seniorom. W ramach świadczonych usług oferujemy opiekuna na telefon, który regularnie zaspokoi podstawowe potrzeby podopiecznego, odciążając rodzinę w tym odpowiedzialnym zadaniu. Wykwalifikowani opiekunowie, oprócz zaspokajania potrzeb, dotrzymują także towarzystwa osobie starszej. Wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdują się na stronie internetowej firmy. Jeśli maja państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia artromot »

  Tremedic oferuje usługi w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii. Zajmujemy się rehabilitacją medyczną, masażami oraz kinesiotapingiem. Prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu ułatwiającego powrót do sprawności po urazach czy udarach. Nasz personel posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami. Pamiętajmy, że skuteczna rehabilitacja to krok do szybszego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia stomatologiczne i narzędzia chirurgiczne Instrumedic »

  Sklep internetowy z narzędziami stomatologicznymi i chirurgicznymi. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ręcznie dopracowane i certyfikowane. Stal użyta do produkcji instrumentów jest pochodzenia niemieckiego, francuskiego oraz japońskiego. Na narzędzia chirurgiczne z węglikiem spiekanym obowiązują 3 lata gwarancji.Sklep gwarantuje wysoką jakość narzędzi i jest polecany przez stomatologów, chirurgów oraz instytucje publiczne. W ofercie sklepu znajdują się również laryngoskopy światłowodowe typu Macintosh, Miller oraz McCoy wykorzystywane głównie w anestezjologii oraz ratownictwie medycznym.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ole.pl akcesoria do toalet / akcesoria higieniczne »

  Sklep internetowy Ole.pl jest liderem na polskim rynku sprzedaży wyposażenia do łazienek i toalet publicznych. Firma realizuje zamównia dla wielu podmiotów min. dla szkół, urzędów, instytucji publicznych, sieci i centrów handlowych. Siatka dostawców i zróżnicowana oferta sprawiają, że Ole.pl to sklep, który odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie rynku i z każdym rokiem powiększa grono swoich odbiorców. Zaufanie budowane wiele lat procentuje tym, że klienci regularnie powracają i rekomendują nasze usługi. W szerokiej ofercie sklepu znajdziemy min. suszarki do rąk, dozowniki do mydła, suszarki hotelowe, dozowniki mydła w pianie, suszarki kieszeniowe, dozowniki łokciowe, akcesoria łazienkowe, półki do łazienki, kosze łazienkowe, akcesoria do wc, uchwyty dla niepełnosprawnych, uchwyty do wanny, odświeżacze powietrza i zapachy do łazienki, wieszaki łazienkowe i armatura sanitarna.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sprzęt medyczny

(3)

Sprzęt medyczny - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: