Sprzęt medyczny Kategoria: Sprzęt medyczny

Sprzęt medyczny - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rest Lords - Fotele »

  Firma Rest Lords powstała z pasji do relaksu. Nasza firma jest sprzedawcą urządzeń masujących. W naszej ofercie posiadamy produkty globalnych marek takich jak Massaggio i Tokuyo. Dzięki doświadczeniu w pracy z fotelami masującymi naszym kontrahentom oferujemy urządzenia najwyższej klasy. Fotele w naszej ofercie są urządzeniami o najlepszych parametrach jakościowych dotyczących materiałów z których zostały wykonane. Doświadczenie naszych serwisantów sprawia, iż prowadzimy serwis gwarancyjny naszych foteli na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • X-REH.PL | Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych »

  Sklep rehabilitacyjny X-REH.PL | Zapewniamy niezwykle bogatą ofertę. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego (przede wszystkim sprzętu do rehabilitacji) jak również usługami okołobiznesowymi takimi jak doradztwo medyczne (consulting), przeprowadzamy audyty placówek medycznych, pomagamy uzyskać kontrakt z NFZ, dotacje unijne, rejestrujemy placówki medyczne oraz zapewniamy możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez usługi odszkodowawcze. Zapraszamy do zakupów !

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Białystok Akustyk »

  Aparaty słuchowe najlepszych firm Phonak, Widex, Signia, Siemns, Starkey, Audibel. Aparaty słuchowe na każdą kieszeń, najlepszy stosunek ceny do jakości. Bezpłatne badanie słuchu, baterie do aparatów słuchowych, systemy fm oraz środki czystości to główne produkty w ofercie firmy Akustyk Aparat Słuchowe z Białegostoku.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Skórska BHP - Beata Skórska »

  Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, którego potrzebują jednostki Państwowej Straży Pożarnej, Ochotnicze Straże Pożarne, firmy szkoleniowe, Stacje Pogotowia Ratunkowego, policja, oraz wojsko. W naszym sklepie znajdziesz m.in. Materac próżniowy, Szyny próżniowe, Zestaw ratownictwa medycznego R1 oraz Elektrody do defibrylatorów AED. Sprzęt oferowany w tym sklepie jest profesjonalny, działa sprawnie i odznacza się wysoką jakością. Ułatwia ratowanie ludzi i niesienie pomocy w trudnych sytuacjach związanych z zagrożeniem życia lub zdrowia.

  Data dodania: 20 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Infoscan S.A. »

  Infoscan.pl to strona, która prezentuje Infoscan – urządzenie do zdalnej diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu. Jest z jednej strony wygodną dla pacjentów i z drugiej zaś oszczędzającą czas lekarzy propozycją outsourcingu badań. Urządzenie to umożliwia badanie zaburzeń podczas snu, a także ciągłe badania pulsoksymetryczne.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • "DANLAB" Danuta Katryńska »

  Na stronie danlab.pl możesz znaleźć dokładny opis naszego asortymentu. Naszą specjalizacją jest sprzęt przeznaczony do laboratoriów. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją różnego rodzaju przedmiotów, których zadaniem jest ułatwianie pracy laboratoryjnej. U nas możesz zaopatrzyć się w różnego rodzaju meble, akcesoria i profesjonalne wyposażenie laboratoriów różnego rodzaju. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszam do kontaktu przez naszą stronę firmową.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Teleopieka.com.pl - Bochacz.com sp. z o.o. »

  Nasza firma zajmuje się zapewnianiem opieki seniorom. W ramach świadczonych usług oferujemy opiekuna na telefon, który regularnie zaspokoi podstawowe potrzeby podopiecznego, odciążając rodzinę w tym odpowiedzialnym zadaniu. Wykwalifikowani opiekunowie, oprócz zaspokajania potrzeb, dotrzymują także towarzystwa osobie starszej. Wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdują się na stronie internetowej firmy. Jeśli maja państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia artromot »

  Tremedic oferuje usługi w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii. Zajmujemy się rehabilitacją medyczną, masażami oraz kinesiotapingiem. Prowadzimy dodatkowo wypożyczalnię sprzętu ułatwiającego powrót do sprawności po urazach czy udarach. Nasz personel posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie poparte certyfikatami. Pamiętajmy, że skuteczna rehabilitacja to krok do szybszego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 02 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia stomatologiczne i narzędzia chirurgiczne Instrumedic »

  Sklep internetowy z narzędziami stomatologicznymi i chirurgicznymi. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, ręcznie dopracowane i certyfikowane. Stal użyta do produkcji instrumentów jest pochodzenia niemieckiego, francuskiego oraz japońskiego. Na narzędzia chirurgiczne z węglikiem spiekanym obowiązują 3 lata gwarancji.Sklep gwarantuje wysoką jakość narzędzi i jest polecany przez stomatologów, chirurgów oraz instytucje publiczne. W ofercie sklepu znajdują się również laryngoskopy światłowodowe typu Macintosh, Miller oraz McCoy wykorzystywane głównie w anestezjologii oraz ratownictwie medycznym.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ole.pl akcesoria do toalet / akcesoria higieniczne »

  Sklep internetowy Ole.pl jest liderem na polskim rynku sprzedaży wyposażenia do łazienek i toalet publicznych. Firma realizuje zamównia dla wielu podmiotów min. dla szkół, urzędów, instytucji publicznych, sieci i centrów handlowych. Siatka dostawców i zróżnicowana oferta sprawiają, że Ole.pl to sklep, który odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie rynku i z każdym rokiem powiększa grono swoich odbiorców. Zaufanie budowane wiele lat procentuje tym, że klienci regularnie powracają i rekomendują nasze usługi. W szerokiej ofercie sklepu znajdziemy min. suszarki do rąk, dozowniki do mydła, suszarki hotelowe, dozowniki mydła w pianie, suszarki kieszeniowe, dozowniki łokciowe, akcesoria łazienkowe, półki do łazienki, kosze łazienkowe, akcesoria do wc, uchwyty dla niepełnosprawnych, uchwyty do wanny, odświeżacze powietrza i zapachy do łazienki, wieszaki łazienkowe i armatura sanitarna.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • OpenMedis - modele anatomiczne, sprzęt rehabilitacyjny »

  OpenMedis jest firmą o kilku profilach działalności. Organizujemy kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów z zakresu terapii manualnej, stabilizacji oraz MTT w dysfunkcjach mięśni dna miednicy. Prowadzimy ponadto nowoczesny sklep inetnetowy. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy dydaktycznych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo: modele anatomiczne (takie jak szkielet człowieka, szkielet czaszki, modele anatomiczne kończyn, trójwymiarowe modele anatomiczne, fantomy medyczne), aparaty do fizykoterapii (elektroterapii, ultradźwiękowe, laseroterapii, aparaty do fali uderzeniowej, lasery wysokoenergetyczne, diatermia krótkofalowa, aparaty do terapii łączonej), stoły i leżanki rehabilitacyjne, stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne składane, sprzęt diagnostyczny (młotki neurologiczne, goniometry, drobny sprzęt rehabilitacyjny).


  Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą: www.openmedis.pl

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Producent apteczek LUKSELL: Apteczki pierwszej pomocy »

  Witamy na stronie internetowej firmy LUKSELL producenta i dystrybutora apteczek pierwszej pomocy oraz drobnego sprzętu ratowniczego - medycznego. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonywane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej i posiadają znak CE dzięki temu mogą być dopuszczone do sprzedaży w całej Unii Europejskiej. Flagowym naszym produktem od początku działalności firmy są apteczki pierwszej pomocy. Ich staranne wykonanie oraz wzornictwo stanowią główną zaletę naszej firmy a materiały, których używamy do produkcji są najwyższej jakości. Wszystkie apteczki z naszej oferty posiadają aktualne certyfikaty oraz normy.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Sprzęt medyczny

(3)

Sprzęt medyczny - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: