Aparatura medyczna Podkategoria: Aparatura medyczna

1 · 2 · następna strona »
 • X-REH.PL | Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych »

  Sklep rehabilitacyjny X-REH.PL | Zapewniamy niezwykle bogatą ofertę. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu medycznego (przede wszystkim sprzętu do rehabilitacji) jak również usługami okołobiznesowymi takimi jak doradztwo medyczne (consulting), przeprowadzamy audyty placówek medycznych, pomagamy uzyskać kontrakt z NFZ, dotacje unijne, rejestrujemy placówki medyczne oraz zapewniamy możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez usługi odszkodowawcze. Zapraszamy do zakupów !

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • COOPDECH® VLP-100 | Videolaryngoskop »

  COOPDECH® VLP-100 | Videolaryngoskop - niekwestionowany lider wśród video laryngoskopów. Fuzja konwencjonalnych kształtów z zaawansowaną technologią przy zachowaniu najwyższych światowych standardów. Szanowany i doceniany przez światowe autorytety, stwarza szansę przeniesienia medycyny w XXI wiek…

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zepter - lampa Bioptron »

  Najnowocześniejsza Medycyna Przyszłości - Bioptron, która jest bezkonkurencyjna w terapiach leczniczych oraz profilaktyce zdrowotnej, rehabilitacji w każdym wieku. Sprzedaż od Zepter.
  Extra Gratisy - zapraszamy. Tel.0601 06 05 97.

  Wykorzystujemy ją przy urazach tkanki miękkiej, mięśni, ścięgien i więzadeł. Naświetlania Bioptronem pomagają przy skurczach mięśni, zwichnięciach, nadwyrężeniach stawów i mięśni, naciągnięciach ścięgien, zerwaniu więzadeł i mięśni, przemieszczeniach, innych kontuzjach a także np. przy tzw. „łokciu tenisisty”.
  Naświetlania lampą Bioptron zmniejsza ból i przyspiesza rekonwalescencję. Oprócz leczenia kontuzji, regularne naświetlanie zmniejsza bóle kręgosłupa i stawów, które, jeśli występują, także mogą odebrać radość z uprawiania sportu.
  Światło spolaryzowane Bioptron nie powoduje efektów ubocznych - jest nieszkodliwe i całkowicie bezpieczne.
  Nie zawiera promieniowania ultrafioletowego ani żadnego innego promieniowania dla zdrowia.
  Światło Bioptron, które emituje lampa Bioptron jest widzialne i spolaryzowane pow. 95%. Zawiera widoczną część spektrum światła słonecznego i bliższą podczerwonego o długości fal od 480 nm do 3400 nm. Fale drgają w płaszczyznach równoległych w kierunku świecenia, w odróżnieniu od fal światła słonecznego, które rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach. Światło to jest polichromatyczne: oznacza to, że jego spektrum nie składa się tylko z jednej długości fali, jak jest w przypadku światła laserowego, ale posiada szeroki zakres włączając zarówno światło widoczne jak i część spektrum podczerwieni.

  Data dodania: 09 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pamedica »

  Pamedica to sklep internetowy w którym zakupisz sprzęt medyczny do codziennego użytku. U nas możesz wybrać sprzęt zapewniający zdrowie i bezpieczeństwo dla całej Twojej rodziny. Odnajdziesz szeroki wybór termometrów, nawilżacze powietrza, profesjonalne wagi łazienkowe, maty masujące, pulsometry, koce elektryczne, krokomierze i mierniki kroków - wszystko co pomoże Ci w codziennym dbaniu o zdrowie i urodę.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent sprzętu szpitalnego - Formed »

  Formed to producent sprzętu medycznego najwyższej jakości. Wyposażamy obiekty służby zdrowia w całej Polsce. Wyposażamy bloki operacyjne i szpitalne oddziały ratunkowe oraz sale zabiegowe. Dostarczamy zatem stoły operacyjne, systemy chłodzenia ciała pacjenta, lampy operacyjne, łóżka szpitalne czy meble medyczne i socjalne oraz inne elementy wyposażenia szpitali konieczne do ich zwykłej pracy. Posiadamy wiele referencji, które świadczą o naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu do przeprowadzanych projektów. W procesie produkcji naszych wyrobów kładziemy znaczny nacisk na innowacyjność i ciągły postęp, ponieważ zaspokojenie wymagań naszych klientów jest dla nas najistotniejsze. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • FARUM SA »

  Producent i sklep urządzeń medycznych oraz sprzętu: ekg, rtg, meble, reduktory, dozowniki, aparaty do znieczuleń.

  Farum powstała w wyniku połączenia kilku przedsiębiorstw, które na przestrzeni wielu lat kształtowały obecny profil produkcji fabryki.

  Jej rdzeń stanowią firmy: "Alfons Mann i Syn" (zał. 1819), "Konrad, Jarnuszkiewicz i Spółka" (zał. 1871), "Centralne Warsztaty Napraw i Konserwacji Sprzętu Medycznego" (zał. 1950) oraz "FAREL" (zał. 1953) roku.
  Obecnie Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych FARUM Spółka Akcyjna jest jednym z największych krajowych producentów i dostawców sprzętu medycznego.
  Dzisiejsza oferta FARUM obejmuje całą gamę aparatów i wyrobów z trzech podstawowych gałęzi techniki medycznej (RTG, EKG, Anestezja) uzupełniona o drobny sprzęt medyczny i profesjonalne zestawy metalowych mebli medycznych. Nowe i zmodernizowane wyroby medyczne powstają we własnym biurze konstrukcyjnym, a również we współpracy z zewnętrznymi jednostkami badawczo - rozwojowymi ciesząc się dobrą opinią użytkowników.

  Firma prowadzi również szeroką działalność usługową i serwisową związaną z produkowanym asortymentem wyrobów medycznych. Prowadzi także sklep medyczny.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • P&P CITO - Sprzedaż i serwis sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego »

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem urządzeń medycznych do zastosowań profesjonalnych oraz domowych.
  Posiadamy potężną ofertę urządzeń rehabilitacyjnych pomocnych przy wielu schorzeniach. Zawsze staramy się aby nasza oferta była najkorzystniejsza cenowo dla naszych klientów.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medyczny poznań - SKLEP DLA LEKARZA »

  Domena medyczny poznań jest własnością firmy SKLEP DLA LEKARZA, dystrybutora i importera sprzętu medycznego dla służby zdrowia. W ofercie firmy m.in: stetoskopy, otoskopy, dermatoskopy, lampy naczołowe, wagi lekarskie, sprzęt do krioterapii, elektorchirurgię. Oferta firmy kierowana jest do gabinetów lekarskich, NZOZ'ów, przedstawicieli medycznych oraz szpitalnictwa. W wąskim zakresie (inhalatory, termometry bezdotykowe, ciśnieniomierze) odbiorcami finalnymi naszych produktów medycznych są klienci indywidualni.
  Równolegle do aktywności importowo-dystrybucyjnej i serwisowej w zakresie dostarczania Państwu sprzętu medycznego znanych światowych i polskich producentów (Heine Optotechnik - sprzęt diagnostyczy, seca - wagi medyczne, Littmann (marka 3M) - stetoskopy, Ordisi - lampy badawcze - lampy operacyjne - lampy zabiegowe, Bionix Medical Technologies USA - sprzęt otolaryngologiczny, Elite Bags - torby medyczne, Faromed - narzędzia otolaryngologiczne, Riester - sprzęt diagnostyczny, Thermofocus - termometry bezdotykowe, Ultraviol - negatoskopy, lampy bakteriobójcze i anydepresyjne, Radwag - wagi medyczne, Yavit - stetoskopy, Kamed - stetoskopy - m.in referencyjna linia stetoskopów Insignia, Brael - detektory tętna płodu, kadriototografy, Habys - meble medyczne i rehabilitacyjne, sprzęt dla rehalilitantów i łóżka do masażu i rehabilitacji).

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparatura medyczna, kardiograf, tomograf komputerowy »

  Profesjonalna aparatura do diagnostyki obrazowej. Aparaty USG, wyposażenie gabinetów RTG, Mammografy cyfrowe, aparaty RTG, ultrasonografy, tomograf komputerowy, detektor tętna płodu, kardiotokograf, ZApraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Mar-Med to więcej niż dystrybutor: to zaufany doradca i partner dla Klientów, którzy wybrali nasz sprzęt. Szeroki wybór sprzętu medycznego. Oferujemy zarówno sprzęt nowy jak i używany. Atrakcyjne ceny. Nasza aparatura medyczna jest najwyższej klasy. W ofercie znajduje sie aparatura medyczna taka jak: Mammografy cyfrowe, aparaty USG, aparaty RTG, ultrasonografy, tomograf komputerowy, detektor tętna płodu, kardiotokograf, i wiele innych aparatów niezbędnych w diagnostyce medycznej.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Arcanum Medica - Sprzęt stomatologiczny, szkolenia »

  Arcanum Medica organizuje profesjonalne szkolenia dla stomatologów, techników dentystycznych oraz asystentek stomatologicznych z myślą promowania wśród polskich lekarzy dentystów nowoczesnych metod leczenia w różnych dziedzinach stomatologii. Przy organizacji szkoleń oraz sprzedaży sprzętu stomatologicznego współpracujemy z firmą Omnident oraz innymi wiodącymi firmami.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spondylus - centrum medyczne »

  Spondylus, sklep medyczny w Szczecinie oferuje Państwu między innymi: asortyment medyczny, wkładki ortopedyczne i profilaktyczne do butów, komputerowe badanie stóp, gabinet spa, zdrowe obuwie, sprzęt rehabilitacyjny, asortyment stomijny i wiele innych.Jesteśmy w Polsce pionierami terapii manualnej oraz podologii - młodej dziedziny zajmującej się leczeniem chorób stóp. Dzięki sklepowi internetowemu Spondylusa poznają Państwo naszą bogatą ofertę produktów i usług. Do zobaczenia w naszych gabinetach i sklepach!Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. text

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eres Medical - sprzęt medyczny »

  Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz gabinetów odnowy biologicznej. Eres Medical jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • ems24.pl - ratownictwo medyczne w najlepszym wydaniu »

  Sprzęt dla ratownictwa medycznego, nowoczesna medycyna ratunkowa i pierwsza pomoc. Torby medyczne oraz sprzęt niezbędny dla ratownika medycznego.

  U nas znajdziesz nowoczesny sprzęt oraz wyposażenie takie jak: deski ortopedyczne, laryngoskopy, maski resuscytacyjne, plecaki ratownicze, pulsoksymetry, respiratory, ssaki transportowe, torby medyczne, video laryngoskopy czy worki resuscytacyjne.

  Atrakcyjne ceny oraz fachowa porada to nasze atuty - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sell-med - Sprzęt medyczny dla diagnostyki »

  Jesteśmy pośrednikiem międzynarodowej firmy usługowej z branży medycznej.Zapewniamy doskonałej jakości sprzęt medyczny do diagnostyki, renomowanych zachodnich firm: SIEMENS Nixdorf, SONNY,STORZ i inne.

  Oferujemy Państwu urządzenia medyczne do diagnostyki nowe i używane min.: USG, RTG, EEG, Endoskopy, Pompy infuzyjne, Respiratory, Elektryczne wózki inwalidzkie wraz z osprzętem, niezbędną bazą towarzyszącą - szkoleniem i serwisem.

  Dostarczamy zamówiony sprzęt w ciągu 24 godzin pod wskazany adres.Zajmujemy się montażem i prowadzimy profesjonalny instruktaż. Nasi inżynierowie i technicy zapewniają montaż, serwis, naprawy u Klienta, służą fachową radą i pomocą.

  Naszymi Klientami są szpitale publiczne i prywatne, specjalistyczne przychodnie medyczne w Europie oraz krajach poza europejskich.Sprzęt posiadamy w naszych magazynach, jesteśmy gotowi na życzenie Państwa, zrealizować indywidualne zamówienie dotyczące wszelkich urządzeń do diagnostyki medycznej, wybranej przez Państwa firmy !

  Zapewniamy również tani transport

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKLEP DLA LEKARZA - stetoskop littmann, stetoskop spirit, otoskop, oftalmoskop, dermatoskop »

  SKLEP DLA LEKARZA - stetoskop littmannlittmann, stetoskop spirit, otoskop, oftalmoskop, waga lekarska, torba medyczna, dermatoskop - sklep medyczny w Poznaniu, sprzęt medyczny Poznań, importer i dystrybutor sprzętu medycznego, importer stetoskopów marki spirit, sprzedawca stetoskopów marki littmann.
  SKLEP DLA LEKARZA[/u] to ogólnodostępny sklep medyczny firmy NaturFarm - importera i dystrybutora sprzętu medycznego dla lekarzy - www.naturfarm.com.pl
  Naszą ofertę kierujemy do szpitali, ośrodków zdrowia, prywatnych gabinetów lekarskich oraz klientów indywidualnych.
  Zapraszamy również do współpracy sklepy medyczne, przedstawicieli firm farmaceutycznych i handlowców.
  Zakupy w sklepie mogą być dokonywane zarówno przez niezarejestrowanych jak i zarejestrowanych klientów.
  Dzięki atrakcyjnej ofercie i sprawnej logistyce marka SKLEP DLA LEKARZA jest rozpoznawana w całej Polsce.

  [url=http://www.sklepdlalekarza.pl]SKLEP DLA LEKARZA to również hurtownia medyczna i sklep medyczny usytuowany w Poznaniu prz ulicy św. Szczepana 20a (dzielnica Wilda, Dębiec).
  Lokalizacja ta pozwala na spokojny i łatwy dojazd (5 minut jazdy samochodem od ścisłego centrum Poznania). Parkowanie nie wiąże się z opłatą strefy parkingowej miasta Poznania (SPP).

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • HYLA MSPL Limited Edition »

  Hybrydowe regeneratory powietrza systemu Hyla MSPL oczyszczają powietrze w 99,99% z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Bardzo istotnym faktem jest to, że Hyla usuwa z powietrza którym oddychamy wszelkiego rodzaju alergeny, bakterie i wirusy. Dzięki temu nie tylko wspomaga leczenie, ale i ma znaczące działanie profilaktyczne. Do systemu Hyla można dołączyć dodatkowe wyposażenie. W pełnym zestawie oczyszczamy powietrze i skutecznie sprzątamy. Z tego też powodu czasami słyszymy Hyla odkurzacz. Choć najważniejsze są w całym systemie Hyla MSPL właściwości medyczne.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty medyczne Varia »

  Oferta naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy aparatura medyczna taka jak: ultrasonografy (USG), elektrokardiografy (EKG), kardiotokografy (KTG), elektroencefalografy (EEG), defibrylatory, koagulatory, holtery ciśnienia - znanych i sprawdzonych na rynku polskim producentów.

  Wszystkie oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty jakości CE wymagane w Unii Europejskiej.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eres Medical - sprzęt medyczny, sprzęt rehabilitacyjny, meble medyczne »

  Firma zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych, sanatoriów, ośrodków SPA oraz gabinetów odnowy biologicznej. Eres Medical jest wyłącznym importerem wanien do hydromasażu firmy Chirana, ssaków medycznych firmy Mevacs, urządzeń do suchych kąpieli kwasowęglowych TheraGas, aparatów do znieczuleń Chirana, podgrzewaczy okładów cieplnych firmy Whitehall, aparatów do masażu uciskowego Doktor Life.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pakiet Całodobowej Opieki Kardiologicznej Cordium »

  Zapraszamy do zapoznania się z usługą Cordium. Program ten zrealizowany został w ramach programu Unii Europejskiej Innowacyjna Gospodarka. Niniejszy projekt umożliwia Państwu korzystanie z urządzenia Tele EKG do całodobowego monitoringu serca za pomocą telefonu. Aparat ten daje możliwość zdalnego i szybkiego poinformowania o stanie chorego i udzielenia mu natychmiastowej pomocy z dowolnego miejsca. Jest to rozwiązanie skierowane do osób w każdym wieku z chorobami kardiologicznymi potrzebującymi stałego nadzoru jaki i dla osób chcących dla własnego bezpieczeństwa kontrolować swój stan zdrowia.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MKJ Radiologia sp. z o.o. »

  MKJ Radiologia to centrum obsługi i zaopatrzenia pracowni rentgenowskich działające na terenie całego kraju. Firma prowadzi sprzedaż aparatury oraz wyposażenia dla gabinetów i pracowni rentgenowskich, zajmuje się serwisem aparatury rentgenowskiej oraz prowadzi laboratorium badawcze do wykonywania pomiarów aparatury rtg, projektowania osłon stałych dla pracowni oraz diagnostyką i kalibracją sprzętu pomiarowego. Naszym atutem jest kompleksowość prac związanych z otwarciem i utrzymaniem pracowni rtg, a głównym celem zadowolenie klienta.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alfamedix.pl »

  Nowy sprzęt medyczny na sprzedaż!
  Okazyjne ceny!

  1.USG Aloka ProSound Alpha 6 CV - do aparatu USG osobno głowice: liniowa, endowaginalna, sektorowa;

  Cena: 230.000,00 zł

  2.Aparat EKG CM 600


  Cena: 4.428,00 zł

  3.Holter Ciśnieniowy Oscar 2 + oprogramowanie Accu Win Pro

  Cena: 8.937,00 zł netto

  4.System holterowski EKG Cardioscan 10 + Rejestrator holterowski DMS-300-3A

  Cena: 12 620 zł

  Zainteresowanych zakupem prezentowanych sprzętów medycznych prosimy o kontakt od pn-pt od godziny 9.00

  e-mail: gabinety@o2.pl
  tel. 602-619-602

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura medyczna

(3)

Aparatura medyczna - nowa strona:

Adres: