Aparaty słuchowe Podkategoria: Aparaty słuchowe

 • Księgarnia medyczna i sklep ratowniczy Porębscy »

  Księgarnia medyczna Porębscy Szczecin oferuje najlepsze ceny i bogaty wybór książek medycznych dla lekarzy, studentów i każdego zainteresowanego tematyką zdrowia. Uznane wydawnictwa z kraju i z zagranicy, szybka obsługa, promocje i rabaty przy zakupie większej ilości towarów. Pełna gama odzieży medycznej i akcesoriów medycznych, które zapewnią wygode i komfort pracy w warunkach szpitalnych.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe - Asmed.org.pl »

  Miniaturyzacja aparatów słuchowych z wykorzystaniem najnowszych technologii niewiarygodnie zwiększyła ich możliwości. Wiele z nich jest w pełni cyfrowych a ich działanie kontrolują najnowszej generacji superszybkie procesory, dlatego dostarczają one dźwięk najwyższej jakości nie wprowadzając zakłóceń charakterystycznych dla starszych aparatów słuchowych.
  Audioprotetycy chętnie udzielą Państwu informacji zarówno dotyczących zaawansowanych funkcji aparatów jak i możliwościach uzyskania dodatkowego finansowania z NFZ czy PFRON.
  Lepsze słyszenie poprawia Państwa jakość życia, dlatego też zakup aparatu słuchowego należy traktować jako inwestycję we własne zdrowie. Aby dokonać dobrego wyboru konieczne jest kompleksowe badanie słuchu, które możecie Państwa wykonać w jednym z oddziałów lub punktów konsultacyjnych ASMed. W naszej ofercie aparaty słuchowe nalepszych marek w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amplifon - Aparaty słuchowe - Z nami usłyszysz świat »

  Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dor - Med »

  Dor - Med to marka gabinetów protetyki słuchu. Możemy przeprowadzić Państwu profesjonalne badania słuchu i dopasować aparaty przywracające słyszenie na wysokim poziomie. Sprzedajemy również środki umożliwiające zachowanie aparatów słuchowych w dobrej formie przez lata. Dodatkowo proponujemy klientom terapie szumów usznych i ochronniki słuchu dedykowane pracownikom.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badanie słuchu u dzieci Bydgoszcz »

  Sonus – Med od 2010 roku świadczy wszechstronne usługi z zakresu badania słuchu oraz działania aparatów słuchowych. Doświadczenie i zaangażowanie przekłada się na precyzyjny dobór aparatu dla każdego kto potrzebuje i chce słyszeć lepiej.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Białystok Akustyk »

  Aparaty słuchowe najlepszych firm Phonak, Widex, Signia, Siemns, Starkey, Audibel. Aparaty słuchowe na każdą kieszeń, najlepszy stosunek ceny do jakości. Bezpłatne badanie słuchu, baterie do aparatów słuchowych, systemy fm oraz środki czystości to główne produkty w ofercie firmy Akustyk Aparat Słuchowe z Białegostoku.

  Data dodania: 23 02 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparaty słuchowe

(3)

Aparaty słuchowe - nowa strona:

Adres: