Artykuły dla dzieci Podkategoria: Artykuły dla dzieci

 • BabyAir - najnowocześniejszy inhalator dla dzieci, wcześniaków i niemowląt - home »

  Babyair - najnowocześniejszy inhalator w końcu bez maseczki. Doceniony przez lekarzy na całym świecie. Namiot do inhalacji leczniczo lub profilaktycznie przy alergii, astmie, katarze, przeziębieniu.
  Inhalator, który rośnie z Twoim dzieckiem!

  Do zestawu oprócz BabyAir dołączony jest również ustnik - najskuteczniejszy przy podawaniu leków wziewnych. Zalecamy, gdy tylko dziecko będzie potrafiło, rozpocząć korzystanie z ustnika w czasie inhalacji. Zestaw posiada również drugi nebulizator oraz komplet masek ( stosowanych w sytuacji, kiedy nie można skorzystać z powyższych metod). Dzięki temu zestaw bedzie rósł z Twoim dzieckiem oraz będzie umożliwiał wykonywanie inhalacji całej rodzinie!

  Gotowy zestaw z kompresorem dla całej rodziny !

  Zestaw składa się z:

  - kompresora (sprężarki inhalatora) z przewodem zasilajacym

  - wężyka 200cm,

  - BabyAir namiotu z nebulizatorem do inhalacji bezmaseczkowej wcześniaków, noworodków, niemowląt i dzieci do lat 2-4,

  - ustnika

  - filltrów wymiennych do kompresora

  - drugiego nebulizatora

  - kompletu masek

  Stosowany w najlepszych Polskich szpitalach dziecięcych !!!

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medyczny dla dzieci i nie tylko »

  Inhalatory dla niemowląt, dla dzieci, dla dorosłych, akcesoria do inhalatorów, inhalator dla niemowląt BabyAir, monitor bezdechu Babysense, aspiratory, trenazery, elektroniczne nianie, aparaty do leczenia moczenia nocnego. Import i dystrybucja na terenie całego kraju. zapraszamy klientów detalicznych i hurtowych. Wyłączne przedstawicielstwa, niespotykane produkty

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Termometry elektroniczne dla dzieci i niemowląt do ucha i czoła Warszawa »

  ActiveTech oferuje bezdotykowe termometry elektroniczne dla dzieci i niemowląt w Warszawie. Dzięki bezinwazyjnym termometrom elektronicznym pomiar temperatury u dziecka jest niebywale łatwy i bardzo szybki. Termometry medyczne to urządzenia które mogą mierzyć temperaturę ciała w czasie jednej sekundy oraz dokonują pomiarów temperatury otoczenia i powierzchni stałych - np. butelki z mlekiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroEden.PL »

  Jeżeli masz małe dziecko to koniecznie musisz odwiedzić nasz sklep internetowy. W jego ofercie znajduje się wiele ciekawych produktów przeznaczonych dla niemowlaków i małych dzieci. Wśród nich znajduje się szeroka gama materacyków do niemowlęcych łóżeczek. Mamy akcesoria do karmienia i opieki. Między innymi są butelki na mleko, podgrzewacze do nich, poduszki do karmienia, sterylizatory oraz laktatory, smoczki i akcesoria do pielęgnacji dzieci. Są też specjalne krzesełka do karmienia i zestawy naczyń oraz sztućców, a także nianie elektroniczne i inne przyrządy. Mamy także szeroka paletę dziecinnych zabawek dostosowanych do odpowiedniego ich wieku. Wśród szerokiego asortymentu przeznaczonego dla maluchów są także wózki spacerowe i foteliki samochodowe. Wszytko to jest nowe, sprawne, oryginalne i posiada gwarancję producenta. Ręczymy za satysfakcję ze zrobionych w naszym sklepie zakupów.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inhalatory dla dzieci w Secura Nova »

  Bardzo podobnym urządzeniem do inhalatora jest nebulizator. Zasadniczą zaletą tego urządzenia jest bardzo szybkie podanie leku w konkretne, chore miejsce. Pozwala to zdecydowanie ograniczyć dawki leku, i co jest równie istotne zdecydowanie skrócić czas terapii. Dziś na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych inhalatorów. Szczególną pozycję w tymże asortymencie zajmują inhalatory dla dzieci. Z niebywale szeroką ofertą zetkniemy się między innymi na securanova.pl. Warto tam zajrzeć nie tylko ze względu na konkurencyjne oferty cenowe.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Artykuły dla dzieci

(3)

Artykuły dla dzieci - nowa strona:

Adres: