Strony związane z hasłem 'gabinet stomatologiczny':

1 · 2 · następna strona »
 • Implanty Śląsk Katowice - Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku, jest ultranowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez lekarza medycyny chirurga stomatologa Romana Borczyka - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika o powierzchni 800 m2 posiada 13 gabinetów z klimatyzacją, komfortową poczekalnię wyposażoną w komputer z dostępem do Internetu, oraz bajkowy przytulny kącik zabaw dla dzieci na pierwszym piętrze. Jest to jeden z największych i najnowocześniej wyposażonych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce. Posiada - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci z całej Polski i z zagranicy.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ambasada Uśmiechu - Stomatologia i Implantologia Opole Gabinet stomatologiczny | Opole »

  Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii, implantologii, ortodoncji i periodontologii. Stawiamy na kompleksowość usług, które świadczymy w nowoczesnym, komfortowym wnętrzu z wysokiej klasy wyposażeniem.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Opole - lek.med. lek.dent. Piotr Hudała »

  Gabinet stomatologiczny zapewnia pełen zakres usług w tym: Implanty zębowe, wybielanie zębów, leczenie wad zgryzu - ortodontyczne, leczenie kanałowe - endodontyczne, piaskowanie, skaling, chirurgia stomatologiczna, chirurgia szczękowo twarzowa, stomatologia zachowawcza- plomby, protetyka - protezy, leczenie chorób przyzębia.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dodent Stomatologia Łódź - lekarze dentyści »

  Dodent Stomatologia Łódź to lekarze dentyści oferujący usługi na najwyższym poziomie także w ramach kontraktu z NFZ. U nas każdy dentysta to wykwalifikowany specjalista który sprawi, że każdy ból zęba szybko ustąpi. Leczenie kanałowe (endodoncja), ekstrakcje, protezy czy profilaktyka - nasz gabinet stomatologiczny oferuje pełen wachlarz usług.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Swissdent - dentysta Kraków, wybielanie zębów, stomatolog, protetyka, ortodoncja »

  Szukasz dentysty w Krakowie? Skorzystaj z usług nowoczesnej kliniki dentystycznej Swissdent. Swissdent to pełna oferta stomatologiczna: wybielanie, implanty, abrazja powietrzna, laser, scaling, protezy, protetyka, ortodoncja, komputerowe znieczulenie. Doświadczeni stomatolodzy, endodonci, chirurdzy stomatologiczni i inni specjaliści. Doskonale wyposażone gabinety. Umów się na wizytę w Swissdent poprzez Skype.

  Swissdent to nowoczesna i prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna w Krakowie. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom maksymalnego komfortu, miłej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego bardzo starannie dobrana została lokalizacja naszej kliniki oraz rozmaite udogodnienia i ułatwienia dla naszych pacjentów. Bezpłatny parking, wyposażenie obiektu w monitoring wideo oraz klimatyzację to tylko niektóre atuty naszej kliniki.

  Swissdent - o firmie

  Swissdent - usługi

  Swissdent - cennik

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dental Services - www.dentalkrakow.pl - dentysta Kraków, stomatolog, gabinet dentystyczny »

  Dental Services to profesjonalne centrum stomatologii rodzinnej, które mieści się w Krakowie przy ul. Basztowej 23/4. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej klasy usług dentystycznych. Szukasz dentysty w Krakowie? Koniecznie odwiedź nasz gabinet stomatologiczny.

  Dental Services świadczy wszelkie usługi i konsultacje dentystyczne, m.in. leczenie zachowawcze, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne, wybielanie zębów, protetyka, RTG, biżuteria nazębna i inne.

  Data dodania: 08 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Bemowo - DimaDent »

  Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, który znajduje się w pięknej dzielnicy bemowo w Warszawie oraz w Pułtusku.Oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych. Nasza klinika specjalizuje się w protetyce i leczeniu endodontycznym i zachowawczym.Posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt oraz wysokie kwalifikacje. Dbamy o to aby pacjent czuł się u nas jak najlepiej. Dla wymagających klientów oferujemy zabiegi kompleksowe.
  Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu niektóre zabiegi mogą zostać zrefundowane.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Stomatologiczny, Danuta Chmielewska Faba »

  Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, periodontologii, chirurgii, protetyki i profilaktyki stomatologicznej. Gabinet funkcjonuje w obecnej lokalizacji od 2005 roku. W jego kameralnym wnętrzu znajduje się wyłącznie jedno stanowisko pracy, obsługiwane przez jednego lekarza specjalistę, co pozwala nam zagwarantować prawdziwie indywidualne podejście do pacjenta. Naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klientów, który to cel realizujemy z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia, ciężkiej pracy, wysokiej klasy sprzętu i materiałów renomowanych firm.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ANIDENT Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT to nowoczesny i przyjazny gabinet stomatologiczny w Warszawie na Natolinie. Oferujemy pełny zakres zabiegów stomatologicznych, w tym zaawansowane leczenie specjalistyczne, takie jak implanty, ortodoncja, protetyka i chirurgia stomatologiczna. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami dentystycznymi, zatrudniamy piętnastu doświadczonych i profesjonalnych lekarzy dentystów, absolwentów licznych fachowych kursów. Posiadamy własną cyfrową pracownię rentgenowską, zdjęcie pantomograficzne można wykonać u nas na miejscu. Na naszej stronie internetowej publikujemy obszerny zasób wiedzy o poszczególnych specjalnościach leczenia stomatologicznego, szczegółowo opisując takie zabiegi jak implanty i wybielanie zębów.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa - leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ból zęba »

  Zapraszamy do korzystania z usług stomatologicznych oferowanych przez gabinet stomatologiczny Amident, w którym przyjmuje dobry dentysta - lekarz stomatolog Jacek Kałużny. To dobry stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Oferowane usługi przez Gabinet Stomatologiczny Amident to:
  - profilaktyka: fluoryzacja, wskazówki żywieniowe, instruktaż higieny jamy ustnej, scaling, piaskowanie, lakierowanie, lakowanie bruzd, leczenie nadwrażliwości;
  - stomatologia zachowawcza: zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy, leczenie próchnicy;
  - stomatologia estetyczna: odbudowa zęba, wybielanie zębów stomatologiczne, wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych;
  - endodoncja: leczenie kanałowe zębów wywołane urazami, próchnicą, stanem zapalnym, martwicą lub zgorzelą miazgi;
  - ortodoncja: aparaty ruchome i stałe;
  - protetyka: korony porcelanowe, licówki, protezy akrylowe i szkieletowe, mosty porcelanowe, wkłady koronowo-korzeniowe;
  - chirurgia: ekstrakcje zębów, implanty stomatologiczne.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Implant Expert »

  Stomatologia zachowawcza, estetyczna, protetyka, implanty, smile makeovers. Poprawiamy samopoczucie, urodę, a przede wszystkim zdrowie. Stosujemy najnowocześniejszą diagnostykę, ponieważ posiadamy tomograf komputerowy 3D Gendex i-Cat. Dzięki temu urządzeniu oraz precyzyjnemu planowaniu, jesteśmy w stanie wykonać zabieg np. implantacji z blisko 100% powodzeniem w każdym przypadku. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają wyjątkowego, kameralnego miejsca, gdzie pacjenta traktuje się po ludzku i z szacunkiem.
  Zapraszamy

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dental Planet gabinety stomatologiczne - dentysta Gdańsk »

  Oferujemy usługi stomatologiczne o najwyższym standardzie.
  Dental Planet gabinety stomatologiczne to dentysta w Gdańsku gdzie w miłej i przyjemnej atmosferze pozwolimy Ci zapomnieć o stresie związanym z leczeniem zębów. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, leczymy w komfortowych warunkach. Od początku działalności zawsze kierujemy się dobrem pacjenta dobierając odpowiedni sposób i metody leczenia. Naczelną naszą zasadą jest to że pacjent jest najważniejszy.
  Wyposażenie naszych gabinetów to sprzęt renomowanych firm dlatego możemy zaoferować leczenie na najwyższym poziomie udostępniając najnowsze technologie i metody leczenia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jolanta Tessar NZOZ - stomatolog Cieszyn »

  Wykonująca zabiegi w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia doktor stomatolog cieszyn Jolanta Tessar oferuje dodatkowo pełen wachlarz usług z każdej dziedziny specjalistycznej stomatologii.
  Świadczy profesjonalną opiekę w wykonaniu najwyższej klasy zatrudnionych specjalistów i przy użyciu technologii oraz sprzętów stosowanych w ekskluzywnych klinikach.

  Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na prowadzone leczenie kanałowe zębów przy użyciu mikroskopua także na implantologię wraz z rehabilitacją protetyczną narządu żucia.

  Możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą, w skład której wchodzi: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może rozpoznać długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo przydatną wiedzą do dalszego właściwego leczenia.

  Lekarze z którymi współpracujemy, to wysoko cenieni specjaliści w takich dziedzinach stomatologii, jak: leczenie zachowawcze, protetyka, ortodoncja, implantologia i stomatologia kosmetyczna. Posiadamy długoletnie doświadczenie i równocześnie stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

  Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny, w pełni bezpieczny sprzęt. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały najwyższej jakości. Wszelkie usługi oferujemy w bardzo przystępnych cenach.

  Świadczymy usługi bezpłatne, tj.: badanie stomatologiczne, znieczulenie oraz RTG przed zabiegami chirurgicznymi. Świadczymy też usługi w ramach profilaktyki, tj.: usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, lakowanie.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENT22 Dentysta Kraków »

  Dent22 gabinet stomatologiczny w Krakowie. Dentysta Kraków oferuje wybielanie zębów, ortodoncję, protetykę, implanty zębów oraz najwyższej jakości inne usługi dentystyczne. Nowoczesna klinika oferuje swoim pacjentom w pełni bezbolesne zabiegi w komfortowej atmosferze. Nasi lekarze to dentyści, chirurdzy, ortodonci, protetycy z bagażem doświadczeń dla których rutyna jest obca i każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście. Ortodonta, stomatolog, dentysta ul. Kazimierza Wielkiego 22, 30-074 Kraków tel. 12 635 88 98

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fabdent S.C. »

  Nasza klinika stomatologiczna działa na terenie Warszawy w dzielnicy Bemowo. Naszym klientom zapewniamy szeroki zakres usług stomatologicznych z takich dziedzin jak chirurgia stomatologiczna, endodoncja, ortodoncja, protetyka. Zapewniamy opiekę ze strony zespołu profesjonalnych stomatologów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Wykonujemy podstawowe zabiegi stomatologiczne, jak usuwanie ósemek, piaskowanie.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MJ Dent - Stomatologia Warszawa Bemowo »

  Gabinet stomatologiczny MJ Dent oferuje Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne. Stomatologia zachowawcza i estetyczna. Leczenie kanałowe, odbudowy koron, wybielanie zębów, piaskowanie. Chirurgia stomatologiczna. Protetyka. Protezy całkowite i częściowe, naprawa protez.
  Specjalizujemy się w leczeniu dzieci.
  Nasza przychodnia mieści się w Warszawie na Bemowie, w niewielkiej odległości od Ratusza.
  Adres: ul. Bolkowska 1b/h1 01-466 Warszawa Tel.: 22 4077732 E-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Ortodontyczno-Stomatologiczny DENTUS »

  Gabinet Ortodontyczno-Stomatologiczny DENTUS ma swoją siedzibę tak Jastrzębiu-Zdroju, jak i w Rybniku. Do placówek mogą zgłaszać się pacjenci na następujące zabiegi: prostowanie zębów i leczenie wad zgryzu. Stomatolog przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przed zarezerwowaniem wizyty w placówce, należy się zarejestrować. Leczenie ortodontyczne wykonuje się poprzez zakładanie różnych aparatów: metalowych, ceramicznych, szafirowych, samoligaturujących i ruchomych. Aparaty dobiera się zarówno ze względu na: rodzaj przeprowadzanego leczenia, wieku pacjenta, jak również poprzez wzgląd na efekt, z jakiego pacjent byłby najbardziej zadowolony. Podczas pierwszej wizyty stomatolog dokładnie zapoznaje się z uzębieniem pacjenta, biorąc pod uwagę zarówno wady jego usytuowania, jak również i jego stan. Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, na przykład w postaci ubytków, jakie najpierw trzeba uzupełnić, bądź infekcji, jakie trzeba podleczyć, można przystąpić do leczenia ortodontycznego. Doświadczeni stomatolodzy potrafią zadbać o zęby pacjentów, czyniąc je równymi i zadbanymi.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Dentalia - Dentysta Łódź »

  Zadbaj o zdrowie swoich zębów i odwiedź dentystę w Łodzi. Gabinet Dentalia oferuje pełen zakres opieki stomatologicznej dla dzieci i dorosłych. Proponujemy Państwu profilaktykę, zabiegi stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, takie jak na przykład wybielanie zębów czy licówki. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Dentalia to stomatolog w Łodzi, któremu warto powierzyć swoje zdrowie.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - Stomatolog Bartosz Dziuba »

  Gabinet stomatologiczny UNIDENT, oferuje Państwu nowoczesne metody leczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania dla stomatologii dziecięcej, estetycznej oraz usługi z zakresu estetyki takie jak wybielanie zębów, protetyka i inne. Przyjdź i zobacz jak wygląda leczenie stomatologiczne XXI wieku, nowoczesne metody działania. Prawdopodobnie Twój jedyny i ostatni dentysta, Mielec ul. Godlewskiego 10A.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Szczecin »

  Zapraszamy do odwiedzenia najlepszego gabinetu stomatologicznego na Pomorzu Zachodnim. Oferujemy komfortowe warunki leczenia i dostęp do najlepszych specjalistów z branży. Przeprowadzamy podstawowe leczenie zębów oraz zajmujemy się ortodoncją i protetyką. Wszystkie nasze działania obejmuje długa gwarancja. Każdy pacjent może liczyć na wsparcie oraz pomoc po zakończeniu leczenia. Przyjmujemy dzieci oraz dorosłych i dysponujemy wysokiej klasy sprzętem. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i oferujemy nowe usługi. Nasz gabinet mieści się w dogodnej lokalizacji i posiada spory parking. Każdy zatrudniany przez nas stomatolog posiada duże doświadczenie i umiejętności. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb pacjentów i zapewniamy bezbolesne leczenie. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i krótki czas czekania na wizytę w gabinecie. Robimy wszystko, by dentysta kojarzył się wyłącznie ze zdrowym i pełnym uśmiechem.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »