Strony związane z hasłem 'implantologia':

 • Ambasada Uśmiechu - Stomatologia i Implantologia Opole Gabinet stomatologiczny | Opole »

  Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii, implantologii, ortodoncji i periodontologii. Stawiamy na kompleksowość usług, które świadczymy w nowoczesnym, komfortowym wnętrzu z wysokiej klasy wyposażeniem.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sypień klinika stomatologiczna »

  Klinika Stomatologiczna Sypień to zespół wysokiej klasy specjalistów z dziedziny stomatologii. Misją kliniki jest skuteczne leczenie bez bólu. Klinika specjalizuje się w takich dziedzinach jak: periodontologia, stawy skroniowo-żuchwowe, implantologia, ortodoncja, protetyka, profilaktyka, endodoncja, chirurgia, radiologia, stomatologia estetyczna, periodontologia. Stawiamy na wysoką jakość. Szukasz dobrego dentysty z Bielska-Białej lub okolic? Sprawdź naszą klinikę już dziś. Klinika Sypień z Bielska-Białej (woj. śląskie) to klinika otwarta na nowoczesne rozwiązania w Internecie: prowadzimy stomatologiczny blog (http://blog.sypien.pl) oraz profil na FaceBooku. Priorytetem naszej kliniki jest zadowolenie pacjentów. Indywidualne podejście w połączeniu z szczerą rozmową rozwiewającą wszelkie niejasności jest zaczątkiem sukcesu terapeutycznego. Wykorzystując zdobytą i ciągle poszerzaną wiedzę staramy się przedstawiać i wykonywać plan leczenia ściśle dostosowany do każdego pacjenta.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • ANIDENT Gabinet Stomatologiczny Warszawa »

  ANIDENT to nowoczesny i przyjazny gabinet stomatologiczny w Warszawie na Natolinie. Oferujemy pełny zakres zabiegów stomatologicznych, w tym zaawansowane leczenie specjalistyczne, takie jak implanty, ortodoncja, protetyka i chirurgia stomatologiczna. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami dentystycznymi, zatrudniamy piętnastu doświadczonych i profesjonalnych lekarzy dentystów, absolwentów licznych fachowych kursów. Posiadamy własną cyfrową pracownię rentgenowską, zdjęcie pantomograficzne można wykonać u nas na miejscu. Na naszej stronie internetowej publikujemy obszerny zasób wiedzy o poszczególnych specjalnościach leczenia stomatologicznego, szczegółowo opisując takie zabiegi jak implanty i wybielanie zębów.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Staszkiewicz - gabinety stomatologiczne Poznań »

  Nasz gabinet jest firmą rodzinną działającą od 1985 roku. Tworzą ją lek. stom. Alicja Staszkiewicz, specjalistka w dziedzinie ortodoncji oraz jej córka lek. stom. Katarzyna Staszkiewicz-Bajon, która dołączyła do praktyki w 2006 roku.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OPIEKĘ STOMATOLOGICZNĄ. Świadczone przez nas usługi obejmują:

  - ortodoncję
  - stomatologię estetyczną
  - protetykę
  - implantologię
  - stomatologię zachowawczą i endodoncję
  - periodontologię
  - profilaktykę stomatologiczna
  - chirurgię
  - stomatologię dziecięcą
  - rentgenodiagnostykę

  Leczymy pacjentów we wszystkich grupach wiekowych, a dzięki ortodontycznemu profilowi naszego gabinetu mamy duże doświadczenie w leczeniu dzieci i młodzieży.

  Zapewniamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta.

  Leczenie wieloetapowe poprzedzamy konsultacjami i przygotowaniem " planu leczenia " tak, aby przed przystąpieniem do pracy pacjenci poznali i zaakceptowali proponowane rozwiązania.

  Kameralna atmosfera w naszej praktyce pozwala zapewnić miłe i bezstresowe leczenie.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis infomed.pl - Największy informator medyczny w Polsce »

  Serwis infomed.pl to najwiekszy informator medyczny w Polsce
  baza danych szpitali, przychodni, aptek oraz prywatnych gabinetów
  często aktualizowane news'y z branży medycznej i kosmetycznej w kilku kategoriach
  medyczny poradnik z artykułami pisanymi przez fachowców
  forum medyczne, gdzie spotykają się osoby z podobnymi problemami
  Ponadto katalog firm medycznych posiada szereg nowoczesnych opcji:
  wpisy pogrupowane są wg. specjalizacji
  wpisy zawierają pełne dane teleadresowe, informacje o firmie, ofertę, e-mail, www, licznik odsłon, lokalizację na mapie, logo, zdjęcie
  kliniki, apteki i gabinety można szukać dzięki zaawansowanej wyszukiwarce
  klienci otrzymują dostęp do paneli administracyjnych, z których zarządzają swoim wpisem
  Najważniejsze zalety infomed.pl:
  Nowoczesny system zarządzania treścią dla firm medycznych i lekarzy
  Przejrzysty i nowoczesny design, czytelny oraz intuicyjny
  Mocne pozycje w google (czołowe miejsca pod kluczowymi zapytaniami)
  Właścicielem serwisu infomed.pl jest:

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dental Art Ilona Wolniewicz - Stomatologia Estetyczna w Gdyni »

  To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność móc zaprosić Państwa w imieniu całego zespołu do Kliniki DENTAL ART.Jesteśmy zespołem, który za najważniejszy cel przyjął zadowolenie naszych pacjentów. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego w naszej Klinice oferujemy Państwu opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Wykonujemy zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki, implantologii, endodoncji mikroskopowej, wybielania oraz stomatologii dziecięcej. Naszym pacjentom zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług.Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Oferujemy Państwu leczenie w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetach przy wykorzystaniu najnowszych technologii zgodnych ze światowymi trendami. Posiadamy rekomendację Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi.Uśmiechnij się. Jesteś w dobrych rękach.dr Ilona Wolniewicz

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • K2 Dental - chirurgia stomatologiczna »

  Profesjonalne usługi stomatologii, chirurgii i implantologii dentystycznej na Pomorzu. Dzięki posiadaniu szczególnie profesjonalnego sprzętu, gabinety stomatologiczne oferują obszerny wachlarz usług dentystycznych od rutynowych i związanych z ogólnie pojętą stomatologią po zaawansowane zabiegi łączące się z chirurgią i implantologią. Posiadająca duże doświadczenie kadra dentystów poradzi sobie z ciężkimi problemami, natomiast ceny usług z pewnością nie odstraszą żadnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie firmowej. Prowadzimy również stomatologię dziecięcą. Gorąco zapraszamy do przeglądnięcia dostosowanej do Państwa, rekomendowanej usługi klinik dentystycznych z Pomorza.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dental Aesthetics w Gdańsku - Adam Wolniewicz Implanty »

  Wraz z moim zespołem zapraszam Państwa do Gabinetu Stomatologii Estetycznej i Implantologii DENTAL AESTHETICS w Gdańsku.

  Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Wydział Stomatologiczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1997 roku pogłębiam swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE. Ukończyłem Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Johanna Wolfganga Goethe we Frankfurcie. Specjalizuję się w implantologii i stomatologii estetycznej.

  Oferujemy Państwu leczenie w komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetach. Naszym pacjentom zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług. Wykorzystujemy najnowsze technologie zgodne ze światowymi trendami.

  Dla Państwa satysfakcji i bezpieczeństwa stosujemy najwyższej jakości materiały renomowanych firm i nie uznajemy w tej kwestii kompromisów. Posiadamy rekomendację Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i jesteśmy autoryzowanym gabinetem niemieckiej firmy implantologicznej Dentsply Friadent. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi.
  dr Adam Wolniewicz

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Candeo - implantologia Poznań »

  Klinika stomatologiczna Candeo z Poznania oferuje swoim pacjentom usługi z zakresu stomatologii estetycznej na najwyższym poziomie. Candeo należy do polskiej czołówki klinik stomatologicznych, dzięki czemu każdy pacjent może czuć się w pełni bezpiecznie oraz komfortowo podczas zabiegów. W ofercie kliniki znajduje się między innymi: korony, licówki, szeroko pojęta stomatologia estetyczna - w tym implantologia, oraz wiele innych.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Tomaszów - Kliniki implantologiczne Artdentis »

  Artdentis wykonuje zabiegi stomatologiczne w pełnym zakresie dla dorosłych i dzieci. Wiodącą działalnością jest implantologia stomatologiczna i protetyka na implantach. Pacjenci leczeni są przez zespół lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej, protetyki, periodontologii, ortodoncji, stomatologii zachowawczej i dziecięcej oraz zespół pielęgniarek, techników i asystentek stomatologicznych z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Lekarze specjaliści to pracownicy klinik uniwersyteckich i członkowie polskich i międzynarodowych stowarzyszeń dentystycznych. Personel stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kongresach, targach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Lekarze kliniki Artdentis prowadzą centrum szkoleniowe kształcące lekarzy z zakresu implantologii stomatologicznej i technik regeneracyjnych kości. Ekskluzywna klinika stomatologiczna znajduje się w historycznym obszarze Księżego Młyna, gdzie w murach starej fabryki, w wysokich pomieszczeniach przędzalni, powstały wyjątkowe, nowoczesne wnętrza przystosowane na potrzeby kliniki implantologicznej.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna Praktyka Lekarska »

  Nasz gabinet stomatologiczny mieszczący się w Lublinie już od pewnego czasu swym pacjentom oferuje niezwykle profesjonalne usługi w bardzo dobrej cenie. Mogą Państwo liczyć u nas na leczenie z takich dziedzin stomatologicznych, jak: stomatologia zachowawcza, periodontologia, stomatologia estetyczna, profilaktyka, endodoncja, protetyka. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt zabiegowy. Zapraszamy do zapisów.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Jakubiak-Berndt »

  Centrum Implantologii i Leczenia Chorób Przyzębia jest kliniką stomatologiczną zlokalizowaną w Toruniu. Oferta obejmuje zakładanie implantów z wykorzystaniem różnych systemów – gabinet posiada autoryzację firmy DENSPLY FRIADENT. Pacjenci mogą korzystać także z leczenia zachowawczego i kanałowego, protetyki, periodontologii. W gabinecie wykonywane są zabiegi stomatologii estetycznej (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, wygładzanie powierzchni zębowych, wybielanie lampą plazmową). Stomatolodzy z gabinetu zapewniają pomoc dla pacjentów dorosłych oraz dzieci.

  Data dodania: 10 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Zakopianka »

  Zakopianka - Centrum Stomatologiczne (Kraków) jest to sprawdzona, renomowana Klinika Stomatologiczna. U nas dostępne są następujące usługi: leczenie zachowawcze, chirurgia stomatologiczna, leczenie kanałowe, ortodoncja, protetyka, implantologia, wybielanie zębów, RTG. Inny element oferty to higienizacja jamy ustnej. Zdrowy uśmiech jest dla nas najważniejszy, podobnie jak nasi pacjenci oraz ich komfort i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 01 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny »

  Nasza oferta to kompleksowa opieka stomatologiczna. Usługi dedykujemy dorosłym i dzieciom. Leczymy skutecznie, bezboleśnie a nasi pacjenci chętnie do nas powracają. Gabinet stomatologiczny KamińskAnna poprzez swoje profesjonalne działania i ekipę specjalistów jest miejscem godnym zaufania, które cieszy się dużym zainteresowaniem. W ofercie implantologia, ortodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna, profilaktyka, diagnostyka.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Schelldent - Dentysta Bydgoszcz »

  Ładny uśmiech to doskonała wizytówka każdego z nas. Czasami jednak wymaga to poświęceń. Dentysta, stomatolog, chirurg szczękowy nie musi kojarzyć się źle. W naszych gabinetach gwarantujemy miłą i profesjonalną opiekę. Leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, chorób przyzębia sprawi, że znów będziesz się uśmiechać. Wiemy, że wielu pacjentów obawia się bólu, dlatego gwarantujemy bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów w placówce o najwyższym standardzie. Twoje zęby będą prezentować się imponująco jak nigdy. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Tkaczyński Poradnia Stomatologiczna 6 »

  Od 30 lat świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi stomatologiczne dla naszych pacjentów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo ortodoncje, stomatologię estetyczną, zachowawczą, a także chirurgię stomatologiczną i zaawansowaną diagnostykę. Jakość wspierana przez najnowsze technologie to coś co na pewno znajdziecie Państwo w naszym gabinecie stomatologicznym.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »