Strony związane z hasłem 'krakow':

1 · 2 · następna strona »
 • Rehabilitacja Kraków NZOZ Prolo-Med Przychodnia Rehabilitacyjna »

  NZOZ Prolo-Med Przychodnia Rehabilitacyjna w Krakowie ul. ks. Kuczkowskiego 16, świadczy usługi w zakresie rehabilitacji ruchowej, neurologicznej, kardiologicznej i geriatrycznej. Oddajemy do Państwa dyspozycji 170 m kw. powierzchni z klimatyzowanymi gabinetami lekarskimi, boksami fizjoterapeutycznymi, gabinetem masażu, salką gimnastyczną oraz estetycznym zapleczem socjalnym. Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Stosujemy fizykoterapię (laser, elektroterapia, krioterapia miejscowa, ultradźwięki) i kinezyterapię (PNF, McKenzie) oraz masaż leczniczy.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Swissdent - dentysta Kraków, wybielanie zębów, stomatolog, protetyka, ortodoncja »

  Szukasz dentysty w Krakowie? Skorzystaj z usług nowoczesnej kliniki dentystycznej Swissdent. Swissdent to pełna oferta stomatologiczna: wybielanie, implanty, abrazja powietrzna, laser, scaling, protezy, protetyka, ortodoncja, komputerowe znieczulenie. Doświadczeni stomatolodzy, endodonci, chirurdzy stomatologiczni i inni specjaliści. Doskonale wyposażone gabinety. Umów się na wizytę w Swissdent poprzez Skype.

  Swissdent to nowoczesna i prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna w Krakowie. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym klientom maksymalnego komfortu, miłej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa. Dlatego bardzo starannie dobrana została lokalizacja naszej kliniki oraz rozmaite udogodnienia i ułatwienia dla naszych pacjentów. Bezpłatny parking, wyposażenie obiektu w monitoring wideo oraz klimatyzację to tylko niektóre atuty naszej kliniki.

  Swissdent - o firmie

  Swissdent - usługi

  Swissdent - cennik

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Smarzewska - logopeda w Krakowie »

  Logopeda w Krakowie - Marta Smarzewska - korygowanie wad wymowy, terapia autyzmu, afazji, dysleksji u dzieci i dorosłych.

  Mowa to zespół czynności, jakie przy udziale języka wykonuje człowiek poznając rzeczywistość i przekazując jej interpretację innym uczestnikom życia społecznego. Są to zachowania językowe obejmujące zarówno mowę zewnętrzną (w postaci dźwiękowej - umożliwiającej porozumiewanie się w społeczeństwie), jak i mowę wewnętrzną (tzw. cerebracja - tekst pomyślany). (S. Grabias)

  Dziecko od chwili narodzin funkcjonuje w rzeczywistości językowej - wykonywanym przez nie czynnościom towarzyszy przeważnie komentarz słowny.

  Mowa jest jedną z najważniejszych umiejętności spośród tych, które posiada człowiek. Pozwala mu uczestniczyć aktywnie w życiu społecznym, poznawać otaczający świat, dzielić się emocjami.

  Prawidłowy rozwój mowy umożliwia dziecku nie tylko lepsze poznanie rzeczywistości, ale przede wszystkim wpływa na kształtowanie jego osobowości.

  Dlatego wszelkie zakłócenia, nieprawidłowości związane z językowym funkcjonowaniem powinny być jak najwcześniej wykryte i usunięte - by zminimalizować ich negatywne oddziaływanie na całościowy rozwój dziecka.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Agnieszka Pietrzyk »

  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk umiejscowiony jest w Krakowie i oferuje usługi psychoterapeutyczne osobom, które przeżywają problemy natury psychologicznej, czyli różne zaburzenia (np. osobowości), lęki, depresje, nadmierne kłótnie, itp.
  By umówić się na wizytę z psychoterapeutą, należy zadzwonić lub mailowo skontaktować się z Gabinetem - szczegóły na stronie Gabinetu.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia kliniczna - Artur Sołtys »

  Krótkoterminowa metoda pomocy w zaburzeniach lękowych (fobie, ataki paniki) w oparciu o hipnoterapię i techniki indukcyjne. Pomoc w pokonywaniu nałogów, terapia depresji, trudności emocjonalnych, stresu, zaburzeń odżywiania oraz wielu innych przypadłości. Dyplomowany terapeuta zaprasza - spotkania w Krakowie oraz na Śląsku.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Art-Medicina - o krok blizej do perfekcji... »

  Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Art-Medicina oferuje bezpieczne zabiegi i operacje plastyczne nosa, twarzy, biustu, uszu, brzucha, ud i wiele innych.
  Znajdujemy się w Szpitalu im. L. Rydygiera.
  Wykonujemy wszystkie możliwe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
  Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej strony i do zapoznania się ze szczegółowymi opisami zabiegów chirurgii plastycznej twarzy, piersi i ciała.
  Wszelkie pytania prosimy kierować na adresy mail lub dzwonić na numery telefonów podane na stronie.
  Art-Medicina.pl to jedyna klinika chirurgii plastycznej w Krakowie mająca swą siedzibę w szpitalu.
  Fakt ten zapewnia o bardzo wysokich normach bezpieczeństwa.
  Na stronie podany jest szczegółowy cennik.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • LASEROTERAPIA DERMATOLOG ANGIOLOG ALERGOLOG KRAKÓW |O nas| »

  Gabinet laseroterapii dr med.Tomasz Mrowiecki Chirurg naczyniowy, dr med.Monika Kapinska-Mrowiecka Laseroterapia Dermatolog Posiadamy dlugoletnie doswiadczenie. Nowoczesny sprzet w rekach specjalistow

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków - Wojciech Klonowski »

  Gabinet dentystyczny Wojciecha Klonowskiego znajduje się w samym sercu miasta Krakowa przy ulicy Sienkiewicza 3. Zapraszamy do skorzystania z
  kompetentnej rady oraz
  specjalistycznego i kompleksowego leczenia dolegliwości uzębienia. Przychodnia oferuje bogaty wachlarz usług z zakresu dentystyki:czyszczenie kamienia nazębnego,montowanie wypełnień,leczenie kanałowe a także innych. Do naszych zabiegów wykorzystywane są tylko dobre materiały najlepszych firm zaopatrujących przychodnie stomatologiczne w odpowiedni wyposażenie.
  Doświadczona załoga oraz korzystne finansowo usługi sprawiają,że nasza oferta cieszy się sporym powodzeniem w Krakowie.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Kraków »

  Strona internetowa psychoterapeutki Gestalt Jolanty Mierzwy, członka Polskiej Federacji Psychoterapii (PFP) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Może być przydatna dla osób poszukujących psychoterapeuty w Krakowie. To właśnie w tym mieście znajduje się gabinet psychoterapeutki. Psychoterapię mogą wykorzystać osoby, które chcą odkryć swoje zasoby i potencjały, obrać własną drogę rozwoju, tworzyć trwałe relacje z innymi ludźmi. Powodów z jakich warto rozpocząć psychoterapię Gestalt jest oczywiście o wiele więcej. Na stronie gabinetu oprócz oferty i opisu doświadczenia psychoterapeutki można sprawdzić niektóre z nich.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Stomatolodzy w Polsce »

  Nie tylko cierpiącym na ból zęba, Internetowa Książka Teleadresowa \"Stomatolodzy.tel\" pomoże odnaleźć najbliższy gabinet lekarza stomatologii, umówić się na wizytę i dojechać do niego z pomocą map google, wykorzystując do tego dowolne urządzenie podłączone do internetu.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Psychodiagnostyka »

  Prowadzimy usługi psychologiczne na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Nasza oferta obejmuje badania z zakresu psychologii pracy, usługi terapeutyczne i doraźną pomoc psychologiczną oraz trening i szkolenia psychologiczne, a także coaching.

  Naszą działalność prowadzimy na terenie Podhala (pracownia psychologii pracy znajduje się w Nowym Targu) oraz w Krakowie (tylko psychoterapia, pomoc psychologiczna i coaching).

  W pracowni psychologicznej prowadzimy badania z zakresu psychologii transportu oraz pracy. Badamy: kierowców zawodowych i skierowanych przez policję po zatrzymaniu prawa jazdy, instruktorów i egzaminatorów oraz osoby wykonujące inne zawody wymagające pełnej sprawności psychoruchowej. Psychotesty odbywają się w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.

  Ponadto w Nowym Targu i Krakowie prowadzimy gabinety terapii poznawczo-behawioralnej, w których oferujemy leczenie szerokiej gamy problemów psychicznych. Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest skuteczna i sprawdzoną naukowo metodą pomocy osobom z zaburzeniami. psychicznymi.
  Swoją ofertę kierujemy zwłaszcza do osób cierpiących na: zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk uogólniony, napady paniki, zaburzenia afektywne (depresje, zaburzenie dwubiegunowe), zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia osobowości, uzależnienia.

  Oprócz tego zajmujemy się prowadzeniem szkoleń i treningów psychologicznych, zwłaszcza z tematyki radzenia sobie ze stresem oraz coachingiem.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DENT22 Dentysta Kraków »

  Dent22 gabinet stomatologiczny w Krakowie. Dentysta Kraków oferuje wybielanie zębów, ortodoncję, protetykę, implanty zębów oraz najwyższej jakości inne usługi dentystyczne. Nowoczesna klinika oferuje swoim pacjentom w pełni bezbolesne zabiegi w komfortowej atmosferze. Nasi lekarze to dentyści, chirurdzy, ortodonci, protetycy z bagażem doświadczeń dla których rutyna jest obca i każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście. Ortodonta, stomatolog, dentysta ul. Kazimierza Wielkiego 22, 30-074 Kraków tel. 12 635 88 98

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Behlert.pl »

  Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia medyczne kongresów i konferencji. Wykonujemy także pisemne tłumaczenia z zakresu medycyny, farmacji oraz weterynarii. Firma nasza posiada bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Wykonujemy tłumaczenia medyczne dla szpitali, firm kosmetycznych, firm farmaceutycznych jak również dla producentów sprzętu medycznego. Nasi tłumacze dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tadeusz Januszewski Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny »

  Gabinet okulistyczny prowadzony przez Doktora Tadeusza Januszewskiego działa na rynku usług medycznych od 1992 roku. W ramach oferty można znaleźć usługi związane z badaniem wzroku, doboru okularów, a także terapię laserową oraz leczenie operacyjne takich chorób, jak na przykład zaćma. Duże doświadczenie personelu zapewnia wysoką jakość, bardzo dużą skuteczność oraz duże bezpieczeństwo świadczonych usług medycznych.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • LECZENIE ALKOHOLIZMU - skuteczna terapia uzależnienia. Prywatny ośrodek leczenia odwykowego. »

  Terapia Uzależnień - leczenie uzależnienia od alkoholu. Wysoka skuteczność, 100% dyskrecji. Prywatny ośrodek leczenia uzależnień PRZYSTANEK TRZEŹWOŚĆ pomoże Ci przezwyciężyć uzależnienie. TYLKO U NAS! Intensywna terapia w 3 tygodnie! Zapraszamy do naszego ośrodka.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITA »

  NZOZ REVITA prowadzi szeroką działalność na rynku usług medycznych. W naszych przychodniach czekają na Państwa doświadczeni specjaliści, dla których Państwa zdrowie i samopoczucie jest zawsze na pierwszym miejscu.

  Nasza przychodnia świadczy usługi z szerokiego zakresu. Oferujemy następujące usługi:
  Konsultacje:
  alergologiczne, diabetologiczne, endokrynologiczne, kardiologiczne, neurologiczne, pulmonologiczne, psychiatryczne
  Badania:
  ultrasonograficzne (pełny zakres), biopsje cienkoigłowe, echokardiograficzne, elektrokardiograficzne

  NZOZ Revita prowadzi działalność w trzech punktach na terenie województwa małopolskiego.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fitness Kraków - Manufaktura Zdrowia - siłownia kraków »

  Jeśli chcesz wyrzeźbionego ciała, bądź chcesz stracić parę zbędnych kilogramów, to przyjdźcie do naszego klubu fitness. Nasza bardzo dobrze doświadczona kadra pomoże państwu dobrać najlepszy system ćwiczeń, stworzony specjalnie dla waszych wymagań. Posiadamy w pełni wyposażoną salę fitness oraz siłownię.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodniakozlowek.pl »

  NZOZ Kozłówek prowadzi działalność medyczną od roku 2000. W roku 2007 uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001. Naszym celem jest pełne zadowolenie pacjenta z jakości naszych usług. osiadamy dwie filie: przy ul. Nowosądeckiej 31, w której mieszczą się gabinety rehabilitacyjne, obecnie powiększone o pomieszczenia dawnej poradni okulistycznej oraz przy ul. Spółdzielców 17 A, dokąd przenieśliśmy do większego i bardziej komfortowego lokalu poradnię okulistyczną.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Clear Aligner, protetyka, ortodoncja - Mariusz Moskal »

  Mariusz Moskal ma blisko 25 lat doświadczenia w zakresie protetyki i ortodoncji. Jedną z oferowanych usług jest nowoczesna technologia Clear Aligner - metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek. Leczenie tym sposobem jest bezbolesne, nieinwazyjne i dobrze tolerowane przez pacjentów. Niektórzy pacjenci ze względów estetycznych nie decydują się na aparaty stałe i to dla nich przygotowano to rozwiązanie. Nakładkami CLEAR ALIGNER można leczyć wiele wad zgryzu np. silne stłoczenie zębów, głęboki zgryz, diastemę, zgryz krzyżowy i inne. Pracownia Mariusza Moskala wykonuje również inne usługi w zakresie protetyki: protezy, korony, mosty oraz w zakresie ortodoncji: aparaty ruchome, aparaty stałe, szyny.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne iMed24 S.A. »

  iMed24 to centrum medyczne oferujące kompleksową opiekę zdrowotną. W jego ramach działa między innymi poradnia alergologiczna, pediatryczna czy stomatologiczna. Dodatkowo, prowadzone są nowoczesne terapie leczenia bólu. Centrum działa w Krakowie i gwarantuje pacjentom wygodne warunki i kąciki dla dzieci. Istnieje możliwość wykupienia specjalnych pakietów oraz abonamentów medycznych. Ponadto, centrum zajmuje się także wykonywaniem szczepień dla firm.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »