Strony związane z hasłem 'leczenie kanałowe':

 • Implanty Śląsk Katowice - Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk »

  Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku, jest ultranowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez lekarza medycyny chirurga stomatologa Romana Borczyka - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika o powierzchni 800 m2 posiada 13 gabinetów z klimatyzacją, komfortową poczekalnię wyposażoną w komputer z dostępem do Internetu, oraz bajkowy przytulny kącik zabaw dla dzieci na pierwszym piętrze. Jest to jeden z największych i najnowocześniej wyposażonych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce. Posiada - TOMOGRAF KOMPUTEROWY (precyzyjny obraz bez zniekształceń daje możliwość zmniejszenia inwazyjności leczenia oraz umożliwia dokładne zaplanowanie postępowania implantologicznego. Skraca czas trwania zabiegu oraz zmniejsza dolegliwości związane z gojeniem. Dzięki trójwymiarowemu obrazowaniu uzyskuje się dodatkowe informacje pozwalające na przeprowadzenie w warunkach ambulatoryjnych zabiegów, które dotychczas wymagały zaplecza szpitalnego), - RADIOWIZJOGRAFIĘ CYFROWĄ (kamera wewnątrzustna - pomocna jest zarówno w diagnostyce, jak i np. w skomplikowanym leczeniu kanałowym może być wykorzystywana zamiast rentgena), - PRACOWNIĘ RTG (wykorzystuje technikę pozwalającą na uzyskanie obrazu RTG na ekranie komputera w przeciągu kilku sekund od wykonania zdjęcia, dawki promieniowania są praktycznie pomijalne. Pracownia RTG spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej), - MIKROSKOPY w każdym gabinecie. Przyjeżdżają tutaj pacjenci z całej Polski i z zagranicy.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Opole - lek.med. lek.dent. Piotr Hudała »

  Gabinet stomatologiczny zapewnia pełen zakres usług w tym: Implanty zębowe, wybielanie zębów, leczenie wad zgryzu - ortodontyczne, leczenie kanałowe - endodontyczne, piaskowanie, skaling, chirurgia stomatologiczna, chirurgia szczękowo twarzowa, stomatologia zachowawcza- plomby, protetyka - protezy, leczenie chorób przyzębia.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dodent Stomatologia Łódź - lekarze dentyści »

  Dodent Stomatologia Łódź to lekarze dentyści oferujący usługi na najwyższym poziomie także w ramach kontraktu z NFZ. U nas każdy dentysta to wykwalifikowany specjalista który sprawi, że każdy ból zęba szybko ustąpi. Leczenie kanałowe (endodoncja), ekstrakcje, protezy czy profilaktyka - nasz gabinet stomatologiczny oferuje pełen wachlarz usług.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Ewa i Waldemar Mazur - Stomatolog, Chirurg, Medycyna Estetyczna - Stargard Szczeciński »

  NZOZ Ewa i Waldemar Mazur istnieje od 1990 roku. Naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze, oraz szereg usług z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze, którzy dbają o komfort pacjenta., www.drmazur.stargard.pl http://www.drmazur.stargard.pl/oferta

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa - leczenie kanałowe, wybielanie zębów, ból zęba »

  Zapraszamy do korzystania z usług stomatologicznych oferowanych przez gabinet stomatologiczny Amident, w którym przyjmuje dobry dentysta - lekarz stomatolog Jacek Kałużny. To dobry stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Oferowane usługi przez Gabinet Stomatologiczny Amident to:
  - profilaktyka: fluoryzacja, wskazówki żywieniowe, instruktaż higieny jamy ustnej, scaling, piaskowanie, lakierowanie, lakowanie bruzd, leczenie nadwrażliwości;
  - stomatologia zachowawcza: zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy, leczenie próchnicy;
  - stomatologia estetyczna: odbudowa zęba, wybielanie zębów stomatologiczne, wybielanie nakładkowe, wybielanie zębów martwych;
  - endodoncja: leczenie kanałowe zębów wywołane urazami, próchnicą, stanem zapalnym, martwicą lub zgorzelą miazgi;
  - ortodoncja: aparaty ruchome i stałe;
  - protetyka: korony porcelanowe, licówki, protezy akrylowe i szkieletowe, mosty porcelanowe, wkłady koronowo-korzeniowe;
  - chirurgia: ekstrakcje zębów, implanty stomatologiczne.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Implant Expert »

  Stomatologia zachowawcza, estetyczna, protetyka, implanty, smile makeovers. Poprawiamy samopoczucie, urodę, a przede wszystkim zdrowie. Stosujemy najnowocześniejszą diagnostykę, ponieważ posiadamy tomograf komputerowy 3D Gendex i-Cat. Dzięki temu urządzeniu oraz precyzyjnemu planowaniu, jesteśmy w stanie wykonać zabieg np. implantacji z blisko 100% powodzeniem w każdym przypadku. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają wyjątkowego, kameralnego miejsca, gdzie pacjenta traktuje się po ludzku i z szacunkiem.
  Zapraszamy

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dental Planet gabinety stomatologiczne - dentysta Gdańsk »

  Oferujemy usługi stomatologiczne o najwyższym standardzie.
  Dental Planet gabinety stomatologiczne to dentysta w Gdańsku gdzie w miłej i przyjemnej atmosferze pozwolimy Ci zapomnieć o stresie związanym z leczeniem zębów. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, leczymy w komfortowych warunkach. Od początku działalności zawsze kierujemy się dobrem pacjenta dobierając odpowiedni sposób i metody leczenia. Naczelną naszą zasadą jest to że pacjent jest najważniejszy.
  Wyposażenie naszych gabinetów to sprzęt renomowanych firm dlatego możemy zaoferować leczenie na najwyższym poziomie udostępniając najnowsze technologie i metody leczenia.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Radosław Kapica »

  Zapraszam do Gabinetu Stomatologicznego, mieszczącego się w samym sercu Konstancina-Jeziornej. Mój Gabinet to kameralne miejsce, w którym profesjonalnie zatroszczę się o Państwa komfort i bezstresowo przeprowadzę przez proces leczenia najnowszymi dostępnymi metodami, oferując je za przystępną cenę. Aby świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, Gabinet został wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczno-medyczne. Dzięki temu, mają Państwo gwarancję, że metody jakie wybiera dentysta podczas leczenia odpowiadają aktualnym trendom w stomatologii. Zapraszam wszystkich - bez względu na wiek. Na najmłodszych Pacjentów, po każdej wizycie czekają niespodzianki. Zdrowy i piękny uśmiech moich Pacjentów jest dla mnie najważniejszy!

  Serdecznie zapraszam,
  lek. dent. Radosław Kapica

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • CITISTOM - Rodzinne Centrum Stomatologii »

  CITISTOM - Rodzinne Centrum Stomatologii, stomatologia ogólna, endodoncja, leczenie kanałowe, leczenie chorób przyzębiam protetyka, protezy stałe, protezy ruchome, protezy elastyczne, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, znieczulenie elektroniczne, pracownia protetyczna, stomatologia, citi, stomatolog, aparaty ortodontyczne, protetyka, ortod

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endodental - Gabinet stomatologiczny Łódź »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty doktora stomatologii Piotra Wujca. W gabinecie wykonywane są zabiegi endodoncji mikroskopowej i inne. Ceny poszczególnych zabiegów znaleźć można bezpośrednio na stronie gabinetu. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Nowy Świat - DentystazGliwic.pl »

  Lekarz stomatolog W. Palewicz prowadzi gabinet Dentystyczny w Gliwicach. Odwiedź stronę dentysta Gliwice, aby umówić się na wizytę.
  Leczymy zęby endodontycznie w silnym znieczuleniu, zakładamy estetyczne plomby, wykonujemy korony porcelanowe, mosty, protezy natychmiastowe. Delikatnie i bezboleśnie usuwamy korzenie, których nie da się już w żaden sposób uratować.
  Kliknij dentysta Gliwice, a znów polubisz swoje zęby.
  W gabinecie zamontowano stomatologiczny aparat rentgenowski RTG do zdjęć wewnątrzustnych zębów. Posiadamy także cyfrową radiowizjogafię RVG firmy Kodak, dzięki której dawka promieniowania rentgenowskiego otrzymana przez pacjenta może być kilkukrotnie mniejsza w porównaniu ze standardową kliszą światłoczułą. Pozwala też wydobyć jeszcze więcej szczegółów istotnych dla dentysty.
  Na stronie www zamieszczono liczne ilustracje gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MJ Dent - Stomatologia Warszawa Bemowo »

  Gabinet stomatologiczny MJ Dent oferuje Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne. Stomatologia zachowawcza i estetyczna. Leczenie kanałowe, odbudowy koron, wybielanie zębów, piaskowanie. Chirurgia stomatologiczna. Protetyka. Protezy całkowite i częściowe, naprawa protez.
  Specjalizujemy się w leczeniu dzieci.
  Nasza przychodnia mieści się w Warszawie na Bemowie, w niewielkiej odległości od Ratusza.
  Adres: ul. Bolkowska 1b/h1 01-466 Warszawa Tel.: 22 4077732 E-mail: rejestracja@mjdent.pl

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Poznań »

  W Poznaniu jest wiele gabinetów stomatologicznych i ortodontycznych, jednak jest tylko jeden myOrtho, który kompleksowo i bez stresu dla pacjenta zadba o Twoje uzębienie.

  Wykonujemy specjalistyczne zabiegi, takie jak leczenie kanałowe, bądź chirurgię stomatologiczną, a także tradycyjną profilaktykę, zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Estetika - Stomatolog Turek - Praktyka dentystyczna »

  Estetika to centrum stomatologii mieszczące się w Turku w budynku DobrskaClinic. Gabinet świadczy usługi w zakresie leczenia zębów, a w szczególności:stomatologii dziecięcej, implantologii, wybielania zębów, ortodoncji, chirurgii, endoncji, perodontologii, protetyki, stomatologii zachowawczej. Profesjonalne leczenie umożliwia nam doskonale wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt. Staramy się aby wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym były przyjemne i bezstresowe. Każdego traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Po więcej informacji zapraszamy na stronę estetika.net.pl Nasz adres: Estetika, 62-700 Turek, ul. Dobrska 22

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dentima »

  Dentima to centrum stomatologiczne w Krakowie. Proponujemy konkurencyjne cenowo zabiegi. Możemy zaproponować Państwu kompleksowe odtworzenie zębu, wygodne znieczulenia gwarantujące komfort pobyciu w gabinecie. Leczymy również kanałowo przy użyciu zaawansowanego mikroskopu. Leczenie odbywa się całkowicie bezboleśnie. Klientom sugerujemy również wykorzystanie programu lojalnościowego.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Strzelecki - Studio Stomatologii »

  Gabinet Studio Stomatologii należy do Krzysztofa Strzeleckiego i znajduje się w Radomiu. To wyjątkowe miejsce dla pacjentów, którzy cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo. Oferta gabinetu to – chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna w tym wybielanie zębów, piaskowanie zębów, korony porcelanowe, protetyka, endodoncja i profilaktyka. To jeden z najlepszych gabinetów w Polsce i dobrze znany w Radomiu. Taki zakres leczenia jak periodontologia, czy stomatologia zachowawcza to podstawa w ofercie tego gabinetu. Lekarz dentysta Krzysztof Strzelecki dba o zadowolenie swoich pacjentów, dlatego zapewnia im kompleksowe usługi mające na celu piękny, zdrowy uśmiech. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny i wysoce wyspecjalizowany sprzęt. Tu można też wykonać RTG, co znacznie ułatwia diagnostykę. Specjalista przyjmuje pacjentów w nagłych przypadkach. Zapewnia im nie tylko usługi polegające na leczeniu, ale również profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Chcesz mieć ładne zęby? Zgłoś się do gabinetu Studio Stomatologii w Rzeszowie.

  Data dodania: 22 02 2018 · szczegóły wpisu »