Strony związane z hasłem 'psychoterapeuta':

1 · 2 · następna strona »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Daria Nitschke »

  Jestem psychologiem, psychoterapeutą Gestalt. W mojej ofercie znajduje się:1)Psychoterapia2)Konsultacje dla dzieci oraz dorosłych3)Interwencja kryzysowa-pomoc w trudnej sytuacji życiowejWięcej informacji znajduje się na stronie internetowej - www.terapeuta-gestalt.pl Numer kontaktowy: 600-073-356Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc psychologiczna, psychoterapeuta - Michał Kuroń »

  Profesja psychologa i psychoterapeuty, którą prowadzę już kilka dobrych lat pozwoliła mi stwierdzić, że w większości przypadków, z którymi się spotkałem najlepszym lekiem okazała się rozmowa i terapia cbt. Nie wyobrażam sobie leczenia psychologicznego w postaci środków farmakologicznych, to po prostu nie będzie skuteczne. Psychoterapeuta to człowiek dla którego dobro innej osoby jest najważniejsze. Każdy udzielający pomocy psychologicznej musi skutecznie podejść do tego działania, tak aby rezultaty były jak najlepsze. Lekarze mają za zadanie nieść pomoc swoim pacjentom, dlatego ja staram się robić to jak najlepiej.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Tomasz Jaksik »

  Psychoterapia w Gliwicach, Śląsk. Terapia indywidualna osób dorosłych, terapia par. Pomoc w problemach emocjonalnych, interpersonalnych i psychosomatycznych.

  Psychoterapia Gestalt to profesjonalna metoda pomocy dla wszystkich tych, którzy:
  - mają problemy w związkach partnerskich, problemy rodzinne lub wychowawcze,
  - przeżywają trudności emocjonalne, życiowe kryzysy, załamania,
  - cierpią na dolegliwości psychosomatyczne,
  - cierpią z powodu stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych,
  - borykają się z utratą sensu życia lub doświadczają problemów egzystencjalnych,
  - doświadczają trudności w obrębie własnego funkcjonowania zawodowego,
  - poszukują wsparcia w okresach żałoby, rozwodu, rozstania, czy innych trudnych zmian życiowych,
  - chcą odkrywać własny potencjał i nowe możliwości w swoim życiu,
  - poszukują rozwoju osobistego, pogłębienia związków z ludźmi, czy większej świadomości siebie.

  Gabinet psychoterapii w Gliwicach - Tomasz Jaksik.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny - Psychoterapia Gdynia »

  PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPIA w Gdyni: Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią i szkoleniami na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Psycholog, psychoterapeuta w Gdyni. Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią, psychologią i socjoterapią na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Agnieszka Pietrzyk »

  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk umiejscowiony jest w Krakowie i oferuje usługi psychoterapeutyczne osobom, które przeżywają problemy natury psychologicznej, czyli różne zaburzenia (np. osobowości), lęki, depresje, nadmierne kłótnie, itp.
  By umówić się na wizytę z psychoterapeutą, należy zadzwonić lub mailowo skontaktować się z Gabinetem - szczegóły na stronie Gabinetu.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Gestalt Warszawa »

  Prowadzimy w samym centrum Warszawy gabinet psychoterapeutyczny. W naszej działalności korzystamy z nurtu Gestalt. Oferujemy sesje indywidualne oraz organizujemy grupy terapeutyczne. Współpracujemy wyłącznie z osobami dorosłymi. Zajmujemy się także pomocą skierowaną do osób mających problem ze swoim partnerem w związku (psychoterapia par). Dokładny opis oferty oraz naszego podejścia do psychoterapii znajduje się na stronie internetowej Pracowni Psychoterapii Gestalt.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologa w Krakowie - Twoja Psychoterapia »

  Psychoterapeuta M. Swoszowska - porady psychologiczne,
  Kraków, ul. Łobzowska 43/2,Tel: 512 358 845 swoszowska@wp.pl

  Oferuję skuteczną pomoc terapeutyczną dla osób:
  - przeżywających problemy osobiste
  - mających trudności w kontaktach społecznych
  - przechodzących kryzys
  - cierpiących z powodu stresującej sytuacji życiowej
  - odczuwających zagubienie, bezradność, brak sensu życia
  - nieradzących sobie z własną/czyjąś agresją
  - mających lęki, odczuwających napięcie

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronach Compleo! »

  Strona przedstawia krótką charakterystykę działalności Compleo S.C., m.in. szeroki wachlarz oferowanych form edukacji w zakresie teorii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, stosowane formy terapii (akupunktura, terapia manualna, psychoterapia, mikrokinezyterapia), jak również opis zespołu/grona/kadry lekarzy, służących pomocą naturalnymi metodami.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Helfer - Psychoterapeuta Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Wrocław Pawła Helfera jest to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest sprawdzoną metodą pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem kłopotów i polepszyć jakość swojego życia. Psychoterapeuta jest pomocny najczęściej wówczas, gdy spiętrzają się problemy i życie wymyka się z rąk. W czasie psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać źródła powstałych problemów oraz poszukują najlepszych sposobów na ich rozwiązanie. Psychoterapia pozwala też lepiej zrozumieć motywy własnego postępowania, jak również pokazuje, na jakich zasadach działają relacje z bliskimi osobami. Psychoterapia to metoda leczenia, którą bezsprzecznie warto podjąć. Umożliwia ona odzyskanie równowagi psychicznej. Powoduje, że pacjenci lepiej radzą sobie z życiowymi wyzwaniami oraz uczą się czerpać satysfakcję z kontaktów międzyludzkich.
  Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego zasadniczą specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak również grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Ponadto prowadzi firmę szkoleniową, działającą w zakresie edukacji oraz biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać systematycznych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Oferowane są też konsultacje online, w takich obszarach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest nieodpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, pozwala na poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, zwłaszcza w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog / Psychoterapeuta Olga Piekarska-Piotrowicz, Warszawa »

  Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości.Więcej na www.mocterapii.plPOMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieżyW PROBLEMACH: * nerwice, depresja, zaburzenia osobowości; * trudne, traumatyczne doświadczenia; * obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk; * poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia; * niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia; * trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne; * żałoba, rozstanie, strata; * trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich; * doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków; Więcej na www.mocterapii.pl/oferta.htmlW FORMIE: * konsultacje psychologiczne; * pomoc psychologiczna; * interwencja kryzysowa; * psychoterapia indywidualna.GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Łomianki.Więcej na www.mocterapii.pl/o_mnie.html

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psychoterapia Gdańsk »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu. W ofercie m.in psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna, warsztaty umiejętności i warsztaty rozwojowe. Przykładowe tematy naszych warsztatów: Na krawędzi wszechświata - odkrywanie krainy Śnienia. Moje dziecko nie jest aniołem - więc jak z nim wytrzymać? Sympatie i antypatie - co sposób w jaki postrzegamy innych ludzi może nam powiedzieć o nas samych? Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju - mini warsztat. Ponadto prowadzimy grupy wsparcia. Bierzemy udział w licznych projektach badawczych i społecznych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii ARCHE - pomoc psychologa w Gdańsku »

  ARCHE to gabinet psychologiczny, którego założycielem i prowadzącym jest psycholog i psychoterapeuta Adam Chojnacki.

  Miejsce funkcjonuje w Gdańsku - Wrzeszczu (Trójmiasto, województwo pomorskie) - wygodny dojazd do gabinetu z każdej części aglomeracji trójmiejskiej - Gdańsk, Sopot, Gdynia - szczegóły jak dojechać na stronie internetowej.

  W ofercie przede wszystkim: psychoterapia, pomoc psychologiczna - sesje terapeutyczne i konsultacje - dla dorosłych, młodzieży, par i małżeństw. Na co dzień udzielana jest pomoc przy takich problemach i zagadnieniach jak m.in:

  * depresja, nerwice, stany lękowe, zmiany nastroju, kompulsje
  * zaburzenia snu, bezsenność, koszmary
  * apatia czy utrata sensu i chęci do życia
  * praca z uzależnieniami i współuzależnieniem
  * terapia po nadużyciach i traumach, leczenie PTSD
  * problemy małżeńskie
  * problemy z przemocą, agresją, kontrola emocji
  * trudności w pracy, wypalenie zawodowe
  * radzenie sobie ze stresem
  * i wiele innych.

  Ponadto ośrodek psychoterapii ARCHE oferuje zajęcia rozwojowe (z ukierunkowaniem na samorozwój i coaching), oraz warsztaty psychologiczne.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Magdaleny Chodak »

  Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim a także całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM). Jestem związana z psychoterapią i pomocą psychologiczną od 2005 roku. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną dorosłych oraz młodzieży, a także rehabilitacją psychiatryczną osób po kryzysach psychicznych.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Psychologicznego Wrocław »

  CRP jest niepublicznym ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, pomocy psychologicznej i rekrutacji pracowników. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta - Sylwia Mania i Klaudia Rygiel. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych (sesje terapeutyczne o stałej częstotliwości dla młodzieży i dorosłych) oraz grup. Nasz gabinet psychologicznych zasięgiem swojego działania obejmuje Wrocław i klientów z jego okolic.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia-Rozwoju.com.pl »

  Pomoc psychologiczna, psychoterapia, coaching i szkolenia.Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym.Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrze trafiłeś.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Źródło we Wrocławiu »

  Stworzyliśmy nasze centrum z myślą o wszechstronnym pomaganiu osobom dorosłym, parom małżeńskim, rodzinom, młodzieży i dzieciom.

  Oferujemy terapię indywidualną, małżeńską, rodzinną, a także terapię grupową i warsztatowe formy rozwoju osobistego. Pragniemy dotrzeć z kompleksową pomocą do osób potrzebujących wsparcia, będących w kryzysie i poszukujących swojej indywidualnej drogi rozwoju, również zawodowego.

  W naszym ośrodku pracują osoby z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym oraz medycznym- psychiatra i dietetyk.

  Pracujemy w modelu psychoterapii zintegrowanej, łączącej podejście systemowe, poznawczo-behawioralne, ericksonowskie i terapię gestalt.

  Jesteśmy grupą osób stale podnoszących swoje kwalifikacje w najlepszych ośrodkach szkoleń terapeutycznych w kraju. Celem ośrodka jest oferowanie kompleksowej pomocy specjalistycznej. Pracujemy z klientem w różnym wieku i z różnymi problemami(patrz oferta ośrodka).

  Stanowimy grupę osób różniących się zarówno wiekiem, jak i doświadczeniem życiowym i zawodowym. Łączy nas stała chęć poznawania ludzi i świata, i stała gotowość do rozwoju osobistego i poszerzania swoich horyzontów myślowych.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gestalt Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która dostarcza zwięzłe informacje na temat mojej działalności. Pracuję jako psychoterapeuta Gestalt w Warszawie. Rozmawiam z pacjentami w moim gabinecie, który położony jest w tym mieście. Jaki jest cel tych rozmów? Przede wszystkim pomoc w trudnościach, które mogą być związane z odczuwaniem lęków, fobii, nawiązywaniem relacji z innymi osobami, wyrażaniem emocji. Celem jest również poszerzanie świadomości. Dlaczego to takie ważne? Na pytanie (oraz inne, które dotyczą psychoterapii Gestalt) odpowiedź znajdziesz na mojej stronie. Jako psychoterapeuta zawsze staram się poznawać i zrozumieć świat pacjenta, m.in to jakie ma myśli, co odczuwa, jak tworzy relacje z innymi osobami. Głęboko wierzę, że psychoterapia Gestalt to rodzaj terapii, który przyczynia się do rozwoju każdego, kto pragnie odmienić swoje życie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Grabarczyk psychoterapialegnica psycholog »

  Wtam, chciałabym Państwa zaprosić do poradni psychoterapii i rozwoju, którą niedawno otworzyłam w centrum Legnicy, gdzie w spokoju i zaufaniu doradzę Państwo jak Państwa problemy. Nie wiem czy zastanawiali się Państwo co mogą zrobić aby pozbyć się swoich ograniczeń i pokonać przeszkody tkwiące w Pańswa psychice - jednym z rozwiązań jest przebycie psychoterapii . Wiele z problemów, z którymi się Państwo borykacie na codzień zakorzenionych jest u Państwa przez lata - i co gorsza są one nieuświodomone. Pomogę Państu zidentyfikować źródła tych ograniczeń, poznać je lepiej i oswoić. Od tego miejsca dzieli Państwa już tylko jeden krok do pokonania swoich przeciwności. To jest właśnie moja rola jako psychologa. Zachęcam zatem do pokonania strachu i kontakt za mną.Jestem psychologiem z kilkunastoletnim starzem zawodowym, prowadzę terapie w podejściu psychodynamicznym, odbywam regularne superwizje, prowadzone u najbardziej doświadczonych psychologów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Tak też cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Jako psycholog i psychoterapeuta cenię sobie przede wszystkim otware podejście i metody dopasowane do konkretnych potrzeb - tylko wtedy rozmowa odnosi zamierzone skutki. Zapraszam Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną lub bezpośrednio w moim gabinecie w Legnicy . Proponuję regularne sesje psychoterapii indywidualnej, terapię par, terapie grupowe ale również pomoc w kryzysie lub sesje rozwoju osobistego. Te ostatnie przebiegają w sposób mniej formalny, nieograniczony stanadardami jakie niesie psychoterapia psychodynamiczna.Zapraszam do zapoznania się z moim profilem i odwiedzenie gabinetu psychoterapeuty w Legnicy po wcześniejszym umówniu się telefonicznym. Postaram się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości w trakcie rozmowy.Pozdrawiam Agnieszka Grabarczyk - psycholog, psychoterapeuta

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • PsychologAnia.pl »

  Psycholog Ania - gabinet psychologiczny mieszczący się w Śródmieściu Warszawy.
  Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży, poszukujących usług psychologicznych i psychoterapeutycznych. Do osób, które chcą podjąć terapię lub potrzebują kilku konsultacji psychologicznych. Do osób, które chcą nabrać wiary w siebie i poprawić jakość swojego życia. Możliwe jest tu także uzyskanie diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej. Gabinet dysponuje specjalistycznymi testami psychologicznymi.
  Terapeutycznie psycholog Ania pracuje w nurcie psychologii pozytywnej, psychologii poznawczo-behawioralnej oraz psychologii Gestalt.
  http://www.psychologania.pl/kontakt.php
  http://www.psychologania.pl/oferta.php

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Marta Melka-Roszczyk - psychoterapeuta Poznań »

  Marta Melka- Roszczyk w ramach prowadzenia gabinetu psychologicznego na terenie Poznania, udziela poradnictwa psychologicznego w zakresie nieśmiałości, agresji, chorób odżywiania (bulimia, anoreksja), fobii, lęków przed samotnością, depresji, nerwicy i wielu innych.
  Na jej pomoc mogą liczyć osoby doświadczające frustracji, a także osoby popadające częstym konfliktom.
  Zgodnie ze swoim doktoratem, specjalizuje się w sferze emocjonalnej kobiet, rodzin i macierzyństwa. Wciąż poszerzając swoją wiedzę - prowadzi również szkolenia i warsztaty, mające na celu rozwój kreatywny myślenia, asertywność. Uczy sztuki perswazji i wywierania wpływu na innych, a także radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  Najmłodszym pacjentom pomaga w przezwyciężeniu trudności emocjonalnych lub radzeniu sobie z nieśmiałością.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »