Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pomoc psychologiczna, psychoterapeuta - Michał Kuroń »

  Profesja psychologa i psychoterapeuty, którą prowadzę już kilka dobrych lat pozwoliła mi stwierdzić, że w większości przypadków, z którymi się spotkałem najlepszym lekiem okazała się rozmowa i terapia cbt. Nie wyobrażam sobie leczenia psychologicznego w postaci środków farmakologicznych, to po prostu nie będzie skuteczne. Psychoterapeuta to człowiek dla którego dobro innej osoby jest najważniejsze. Każdy udzielający pomocy psychologicznej musi skutecznie podejść do tego działania, tak aby rezultaty były jak najlepsze. Lekarze mają za zadanie nieść pomoc swoim pacjentom, dlatego ja staram się robić to jak najlepiej.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Gestalt - Tomasz Jaksik »

  Psychoterapia w Gliwicach, Śląsk. Terapia indywidualna osób dorosłych, terapia par. Pomoc w problemach emocjonalnych, interpersonalnych i psychosomatycznych.

  Psychoterapia Gestalt to profesjonalna metoda pomocy dla wszystkich tych, którzy:
  - mają problemy w związkach partnerskich, problemy rodzinne lub wychowawcze,
  - przeżywają trudności emocjonalne, życiowe kryzysy, załamania,
  - cierpią na dolegliwości psychosomatyczne,
  - cierpią z powodu stanów depresyjnych lub objawów nerwicowych,
  - borykają się z utratą sensu życia lub doświadczają problemów egzystencjalnych,
  - doświadczają trudności w obrębie własnego funkcjonowania zawodowego,
  - poszukują wsparcia w okresach żałoby, rozwodu, rozstania, czy innych trudnych zmian życiowych,
  - chcą odkrywać własny potencjał i nowe możliwości w swoim życiu,
  - poszukują rozwoju osobistego, pogłębienia związków z ludźmi, czy większej świadomości siebie.

  Gabinet psychoterapii w Gliwicach - Tomasz Jaksik.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny - Psychoterapia Gdynia »

  PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPIA w Gdyni: Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią i szkoleniami na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu. Psycholog, psychoterapeuta w Gdyni. Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny zajmujący się przede wszystkim psychoterapią, psychologią i socjoterapią na terenie Trójmiasta - Gdańska, Gdyni i Sopotu.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej »

  www.sopp.com.pl
  Oferujemy pomoc psychologiczną w obszarach:
  - psychoterapia indywidualna i grupowa (dla młodzieży i dorosłych)
  - pomoc psychologiczna
  - warsztaty tematyczne i szkolenia z zakresu socjoterapii, komunikacji, asertywności, twórczości, relaksacji

  Psychoterapia psychodynamiczna w oparciu o którą pracuje nasz Ośrodek wywodzi się z psychoanalitycznego nurtu rozumienia pacjenta. Celem terapii jest dokonanie zmiany, a drogami prowadzącymi do tego są m. in.: analiza zdarzeń i procesów w życiu pacjenta, praca nad relacjami interpersonalnymi oraz nad procesami intrapsychicznymi, możliwość uzyskania w relacji pacjent - terapeuta korektywnych doświadczeń emocjonalnych w obszarze deficytów pacjenta. Wnoszone przez pacjenta tematy są podczas sesji terapeutycznej omawiane z uwzględnieniem historii życiowej pacjenta oraz analizy procesów nieświadomych. Poprzez relację terapeutyczną następuje zmiana obrazu siebie, postrzegania świata oraz własnych trudności i obszarów konfliktowych. Terapia odbywa się w oparciu o strukturę tj. ustalone na pierwszym spotkaniu częstotliwość, czas trwania sesji (45-50min) oraz odpłatność. Dobór technik psychoterapeutycznych uzależniony jest od typu leczonych zaburzeń.
  www.sopp.com.pl
  Zapewniamy życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

  W celu ustalenia formy dogodnej i właściwej dla Państwa pomocy oraz ustalenia sposobu pracy psychoterapeutycznej należy umówić się telefonicznie na konsultację.
  kontakt

  Data dodania: 11 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdańsk - gabinet psychologii zorientowanej na proces »

  Gabinet psychoterapii Akademii Zorientowanej na Proces oferuje profesjonalną i skuteczną pomoc psychologiczną. Pomożemy Ci rozwiązać życiowe problemy, konflikty w relacjach, niesiemy pomoc w przypadku depresji, problemów z odżywianiem (anoreksja, bulimia), nadmiernego stresu i kłopotów zdrowotnych. Psychologia zorientowana na proces traktuje człowieka całościowo, oferując nowatorskie metody radzenia sobie z bolesnymi stanami i sytuacjami. Psychoterapia może też być nastawiona na wszechstronny rozwój, polepszanie relacji interpersonalnych, głębsze poznanie siebie i rozwój swojego twórczego potencjału.

  W gabinecie pracują licencjonowani terapeuci Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces.

  Strona gabinetu zawiera również ciekawe artykuły z zakresu psychologii.

  W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ananda Music- Muzykoterapia, Reiki »

  Ceniona na całym świecie doskonała muzyka lecznicza, muzykoterapia, muzyka do reiki, która sprawdziła się w ośrodkach SPA, Wellness, centrach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych wielu krajów świata perfekcyjna, mistrzowska a zarazem wielobarwna, tworzona przez profesjonalnych artystów i terapeutów sprawi radość miłośnikom muzycznego kunsztu, każda kobieta znajdzie swój temat, styl i uzdrawiające piękno.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii »

  Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu to specjalistyczny ośrodek medyczny, którego głównym atutem jest doświadczony zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów i seksuologów. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny warsztat pracy oraz doskonała współpraca wewnątrz zespołu, pozwala oferować naszym pacjentom kompleksowe oddziaływanie - od postawienia diagnozy klinicznej po wszechstronną ofertę pomocy - psychoterapię indywidualną, terapię grupową, rodzinną czy małżeńską.

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Libero - psychoterapie »

  CPT Libero to miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z Pacjentami, na wiedzy i nowoczesnych technikach psychoterapeutycznych staramy się udzielić najlepszej pomocy Pacjentom, którzy po nią do nas przychodzą. Centrum Libero to grupa psychoterapeutów specjalizujących w ramach leczenia depresji, problemów m.in. otyłość i uzależnień. Nasze terapie skupiają się na rozwiązaniach.
  Sam fakt zobaczenia problemu i gotowość pokonania trudności, stawia Pacjenta na wygranej pozycji. My, jako terapeuci robimy wszystko, by obudzić determinację w każdym z tych ludzi do pokonania marazmu. Udzielamy wsparcia i poczucia, że nikt nie może zostać z trudnościami osamotniony. Specjalista i Pacjent, małymi krokami usuwają negatywne emocje, słabości, wcielając w życie wartościowe zmiany. Dzięki takiemu usposobieniu, wspólnie uzyskują dobre rezultaty. W Centrum Libero realizowane są sesje dla par, ale też dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Agnieszka Pietrzyk »

  Gabinet Psychoterapii Agnieszki Pietrzyk umiejscowiony jest w Krakowie i oferuje usługi psychoterapeutyczne osobom, które przeżywają problemy natury psychologicznej, czyli różne zaburzenia (np. osobowości), lęki, depresje, nadmierne kłótnie, itp.
  By umówić się na wizytę z psychoterapeutą, należy zadzwonić lub mailowo skontaktować się z Gabinetem - szczegóły na stronie Gabinetu.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Psychologa w Krakowie - Twoja Psychoterapia »

  Psychoterapeuta M. Swoszowska - porady psychologiczne,
  Kraków, ul. Łobzowska 43/2,Tel: 512 358 845 swoszowska@wp.pl

  Oferuję skuteczną pomoc terapeutyczną dla osób:
  - przeżywających problemy osobiste
  - mających trudności w kontaktach społecznych
  - przechodzących kryzys
  - cierpiących z powodu stresującej sytuacji życiowej
  - odczuwających zagubienie, bezradność, brak sensu życia
  - nieradzących sobie z własną/czyjąś agresją
  - mających lęki, odczuwających napięcie

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witamy na stronach Compleo! »

  Strona przedstawia krótką charakterystykę działalności Compleo S.C., m.in. szeroki wachlarz oferowanych form edukacji w zakresie teorii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, stosowane formy terapii (akupunktura, terapia manualna, psychoterapia, mikrokinezyterapia), jak również opis zespołu/grona/kadry lekarzy, służących pomocą naturalnymi metodami.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Wudarczyk. Psycholog Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do gabinetu psychologicznego i psychoterapeutycznego. Oferuję profesjonalną indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Gabinet przeznaczony jest dla osób, które znalazły się w kryzysie, i u których w codziennym życiu pojawiła się nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania. Przyjmowani są wszyscy, którzy z powodu cierpienia nie mogą odczuwać radości i satysfakcji z życia. Zajmuję się również terapią par i małżeństw. Gabinet znajduje się blisko stacji metra na Pl. Wilsona. Na mojej stronie znajduje się pełna oferta gabinetu. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Helfer - Psychoterapeuta Wrocław »

  Gabinet psychologiczny Wrocław Pawła Helfera jest to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Psychoterapia jest sprawdzoną metodą pracy z pacjentem, która pozwala lepiej zrozumieć siebie, dowiedzieć się co jest źródłem kłopotów i polepszyć jakość swojego życia. Psychoterapeuta jest pomocny najczęściej wówczas, gdy spiętrzają się problemy i życie wymyka się z rąk. W czasie psychoterapii pacjent oraz psychoterapeuta próbują krok po kroku rozpoznać źródła powstałych problemów oraz poszukują najlepszych sposobów na ich rozwiązanie. Psychoterapia pozwala też lepiej zrozumieć motywy własnego postępowania, jak również pokazuje, na jakich zasadach działają relacje z bliskimi osobami. Psychoterapia to metoda leczenia, którą bezsprzecznie warto podjąć. Umożliwia ona odzyskanie równowagi psychicznej. Powoduje, że pacjenci lepiej radzą sobie z życiowymi wyzwaniami oraz uczą się czerpać satysfakcję z kontaktów międzyludzkich.
  Paweł Helfer jest to psychoterapeuta i socjoterapeuta, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego zasadniczą specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, jak również grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Ponadto prowadzi firmę szkoleniową, działającą w zakresie edukacji oraz biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać systematycznych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Oferowane są też konsultacje online, w takich obszarach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest nieodpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, pozwala na poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, zwłaszcza w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog / Psychoterapeuta Olga Piekarska-Piotrowicz, Warszawa »

  Pomoc psychologiczna oraz psychoterapia dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, zawodowej, rodziców oraz osób pragnących lepiej poznać siebie i swoje możliwości.Więcej na www.mocterapii.plPOMAGAM: osobom dorosłym oraz młodzieżyW PROBLEMACH: * nerwice, depresja, zaburzenia osobowości; * trudne, traumatyczne doświadczenia; * obniżony nastrój, zniechęcenie, bezsilność, lęk; * poczucie zagubienia, pustki, niespełnienia; * niezadowolenie i brak satysfakcji ze swojego życia; * trudności osobiste, rodzinne, małżeńskie, zawodowe, społeczne; * żałoba, rozstanie, strata; * trudności w relacjach interpersonalnych / związkach partnerskich; * doświadczanie nadmiernego stresu i jego skutków; Więcej na www.mocterapii.pl/oferta.htmlW FORMIE: * konsultacje psychologiczne; * pomoc psychologiczna; * interwencja kryzysowa; * psychoterapia indywidualna.GDZIE: Warszawa, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Łomianki.Więcej na www.mocterapii.pl/o_mnie.html

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poza Centrum - psychoterapia Warszawa, studium psychoterapii »

  Czy wiesz, że wszystko to, co złego spotyka Cię w życiu: nagłe problemy, nieoczekiwany kryzys, nagły wypadek, możesz przekształcić w coś pozytywnego? Wystarczy w tym celu zamiana negatywnego myślenia i postrzegania świata oraz wydarzeń w energię motywującą do działania. A czy wiesz, że stres czy uzależnienie jakim jest pracoholizm, możesz pokonać w dokładnie taki sam sposób? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tego dokonać, odwiedź stronę pozacentrum.pl. Jest to witryna, dzięki której dowiesz się czym jest psychologia procesu oraz jaki ma ona związek z Twoimi napotkanymi problemami. Umożliwia ona również umówienie się na spotkanie z psychoterapeutą, który pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny KATARZYNA BORKOWSKA »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny
  Zadzwoń (+48 666 2 39 39 3)i umów się na pierwsze spotkanie jeśli:
  * budzisz się rano i doświadczasz uczucia smutku i beznadziei;
  * przeżywasz niepokój i lęki utrudniające codzienne życie;
  * zdradzasz, lub zostałeś zdradzony;
  * cierpisz z powodu różnych objawów nerwicowych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić;
  * nisko cenisz siebie i swoją wartość;
  * masz trudności w kontaktach z innymi ludźmi
  * chcesz się rozwijać, lepiej poznać siebie i żyć pełnią życia.

  Nie musisz z tym wszystkim być sam...

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PO PROSTU - Psychoterapia Gdańsk »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do Ośrodka Psychologii Procesu Po Prostu. W ofercie m.in psychoterapia indywidualna i grupowa, pomoc psychologiczna, warsztaty umiejętności i warsztaty rozwojowe. Przykładowe tematy naszych warsztatów: Na krawędzi wszechświata - odkrywanie krainy Śnienia. Moje dziecko nie jest aniołem - więc jak z nim wytrzymać? Sympatie i antypatie - co sposób w jaki postrzegamy innych ludzi może nam powiedzieć o nas samych? Cykliczne przemiany - transformacja kryzysu w okazję do rozwoju - mini warsztat. Ponadto prowadzimy grupy wsparcia. Bierzemy udział w licznych projektach badawczych i społecznych.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALTEA Poznań, Psycholog »

  Psychologowie często powtarzają nam, że nie ma sytuacji bez wyjścia, trudno jednak dziwić się, że nie zawsze jesteśmy skłonni do tego, aby im wierzyć. Bywa, że życie zaskakuje nas, a problemy, które innym wydają się nieistotne sprawiają, że nie jesteśmy już w stanie koncentrować się na swoich obowiązkach i oddalamy się od najbliższych. Taka sytuacja bywa bardzo dramatyczna, nie powinniśmy jednak się poddawać. Poznański Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA to miejsce wyjątkowe, pozwalające na znalezienie odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, można zatem zastanowić się nad przekroczeniem jego gościnnych progów.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny gabinet psychologiczny mgr Ewy Błażej | mgr Ewa Błażej »

  Prywatny gabinet psychologiczny Ewy Błażej.

  Zakres oferowanej pomocy:
  -nerwice
  -dolegliwości psychosomatyczne (nawracające, uciążliwe dolegliwości nie mające przyczyny medycznej)
  -depresja, smutek, wycofanie z aktywności, trudności z funkcjonowaniem w codziennym życiu (w przypadku depresji często proszę o konsultację medyczną)
  -trudności w relacjach społecznych, kłopoty z nawiązywaniem i utrzymywaniem kontaktów, nieśmiałość, samotność, poczucie niezrozumienia
  -konflikty, agresja, problemy z komunikowaniem się z ludźmi
  problemy z określaniem, realizowaniem celów życiowych i z motywacją do działań
  -próby samobójcze
  -zaburzenia tożsamości
  -problemy w relacjach rodzinnych, kłopoty w kontaktach z rodzicami, dziećmi, współmałżonkiem, szefem i współpracownikami oraz innymi ważnymi osobami
  -doświadczenia traumatyczne
  -pomoc również osobom mającym zaburzenia jedzenia, praca głównie z bulimiczkami

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii ARCHE - pomoc psychologa w Gdańsku »

  ARCHE to gabinet psychologiczny, którego założycielem i prowadzącym jest psycholog i psychoterapeuta Adam Chojnacki.

  Miejsce funkcjonuje w Gdańsku - Wrzeszczu (Trójmiasto, województwo pomorskie) - wygodny dojazd do gabinetu z każdej części aglomeracji trójmiejskiej - Gdańsk, Sopot, Gdynia - szczegóły jak dojechać na stronie internetowej.

  W ofercie przede wszystkim: psychoterapia, pomoc psychologiczna - sesje terapeutyczne i konsultacje - dla dorosłych, młodzieży, par i małżeństw. Na co dzień udzielana jest pomoc przy takich problemach i zagadnieniach jak m.in:

  * depresja, nerwice, stany lękowe, zmiany nastroju, kompulsje
  * zaburzenia snu, bezsenność, koszmary
  * apatia czy utrata sensu i chęci do życia
  * praca z uzależnieniami i współuzależnieniem
  * terapia po nadużyciach i traumach, leczenie PTSD
  * problemy małżeńskie
  * problemy z przemocą, agresją, kontrola emocji
  * trudności w pracy, wypalenie zawodowe
  * radzenie sobie ze stresem
  * i wiele innych.

  Ponadto ośrodek psychoterapii ARCHE oferuje zajęcia rozwojowe (z ukierunkowaniem na samorozwój i coaching), oraz warsztaty psychologiczne.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »