FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek

FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek w Toruniu to miejsce, w którym uzyskasz skuteczną pomoc w walce z dolegliwościami w obrębie narządu ruchu. W mojej pracy liczą się przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo terapii. Najważniejszą kwestią jest dla mnie szczegółowa diagnostyka i zgłębienie problemu pacjenta oraz dobór kompleksowej, najskuteczniejszej terapii przy miłej atmosferze, nie zawsze zważając na czas terapii. Z powodzeniem pomagam swoim pacjentom stosując przede wszystkim: terapię manualną, suche igłowanie, Kinezytaping, metodę PNF, masaż tkanek głębokich, masaż leczniczy, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, ćwiczenia korekcyjne. Specjalizuję się w diagnozowaniu przyczyn i leczeniu dolegliwości bólowych mięśni i stawów, ograniczeń ruchomości w szczególności w obrębie kręgosłupa oraz miednicy i stawów obwodowych w tym wad postawy, dyskopatii. Ponad to pomagam w przypadku kontuzji, chorób neurologicznych, ortopedycznych, dolegliwościach występujących w okresie ciąży i połogu. Zapraszam do kontaktu i wizyty na mojej stronie internetowej i facebooku.

Szczegóły strony www.fizjoforma.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.fizjoforma.com.pl:

FizjoForma - Gabinet fizjoterapii mgr. Robert Berek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 8

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KSU - Rehabilitacja medyczna, rehabilitacja zdrowotna, turnusy »

  Wczasy rehabilitacyjne proponowane przez oddział zamiejscowy Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przygotowane zostały w sposób poprawiający ogólną sprawność ruchową ciała, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Proponowane przez nasz ośrodek turnusy rehabilitacyjne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji medycznej pozwala nam cieszyć się pełną satysfakcją naszych pacjentów z odbytych wczasów rehabilitacyjnych. Nasz ośrodek współpracuje z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dzięki czemu turnusy rehabilitacyjne organizowane przez nasz ośrodek podlegają refundacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego ośrodka dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BDS Klinika Zdrowia i Urody w Łodzi, spa, sauna, rehabilitacja, masaże »

  Zapraszamy do Kliniki Zdrowia i Urody BDS, oferujemy SPA, Sauny, masaże, fizykoterapię, leczenie bólu, efektywne

  zabiegi odchudzające, modeling ciała. Dysponujemy urządzeniami które wspomagają odchudzanie, relaksację, jak i

  również leczenie bólu i szeroko rozumianą rehabilitację, współpracujemy ze specjalistami chirurgii, ortopedii.

  Wizyty możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Polecamy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, antycellulitowe i wiele

  innych. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą przedstawioną na www.bds.vel.pl

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kręgarstwo Nastawianie Kręgosłupa Rybczyński 606998116 Poznań »

  Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany,specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w:bólu pleców kręgosłupa i stawów,terapii manualnej,nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie,rwie kulszowej,dyskopatii, kręgozmyku,przepuklinie krążkowej kręgosłupa,wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach,rehabilitacji,lumbago,bólach korzonków,alergiach, odchudzaniu, wykonuje:masaże chińskie kręgosłupa, zdrowotny,japoński,sportowy,odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit,medycynę chińska,akupresurę,bioterapie,dobieram dietę,proponuje zabiegi: odchudzające,rolletic,detoksykacje,body detoks,oczyszczanie organizmu ziołami,suplementy, alveo,kosmetyki,radiestezja,wahadła

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Zdrowotny Kręgosłupa Rybczyński 606998116 Poznań »

  Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany,specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w:bólu pleców kręgosłupa i stawów,terapii manualnej,nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie,rwie kulszowej,dyskopatii, kręgozmyku,przepuklinie krążkowej kręgosłupa,wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach,rehabilitacji,lumbago,bólach korzonków,alergiach, odchudzaniu, wykonuje:masaże chińskie kręgosłupa, zdrowotny,japoński,sportowy,odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit,medycynę chińska,akupresurę,bioterapie,dobieram dietę,proponuje zabiegi: odchudzające,rolletic,detoksykacje,body detoks,oczyszczanie organizmu ziołami,suplementy, alveo,kosmetyki,radiestezja,wahadła

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Manualnej i Rehabilitacji Dawid Spaszewski »

  ul. Kochanowskiego 11 Wadąg - Olsztyn Zabiegi rehabilitacyjne i zajęcia fitness. Zabiegi wykonują doświadczeni wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci, posiadający najlepsze kompetencje, w tym państwowe uprawnienia terapii manualnej. Specjalizujemy się w leczeniu bólu kręgosłupa i innych zaburzeń funkcji narządu ruchu. Leczenie odbywa się w dobrze wyposażonych gabinetach, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Wykonujemy wszelkie zabiegi fizjoterapeutyczne: masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, kinezyterapia, fizykoterapia, a także świadczymy profesjonalną pomoc zawodowym sportowcom. Wykorzystujemy najskuteczniejsze metody leczenia. Dbamy by nasze zabiegi były zawsze wykonywane na najwyższym poziomie i zgodnie z najlepszymi standardami. Na nowocześnie wyposażonej sali profesjonalni instruktorzy prowadzą ćwiczenia: fitness, aerobik, ćwiczenia aerobowe, mental body - yoga, pilates, streching, oraz rehafit, zajęcia korekcyjne, trening funkcjonalny i fat burning. CT

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reumatoidalne-zapalenie-stawów.pl »

  Sprawne stawy zapewniają nam swobodę ruchów. Niestety nie zawsze jest to możliwe, gdyż nasze stawy - podobnie jak inne organy wewnętrzne - są nieodporne na różnego rodzaju schorzenia. Jednym z nich jest reumatoidalne zapalenie stawów, w skrócie RZS. Przypadłość ta dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Reumatoidalne zapalenie stawów dotyka obecnie coraz młodsze osoby. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy Tobie również grozi reumatoidalne zapalenie stawów, odwiedź naszą witrynę. Dowiesz się z niej co to jest reumatoidalne zapalenie stawów; na czym polega ta choroba oraz jakie daje reumatoidalne zapalenie stawów objawy. My opisujemy też najważniejsze przyczyny pojawienia się tego schorzenia oraz wyjaśniamy na czym polega leczenie RZS.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BestCare - Rehabilitacja dzieci Poznań »

  BestCare rozwija działalność w dziedzinie skutecznej rehabilitacji dzieci na obszarze Poznania oraz pobliskich miejscowościach. Zajęcia rehabilitacyjne przeprowadzane są w domu pacjenta. Proponowana oferta jest komfortowa dla rodziców, jako że nie mają konieczności dojeżdżać do ośrodka, ale również dla małego pacjenta, ponieważ ma możliwość ćwiczyć w domowym otoczeniu. Fizjoterapeuta dba o podmiotowe nastawienie do małego pacjenta, wesołą atmosferę, profesjonalizm oraz solidność w realizacji celów. Terapia oparta jest na zastosowaniu nowoczesnych sposobów, głównie opartych na koncepcjach neurorozwojowych. Rehabilitant prowadzi także zajęcia z ćwiczeń korekcyjnych w przypadku wadliwej postawy a także profilaktyki tego dotyczącej. BestCare proponuje również ocenę rozwoju dziecka i szkolenie z masażu Shantala. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoporadnia - Gabinet rehabilitacji Warszawa. Fizjoterapia, leczenie bólu »

  Fizjoporadnia Wysokie standardy rehabilitacji kręgosłupa, stawów, układu mięśniowego, powięzi. Rehabilitacja po zabiegach operacyjnych, urazach. Zapraszamy.
  Fizjoporadnia Wysokie standardy terapii kręgosłupa, stawów, układu mięśniowego, powięzi. Rehabilitacja po zabiegach operacyjnych, urazach. Naszym nadrzędnym celem terapeutycznym jest leczenie przyczyny dolegliwości. Duży nacisk kładziemy na autoterapię i edukację pacjentów. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym zespołem w leczeniu schorzeń kręgosłupa, urazów stawowych, stanów po operacjach narządu ruchu w szczególności po zabiegach rekonstrukcyjnych więzadeł stawu kolanowego. Jesteśmy dobrym miejscem do leczenia różnego rodzaju neuropatii m.in. cieśń nadgarstka. Jako nieliczni w Polsce specjalizujemy się w rehabilitacji podczas dializoterapii i po przeszczepie narządów jamy brzusznej. Nasi fizjoterapeuci działają w ścisłej współpracy z lekarzami specjalistami z zakresu neurochirurgii i ortopedii. Posiadamy doskonałe zaplecze zabiegowe. Znajdujemy się w dogodnych lokalizacjach w centrum Warszawy oraz na Mokotowie. Oba gabinety w bliskim sąsiedztwie stacji metra.
  Zapraszamy sprawdź nas koniecznie.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • NEUROKINESIS - Rehabilitacja neurologiczna »

  NEUROKINESIS - Rehabilitacja neurologiczna. Zajmuje się udar mózgu, porażenie, niedowład spastyczny kończyn, urazy czaszkowo-mózgowe, zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, choroba Parkinsona, polineuropatia, choroba Alzheimera, guz mózgu, ataksja, drżenie zamiarowe, astazja, abazja, zaburzone napięcie mięśniowe, Stwardnienie boczne zanikowe, SLA, Stwardnienie rozsiane, SM, Jamistość rdzenia, Pląsawica, Urazy, uszkodzenia rdzenia kręgowego, zespół Browna - Sequarda, uszkodzenie stożka, nadstożka rdzenia, Mózgowe porażenie dziecięce, Przepuklina oponowo-rdzeniowa, Padaczka, zespół Westa, Zespoły genetyczne, wady wrodzone, Zespół Downa, Zespół Retta, Zespół Dandy’ego Walkera, Zespół Wolfa - Hirschhorna, Zespół Ehlersa - Danlosa, Dystrofia mięśniowa Duchenne’a, Autyzm, Hipotonia mięśniowa, Dystonia, Wady rozwojowe, małogłowie, Rdzeniowy zanik mięśni, SMA, Stan wegetatywny, Mutyzm, zaburzenia mowy, zaburzenia pamięci

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja kolana Warszawa »

  W naszym gabinecie rehabilitacji eMKa w Warszawie, zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną, treningiem funkcjonalnym, wykonujemy zabiegi z fizykoterapii.
  Problematyka jaką zajmujemy się na co dzień to kompleksowa rehabilitacja po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, przywracanie funkcji w zaburzeniach biomechanicznych organizmu jak np. boczne przyparcie rzepki, oraz przeciążeniowych zespołach bólowych. Pomagamy w przygotowaniu organizmu do podjęcia aktywności sportowej.
  Do każdego pacjenta i jego problemu podchodzimy kompleksowo i indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny.

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »