Gabinet Psychoterapii Gestalt - Daria Nitschke

Gabinet Psychoterapii Gestalt - Daria Nitschke Jestem psychologiem, psychoterapeutą Gestalt. W mojej ofercie znajduje się:1)Psychoterapia2)Konsultacje dla dzieci oraz dorosłych3)Interwencja kryzysowa-pomoc w trudnej sytuacji życiowejWięcej informacji znajduje się na stronie internetowej - www.terapeuta-gestalt.pl Numer kontaktowy: 600-073-356Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Szczegóły strony terapeuta-gestalt.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę terapeuta-gestalt.pl:

Gabinet Psychoterapii Gestalt - Daria Nitschke

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 1569

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Psychoterapii Gestalt Warszawa »

  Prowadzimy w samym centrum Warszawy gabinet psychoterapeutyczny. W naszej działalności korzystamy z nurtu Gestalt. Oferujemy sesje indywidualne oraz organizujemy grupy terapeutyczne. Współpracujemy wyłącznie z osobami dorosłymi. Zajmujemy się także pomocą skierowaną do osób mających problem ze swoim partnerem w związku (psychoterapia par). Dokładny opis oferty oraz naszego podejścia do psychoterapii znajduje się na stronie internetowej Pracowni Psychoterapii Gestalt.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gestalt Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która dostarcza zwięzłe informacje na temat mojej działalności. Pracuję jako psychoterapeuta Gestalt w Warszawie. Rozmawiam z pacjentami w moim gabinecie, który położony jest w tym mieście. Jaki jest cel tych rozmów? Przede wszystkim pomoc w trudnościach, które mogą być związane z odczuwaniem lęków, fobii, nawiązywaniem relacji z innymi osobami, wyrażaniem emocji. Celem jest również poszerzanie świadomości. Dlaczego to takie ważne? Na pytanie (oraz inne, które dotyczą psychoterapii Gestalt) odpowiedź znajdziesz na mojej stronie. Jako psychoterapeuta zawsze staram się poznawać i zrozumieć świat pacjenta, m.in to jakie ma myśli, co odczuwa, jak tworzy relacje z innymi osobami. Głęboko wierzę, że psychoterapia Gestalt to rodzaj terapii, który przyczynia się do rozwoju każdego, kto pragnie odmienić swoje życie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa, CENTRUM-JA »

  Witamy na stronie internetowej poradni psychologicznej Centrum-Ja. Na naszych stronach znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej placówki, personelu a także dział pytań i odpowiedzi oraz dział publikacji. Psychoterapia u nas prowadzona jet przez wykwalifikowanych specjalistów, każdy psycholog naszej placówki posiada niezbędne doświadczenie i aktualną wiedzę, z zakresu psychologii. Oferujemy także terapię rodzinną, którą prowadzić specjalista psycholog dziecięcy.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja.net.pl - Wszystko na temat depresji. »

  "Weź się w garść", "Przestań się mazać" były to najczęstsze zdania, którymi zbywano osoby mające problemy. Dzisiaj świadomość ludzi i nieustające badania nad depresją pozwalają na lepsze jej poznanie. Chorzy nie są pozostawieni sami sobie. Mogą liczyć na pomoc innych. Wizyty u psychiatry, leki, wsparcie bliskich pozwalają na zwalczenie choroby. My także chcemy pomóc. Stworzyliśmy stronę internetowa, którą można znaleźć na depresja.net.pl. Ma ona służyć wszystkim tym, którzy szukają rzetelnej informacji o depresji. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI oferuje psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną oraz coaching. Działamy w Warszawie, na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa).

  We offer psychotherapy and coaching in English.

  Osoby dorosłe zapraszamy na psychoterapię, konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz coaching (również po angielsku). Dzieciom i młodzieży proponujemy pomoc psychologiczną zorientowaną na wspieranie w rozwoju i radzenie sobie z problemami emocjonalnymi oraz trudnościami w relacjach.

  Profesjonalnej pomocy udzielają psychologowie szkoleni w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA, posiadający również doświadczenie w obszarze edukacji i biznesu.

  Zapraszamy na naszą stronę Psychoterapia W RELACJI, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie ośrodka oraz do lektury artykułów na naszym blogu NIUANSE

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Dobryosrodek.pl »

  Dobry Ośrodek to nowa i jedyna w Polsce oferta stacjonarnej terapii uzależnień (alkoholizm, hazard, lekomania,narkomania i inne), respektująca paradygmat Redukcji Szkód. Program trwa jeden miesiąc z możliwością przedłużenia. Jej głównym walorem jest partnerska współpraca terapeutów i Pacjentów oraz wspólne tworzenie strategii rozwiązywania indywidualnych problemów każdego Pacjenta.www.dobryosrodek.pl

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - www.gestaltterapia.eu »

  Strona jednego z gabinetów pomocy psychologicznej znajdującego się w centrum Rzeszowa. Zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych form pomocy, lokalizacji, doświadczenia terapeuty. Oferta jest kierowana do osób dorosłych oraz młodzieży. Spotkania z terapeutą mogą odbywać się w trybie indywidualnym lub w grupach. Do najpowszechniejszych problemów skłaniających do szukania pomocy psychologa lub psychoterapeuty należą lęki, długo utrzymujący się stres, napięcia, samotność, objawy psychosomatyczne. Dokładniejszą listę dolegliwości w których przydatne jest wsparcie psychologa znajdziesz na niniejszej stronie.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Libero - psychoterapie »

  CPT Libero to miejsce, w którym najważniejszy jest człowiek. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z Pacjentami, na wiedzy i nowoczesnych technikach psychoterapeutycznych staramy się udzielić najlepszej pomocy Pacjentom, którzy po nią do nas przychodzą. Centrum Libero to grupa psychoterapeutów specjalizujących w ramach leczenia depresji, problemów m.in. otyłość i uzależnień. Nasze terapie skupiają się na rozwiązaniach.
  Sam fakt zobaczenia problemu i gotowość pokonania trudności, stawia Pacjenta na wygranej pozycji. My, jako terapeuci robimy wszystko, by obudzić determinację w każdym z tych ludzi do pokonania marazmu. Udzielamy wsparcia i poczucia, że nikt nie może zostać z trudnościami osamotniony. Specjalista i Pacjent, małymi krokami usuwają negatywne emocje, słabości, wcielając w życie wartościowe zmiany. Dzięki takiemu usposobieniu, wspólnie uzyskują dobre rezultaty. W Centrum Libero realizowane są sesje dla par, ale też dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Józef Rojek - Psychiatra Łódź »

  Nazywam się Józef Rojek, jestem łódzkim psychiatrą. Witam na mojej stronie internetowej, na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat aspektów nowoczesnej psychiatrii, najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych, metod ich diagnozowania oraz leczenia. Dodałem również przydatne informacje dla pacjentów oraz linki do ośrodków zajmujących się terapią zaburzeń psychicznych. Znajdą Państwo dodatkowo informacje o okresach moich urlopów oraz przerwach w pracy gabinetu. psychiatra łódź

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - www.hipnoza.pl »

  Jak pozbyć się uzależnienia? Po pierwsze, należy zgłosić się do Ośrodka, który specjalizuje się w leczeniu uzależnień.
  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski oferuje pomoc w leczeniu nerwicy, depresji, bezsenności, otyłości, zaburzeń odżywiania, a także w walce z nałogami różnego rodzaju - alkoholizm, pracoholizm, narkotyki.
  Jeśli zdecydujesz się na leczenie w naszym ośrodku, po wstępnej konsultacji, lekarz przepisze leki, dopasuje odpowiednią terapię i techniki odwykowe. W ciągu 14 lat funkcjonowania Ośrodka wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody leczenia, które do dziś stosujemy. Zapraszamy do naszego Ośrodka lub też na terapię online.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »