Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, psychoterapię młodzieży oraz terapię par. Ponadto zajmuję się prowadzeniem superwizji w świetlicach socjoterapeutycznych oraz placówkach medycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Szczegóły strony psychodynamiczni-gdynia.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychodynamiczni-gdynia.pl:

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Robert Rutkowski Psychoterapeuta »

  Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychoterapii Gestalt Warszawa »

  Prowadzimy w samym centrum Warszawy gabinet psychoterapeutyczny. W naszej działalności korzystamy z nurtu Gestalt. Oferujemy sesje indywidualne oraz organizujemy grupy terapeutyczne. Współpracujemy wyłącznie z osobami dorosłymi. Zajmujemy się także pomocą skierowaną do osób mających problem ze swoim partnerem w związku (psychoterapia par). Dokładny opis oferty oraz naszego podejścia do psychoterapii znajduje się na stronie internetowej Pracowni Psychoterapii Gestalt.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Gestalt Warszawa »

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową, która dostarcza zwięzłe informacje na temat mojej działalności. Pracuję jako psychoterapeuta Gestalt w Warszawie. Rozmawiam z pacjentami w moim gabinecie, który położony jest w tym mieście. Jaki jest cel tych rozmów? Przede wszystkim pomoc w trudnościach, które mogą być związane z odczuwaniem lęków, fobii, nawiązywaniem relacji z innymi osobami, wyrażaniem emocji. Celem jest również poszerzanie świadomości. Dlaczego to takie ważne? Na pytanie (oraz inne, które dotyczą psychoterapii Gestalt) odpowiedź znajdziesz na mojej stronie. Jako psychoterapeuta zawsze staram się poznawać i zrozumieć świat pacjenta, m.in to jakie ma myśli, co odczuwa, jak tworzy relacje z innymi osobami. Głęboko wierzę, że psychoterapia Gestalt to rodzaj terapii, który przyczynia się do rozwoju każdego, kto pragnie odmienić swoje życie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  W naszym Ośrodku Podstawowy program terapeutyczny dla osób uzależnionych trwa 28 dni, oparty jest na modelu Minnesota. Polega on głównie na zastosowaniu w terapii grupowej i indywidualnej programu 12-kroków Anonimowych Alkoholików ale również w programie umieszczone są elementy programu podejścia strategiczno-strukturalnego.Zadzwoń i uwierz, że Twoje życie może się zmienić.Pierwszy krok do wolności: Tel.: 609 88 13 88

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu - Bezpieczna Przystań »

  Nowoczesna psychoterapia uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu i seksu w systemie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym.Profesjonalny detoks organizmu po zatruciu alkoholem, narkotykami lub lekami.
  Prywatny Ośrodek Leczenie Alkoholizmu - BEZPIECZNA PRZYSTAŃ powstał w odpowiedzi na Państwa potrzeby, jako alternatywa i uzupełnienie tradycyjnego systemu leczenia odwykowego.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PsychologAnia.pl »

  Psycholog Ania - gabinet psychologiczny mieszczący się w Śródmieściu Warszawy.
  Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży, poszukujących usług psychologicznych i psychoterapeutycznych. Do osób, które chcą podjąć terapię lub potrzebują kilku konsultacji psychologicznych. Do osób, które chcą nabrać wiary w siebie i poprawić jakość swojego życia. Możliwe jest tu także uzyskanie diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej. Gabinet dysponuje specjalistycznymi testami psychologicznymi.
  Terapeutycznie psycholog Ania pracuje w nurcie psychologii pozytywnej, psychologii poznawczo-behawioralnej oraz psychologii Gestalt.
  http://www.psychologania.pl/kontakt.php
  http://www.psychologania.pl/oferta.php

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • 'Terapie od zaraz' - Terapie uzależnień »

  Celem naszego ośrodka jest niesienie pomocy wszystkim osobom uzależnionym, niezależnie od tego, czy jest to nałóg alkoholowy czy hazardu.U nas znajdziesz profesjonalne wsparcie, którego udzieli Ci szerokie grono wykwalifikowanych terapeutów i lekarzy. Spotkasz także osoby, które znaj-dując się w podobnej sytuacji, chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Otoczymy opieką również Twoich najbliższych, bowiem na skutek nałogu cierpi nie tylko osoba uzależniona, lecz także jej rodzina. Podczas szeregu terapeutycznych sesji (indywidualnych lub grupowych) pomożemy Ci poradzić sobie z problemami i sprawimy, że wkrótce wrócisz do swojego wcześniejszego życia jako całkowicie zdrowy człowiek. Oferujemy także pełną dyskrecję - nikt, prócz osób Ci najbliższych, nie musi wiedzieć, że zmagasz się z nałogiem. Z żadnym uzależnieniem nie warto walczyć samotnie, a my jesteśmy tutaj, by ci pomóc, jeśli tylko nam na to pozwolisz. Alkoholizm to nie tylko choroba ciała ale także umysłu ale da ją przezwyciężyć. Podobnie jak hazard, odpowiednie leczenie hazardu pozwala wyrwać się z nałogu.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - specjalista w dziedzinie psychoterapii rodzinnej. Świadczy usługi psychologicznej dla całych rodzin i dzieci.
  Stosowane formy psychoterapii systemowej to: psychoterapia rodzina - formula spotkania psycholog, psychoterapeuta i rodzina; psychoterapia małżeńska - psycholog, psychoterapeuta i para małżeńska, psychoterapia dzieci obejmuje również wizyty domowe na terenie miasta Kraków i okolic.
  Dla osób planujących karierę zawodowa ciekawym będzie rozwiązanie coaching kariery.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta, Psycholog, Coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów, Dębica. »

  Oferta Gabinetu obejmuje psychoterapię oraz coaching. Psychoterapię stosuje się gdy człowiek przeżywa trudności emocjonalne, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Coaching jest pomocny gdy zależy nam na osiągnięciu naszych celów. Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
  www.psychoterapia-coaching.eu
  Psychoterapia: - nerwic - depresji - zaburzeń psychosomatycznych - zaburzeń odżywiania.
  Coaching: - life coaching - coaching rodzicielski.
  www.psychoterapia-coaching.eu

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Selfine Gabinet Psychologiczny - Magdalena Zielińska »

  Selfine to gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie, oferujący psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Nazywam się Magdalena Zielińska i jestem psychologiem. W 2002 roku skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak moja edukacja wciąż trwa. Szkolę się i biorę udział w konferencjach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »