Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych, psychoterapię młodzieży oraz terapię par. Ponadto zajmuję się prowadzeniem superwizji w świetlicach socjoterapeutycznych oraz placówkach medycznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Szczegóły strony psychodynamiczni-gdynia.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę psychodynamiczni-gdynia.pl:

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 36

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychosfera: Psychologia i psychiatria »

  O psychologii szeroko rozumianej. Od metody autoinstrukcji Meichenbauma, poprzez postrzeganie pozazmysłowe, skończywszy na testach na inteligencję. Tematyczne działy takie jak: depresja, neurologia, psychologia, psychoterapia. Dużo zajmujących publikacji, między innymi: PTSD rozpoznawane przez rezonans magnetyczny. Pies i depresja? Psi Prozac pomoże.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Grabarczyk psychoterapialegnica psycholog »

  Wtam, chciałabym Państwa zaprosić do poradni psychoterapii i rozwoju, którą niedawno otworzyłam w centrum Legnicy, gdzie w spokoju i zaufaniu doradzę Państwo jak Państwa problemy. Nie wiem czy zastanawiali się Państwo co mogą zrobić aby pozbyć się swoich ograniczeń i pokonać przeszkody tkwiące w Pańswa psychice - jednym z rozwiązań jest przebycie psychoterapii . Wiele z problemów, z którymi się Państwo borykacie na codzień zakorzenionych jest u Państwa przez lata - i co gorsza są one nieuświodomone. Pomogę Państu zidentyfikować źródła tych ograniczeń, poznać je lepiej i oswoić. Od tego miejsca dzieli Państwa już tylko jeden krok do pokonania swoich przeciwności. To jest właśnie moja rola jako psychologa. Zachęcam zatem do pokonania strachu i kontakt za mną.Jestem psychologiem z kilkunastoletnim starzem zawodowym, prowadzę terapie w podejściu psychodynamicznym, odbywam regularne superwizje, prowadzone u najbardziej doświadczonych psychologów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Tak też cały czas pogłębiam swoją wiedzę. Jako psycholog i psychoterapeuta cenię sobie przede wszystkim otware podejście i metody dopasowane do konkretnych potrzeb - tylko wtedy rozmowa odnosi zamierzone skutki. Zapraszam Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną lub bezpośrednio w moim gabinecie w Legnicy . Proponuję regularne sesje psychoterapii indywidualnej, terapię par, terapie grupowe ale również pomoc w kryzysie lub sesje rozwoju osobistego. Te ostatnie przebiegają w sposób mniej formalny, nieograniczony stanadardami jakie niesie psychoterapia psychodynamiczna.Zapraszam do zapoznania się z moim profilem i odwiedzenie gabinetu psychoterapeuty w Legnicy po wcześniejszym umówniu się telefonicznym. Postaram się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości w trakcie rozmowy.Pozdrawiam Agnieszka Grabarczyk - psycholog, psychoterapeuta

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depresja.net.pl - Wszystko na temat depresji. »

  "Weź się w garść", "Przestań się mazać" były to najczęstsze zdania, którymi zbywano osoby mające problemy. Dzisiaj świadomość ludzi i nieustające badania nad depresją pozwalają na lepsze jej poznanie. Chorzy nie są pozostawieni sami sobie. Mogą liczyć na pomoc innych. Wizyty u psychiatry, leki, wsparcie bliskich pozwalają na zwalczenie choroby. My także chcemy pomóc. Stworzyliśmy stronę internetowa, którą można znaleźć na depresja.net.pl. Ma ona służyć wszystkim tym, którzy szukają rzetelnej informacji o depresji. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Anna Kwaśniewska-Bienaik »

  Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja. Od kilkunastu lat zajmuję się psychoterapią. Jestem psychoanalitykiem oraz terapeutą szkoleniowym i superwizorem w zakresie psychoterapii analitycznej.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Dobryosrodek.pl »

  Dobry Ośrodek to nowa i jedyna w Polsce oferta stacjonarnej terapii uzależnień (alkoholizm, hazard, lekomania,narkomania i inne), respektująca paradygmat Redukcji Szkód. Program trwa jeden miesiąc z możliwością przedłużenia. Jej głównym walorem jest partnerska współpraca terapeutów i Pacjentów oraz wspólne tworzenie strategii rozwiązywania indywidualnych problemów każdego Pacjenta.www.dobryosrodek.pl

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławski Ośrodek Terapeutyczny »

  Wrocławski Ośrodek Terapeutyczny - psychoterapeuta Wrocław, świadczy profesjonalną pomoc psychologiczną, leczenie uzależnień, konsultacje oraz wsparcie dla ludzi będących w sytuacji kryzysowej, chcących przeinaczyć swoje życie, niemogących poradzić sobie z zagwozdkami dnia codziennego, potrzebujących wsparcia, bądź osamotnionych i bezsilnych w walce z własnymi troskami. Zespół kompetentnych fachowców oferuje bezpieczeństwo, otwartość oraz miłą, ciepłą atmosferę gwarantując tym samym dyskrecję oraz profesjonalne warunki pracy. Gabinet położony jest w cichej, spokojnej i przyjaznej okolicy, łatwy dojazd miejskimi środkami komunikacji, miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych oraz elastyczne godziny pracy dopasowane do możliwości pacjentów. Szczegóły oferty na oficjalnej stronie internetowej Ośrodka.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Agnieszka Borowicz-Bartosik »

  Psychoterapia-lodz.pl to strona internetowa, która należy do Agnieszki Borowicz-Bartosik. To psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku prowadzi własny Gabinet Psychoterapii. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą, a także prowadzi terapie dla par. Oferuje psychoterapię indywidualną, krótkoterminową i długoterminową. W zakresie poruszanych tematów psychologicznych jest komunikacja, stres, motywacja, kompetencje i inne.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - specjalista w dziedzinie psychoterapii rodzinnej. Świadczy usługi psychologicznej dla całych rodzin i dzieci.
  Stosowane formy psychoterapii systemowej to: psychoterapia rodzina - formula spotkania psycholog, psychoterapeuta i rodzina; psychoterapia małżeńska - psycholog, psychoterapeuta i para małżeńska, psychoterapia dzieci obejmuje również wizyty domowe na terenie miasta Kraków i okolic.
  Dla osób planujących karierę zawodowa ciekawym będzie rozwiązanie coaching kariery.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • SUI Psychologia Coaching #8902; psychoterapia w Poznaniu »

  Pracujący w ośrodku specjaliści to osoby starannie wykształcone i wciąż podwyższające swoje kwalifikacje, które na co dzień prowadzą własne praktyki psychologiczne. Celem ich codziennego działania jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób dorosłych, które tej pomocy potrzebują. Terapeuci na co dzień wspierają zmagających się z problemami emocjonalnymi, nerwicowymi i osobowościowymi korzystających z ich pomocy pacjentów. Pomagają również osobom walczącymi z nałogami. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Katowicach - Gabinet psychoterapii Sebastian Oryńczak »

  W moim gabinecie proponuję profesjonalną psychoterapię psychoanalityczną zgodną ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz standardami i wymogami EFPP. Polega ona na indywidualnych spotkaniach z terapeutą o określonej, wspólnie z Pacjentem porze. Po omówieniu tego z Pacjentem możliwa jest też krótko – terminowa praca.

  Psychoterapia psychoanalityczna jest szczególnie pomocna w leczeniu zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości (dowiedz się więcej) czy zaburzeń psychosomatycznych. Polecana jest osobom, które chciałby zająć się i naprawić swoje relacje z bliskimi oraz partnerem lub partnerką, zrozumieć przyczyny ich niepowodzeń w pracy czy w ogóle w relacjach z innymi ludźmi. Psychoterapia psychoanalityczna i psychoanaliza pozwalają odkryć i przepracować w gabinecie psychoterapeuty – w bezpiecznych warunkach, nieświadome konflikty wewnętrzne będące źródłem wielu trudności. Psychoterapia psychoanalityczna pozwala dotrzeć do przyczyn problemów i gdy jest zakończona sukcesem pozwala na trwałą i stabliną poprawę, nawet w obliczu kolejnych kryzysów życiowych Pacjenta.

  Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznanie się z moją ofertą konsultacji i psychoterapii.
  Zapraszam także gdy chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś na temat najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, zaburzenia osobowości czy zaburzenia psychosomatyczne.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »