Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c. Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przygotowało dla Państwa atrakcyjną ofertę szkoleniową. W ofercie Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Szkolenia są ciekawe pod względem merytorycznym. W trakcie ich trwania nacisk kładziemy na praktykę i staż. Zainteresowanych zapraszamy także na konsultacje psychoterapeutyczne. Więcej na stronie kcp.com.pl.

Szczegóły strony www.kcp.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.kcp.com.pl:

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 33

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Psychoterapii Gestalt Warszawa »

  Prowadzimy w samym centrum Warszawy gabinet psychoterapeutyczny. W naszej działalności korzystamy z nurtu Gestalt. Oferujemy sesje indywidualne oraz organizujemy grupy terapeutyczne. Współpracujemy wyłącznie z osobami dorosłymi. Zajmujemy się także pomocą skierowaną do osób mających problem ze swoim partnerem w związku (psychoterapia par). Dokładny opis oferty oraz naszego podejścia do psychoterapii znajduje się na stronie internetowej Pracowni Psychoterapii Gestalt.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nerwic Kraków - Magdalena Pikulska »

  Zaburzenia nerwicowe to dziś bardzo często spotykany problem. Pojawiają się głównie z powodu bardzo stresogennego trybu życia. Niejednokrotnie zdarza się, że nie potrafimy radzić sobie z natężeniem stresu w naszej codzienności. Nietrudno w takiej sytuacji o pierwsze objawy nerwicy. Chroniczny lęk o nieuzasadnionym pochodzeniu, tendencja do zamykania się w kręgu własnych problemów, egocentryzm nerwicowy - to wszystko może wskazywać na to, że cierpimy na tą właśnie chorobę. W takiej sytuacji warto rozważyć poddanie się psychoterapii. Leczenie nerwic tą właśnie metodą jest bardzo skuteczne. Zapewnia pacjentowi nie tylko powrót do zdrowia, ale także własny rozwój. Inne pola badań psychologa z Krakowa Magdaleny Pikulskiej to leczenie depresji, psychoterapia małżeńska, psychoterapia niepłodności.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Psychologiczne Daimonion »

  Na forum podzielić można się swoimi doświadczeniami w walce z zaburzeniami psychicznymi, np. depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania. Platforma powstała z myślą o wsparciu osób przeżywających problemy emocjonalne jak też doświadczających trudności, jakie napotykają ich krewni. Forum psychologiczne Daimonion to miejsce, w którym zapomnisz o samotnych zmaganiach z kłopotami. Zapraszamy do wizyty na forum o tematyce związanej z psychoterapią, pomocą psychologiczną, psychiatrią. Istnieje szansa odnalezienia/polecenia solidnego specjalisty w zakresie psychoterapii, psychiatrii, doradztwa.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica.org »

  Zdiagnozowano u Ciebie nerwicę? Już teraz zaglądnij na stronę internetową nerwica.org i dowiedz się więcej o tym schorzeniu. Szczegółowo opisujemy różnorodne odmiany zaburzeń nerwicowych, między innymi nerwicę neurasteniczną, hipochondryczną, depresyjną, lękową czy też histeryczną - podajemy przyczyny wystąpienia tych zaburzeń i podstawowe objawy sygnalizujące nerwicę, opisujemy różne metody leczenia, a także wyjaśniamy dlaczego dochodzi do powstania zaburzeń na tle nerwicowym. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice »

  Pomoc psychologiczna oferowana w gabinecie oferującym psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par.
  Psychoterapia indywidualna jest metodą, która umożliwia zmianę dotychczasowych sposobów radzenia sobie z różnego rodzaju kryzysami pojawiającymi się w życiu. Jest to również często adekwatna metoda w leczeniu takich chorób jak zaburzenia osobowości, stany depresyjne, zaburzenia o charakterze nerwicowym.
  Psychoterapia par jest skierowana do związków które napotkały na swojej drodze kryzys, w przejściu którego potrzebują profesjonalnej pomocy.
  Psychoterapia jest prowadzona w nurcie teorii psychoanalitycznej.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog i psychoterapeuta Gestalt »

  Prowadzimy własną praktykę terapeutyczną w gabinecie, który znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie osoby poszukujące rozwiązania dla swojego problemu osobistego czy zdrowotnego. Udzielamy wsparcia w trudnych chwilach i towarzyszymy w odnajdywaniu nowych możliwości. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób nadać sens swojemu życiu, potrzebujesz wsparcia z zewnątrz, to spróbuj skorzystać z wiedzy jaką posiada kompetentny psychoterapeuta czy psycholog.

  Nasza oferta składa się z dwóch elementów. Są to konsultacje psychologiczne (z reguły od jednego do trzech spotkań) oraz psychoterapia indywidualna. Regularna relacja z psychoterapeutą to znakomity sposób na poszerzenie swojej świadomości i odkrycie realnych przyczyn, które są podstawą problemu jaki skłaniał do rozpoczęcia terapii. Jeżeli wpisujesz do wyszukiwarki słowa psycholog Warszawa czy psychoterapia Warszawa, to z pewnością poszukujesz usług, które znajdziesz w naszym gabinecie.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta-Gdynia.pl, Psycholog Gdynia, Psychoterapia Gdynia »

  Pomoc w depresji, nerwicy, lęku oraz w innych trudnościach - stres, żałoba, samotność, asertywność. Terapia uzależnień - alkohol, narkotyki, hazard. Gabinet psychoterapii, Barbara Wota, psycholog, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, Trójmiasto, Gdynia

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Dobryosrodek.pl »

  Dobry Ośrodek to nowa i jedyna w Polsce oferta stacjonarnej terapii uzależnień (alkoholizm, hazard, lekomania,narkomania i inne), respektująca paradygmat Redukcji Szkód. Program trwa jeden miesiąc z możliwością przedłużenia. Jej głównym walorem jest partnerska współpraca terapeutów i Pacjentów oraz wspólne tworzenie strategii rozwiązywania indywidualnych problemów każdego Pacjenta.www.dobryosrodek.pl

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • PsychologAnia.pl »

  Psycholog Ania - gabinet psychologiczny mieszczący się w Śródmieściu Warszawy.
  Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz młodzieży, poszukujących usług psychologicznych i psychoterapeutycznych. Do osób, które chcą podjąć terapię lub potrzebują kilku konsultacji psychologicznych. Do osób, które chcą nabrać wiary w siebie i poprawić jakość swojego życia. Możliwe jest tu także uzyskanie diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej. Gabinet dysponuje specjalistycznymi testami psychologicznymi.
  Terapeutycznie psycholog Ania pracuje w nurcie psychologii pozytywnej, psychologii poznawczo-behawioralnej oraz psychologii Gestalt.
  http://www.psychologania.pl/kontakt.php
  http://www.psychologania.pl/oferta.php

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ptppd.pl »

  PTPPd, a więc Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej dzieli się z Państwem na swojej stronie internetowej bieżącymi komunikatami i informacjami dotyczącemu życia całej naszej społeczności. Jest także bardzo dużo przydatnych materiałów szkoleniowych, godne sporego zainteresowania są ponadto informacje dotyczące konferencji, warsztatów, sympozjów, etc. Zapraszamy serdecznie na stronę!

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »