Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c. Krakowskie Centrum Psychodynamiczne przygotowało dla Państwa atrakcyjną ofertę szkoleniową. W ofercie Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej i Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Szkolenia są ciekawe pod względem merytorycznym. W trakcie ich trwania nacisk kładziemy na praktykę i staż. Zainteresowanych zapraszamy także na konsultacje psychoterapeutyczne. Więcej na stronie kcp.com.pl.

Szczegóły strony www.kcp.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.kcp.com.pl:

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne s.c.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 30

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Forum Psychologiczne Daimonion »

  Na forum podzielić można się swoimi doświadczeniami w walce z zaburzeniami psychicznymi, np. depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania. Platforma powstała z myślą o wsparciu osób przeżywających problemy emocjonalne jak też doświadczających trudności, jakie napotykają ich krewni. Forum psychologiczne Daimonion to miejsce, w którym zapomnisz o samotnych zmaganiach z kłopotami. Zapraszamy do wizyty na forum o tematyce związanej z psychoterapią, pomocą psychologiczną, psychiatrią. Istnieje szansa odnalezienia/polecenia solidnego specjalisty w zakresie psychoterapii, psychiatrii, doradztwa.

  Data dodania: 24 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nerwica.org »

  Zdiagnozowano u Ciebie nerwicę? Już teraz zaglądnij na stronę internetową nerwica.org i dowiedz się więcej o tym schorzeniu. Szczegółowo opisujemy różnorodne odmiany zaburzeń nerwicowych, między innymi nerwicę neurasteniczną, hipochondryczną, depresyjną, lękową czy też histeryczną - podajemy przyczyny wystąpienia tych zaburzeń i podstawowe objawy sygnalizujące nerwicę, opisujemy różne metody leczenia, a także wyjaśniamy dlaczego dochodzi do powstania zaburzeń na tle nerwicowym. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław, Terapia małżeńska Wrocław »

  Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, która obejmuje m.in. leczenie nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania oraz trudności w związkach. Bazujemy na nurcie psychoterapii psychoanalitycznej, jednocześnie w swojej ofercie posiadamy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię par. Nasza pomoc opiera się na zrozumieniu przyczyn pojawiających się trudności oraz wpieraniu w odnalezieniu się w chaosie trudnych i bolesnych przeżyć. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI oferuje psychoterapię indywidualną, pomoc psychologiczną oraz coaching. Działamy w Warszawie, na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa).

  We offer psychotherapy and coaching in English.

  Osoby dorosłe zapraszamy na psychoterapię, konsultacje wychowawcze dla rodziców oraz coaching (również po angielsku). Dzieciom i młodzieży proponujemy pomoc psychologiczną zorientowaną na wspieranie w rozwoju i radzenie sobie z problemami emocjonalnymi oraz trudnościami w relacjach.

  Profesjonalnej pomocy udzielają psychologowie szkoleni w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii INTRA, posiadający również doświadczenie w obszarze edukacji i biznesu.

  Zapraszamy na naszą stronę Psychoterapia W RELACJI, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie ośrodka oraz do lektury artykułów na naszym blogu NIUANSE

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Anna Kwaśniewska-Bienaik »

  Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja. Od kilkunastu lat zajmuję się psychoterapią. Jestem psychoanalitykiem oraz terapeutą szkoleniowym i superwizorem w zakresie psychoterapii analitycznej.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Dobryosrodek.pl »

  Dobry Ośrodek to nowa i jedyna w Polsce oferta stacjonarnej terapii uzależnień (alkoholizm, hazard, lekomania,narkomania i inne), respektująca paradygmat Redukcji Szkód. Program trwa jeden miesiąc z możliwością przedłużenia. Jej głównym walorem jest partnerska współpraca terapeutów i Pacjentów oraz wspólne tworzenie strategii rozwiązywania indywidualnych problemów każdego Pacjenta.www.dobryosrodek.pl

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrocławski Ośrodek Terapeutyczny »

  Wrocławski Ośrodek Terapeutyczny - psychoterapeuta Wrocław, świadczy profesjonalną pomoc psychologiczną, leczenie uzależnień, konsultacje oraz wsparcie dla ludzi będących w sytuacji kryzysowej, chcących przeinaczyć swoje życie, niemogących poradzić sobie z zagwozdkami dnia codziennego, potrzebujących wsparcia, bądź osamotnionych i bezsilnych w walce z własnymi troskami. Zespół kompetentnych fachowców oferuje bezpieczeństwo, otwartość oraz miłą, ciepłą atmosferę gwarantując tym samym dyskrecję oraz profesjonalne warunki pracy. Gabinet położony jest w cichej, spokojnej i przyjaznej okolicy, łatwy dojazd miejskimi środkami komunikacji, miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych oraz elastyczne godziny pracy dopasowane do możliwości pacjentów. Szczegóły oferty na oficjalnej stronie internetowej Ośrodka.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Agnieszka Borowicz-Bartosik »

  Psychoterapia-lodz.pl to strona internetowa, która należy do Agnieszki Borowicz-Bartosik. To psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku prowadzi własny Gabinet Psychoterapii. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą, a także prowadzi terapie dla par. Oferuje psychoterapię indywidualną, krótkoterminową i długoterminową. W zakresie poruszanych tematów psychologicznych jest komunikacja, stres, motywacja, kompetencje i inne.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Katowicach - Gabinet psychoterapii Sebastian Oryńczak »

  W moim gabinecie proponuję profesjonalną psychoterapię psychoanalityczną zgodną ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz standardami i wymogami EFPP. Polega ona na indywidualnych spotkaniach z terapeutą o określonej, wspólnie z Pacjentem porze. Po omówieniu tego z Pacjentem możliwa jest też krótko – terminowa praca.

  Psychoterapia psychoanalityczna jest szczególnie pomocna w leczeniu zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości (dowiedz się więcej) czy zaburzeń psychosomatycznych. Polecana jest osobom, które chciałby zająć się i naprawić swoje relacje z bliskimi oraz partnerem lub partnerką, zrozumieć przyczyny ich niepowodzeń w pracy czy w ogóle w relacjach z innymi ludźmi. Psychoterapia psychoanalityczna i psychoanaliza pozwalają odkryć i przepracować w gabinecie psychoterapeuty – w bezpiecznych warunkach, nieświadome konflikty wewnętrzne będące źródłem wielu trudności. Psychoterapia psychoanalityczna pozwala dotrzeć do przyczyn problemów i gdy jest zakończona sukcesem pozwala na trwałą i stabliną poprawę, nawet w obliczu kolejnych kryzysów życiowych Pacjenta.

  Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznanie się z moją ofertą konsultacji i psychoterapii.
  Zapraszam także gdy chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś na temat najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, zaburzenia osobowości czy zaburzenia psychosomatyczne.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ptppd.pl »

  PTPPd, a więc Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej dzieli się z Państwem na swojej stronie internetowej bieżącymi komunikatami i informacjami dotyczącemu życia całej naszej społeczności. Jest także bardzo dużo przydatnych materiałów szkoleniowych, godne sporego zainteresowania są ponadto informacje dotyczące konferencji, warsztatów, sympozjów, etc. Zapraszamy serdecznie na stronę!

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »