Krzysztof Strzelecki - Studio Stomatologii

Krzysztof Strzelecki - Studio Stomatologii Gabinet Studio Stomatologii należy do Krzysztofa Strzeleckiego i znajduje się w Radomiu. To wyjątkowe miejsce dla pacjentów, którzy cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo. Oferta gabinetu to – chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna w tym wybielanie zębów, piaskowanie zębów, korony porcelanowe, protetyka, endodoncja i profilaktyka. To jeden z najlepszych gabinetów w Polsce i dobrze znany w Radomiu. Taki zakres leczenia jak periodontologia, czy stomatologia zachowawcza to podstawa w ofercie tego gabinetu. Lekarz dentysta Krzysztof Strzelecki dba o zadowolenie swoich pacjentów, dlatego zapewnia im kompleksowe usługi mające na celu piękny, zdrowy uśmiech. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny i wysoce wyspecjalizowany sprzęt. Tu można też wykonać RTG, co znacznie ułatwia diagnostykę. Specjalista przyjmuje pacjentów w nagłych przypadkach. Zapewnia im nie tylko usługi polegające na leczeniu, ale również profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Chcesz mieć ładne zęby? Zgłoś się do gabinetu Studio Stomatologii w Rzeszowie.

Szczegóły strony www.dentystaradom.com:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.dentystaradom.com:

Krzysztof Strzelecki - Studio Stomatologii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implantologia Wrocław - Centrum Aurident »

  Serwis Centrum Stomatologicznego AURIDENT poświęcony usłudze implantologii. Implanty to alternatywa dla protez lub ubytków w uzębieniu. Oferujemy Wrocławianom bezbolesne wstawianie implantów najwyższej jakości. W tym celu konsultujemy się z zagranicznymi specjalistami i korzystamy z wysokiej jakości sprzętu.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gdańskie Szkoły Medyczne "Oświata-Lingwista" »

  Oferujemy naukę na wielu kierunkach medycznych. Nauka trwa rok, 2 lata lub 2,5 roku w zależności od kierunku i odbywa się w trybie stacjonarnym, wieczorowym lub zaocznym. Absolwent po ukończeniu szkoły przystępuje nieodpłatnie do egzaminu państwowego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

  HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

  Czas trwania nauki: 2 lata

  Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie higienistka stomatologiczna może podejmować pracę w:
  - gabinetach dentystycznych publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej,
  - gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach.

  TECHNIK DENTYSTYCZNY

  Czas trwania nauki: 2,5 roku

  Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik dentystyczny może podejmować pracę w:
  - pracowniach protetycznych,
  - pracowniach ortodontycznych.

  TECHNIK MASAŻYSTA

  Czas trwania nauki: 2 lata

  Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik masażysta może podejmować pracę w:
  - szpitalach,
  - sanatoriach,
  - gabinetach odnowy biologicznej,
  - ośrodkach rehabilitacyjnych,
  - gabinetach SPA,
  - własna działalność gospodarcza.

  TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

  Czas trwania nauki: 2 lata

  Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie technik usług kosmetycznych może podejmować pracę w:
  - gabinetach kosmetycznych,
  - gabinetach odnowy biologicznej,
  - firmach kosmetycznych,
  - studiach paznokci i wizażu na stanowiskach: kosmetyczki, manikiurzystki, pedikiurzystki, wizażystki, własna działalność gospodarcza.

  Pełna oferta oraz więcej kierunków medycznych dostępne są na stronie www.szkolymedyczne.eu

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet dentystyczny Nowy Świat - DentystazGliwic.pl »

  Lekarz stomatolog W. Palewicz prowadzi gabinet Dentystyczny w Gliwicach. Odwiedź stronę dentysta Gliwice, aby umówić się na wizytę.
  Leczymy zęby endodontycznie w silnym znieczuleniu, zakładamy estetyczne plomby, wykonujemy korony porcelanowe, mosty, protezy natychmiastowe. Delikatnie i bezboleśnie usuwamy korzenie, których nie da się już w żaden sposób uratować.
  Kliknij dentysta Gliwice, a znów polubisz swoje zęby.
  W gabinecie zamontowano stomatologiczny aparat rentgenowski RTG do zdjęć wewnątrzustnych zębów. Posiadamy także cyfrową radiowizjogafię RVG firmy Kodak, dzięki której dawka promieniowania rentgenowskiego otrzymana przez pacjenta może być kilkukrotnie mniejsza w porównaniu ze standardową kliszą światłoczułą. Pozwala też wydobyć jeszcze więcej szczegółów istotnych dla dentysty.
  Na stronie www zamieszczono liczne ilustracje gabinetu stomatologicznego.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Clear Aligner »

  Poznaj Clear Aligner - aparat ortodontyczny, który zmienił oblicze ortodoncji. Portal poświęcony innowacyjnemu leczeniu ortodontycznemu za pomocą aparatu bez zamków i łuków. Aparat w postaci przeźroczystych nakładek wyznacza nowy standart w estetyce ortodontycznej a swoją sutecznością zadziwia coraz szersze grono specjalistów.

  Data dodania: 10 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Meritum »

  Gabinet Stomatologiczno - Ortodontyczny Meritum z łodzi założony został w 1998 roku. Stanowi niezwykle profesjonalne i przyjazne miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na prawdziwie profesjonalną usługą stomatologiczną. Gabinet ten specjalizuje się w stomatologii estetycznej, ortodoncji dla dorosłych i dzieci, protetyce, leczeniu kanałowym oraz zabiegach przeprowadzanych na dzieciach. Najlepszej jakości usługi!

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń »

  Stomatolog Toruń Dentus oferuje takie zabiegi jak usuwanie zębów, implanty, ortodoncja i wiele innych zabiegów.Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wachlarz naszych usług, a także adresy wszystkich naszych gabinetów zarówno w Toruniu jak i Bydgoszczy. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Estetika - Stomatolog Turek - Praktyka dentystyczna »

  Estetika to centrum stomatologii mieszczące się w Turku w budynku DobrskaClinic. Gabinet świadczy usługi w zakresie leczenia zębów, a w szczególności:stomatologii dziecięcej, implantologii, wybielania zębów, ortodoncji, chirurgii, endoncji, perodontologii, protetyki, stomatologii zachowawczej. Profesjonalne leczenie umożliwia nam doskonale wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt. Staramy się aby wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym były przyjemne i bezstresowe. Każdego traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Po więcej informacji zapraszamy na stronę estetika.net.pl Nasz adres: Estetika, 62-700 Turek, ul. Dobrska 22

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków - Dentamax »

  Kliniczne zastosowanie diody laserowej w stomatologii ma kluczowe znaczenie w obecnych czasach. W jamie ustnej pojawiają się schorzenia takie jak np.: naczyniaki. Wyleczyć je możemy za pomocą specjalistycznego lasera, dzięki któremu leczenie w porównaniu do nacinania zmian chorobowych jest dużo prostsze, wygodniejsze i skuteczniejsze, oraz przede wszystkim mało inwazyjne. Pacjenci leczeni metodami laserowymi czuli się zdecydowanie lepiej niż przy leczeniu konwencjonalnym. Rany w przypadku leczenia laserem goiły się zdecydowanie szybciej bez powstawania nieestetycznych blizm. Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem leczenia laserem w naszej placówce to zachęcamy aby umówili się Państwo na wizytę oraz skorzystali z informacji zawartych na naszej stronie internetowej. Dobrym rozwiązaniem w przypadku przebarwień na zębach może być wybielanie zębów w Krakowie lub w przypadku braków w uzębieniu założenie tytanowych implantów zębów w Krakowie.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Beauty Dental Clinic »

  Stomatolog Lublin? Zapraszamy Was do Beauty Dental clinic, który chce Wam zaoferować kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej klinice przyjmują najlepsi fachowcy, którzy są delikatni i do każdego pacjenta podchodzą w sposób indywidualny. W naszych szeregach znajdziecie takich lekarzy jak: ortodonta, protetyk, specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej, stomatolog. Zapraszamy do nas wszystkich pacjentów, którzy chcą korzystać z usług dentystycznych na najwyższym poziomie. Zapewniamy Wam leczenie kanałowe, wybielanie zębów, protezy zębowe, szynowanie zębów raz wiele innych zabiegów stomatologicznych.

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • StomatolodzyWarszawa.pl »

  Specjalistyczna baza gabinetów dentystycznych i klinik stomatologicznych na terenie Warszawy i obszaru aglomeracji warszawskiej. Znajdź dobrego dentystę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Posiadamy bazy klinik dentystycznych min. z Ursynowa, Żoliborza, Mokotowa, Białołęki.

  Data dodania: 18 01 2018 · szczegóły wpisu »