Ptppd.pl

Ptppd.pl PTPPd, a więc Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej dzieli się z Państwem na swojej stronie internetowej bieżącymi komunikatami i informacjami dotyczącemu życia całej naszej społeczności. Jest także bardzo dużo przydatnych materiałów szkoleniowych, godne sporego zainteresowania są ponadto informacje dotyczące konferencji, warsztatów, sympozjów, etc. Zapraszamy serdecznie na stronę!

Szczegóły strony ptppd.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę ptppd.pl:

Ptppd.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 16

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Psychoterapii Gestalt Warszawa »

  Prowadzimy w samym centrum Warszawy gabinet psychoterapeutyczny. W naszej działalności korzystamy z nurtu Gestalt. Oferujemy sesje indywidualne oraz organizujemy grupy terapeutyczne. Współpracujemy wyłącznie z osobami dorosłymi. Zajmujemy się także pomocą skierowaną do osób mających problem ze swoim partnerem w związku (psychoterapia par). Dokładny opis oferty oraz naszego podejścia do psychoterapii znajduje się na stronie internetowej Pracowni Psychoterapii Gestalt.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • ALTEA Poznań, Psycholog »

  Psychologowie często powtarzają nam, że nie ma sytuacji bez wyjścia, trudno jednak dziwić się, że nie zawsze jesteśmy skłonni do tego, aby im wierzyć. Bywa, że życie zaskakuje nas, a problemy, które innym wydają się nieistotne sprawiają, że nie jesteśmy już w stanie koncentrować się na swoich obowiązkach i oddalamy się od najbliższych. Taka sytuacja bywa bardzo dramatyczna, nie powinniśmy jednak się poddawać. Poznański Ośrodek Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii ALTEA to miejsce wyjątkowe, pozwalające na znalezienie odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, można zatem zastanowić się nad przekroczeniem jego gościnnych progów.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Meandra »

  Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Meandra tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się psychoterapią.Kiedy przychodzi do nas osoba, para lub rodzina z problemami podchodzimy do każdej sytuacji indywidualnie.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Anna Kwaśniewska-Bienaik »

  Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja. Od kilkunastu lat zajmuję się psychoterapią. Jestem psychoanalitykiem oraz terapeutą szkoleniowym i superwizorem w zakresie psychoterapii analitycznej.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - specjalista w dziedzinie psychoterapii rodzinnej. Świadczy usługi psychologicznej dla całych rodzin i dzieci.
  Stosowane formy psychoterapii systemowej to: psychoterapia rodzina - formula spotkania psycholog, psychoterapeuta i rodzina; psychoterapia małżeńska - psycholog, psychoterapeuta i para małżeńska, psychoterapia dzieci obejmuje również wizyty domowe na terenie miasta Kraków i okolic.
  Dla osób planujących karierę zawodowa ciekawym będzie rozwiązanie coaching kariery.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Dobra Terapia »

  Centrum Dobra Terapia w składzie:Psycholog, Psychoterapeuta, Logopeda; zaprasza do korzystania z usług: Diagnoza, opiniowanie, terapia psychologiczna i logopedyczna dzieci, młodzieży; psychoterapia dorosłych-nerwica,depresja, lęki, fobie, zaburzenia jedzenia, zaburzenia osobowości.Zapraszamy do kontaktu!www.dobraterapia-bochnia.pl

  Data dodania: 26 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia w Katowicach - Gabinet psychoterapii Sebastian Oryńczak »

  W moim gabinecie proponuję profesjonalną psychoterapię psychoanalityczną zgodną ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz standardami i wymogami EFPP. Polega ona na indywidualnych spotkaniach z terapeutą o określonej, wspólnie z Pacjentem porze. Po omówieniu tego z Pacjentem możliwa jest też krótko – terminowa praca.

  Psychoterapia psychoanalityczna jest szczególnie pomocna w leczeniu zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości (dowiedz się więcej) czy zaburzeń psychosomatycznych. Polecana jest osobom, które chciałby zająć się i naprawić swoje relacje z bliskimi oraz partnerem lub partnerką, zrozumieć przyczyny ich niepowodzeń w pracy czy w ogóle w relacjach z innymi ludźmi. Psychoterapia psychoanalityczna i psychoanaliza pozwalają odkryć i przepracować w gabinecie psychoterapeuty – w bezpiecznych warunkach, nieświadome konflikty wewnętrzne będące źródłem wielu trudności. Psychoterapia psychoanalityczna pozwala dotrzeć do przyczyn problemów i gdy jest zakończona sukcesem pozwala na trwałą i stabliną poprawę, nawet w obliczu kolejnych kryzysów życiowych Pacjenta.

  Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznanie się z moją ofertą konsultacji i psychoterapii.
  Zapraszam także gdy chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś na temat najczęściej spotykanych zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, zaburzenia osobowości czy zaburzenia psychosomatyczne.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta, Psycholog, Coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów, Dębica. »

  Oferta Gabinetu obejmuje psychoterapię oraz coaching. Psychoterapię stosuje się gdy człowiek przeżywa trudności emocjonalne, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Coaching jest pomocny gdy zależy nam na osiągnięciu naszych celów. Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
  www.psychoterapia-coaching.eu
  Psychoterapia: - nerwic - depresji - zaburzeń psychosomatycznych - zaburzeń odżywiania.
  Coaching: - life coaching - coaching rodzicielski.
  www.psychoterapia-coaching.eu

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Selfine Gabinet Psychologiczny - Magdalena Zielińska »

  Selfine to gabinet psychoterapeutyczny w Krakowie, oferujący psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Nazywam się Magdalena Zielińska i jestem psychologiem. W 2002 roku skończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak moja edukacja wciąż trwa. Szkolę się i biorę udział w konferencjach, a także poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Amikur - terapia dysleksji i psychoterapia »

  Nasza Oferta Skierowana jest do Dzieci, Rodziców, Opiekunów oraz Nauczycieli i Wychowawców. Zapraszamy do Odwiedzenia Naszej Strony i Kontaktu ☎ 604 548 819

  Oferujemy profesjonalne sesje terapeutyczne. Profesjonalną kadrę, która ma podejście do dzieci. Wie, jak z nimi rozmawiać i do nich dotrzeć. Od wielu lat pomagamy rozwiązywać problemy, radzić sobie z przeciwnościami. Udowadniamy, że można pokonać lęk, strach i poradzić sobie z własnymi emocjami.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »