Ptppd.pl

Ptppd.pl PTPPd, a więc Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej dzieli się z Państwem na swojej stronie internetowej bieżącymi komunikatami i informacjami dotyczącemu życia całej naszej społeczności. Jest także bardzo dużo przydatnych materiałów szkoleniowych, godne sporego zainteresowania są ponadto informacje dotyczące konferencji, warsztatów, sympozjów, etc. Zapraszamy serdecznie na stronę!

Szczegóły strony ptppd.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę ptppd.pl:

Ptppd.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 39

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Gestalt Kraków »

  Strona internetowa psychoterapeutki Gestalt Jolanty Mierzwy, członka Polskiej Federacji Psychoterapii (PFP) oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG). Może być przydatna dla osób poszukujących psychoterapeuty w Krakowie. To właśnie w tym mieście znajduje się gabinet psychoterapeutki. Psychoterapię mogą wykorzystać osoby, które chcą odkryć swoje zasoby i potencjały, obrać własną drogę rozwoju, tworzyć trwałe relacje z innymi ludźmi. Powodów z jakich warto rozpocząć psychoterapię Gestalt jest oczywiście o wiele więcej. Na stronie gabinetu oprócz oferty i opisu doświadczenia psychoterapeutki można sprawdzić niektóre z nich.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wsparcia Psychologicznego - Psycholog Online »

  Co robić w przypadku depresji?

  Coraz więcej osób boryka się z problemami psychologicznymi. Również depresja i smutek nie są obce dzisiejszemu społeczeństwu.

  Pomoc psychologiczna staje się usługą coraz popularniejszą i potrzebną. Odszukanie miejsca, gdzie znajdziesz wsparcie psychologiczne, może okazać się to trudne, ponieważ nie zawsze wiadomo gdzie można się udać z konkretnymi problemami. Zwłaszcza, jeśli będzie to nasza pierwsza wizyta u psychologa.

  Psycholog przez internet to nowy standard. Umożliwia porady przez internet obejmujące uzależnienia, seksualność, mobbing, a także problemy rodzinne i w związku.

  To wszystko, a także artykuły psychologiczne, książki psychologiczne, porady prawne, wzory pism, znajdziesz na stronie prowadzonej przez Grupę Wsparcia Psychologicznego - Psychowsparcie.Org

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Alkoholizmu - Bezpieczna Przystań »

  Nowoczesna psychoterapia uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu i seksu w systemie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym.Profesjonalny detoks organizmu po zatruciu alkoholem, narkotykami lub lekami.
  Prywatny Ośrodek Leczenie Alkoholizmu - BEZPIECZNA PRZYSTAŃ powstał w odpowiedzi na Państwa potrzeby, jako alternatywa i uzupełnienie tradycyjnego systemu leczenia odwykowego.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Anna Kwaśniewska-Bienaik »

  Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Kwaśniewska-Bieniak. W ofercie: psychoterapia osób dorosłych, pomoc w zaburzeniach nerwicowych, psychoterapia zaburzeń seksualnych, psychoanaliza, terapia psychoanalityczna, pomoc terapeutyczna, psychotraumatologia, a także depresja. Od kilkunastu lat zajmuję się psychoterapią. Jestem psychoanalitykiem oraz terapeutą szkoleniowym i superwizorem w zakresie psychoterapii analitycznej.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Agnieszka Borowicz-Bartosik »

  Psychoterapia-lodz.pl to strona internetowa, która należy do Agnieszki Borowicz-Bartosik. To psycholog i psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku prowadzi własny Gabinet Psychoterapii. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą, a także prowadzi terapie dla par. Oferuje psychoterapię indywidualną, krótkoterminową i długoterminową. W zakresie poruszanych tematów psychologicznych jest komunikacja, stres, motywacja, kompetencje i inne.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel »

  Psycholog, Psychoterapeuta Anna Rekel - specjalista w dziedzinie psychoterapii rodzinnej. Świadczy usługi psychologicznej dla całych rodzin i dzieci.
  Stosowane formy psychoterapii systemowej to: psychoterapia rodzina - formula spotkania psycholog, psychoterapeuta i rodzina; psychoterapia małżeńska - psycholog, psychoterapeuta i para małżeńska, psychoterapia dzieci obejmuje również wizyty domowe na terenie miasta Kraków i okolic.
  Dla osób planujących karierę zawodowa ciekawym będzie rozwiązanie coaching kariery.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień - www.hipnoza.pl »

  Jak pozbyć się uzależnienia? Po pierwsze, należy zgłosić się do Ośrodka, który specjalizuje się w leczeniu uzależnień.
  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski oferuje pomoc w leczeniu nerwicy, depresji, bezsenności, otyłości, zaburzeń odżywiania, a także w walce z nałogami różnego rodzaju - alkoholizm, pracoholizm, narkotyki.
  Jeśli zdecydujesz się na leczenie w naszym ośrodku, po wstępnej konsultacji, lekarz przepisze leki, dopasuje odpowiednią terapię i techniki odwykowe. W ciągu 14 lat funkcjonowania Ośrodka wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody leczenia, które do dziś stosujemy. Zapraszamy do naszego Ośrodka lub też na terapię online.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Beata Broszkiewicz - pomoc psychologiczna i psychoterapia | Kraków Bochnia »

  Zapraszam Cię, jeśli cierpisz i nie umiesz sam sobie pomóc. Skuteczna psychoterapia. Umów się na konsultacje w gabinecie w centrum Krakowa lub Bochni.
  Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną w zakresie psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej dorosłych i młodzieży. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia i funkcjonowania w relacjach, oferuję swoja pomoc m.in. w :

  obniżonym nastroju, zmęczeniu życiowym, braku motywacji do działania, depresji
  nerwicy, lękach, fobiach
  bulimii, anoreksji
  trudnościach w nawiązywaniu relacji z innymi
  braku akceptacji swojego życia
  niskiej samoocenie
  problemach z nieśmiałością, agresją
  rozwiązaniu problemów dotyczących życia zawodowego (wypalenie zawodowe, poszukiwanie swojej drogi zawodowej)
  problemach psychosomatycznych (m.in. bezsenność, zmiany skórne, bóle serca, bóle brzucha, bóle głowy, napięcie, nerwobóle, zespół jelita drażliwego)
  zaburzeniach łaknienia (anoreksja, bulimia)
  lękach, fobiach, natręctwach
  leczeniu zdiagnozowanych psychiatrycznie zaburzeń osobowości
  odczuciu pustki, braku sensu w życiu
  kryzysach partnerskich
  problemach rodzinnych (w relacjach małżeńskich, relacjach z dziećmi, rozwodzie, kryzysach w związku)
  traumatycznych przeżyciach (dla osób w żałobie, borykających się z różnego rodzaju stratami)
  we wszystkich problemach, które utrudniają budowanie szczęśliwego życia

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta, Psycholog, Coach - mgr Robert Gutkowski. Rzeszów, Dębica. »

  Oferta Gabinetu obejmuje psychoterapię oraz coaching. Psychoterapię stosuje się gdy człowiek przeżywa trudności emocjonalne, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Coaching jest pomocny gdy zależy nam na osiągnięciu naszych celów. Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu.
  www.psychoterapia-coaching.eu
  Psychoterapia: - nerwic - depresji - zaburzeń psychosomatycznych - zaburzeń odżywiania.
  Coaching: - life coaching - coaching rodzicielski.
  www.psychoterapia-coaching.eu

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Amikur - terapia dysleksji i psychoterapia »

  Nasza Oferta Skierowana jest do Dzieci, Rodziców, Opiekunów oraz Nauczycieli i Wychowawców. Zapraszamy do Odwiedzenia Naszej Strony i Kontaktu ☎ 604 548 819

  Oferujemy profesjonalne sesje terapeutyczne. Profesjonalną kadrę, która ma podejście do dzieci. Wie, jak z nimi rozmawiać i do nich dotrzeć. Od wielu lat pomagamy rozwiązywać problemy, radzić sobie z przeciwnościami. Udowadniamy, że można pokonać lęk, strach i poradzić sobie z własnymi emocjami.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »